Rezultate, scoruri live si clasamete BFA 2018

Fotbal american »Brazilia » BFA » 2018

results
SA÷5¬~ZA÷BRAZILIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazilia¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/brazilia/bfa/¬ZX÷08Brazilia 008azilia0270000000179000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazilia¬~AA÷2cU67rk4¬AD÷1534026600¬ADE÷1534026600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Corinthians Steamrollers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Corinthians Steamrollers¬JA÷nm9Ayhtd¬WU÷corinthians-steamrollers¬AG÷10¬WN÷POR¬AF÷Portuguesa FA¬JB÷Qw8EzCe2¬WV÷portuguesa-fa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬~AA÷lfQ28OZc¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Flamengo Imperadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KLU¬AE÷Flamengo Imperadores¬JA÷fui3wEBq¬WU÷flamengo-imperadores¬AG÷0¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷hQ96xYQk¬WV÷minas-locomotiva¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷49¬~AA÷pMJB624A¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Paulo Storm¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAS¬AF÷Vasco da Gama Patriotas¬JB÷rFxarOE8¬WV÷vasco-da-gama-patriotas¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷18¬WM÷SAO¬AE÷Sao Paulo Storm¬JA÷4Oweq4a2¬WU÷sao-paulo-storm¬AG÷15¬~AA÷OCIF5MJG¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tritoes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRI¬AE÷Tritoes¬JA÷xxx3srUE¬WU÷tritoes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬WN÷BOT¬AF÷Botafogo Reptiles¬JB÷jut7t2qL¬WV÷botafogo-reptiles¬AH÷13¬~AA÷dSBi4iMj¬AD÷1533495600¬ADE÷1533495600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷MDkVKgsc¬WU÷ceara-cacadores¬AG÷14¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬JB÷YmgZJDd3¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷17¬~AA÷0dQL9DbT¬AD÷1533492000¬ADE÷1533492000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Natal Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAT¬AE÷Natal Scorpions¬JA÷AZLC2CRS¬WU÷natal-scorpions¬AG÷0¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷Cr8vbWZq¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷16¬~AA÷IyDm5X6p¬AD÷1533492000¬ADE÷1533492000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Tropa Campina¬JA÷UJ2qcjkj¬WU÷tropa-campina¬AG÷22¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬JB÷8A1mdA4d¬WV÷bulls-potiguares¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷55¬~AA÷K2OuW0B0¬AD÷1533488400¬ADE÷1533488400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jaragua Breakers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Jaragua Breakers¬JA÷K4uQor3A¬WU÷jaragua-breakers¬AG÷10¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷WvqUp2IG¬WV÷timbo-rex¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷49¬~AA÷YqezTzai¬AD÷1533488400¬ADE÷1533488400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬JA÷GCrvJXB9¬WU÷recife-mariners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬JB÷f3srIiRF¬WV÷ufersa-petroleiros¬AH÷0¬~AA÷Y5SqVKQ6¬AD÷1533488400¬ADE÷1533488400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷Q1rYqMXM¬WU÷sao-jose-istepos¬AG÷7¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷4hsxqtmT¬WV÷coritiba-crocodiles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬~AA÷biK4Ej2l¬AD÷1533416400¬ADE÷1533416400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorriso Hornets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬JB÷xbiDEne4¬WV÷campo-grande-predadores¬AH÷13¬WM÷SOR¬AE÷Sorriso