Rezultate, scoruri live si clasamete BFA 2018

Fotbal american »Brazilia » BFA » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷BRAZILIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazilia¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/brazilia/bfa/¬ZX÷08Brazilia 008azilia0270000000186000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazilia¬~AA÷MR8vi2mQ¬AD÷1540144800¬ADE÷1540144800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷KO37bLnG¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷dlRzsgHr¬WV÷coritiba-crocodiles¬AH÷17¬~AA÷6guQLY9E¬AD÷1540058400¬ADE÷1540058400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬JA÷4pXZ0TQ4¬WU÷corinthians-steamrollers¬AG÷6¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷ryWw0mtB¬WV÷minas-locomotiva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷43¬~AA÷CfbZbB21¬AD÷1540058400¬ADE÷1540058400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galo Futebol Americano¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galo Futebol Americano¬JA÷n909p8tO¬WU÷galo-futebol-americano¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷59¬WN÷VAS¬AF÷Vasco da Gama Patriotas¬JB÷QaaDqSeU¬WV÷vasco-da-gama-patriotas¬AH÷0¬~AA÷jocwbVH7¬AD÷1540056600¬ADE÷1540056600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Botafogo Reptiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬JB÷GOvN3Vtn¬WV÷sao-paulo-storm¬AH÷0¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Reptiles¬JA÷xYuJ4BRu¬WU÷botafogo-reptiles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷29¬~AA÷hjyMMEf8¬AD÷1540040400¬ADE÷1540040400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬JA÷bmUR2kdh¬WU÷flamengo-imperadores¬AG÷4¬WN÷TRI¬AF÷Tritoes¬JB÷ANXV19Bb¬WV÷tritoes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~AA÷8tCsplit¬AD÷1539536400¬ADE÷1539536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬JA÷josl7kVm¬WU÷parana-hp¬AG÷17¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷4loh69pf¬WV÷timbo-rex¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬~AA÷CUErQm10¬AD÷1539471600¬ADE÷1539471600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cuiaba Arsenal¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUI¬AE÷Cuiaba Arsenal¬JA÷QePbMzgr¬WU÷cuiaba-arsenal¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷21¬WN÷LEO¬AF÷Leoes de Juda¬JB÷4nO2Lf8l¬WV÷leoes-de-juda¬AH÷12¬~AA÷WIcoRTof¬AD÷1539464400¬ADE÷1539464400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorriso Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorriso Hornets¬JA÷Wf7Qvq99¬WU÷sorriso-hornets¬AG÷7¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬JB÷pbBUw3OF¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷30¬~AA÷G6Boq86n¬AD÷1539450000¬ADE÷1539450000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaragua Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Jaragua Breakers¬JA÷nDzc5Ta0¬WU÷jaragua-breakers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷9¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose Istepos¬JB÷Q3Z04mF6¬WV÷sao-jose-istepos¬AH÷6¬~AA÷6XPFlUrP¬AD÷1539450000¬ADE÷1539450000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Juventude¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventude¬JA÷fFeICB7Q¬WU÷juventude¬AG÷0¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷dOsp8VFs¬WV÷santa-maria-soldiers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬~AA÷YR14W95q¬AD÷1538330400¬ADE÷1538330400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷nHQ8MRZb¬WU÷bulls-potiguares¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷46¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬JB÷Q7PCLok5¬WV÷ufersa-petroleiros¬AH÷39¬~AA÷fZeRsbAC¬AD÷1538328600¬ADE÷1538328600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷niaMhjGf¬WU÷timbo-rex¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬WN÷SAO¬AF÷Sao Jose Istepos¬JB÷QsbQiAV0¬WV÷sao-jose-istepos¬AH÷0¬~AA÷SpPyyjcS¬AD÷1538326800¬ADE÷1538326800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷jkXaOm5n¬WU÷ceara-cacadores¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷34¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷UuW3N7Kh¬WV÷natal-scorpions¬AH÷7¬~AA÷MmMTxCSF¬AD÷1538326800¬ADE÷1538326800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷xrHqMcOI¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷57¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷GYFmLHwP¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AH÷0¬~AA÷4UbVaime¬AD÷1538312400¬ADE÷1538312400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷js70nUBB¬WU÷portuguesa-fa¬AG÷20¬WN÷GAL¬AF÷Galo Futebol Americano¬JB÷4pB4olRH¬WV÷galo-futebol-americano¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬~AA÷hSbsS9Wm¬AD÷1538308800¬ADE÷1538308800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOR¬AF÷Sorriso Hornets¬JB÷xY7MuPg3¬WV÷sorriso-hornets¬AH÷10¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷bs9It5vc¬WU÷leoes-de-juda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷12¬~ZA÷BRAZILIA: BFA - Play-off¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazilia¬ZC÷rediITZn¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal-american/brazilia/bfa/¬ZX÷08Brazilia 008azilia0270000000243000BFA - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazilia¬~AA÷ttec6WvK¬AD÷1539536400¬ADE÷1539536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷zTVdk6Ea¬WU÷joao-pessoa-espectros¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷GvmflQT5¬WV÷ceara-cacadores¬AH÷0¬~AA÷O4p25jfQ¬AD÷1539536400¬ADE÷1539536400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recife Mariners¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬JA÷fVobmpqC¬WU÷recife-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬JB÷lho2n4bI¬WV÷bulls-potiguares¬AH÷27¬~
5
1540294175
86
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRAZILIA: BFA - Play-off¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazilia¬ZC÷rediITZn¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷11¬ZL÷/fotbal-american/brazilia/bfa/¬ZX÷08Brazilia 008azilia0270000000243000BFA - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazilia¬~AA÷8W2ACXsh¬AD÷1541264400¬ADE÷1541264400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coritiba Crocodiles¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷K6rP8nZ1¬WU÷coritiba-crocodiles¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷Y9W6XVB2¬WV÷parana-hp¬AN÷n¬~AA÷vHOdgAsU¬AD÷1541264400¬ADE÷1541264400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galo Futebol Americano¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galo Futebol Americano¬JA÷Y9AyIjCF¬WU÷galo-futebol-americano¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬JB÷GYatHARL¬WV÷botafogo-reptiles¬AN÷n¬~AA÷Sxig7CPD¬AD÷1541264400¬ADE÷1541264400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷2FXliSqm¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷dxXhjnag¬WV÷recife-mariners¬AN÷n¬~AA÷YwWXaUHm¬AD÷1541264400¬ADE÷1541264400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sorriso Hornets¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorriso Hornets¬JA÷69FG5Rbt¬WU÷sorriso-hornets¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷zqKK4oEn¬WV÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~AA÷Uu46DDSo¬AD÷1541264400¬ADE÷1541264400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Timbo Rex¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷OvkGA84k¬WU÷timbo-rex¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷tGqL9SJe¬WV÷santa-maria-soldiers¬AN÷n¬~AA÷tQAOlUko¬AD÷1541264400¬ADE÷1541264400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tritoes¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷S83pGUtS¬WU÷tritoes¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷pljCBlkq¬WV÷minas-locomotiva¬AN÷n¬~AA÷QDWT0A2s¬AD÷1541264400¬ADE÷1541264400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷2ek6oODO¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬WN÷LEO¬AF÷Leoes de Juda¬JB÷40TlA7jP¬WV÷leoes-de-juda¬AN÷n¬~
5
1540294175
7
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri BFA 2018 din sectiunea Fotbal american/Brazilia. Flashscore.ro oferă livescore din BFA 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente BFA 2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din BFA 2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din BFA 2018 este real-time și se actualizează instant.