Fotbal american »Germania » GFL » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷GERMANIA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Germania¬ZC÷vRoqyzkn¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/germania/gfl/¬ZX÷07Germania 008rmania0440000000179000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Germania¬~AA÷UJI7BN31¬AD÷1527354000¬ADE÷1527354000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷rXBaU8R0¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷10¬BC÷14¬BE÷7¬BG÷11¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷xfB3TSt7¬WV÷stuttgart-scorpions¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷0pE3C3le¬AD÷1527352200¬ADE÷1527352200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷OUebWUdl¬WU÷ingolstadt-dukes¬AG÷7¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷4tDeVlCf¬WV÷schwabisch-unicorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷45¬BB÷21¬BD÷10¬BF÷14¬BH÷0¬~AA÷MgFaDqZl¬AD÷1527350400¬ADE÷1527350400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷SbASyiZQ¬WU÷dresden-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷7¬BC÷21¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷pvcfXAsr¬WV÷kiel-hurricanes¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷7¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷vVPfEPJr¬AD÷1527350400¬ADE÷1527350400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Yorker Lions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NYL¬AE÷New Yorker Lions¬JA÷WWGJwD4E¬WU÷new-yorker-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷39¬BA÷13¬BC÷10¬BE÷7¬BG÷9¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷Ee6OxXJK¬WV÷hamburg-huskies¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬~AA÷29YSI5BR¬AD÷1527343200¬ADE÷1527343200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷4QOXF9C7¬WU÷hildesheim-invaders¬AG÷17¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬BG÷7¬WN÷BER¬AF÷Berlin Rebels¬JB÷htIFvgk8¬WV÷berlin-rebels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷17¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷7¬~AA÷UezLKRtF¬AD÷1526824800¬ADE÷1526824800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷WzXKIBSl¬WV÷munich-cowboys¬AH÷30¬BB÷10¬BD÷14¬BF÷0¬BH÷6¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷xEXGJiDr¬WU÷marburg-mercenaries¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷7¬BC÷14¬BE÷0¬BG÷12¬~AA÷8nZOJodL¬AD÷1526821200¬ADE÷1526821200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allgau Comets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALL¬AE÷Allgau Comets¬JA÷rBzPHVse¬WU÷allgau-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷56¬BA÷21¬BC÷21¬BE÷14¬BG÷0¬WN÷STU¬AF÷Stuttgart Scorpions¬JB÷QZPTGkc1¬WV÷stuttgart-scorpions¬AH÷14¬BB÷7¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷7¬~AA÷2Z3OL7R8¬AD÷1526747400¬ADE÷1526747400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷rDFrx0T9¬WU÷ingolstadt-dukes¬AG÷26¬BA÷3¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷16¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷0lAmyKrG¬WV÷frankfurt-universe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷40¬BB÷2¬BD÷15¬BF÷7¬BH÷16¬~AA÷dxDYbpKe¬AD÷1526738400¬ADE÷1526738400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷b7YILvqT¬WU÷hamburg-huskies¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷6¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷G0zpHbip¬WV÷dresden-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷14¬BD÷14¬BF÷14¬BH÷0¬~AA÷zNOP06kq¬AD÷1526738400¬ADE÷1526738400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷URt2PMq4¬WU÷hildesheim-invaders¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷NYL¬AF÷New Yorker Lions¬JB÷Olt6OtaA¬WV÷new-yorker-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷51¬BB÷7¬BD÷23¬BF÷14¬BH÷7¬~AA÷EDNTaQ4k¬AD÷1526738400¬ADE÷1526738400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷xhpAN0EG¬WU÷kiel-hurricanes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷22¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷0¬BG÷15¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷KGZEMKTM¬WV÷cologne-crocodiles¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷22¬BB÷15¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~AA÷Or5KMmC2¬AD÷1526738400¬ADE÷1526738400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷AaHzvMbc¬WU÷kirchdorf-wildcats¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷4MGvwtE3¬WV÷schwabisch-unicorns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷0¬BD÷9¬BF÷14¬BH÷6¬~AA÷AuHxb4Z1¬AD÷1526734800¬ADE÷1526734800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷ddDWv2qi¬WV÷potsdam-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷12¬BH÷7¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷fiZmGI6j¬WU÷berlin-rebels¬AG÷20¬BA÷0¬BC÷13¬BE÷7¬BG÷0¬~AA÷4vYg6SRL¬AD÷1526220000¬ADE÷1526220000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Potsdam Royals¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POT¬AE÷Potsdam Royals¬JA÷t6073uNp¬WU÷potsdam-royals¬AG÷41¬BA÷0¬BC÷14¬BE÷13¬BG÷14¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷f9lkSOao¬WV÷cologne-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷13¬BD÷7¬BF÷7¬BH÷15¬~AA÷rVWc5nsS¬AD÷1526216400¬ADE÷1526216400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷YamgRrFi¬WU÷frankfurt-universe¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷63¬BA÷14¬BC÷21¬BE÷14¬BG÷14¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷jyrbQ2Uc¬WV÷marburg-mercenaries¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷7¬BH÷0¬~
