Rezultate, scoruri live si clasamete Eredivisie 2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Fotbal american Olanda

Eredivisie
2020
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷OLANDA: Eredivisie¬ZEE÷rXctDZWH¬ZB÷139¬ZY÷Olanda¬ZC÷fPI6iMmr¬ZD÷p¬ZE÷6gBdDrMq¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷139_rXctDZWH¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/olanda/eredivisie/¬ZX÷08Olanda 006Olanda0010000000001000Eredivisie 010ivisie000¬ZCC÷0¬ZAF÷Olanda¬~AA÷OEyZbjBb¬AD÷1582462800¬ADE÷1582462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷010 Trojans¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷010¬AE÷010 Trojans¬JA÷QJzmw4Tc¬WU÷010-trojans¬GRA÷0¬AG÷6¬OA÷0Sy2Q1Qq-d2q3AC16.png¬WN÷HIL¬AF÷Hilversum Hurricanes¬JB÷4AZjxOr4¬WV÷hilversum-hurricanes¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷28¬OB÷tMcxG1hT-Eiq0sXt4.png¬~AA÷ldqM1hRu¬AD÷1582462800¬ADE÷1582462800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arnhem Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Arnhem Falcons¬JA÷fH7PxzIH¬WU÷arnhem-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷27¬OA÷SUV4VeA6-I3j8pcgD.png¬WN÷AMS¬AF÷Amsterdam Crusaders¬JB÷Y76TyfXN¬WV÷amsterdam-crusaders¬GRB÷0¬AH÷18¬OB÷t6BvibDN-dAgExIEI.png¬~AA÷Yq9CsktO¬AD÷1581858000¬ADE÷1581858000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Arnhem Falcons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Arnhem Falcons¬JA÷vR09tIIh¬WU÷arnhem-falcons¬GRA÷0¬AG÷7¬OA÷SUV4VeA6-I3j8pcgD.png¬WN÷LEL¬AF÷Lelystad Commanders¬JB÷hU4DuxYb¬WV÷lelystad-commanders¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷21¬OB÷OMWWd7T0-hb44Xzdr.png¬~AA÷hYiFrVQH¬AD÷1581858000¬ADE÷1581858000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flevo Phantoms¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ANA¬AE÷Flevo Phantoms¬JA÷6D21rvlt¬WU÷flevo-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷17¬OA÷by9VLA86-xpcp85At.png¬WN÷AMS¬AF÷Amsterdam Crusaders¬JB÷p415sb3n¬WV÷amsterdam-crusaders¬GRB÷0¬AH÷10¬OB÷t6BvibDN-dAgExIEI.png¬~AA÷Cz8Gt9eU¬AD÷1581858000¬ADE÷1581858000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Groningen Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRO¬AE÷Groningen Giants¬JA÷ni4Hvdm5¬WU÷groningen-giants¬GRA÷0¬AG÷0¬OA÷Q3xby5Qq-QJSyNSL1.png¬WN÷010¬AF÷010 Trojans¬JB÷Qs3LwG2B¬WV÷010-trojans¬AS÷2¬AZ÷2¬GRB÷0¬AH÷20¬OB÷0Sy2Q1Qq-d2q3AC16.png¬~AA÷EsgBqBBB¬AD÷1581858000¬ADE÷1581858000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hilversum Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hilversum Hurricanes¬JA÷jmDhOz3O¬WU÷hilversum-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬GRA÷0¬AG÷14¬OA÷tMcxG1hT-Eiq0sXt4.png¬WN÷UTR¬AF÷Utrecht Dominators¬JB÷UwCdNfIU¬WV÷utrecht-dominators¬GRB÷0¬AH÷0¬OB÷lfN2fakC-UwUwrkFO.png¬~
6
fixtures
0
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Eredivisie 2020 din sectiunea Fotbal american/Olanda. Flashscore.ro oferă livescore din Eredivisie 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Eredivisie 2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Eredivisie 2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Eredivisie 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup