Rezultate, scoruri live si clasamete BFA 2019

Fotbal american Brazilia

BFA
2019
Loading...
results
SA÷5¬~ZA÷BRAZILIA: BFA - Play-off¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazilia¬ZC÷AD2t1ybh¬ZD÷p¬ZE÷Ch1QroKQ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal-american/brazilia/bfa/¬ZX÷08Brazilia 008azilia0270000000001000BFA - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazilia¬~AA÷nBmGFnpC¬AD÷1570989600¬ADE÷1570989600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷MR2jnO7T¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷10¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷S8uJsrGp¬WV÷ceara-cacadores¬AH÷7¬~ZA÷BRAZILIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazilia¬ZC÷SlDy2Hrn¬ZD÷p¬ZE÷Ch1QroKQ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/brazilia/bfa/¬ZX÷08Brazilia 008azilia0270000000001000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazilia¬~AA÷dz0yrhvr¬AD÷1570986000¬ADE÷1570986000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬JA÷hKQ0CsMt¬WU÷parana-hp¬AG÷13¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷zqG5B1ym¬WV÷timbo-rex¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷37¬~AA÷2X2qtW8f¬AD÷1570901400¬ADE÷1570901400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Black Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Black Hawks¬JA÷MaIH8aL5¬WU÷black-hawks¬AG÷7¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷lMlE7JzC¬WV÷santa-maria-soldiers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~AA÷8A3usCgl¬AD÷1570901400¬ADE÷1570901400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaragua Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Jaragua Breakers¬JA÷lnK9ALjg¬WU÷jaragua-breakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷12¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose Istepos¬JB÷r9JD9u6a¬WV÷sao-jose-istepos¬AH÷0¬~AA÷65eoLkLg¬AD÷1570899600¬ADE÷1570899600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷vgvQ9Zsh¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬WN÷LEO¬AF÷Leoes de Juda¬JB÷MHTU8gcb¬WV÷leoes-de-juda¬AH÷8¬~AA÷Oploxrdo¬AD÷1570383000¬ADE÷1570383000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vasco Almirantes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasco Almirantes¬JA÷bNWDRJQi¬WU÷vasco-almirantes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬JB÷hboHQwtb¬WV÷tritoes¬AH÷13¬~AA÷EB2Fs4YN¬AD÷1570366800¬ADE÷1570366800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Macae Oilers¬JB÷6kRcLr4I¬WV÷macae-oilers¬AH÷0¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬JA÷CSRgMOlC¬WU÷flamengo-imperadores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬~AA÷MLPww6do¬AD÷1570366800¬ADE÷1570366800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minas Locomotiva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Minas Locomotiva¬JA÷WlpLPce4¬WU÷minas-locomotiva¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷10¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬JB÷EDZPOHAA¬WV÷sao-paulo-storm¬AH÷9¬~AA÷buhwNBjs¬AD÷1570305600¬ADE÷1570305600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sinop Coyotes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Sinop Coyotes¬JA÷rHTFihSN¬WU÷sinop-coyotes¬AG÷7¬WN÷RON¬AF÷Rondonopolis Hawks¬JB÷Aw0CjCsU¬WV÷rondonopolis-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬~AA÷INFRR0x9¬AD÷1570294800¬ADE÷1570294800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CG Predadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRA¬AF÷Brasilia Templarios¬JB÷SKinTHq6¬WV÷brasilia-templarios¬AH÷0¬WM÷CGP¬AE÷CG Predadores¬JA÷YchrUcUa¬WU÷campo-grande-predadores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷100¬~AA÷My2JtOmU¬AD÷1570294800¬ADE÷1570294800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬JA÷IRgR3GYp¬WU÷corinthians-steamrollers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Challengers¬JB÷KWX9SaBo¬WV÷botafogo-challengers¬AH÷12¬~AA÷dfnpFNh3¬AD÷1569783600¬ADE÷1569783600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷SO91LToS¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬JB÷KG1TGmfq¬WV÷bulls-potiguares¬AH÷15¬~AA÷UmfbiK0d¬AD÷1569780000¬ADE÷1569780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Natal Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAT¬AE÷Natal Scorpions¬JA÷0CIpPBn3¬WU÷natal-scorpions¬AG÷6¬WN÷SAN¬AF÷Santa Cruz Pirates¬JB÷fZHlOV19¬WV÷santa-cruz-pirates¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬~AA÷rTJ0lf1E¬AD÷1569776400¬ADE÷1569776400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷zqfzdMy0¬WU÷coritiba-crocodiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷48¬WN÷DIA¬AF÷Jaragua