5
1527501753
33
fixtures
SA÷5¬~ZA÷GERMANIA: GFL¬ZEE÷Slh9krl3¬ZB÷81¬ZY÷Germania¬ZC÷vRoqyzkn¬ZD÷p¬ZE÷jgsDvTBl¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷81_Slh9krl3¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/germania/gfl/¬ZX÷07Germania 008rmania0440000000179000GFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Germania¬~AA÷MkabYpBE¬AD÷1527944400¬ADE÷1527944400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷p0YUqlRm¬WV÷dresden-monarchs¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷2yqQpUBs¬WU÷berlin-rebels¬AN÷n¬~AA÷8AHBAsJ7¬AD÷1527948000¬ADE÷1527948000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷jcF7SndD¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷HAM¬AF÷Hamburg Huskies¬JB÷h2gjiWYD¬WV÷hamburg-huskies¬AN÷n¬~AA÷f3c6WOuR¬AD÷1527948000¬ADE÷1527948000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kirchdorf Wildcats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIR¬AE÷Kirchdorf Wildcats¬JA÷GbktsnB6¬WU÷kirchdorf-wildcats¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷YZqot6QC¬WV÷marburg-mercenaries¬AN÷n¬~AA÷AFefZQe8¬AD÷1527955200¬ADE÷1527955200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cologne Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Cologne Crocodiles¬JA÷WhhfjjlK¬WU÷cologne-crocodiles¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷0SdbkA3Q¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷GCb2X4QK¬AD÷1527955200¬ADE÷1527955200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷roiYr8tf¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷x8jxrSe0¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~AA÷zcuZRrlr¬AD÷1528030800¬ADE÷1528030800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Schwabisch Unicorns¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷Schwabisch Unicorns¬JA÷CQrkuQuJ¬WU÷schwabisch-unicorns¬WN÷FRA¬AF÷Frankfurt Universe¬JB÷QTWW39IJ¬WV÷frankfurt-universe¬AN÷n¬~AA÷MDsoPtY0¬AD÷1528549200¬ADE÷1528549200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berlin Rebels¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Berlin Rebels¬JA÷ALAFeoQa¬WU÷berlin-rebels¬WN÷KIE¬AF÷Kiel Hurricanes¬JB÷hp0Kf5u6¬WV÷kiel-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷8AwsQMIf¬AD÷1528549200¬ADE÷1528549200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dresden Monarchs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRE¬AE÷Dresden Monarchs¬JA÷O4C7c7em¬WU÷dresden-monarchs¬WN÷HIL¬AF÷Hildesheim Invaders¬JB÷WUBBdRAg¬WV÷hildesheim-invaders¬AN÷n¬~AA÷EmvwR23l¬AD÷1528552800¬ADE÷1528552800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷vXzy3TXP¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷pED3bmts¬WV÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷4xXkO0m7¬AD÷1528561800¬ADE÷1528561800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ingolstadt Dukes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ING¬AE÷Ingolstadt Dukes¬JA÷6m4OgPfC¬WU÷ingolstadt-dukes¬WN÷MUN¬AF÷Munich Cowboys¬JB÷0A3ShqAI¬WV÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷rTVgNK2D¬AD÷1528639200¬ADE÷1528639200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Marburg Mercenaries¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Marburg Mercenaries¬JA÷v12Wi3PO¬WU÷marburg-mercenaries¬WN÷ALL¬AF÷Allgau Comets¬JB÷GIoFGn2P¬WV÷allgau-comets¬AN÷n¬~AA÷UNW9TePn¬AD÷1529157600¬ADE÷1529157600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hamburg Huskies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAM¬AE÷Hamburg Huskies¬JA÷pvPc8O95¬WU÷hamburg-huskies¬WN÷POT¬AF÷Potsdam Royals¬JB÷EDT17rPB¬WV÷potsdam-royals¬AN÷n¬~AA÷AZJyn4uE¬AD÷1529157600¬ADE÷1529157600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hildesheim Invaders¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIL¬AE÷Hildesheim Invaders¬JA÷IRXtC6At¬WU÷hildesheim-invaders¬WN÷COL¬AF÷Cologne Crocodiles¬JB÷ClXpBQPn¬WV÷cologne-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷nas5UyAt¬AD÷1529157600¬ADE÷1529157600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiel Hurricanes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIE¬AE÷Kiel Hurricanes¬JA÷OOzkApug¬WU÷kiel-hurricanes¬WN÷DRE¬AF÷Dresden Monarchs¬JB÷6mQg94fa¬WV÷dresden-monarchs¬AN÷n¬~AA÷xlzIRZga¬AD÷1529157600¬ADE÷1529157600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Munich Cowboys¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCH¬AF÷Schwabisch Unicorns¬JB÷08YLCw1i¬WV÷schwabisch-unicorns¬WM÷MUN¬AE÷Munich Cowboys¬JA÷n5pvlfOj¬WU÷munich-cowboys¬AN÷n¬~AA÷rRzESFvg¬AD÷1529164800¬ADE÷1529164800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stuttgart Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STU¬AE÷Stuttgart Scorpions¬JA÷h4S562vI¬WU÷stuttgart-scorpions¬WN÷MAR¬AF÷Marburg Mercenaries¬JB÷Y1tzkz9p¬WV÷marburg-mercenaries¬AN÷n¬~AA÷GvZLQg95¬AD÷1529168400¬ADE÷1529168400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Frankfurt Universe¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRA¬AE÷Frankfurt Universe¬JA÷vaXPBcGc¬WU÷frankfurt-universe¬WN÷ING¬AF÷Ingolstadt Dukes¬JB÷6L3MAHV3¬WV÷ingolstadt-dukes¬AN÷n¬~
5
1527501753
79
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri GFL 2018 din sectiunea Fotbal american/Germania. Flashscore.ro oferă livescore din GFL 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente GFL 2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din GFL 2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din GFL 2018 este real-time și se actualizează instant.