Hornets¬JA÷b7h9FSub¬WU÷sorriso-hornets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬~AA÷QuPyXtdf¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parana HP¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parana HP¬JA÷bkiHm4Yc¬WU÷parana-hp¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷27¬WN÷SAN¬AF÷Santa Maria Soldiers¬JB÷xtjLnOm4¬WV÷santa-maria-soldiers¬AH÷20¬~AA÷K0L0FWnr¬AD÷1533402000¬ADE÷1533402000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷Cjf1HlBo¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷62¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷jsg5G8Qi¬WV÷cuiaba-arsenal¬AH÷6¬~
5
1534315856
26
fixtures
SA÷5¬~ZA÷BRAZILIA: BFA¬ZEE÷OUOzwL9R¬ZB÷39¬ZY÷Brazilia¬ZC÷lYdmJ9Kt¬ZD÷p¬ZE÷Od4DWyvG¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷39_OUOzwL9R¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-american/brazilia/bfa/¬ZX÷08Brazilia 008azilia0270000000179000BFA 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Brazilia¬~AA÷K0cnQYrA¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bulls Potiguares¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Bulls Potiguares¬JA÷GzRQ9TYe¬WU÷bulls-potiguares¬WN÷CEA¬AF÷Ceara Cacadores¬JB÷fRPU8ml2¬WV÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷CzfvSfEc¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cavalaria 2 de Julho¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Cavalaria 2 de Julho¬JA÷OxnnHBtM¬WU÷cavalaria-2-de-julho¬WN÷TRO¬AF÷Tropa Campina¬JB÷2TpjGVeS¬WV÷tropa-campina¬AN÷n¬~AA÷jaxCCUW0¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CG Predadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CGP¬AE÷CG Predadores¬JA÷SnpQBpuN¬WU÷campo-grande-predadores¬WN÷CUI¬AF÷Cuiaba Arsenal¬JB÷6wqUA4fT¬WV÷cuiaba-arsenal¬AN÷n¬~AA÷GUHlUvtD¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Coritiba Crocodiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Coritiba Crocodiles¬JA÷pnP4v0ep¬WU÷coritiba-crocodiles¬WN÷DIA¬AF÷Jaragua Breakers¬JB÷OxO8wKAj¬WV÷jaragua-breakers¬AN÷n¬~AA÷6cgrRET3¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Joao Pessoa Espectros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOA¬AE÷Joao Pessoa Espectros¬JA÷8ANIBk4q¬WU÷joao-pessoa-espectros¬WN÷REC¬AF÷Recife Mariners¬JB÷MDRMA9Jk¬WV÷recife-mariners¬AN÷n¬~AA÷ryAzhrYJ¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TIM¬AF÷Timbo Rex¬JB÷Cb43a1X9¬WV÷timbo-rex¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬JA÷Y75a0sI3¬WU÷santa-maria-soldiers¬AN÷n¬~AA÷fLGhTbeJ¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sao Jose Istepos¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAO¬AE÷Sao Jose Istepos¬JA÷xtCj23mi¬WU÷sao-jose-istepos¬WN÷JUV¬AF÷Juventude¬JB÷jqGf1N2c¬WV÷juventude¬AN÷n¬~AA÷hEJ8DAHf¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tubaroes do Cerrado¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TUB¬AE÷Tubaroes do Cerrado¬JA÷KMtID6AA¬WU÷tubaroes-do-cerrado¬WN÷BRA¬AF÷Brasilia Templarios¬JB÷YPpMCQPG¬WV÷brasilia-templarios¬AN÷n¬~AA÷2PniPhbG¬AD÷1534611600¬ADE÷1534611600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ufersa Petroleiros¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UFE¬AE÷Ufersa Petroleiros¬JA÷fJV5XWQ2¬WU÷ufersa-petroleiros¬WN÷NAT¬AF÷Natal Scorpions¬JB÷Y9U9Wjt9¬WV÷natal-scorpions¬AN÷n¬~AA÷UBpmmE3k¬AD÷1535216400¬ADE÷1535216400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Botafogo Reptiles¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOT¬AE÷Botafogo Reptiles¬JA÷rwHsz0Ml¬WU÷botafogo-reptiles¬WN÷CRO¬AF÷Corinthians