Rezultate NFL 2011/2012, scoruri şi clasamente

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal american SUA

NFL
2011/2012
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷SUA: NFL - Play-off¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷pndKpYE5¬ZD÷t¬ZE÷zuRA3mqS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000001000NFL - Play-o014ay-off000¬ZXF÷08SUA 003......0000000000001000NFL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷ninqNXmU¬AD÷1328484540¬ADE÷1328484540¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAT¬AF÷New England Patriots¬JB÷Q5WAemkb¬WV÷new-england-patriots¬GRB÷0¬AH÷17¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷7¬BH÷0¬OB÷jyHwhqjC-MJySRNSB.png¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷WrX6dTZi¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷21¬BA÷9¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷6¬OA÷lz7aznT0-vo5WkVJc.png¬~ZA÷SUA: NFL - All Stars¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷behlBbgl¬ZD÷t¬ZE÷zuRA3mqS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷17¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000001000NFL - All St015 Stars000¬ZXF÷08SUA 003......0000000000001000NFL - All St015 Stars000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷xWkeOhhC¬AD÷1327881600¬ADE÷1327881600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷AFC¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NFC¬AF÷NFC¬JB÷boJVOp5I¬WV÷nfc¬GRB÷0¬AH÷41¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷7¬BH÷6¬OB÷MXAceqme-IX7mqPcn.png¬WM÷AFC¬AE÷AFC¬JA÷4OJRPQkC¬WU÷afc¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷59¬BA÷14¬BC÷14¬BE÷10¬BG÷21¬OA÷dEcHEwCN-dO6irqDh.png¬~ZA÷SUA: NFL - Play-off¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷pndKpYE5¬ZD÷t¬ZE÷zuRA3mqS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000001000NFL - Play-o014ay-off000¬ZXF÷08SUA 003......0000000000001000NFL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷67e7Hw21¬AD÷1327275000¬ADE÷1327275000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷h4OZlIoi¬WV÷new-york-giants¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷20¬AU÷17¬BJ÷3¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷7¬OB÷lz7aznT0-vo5WkVJc.png¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷hCIbQY8j¬WU÷san-francisco-49ers¬AZ÷0¬GRA÷0¬AG÷17¬AT÷17¬BI÷0¬BA÷7¬BC÷0¬BE÷7¬BG÷3¬OA÷MVskEogT-0AzWQsrI.png¬~AA÷tE7HEpt3¬AD÷1327262400¬ADE÷1327262400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷8KbINKVf¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷23¬BA÷3¬BC÷10¬BE÷3¬BG÷7¬OA÷jyHwhqjC-MJySRNSB.png¬WN÷BAL¬AF÷Baltimore Ravens¬JB÷EcaEO0Gl¬WV÷baltimore-ravens¬GRB÷0¬AH÷20¬BB÷0¬BD÷10¬BF÷10¬BH÷0¬OB÷lfJ3wBBN-tOGWISqs.png¬~AA÷pM46Q0b1¬AD÷1326663000¬ADE÷1326663000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Green Bay Packers¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NYG¬AF÷New York Giants¬JB÷r7IF62vi¬WV÷new-york-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷37¬BB÷10¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷17¬OB÷lz7aznT0-vo5WkVJc.png¬WM÷GBP¬AE÷Green Bay Packers¬JA÷vZiZcAzi¬WU÷green-bay-packers¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷7¬OA÷jaLLCNhT-AXs8WoEt.png¬~AA÷OC3APKD7¬AD÷1326650400¬ADE÷1326650400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Baltimore Ravens¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HOU¬AF÷Houston Texans¬JB÷jXLN4t93¬WV÷houston-texans¬GRB÷0¬AH÷13¬BB÷3¬BD÷10¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷SfZEbpPq-v1ZZP1cO.png¬WM÷BAL¬AE÷Baltimore Ravens¬JA÷McHJ5Mgc¬WU÷baltimore-ravens¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷20¬BA÷17¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬OA÷lfJ3wBBN-tOGWISqs.png¬~AA÷tYF0l4j8¬AD÷1326589200¬ADE÷1326589200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Patriots¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DEN¬AF÷Denver