Breakers¬JB÷U5gveti6¬WV÷jaragua-breakers¬AH÷0¬~AA÷jcefh0oj¬AD÷1569776400¬ADE÷1569776400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬JA÷p4zb18fd¬WU÷recife-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷35¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬JB÷MLJtQiXd¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AH÷19¬~AA÷jgN8nYVQ¬AD÷1569776400¬ADE÷1569776400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷2eoihvyP¬WU÷sao-jose-istepos¬AG÷15¬WN÷BLA¬AF÷Black Hawks¬JB÷jBvZGNDP¬WV÷black-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬~AA÷I3mtG3wc¬AD÷1569776400¬ADE÷1569776400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬JA÷69LhNkHF¬WU÷ufersa-petroleiros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷14¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷lYAcM9WL¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AH÷8¬~
91
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRAZILIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazilia¬ZC÷SlDy2Hrn¬ZD÷p¬ZE÷Ch1QroKQ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/brazilia/bfa/¬ZX÷08Brazilia 008azilia0270000000001000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazilia¬~AA÷xWjsMV5m¬AD÷1571508000¬ADE÷1571508000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brasilia Templarios¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brasilia Templarios¬JA÷CnnvnWko¬WU÷brasilia-templarios¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬JB÷QkzMAFSo¬WV÷campo-grande-predadores¬AN÷n¬~AA÷pdfkK9z0¬AD÷1571508000¬ADE÷1571508000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬JA÷08SY7DC4¬WU÷cuiaba-arsenal¬WN÷SOR¬AF÷Sorriso Hornets¬JB÷UsXx7XRA¬WV÷sorriso-hornets¬AN÷n¬~AA÷8xSkz4t4¬AD÷1571508000¬ADE÷1571508000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬JA÷KEI8GgIj¬WU÷flamengo-imperadores¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Challengers¬JB÷YH6juwei¬WV÷botafogo-challengers¬AN÷n¬~AA÷QDMfZNeA¬AD÷1571508000¬ADE÷1571508000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷phAfvcAc¬WU÷portuguesa-fa¬WN÷MAC¬AF÷Macae Oilers¬JB÷SGaawHP3¬WV÷macae-oilers¬AN÷n¬~AA÷f7w6SCve¬AD÷1571508000¬ADE÷1571508000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬JA÷65caf90e¬WU÷santa-maria-soldiers¬WN÷DIA¬AF÷Jaragua Breakers¬JB÷EVd3gTF1¬WV÷jaragua-breakers¬AN÷n¬~AA÷UoToypRc¬AD÷1571508000¬ADE÷1571508000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Paulo Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo Storm¬JA÷0UyxMFfT¬WU÷sao-paulo-storm¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬JB÷tOJ4HZ2p¬WV÷tritoes¬AN÷n¬~AA÷zPTsxQBi¬AD÷1571508000¬ADE÷1571508000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vasco Almirantes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasco Almirantes¬JA÷SGwUNyQG¬WU÷vasco-almirantes¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬JB÷MwwYMeuN¬WV÷corinthians-steamrollers¬AN÷n¬~AA÷44LbYsBG¬AD÷1571576400¬ADE÷1571576400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minas Locomotiva¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Minas Locomotiva¬JA÷67b3xyuA¬WU÷minas-locomotiva¬WN÷GAL¬AF÷Galo Futebol Americano¬JB÷zs37yefG¬WV÷galo-futebol-americano¬AN÷n¬~ZA÷BRAZILIA: BFA - Play-off¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazilia¬ZC÷AD2t1ybh¬ZD÷p¬ZE÷Ch1QroKQ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal-american/brazilia/bfa/¬ZX÷08Brazilia 008azilia0270000000001000BFA - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazilia¬~AA÷Y7qCGSU5¬AD÷1571594400¬ADE÷1571594400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Mariners¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬JA÷E1arlpwH¬WU÷recife-mariners¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬JB÷8Obnm4hN¬WV÷bulls-potiguares¬AN÷n¬~ZA÷BRAZILIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazilia¬ZC÷SlDy2Hrn¬ZD÷p¬ZE÷Ch1QroKQ¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/brazilia/bfa/¬ZX÷08Brazilia 008azilia0270000000001000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazilia¬~AA÷OOf6KIUr¬AD÷1572109200¬ADE÷1572109200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷SKDHrcqg¬WU÷leoes-de-juda¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬JB÷MsDLsHba¬WV÷campo-grande-predadores¬AN÷n¬~
10
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri BFA 2019 din sectiunea Fotbal american/Brazilia. Flashscore.ro oferă livescore din BFA 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente BFA 2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din BFA 2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din BFA 2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!