Steamrollers¬JB÷MTFoZJye¬WV÷corinthians-steamrollers¬AN÷n¬~AA÷OAwdohY1¬AD÷1535216400¬ADE÷1535216400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galo Futebol Americano¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galo Futebol Americano¬JA÷Wbcxdsq8¬WU÷galo-futebol-americano¬WN÷PER¬AF÷Minas Locomotiva¬JB÷Akdte1bE¬WV÷minas-locomotiva¬AN÷n¬~AA÷jLoqlflq¬AD÷1535216400¬ADE÷1535216400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portuguesa FA¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portuguesa FA¬JA÷Y3VBuMbR¬WU÷portuguesa-fa¬WN÷SAO¬AF÷Sao Paulo Storm¬JB÷zDHwyt7r¬WV÷sao-paulo-storm¬AN÷n¬~AA÷CzzhnYIe¬AD÷1535216400¬ADE÷1535216400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vasco da Gama Patriotas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAS¬AE÷Vasco da Gama Patriotas¬JA÷4h5jYwi1¬WU÷vasco-da-gama-patriotas¬WN÷KLU¬AF÷Flamengo Imperadores¬JB÷Ie9fXc67¬WV÷flamengo-imperadores¬AN÷n¬~AA÷CEQKA81D¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brasilia Templarios¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Brasilia Templarios¬JA÷vRDrURfi¬WU÷brasilia-templarios¬WN÷CGP¬AF÷CG Predadores¬JB÷xCWoToAc¬WV÷campo-grande-predadores¬AN÷n¬~AA÷KOyVHAjj¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ceara Cacadores¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UFE¬AF÷Ufersa Petroleiros¬JB÷EsL4LQX7¬WV÷ufersa-petroleiros¬WM÷CEA¬AE÷Ceara Cacadores¬JA÷Gd21M6I1¬WU÷ceara-cacadores¬AN÷n¬~AA÷S8o7nMes¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventude¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷Juventude¬JA÷vDGutDWl¬WU÷juventude¬WN÷PAR¬AF÷Parana HP¬JB÷hGKquXoe¬WV÷parana-hp¬AN÷n¬~AA÷YNRGBln7¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leoes de Juda¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEO¬AE÷Leoes de Juda¬JA÷nXQd6O2p¬WU÷leoes-de-juda¬WN÷TUB¬AF÷Tubaroes do Cerrado¬JB÷QNP05rIj¬WV÷tubaroes-do-cerrado¬AN÷n¬~AA÷x0nQIjyp¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Natal Scorpions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAT¬AE÷Natal Scorpions¬JA÷fsEhOSmk¬WU÷natal-scorpions¬WN÷BUL¬AF÷Bulls Potiguares¬JB÷YXCdNn3e¬WV÷bulls-potiguares¬AN÷n¬~AA÷tGoeOCDM¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Recife Mariners¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REC¬AE÷Recife Mariners¬JA÷SWTDVAeF¬WU÷recife-mariners¬WN÷BER¬AF÷Cavalaria 2 de Julho¬JB÷tzYHUUAL¬WV÷cavalaria-2-de-julho¬AN÷n¬~AA÷Qg4AotBm¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santa Maria Soldiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santa Maria Soldiers¬JA÷nwKmvi11¬WU÷santa-maria-soldiers¬WN÷DIA¬AF÷Jaragua Breakers¬JB÷QTIiwBG7¬WV÷jaragua-breakers¬AN÷n¬~AA÷MR8vi2mQ¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Timbo Rex¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIM¬AE÷Timbo Rex¬JA÷KO37bLnG¬WU÷timbo-rex¬WN÷CRO¬AF÷Coritiba Crocodiles¬JB÷dlRzsgHr¬WV÷coritiba-crocodiles¬AN÷n¬~AA÷zi0bNWSS¬AD÷1535821200¬ADE÷1535821200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tropa Campina¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRO¬AE÷Tropa Campina¬JA÷ObNMTlQR¬WU÷tropa-campina¬WN÷JOA¬AF÷Joao Pessoa Espectros¬JB÷Q79lP8Yr¬WV÷joao-pessoa-espectros¬AN÷n¬~
5
1534315856
58
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri BFA 2018 din sectiunea Fotbal american/Brazilia. Flashscore.ro oferă livescore din BFA 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente BFA 2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din BFA 2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din peste 30 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din BFA 2018 este real-time și se actualizează instant.