Broncos¬JB÷CnAW2KwG¬WV÷denver-broncos¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷7¬BF÷3¬BH÷0¬OB÷KjF6FiA6-nwoB1RE6.png¬WM÷PAT¬AE÷New England Patriots¬JA÷UNKR30O9¬WU÷new-england-patriots¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷45¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷7¬BG÷3¬OA÷jyHwhqjC-MJySRNSB.png¬~AA÷SpA1Rtqe¬AD÷1326576600¬ADE÷1326576600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Francisco 49ers¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOS¬AF÷New Orleans Saints¬JB÷SblVbjLp¬WV÷new-orleans-saints¬GRB÷0¬AH÷32¬BB÷0¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷18¬OB÷plsoZZ96-MiawwfzK.png¬WM÷SFO¬AE÷San Francisco 49ers¬JA÷AJ133WCT¬WU÷san-francisco-49ers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷36¬BA÷14¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷16¬OA÷MVskEogT-0AzWQsrI.png¬~AA÷d08kDK1h¬AD÷1326058200¬ADE÷1326058200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Denver Broncos¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Steelers¬JB÷KrjB8dJe¬WV÷pittsburgh-steelers¬AZ÷0¬GRB÷0¬AH÷23¬AU÷23¬BJ÷0¬BB÷6¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷10¬OB÷lbe3SHA6-AXs8WoEt.png¬WM÷DEN¬AE÷Denver Broncos¬JA÷27e69x4k¬WU÷denver-broncos¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷29¬AT÷23¬BI÷6¬BA÷0¬BC÷20¬BE÷0¬BG÷3¬OA÷KjF6FiA6-nwoB1RE6.png¬~AA÷2w9oE0nn¬AD÷1326045600¬ADE÷1326045600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Falcons¬JB÷OGd2AIlq¬WV÷atlanta-falcons¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷WMlfVPle-lOtCV5Tn.png¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷WKYYRpKG¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷24¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷10¬BG÷7¬OA÷lz7aznT0-vo5WkVJc.png¬~AA÷lz5sFtXu¬AD÷1325984400¬ADE÷1325984400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Orleans Saints¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DET¬AF÷Detroit Lions¬JB÷IHUUSQ4A¬WV÷detroit-lions¬GRB÷0¬AH÷28¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷dEPJYlRq-pdwOS3D5.png¬WM÷NOS¬AE÷New Orleans Saints¬JA÷zguQT6k4¬WU÷new-orleans-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷45¬BA÷0¬BC÷10¬BE÷14¬BG÷21¬OA÷plsoZZ96-MiawwfzK.png¬~AA÷KfFSgc1U¬AD÷1325971800¬ADE÷1325971800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Texans¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Bengals¬JB÷d2tMUnzb¬WV÷cincinnati-bengals¬GRB÷0¬AH÷10¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷0¬BH÷0¬OB÷tURqKGne-vFU4N8yQ.png¬WM÷HOU¬AE÷Houston Texans¬JA÷lxsIVSKi¬WU÷houston-texans¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷7¬OA÷SfZEbpPq-v1ZZP1cO.png¬~ZA÷SUA: NFL¬ZEE÷rJVAIaHo¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷SQT7oEaa¬ZD÷t¬ZE÷zuRA3mqS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_rJVAIaHo¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/nfl/¬ZX÷08SUA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZXF÷08SUA 003......0000000000001000NFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷OKDOMmBe¬AD÷1325467200¬ADE÷1325467200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYG¬AE÷New York Giants¬JA÷WS0eHEl1¬WU÷new-york-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷31¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷10¬OA÷lz7aznT0-vo5WkVJc.png¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Cowboys¬JB÷Qk0aGY37¬WV÷dallas-cowboys¬GRB÷0¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬OB÷CMNV2EjT-0OV0OlMJ.png¬~
332
fixtures
0
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
AJUTOR: Sunteţi pe pagina NFL 2011/2012 din secţiunea Fotbal american/SUA. FlashScore.ro oferă rezultate din NFL 2011/2012, clasamente şi detalii meciuri. Pe lângă scoruri din NFL 2011/2012 pe FlashScore.ro puteţi găsi peste 5000 competiţii din mai mult de 30 sporturi din întreaga lume.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup