Rezultate, scoruri live si clasamete AAF 2019

Fotbal american SUA

AAF
2019
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷SUA: AAF¬ZEE÷Q1U92CLd¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷GOrngHPh¬ZD÷p¬ZE÷2HAlumdC¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_Q1U92CLd¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/sua/aaf/¬ZX÷08SUA 003......0030000000001000AAF 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷lrQr4DnO¬AD÷1554076800¬ADE÷1554076800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Commanders¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Commanders¬JA÷OvypzHw0¬WU÷san-antonio-commanders¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷3¬BG÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Hotshots¬JB÷hEulZzg6¬WV÷arizona-hotshots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷23¬BB÷6¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷8¬~AA÷K8Lv5gXH¬AD÷1554062400¬ADE÷1554062400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Birmingham Iron¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Birmingham Iron¬JA÷2Pnyxw9m¬WU÷birmingham-iron¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷11¬BE÷3¬BG÷3¬WN÷ECH¬AF÷Atlanta Legends¬JB÷plxtycOg¬WV÷atlanta-legends¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷0¬~AA÷tIMz6ZHB¬AD÷1553990400¬ADE÷1553990400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake Stallions¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Stallions¬JA÷Wtd5saoQ¬WU÷salt-lake-stallions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷8¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Fleet¬JB÷lMrXxJgs¬WV÷san-diego-fleet¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷3¬~AA÷bgXV6F25¬AD÷1553968800¬ADE÷1553968800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Express¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Express¬JA÷hbiQJegJ¬WU÷memphis-express¬AG÷31¬BA÷0¬BC÷9¬BE÷14¬BG÷8¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Apollos¬JB÷hjc1ruWJ¬WV÷orlando-apollos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷3¬BD÷11¬BF÷8¬BH÷12¬~AA÷nJTR7ema¬AD÷1553472000¬ADE÷1553472000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Memphis Express¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Express¬JA÷KpgILHO6¬WU÷memphis-express¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷31¬AT÷25¬BI÷6¬BA÷0¬BC÷8¬BE÷6¬BG÷11¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham Iron¬JB÷E7hMKyvD¬WV÷birmingham-iron¬AZ÷0¬AH÷25¬AU÷25¬BJ÷0¬BB÷8¬BD÷8¬BF÷3¬BH÷6¬~AA÷hdUN8yYh¬AD÷1553457600¬ADE÷1553457600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Hotshots¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Hotshots¬JA÷OIa9Nwff¬WU÷arizona-hotshots¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷9¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷9¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Fleet¬JB÷6skEMc90¬WV÷san-diego-fleet¬AH÷15¬BB÷9¬BD÷6¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷E5VJ9HIn¬AD÷1553385600¬ADE÷1553385600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Commanders¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Commanders¬JA÷Ghd1PaPs¬WU÷san-antonio-commanders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷19¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷10¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Stallions¬JB÷pS05OJvl¬WV÷salt-lake-stallions¬AH÷15¬BB÷3¬BD÷3¬BF÷3¬BH÷6¬~AA÷dUzFAc3t¬AD÷1553364000¬ADE÷1553364000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Legends¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Atlanta Legends¬JA÷WKKUUL1K¬WU÷atlanta-legends¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Apollos¬JB÷EqAZTuHQ¬WV÷orlando-apollos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷8¬BD÷6¬BF÷14¬BH÷8¬~AA÷fLlmFweP¬AD÷1552867200¬ADE÷1552867200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Fleet¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIR¬AF÷Birmingham Iron¬JB÷KpHQV1nE¬WV÷birmingham-iron¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷6¬BD÷9¬BF÷6¬BH÷11¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Fleet¬JA÷6sTr7I9D¬WU÷san-diego-fleet¬AG÷29¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷14¬BG÷6¬~AA÷tI05jfIO¬AD÷1552852800¬ADE÷1552852800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Legends¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Atlanta Legends¬JA÷AFZZ8vu1¬WU÷atlanta-legends¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Commanders¬JB÷SjUv8bf7¬WV÷san-antonio-commanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬BB÷6¬BD÷20¬BF÷3¬BH÷8¬~AA÷SEd1iz3I¬AD÷1552780800¬ADE÷1552780800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Apollos¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Apollos¬JA÷x2ySA0Al¬WU÷orlando-apollos¬AG÷17¬BA÷6¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷8¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Hotshots¬JB÷WOzW9KPf¬WV÷arizona-hotshots¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷3¬BD÷11¬BF÷0¬BH÷8¬~AA÷pj7dhGmC¬AD÷1552766400¬ADE÷1552766400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Salt Lake Stallions¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Express¬JB÷ObXNBter¬WV÷memphis-express¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷9¬BF÷0¬BH÷0¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Stallions¬JA÷r1JgT8QF¬WU÷salt-lake-stallions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷16¬BC÷3¬BE÷0¬BG÷3¬~AA÷6a8hgdY5¬AD÷1552262400¬ADE÷1552262400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arizona Hotshots¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Hotshots¬JA÷AZ5nVUe3¬WU÷arizona-hotshots¬AG÷25¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷8¬BG÷17¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Commanders¬JB÷4AKkUlB9¬WV÷san-antonio-commanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷14¬BD÷12¬BF÷0¬BH÷3¬~
32
fixtures
0
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AAF 2019 din sectiunea Fotbal american/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din AAF 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente AAF 2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din AAF 2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din AAF 2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!