Rezultate, scoruri live si clasamete PCL 2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Baseball SUA

PCL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷SUA: PCL¬ZEE÷hOwsPH6I¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷2HYWzlEg¬ZD÷p¬ZE÷t0iqErml¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_hOwsPH6I¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/sua/pcl/¬ZX÷06SUA 003......0810000000001000PCL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷zgZho6Mu¬AD÷1593734700¬ADE÷1593734700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Memphis Redbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Redbirds¬JA÷KKt2YZf4¬WU÷memphis-redbirds¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Missions¬JB÷Spt6XgAA¬WV÷san-antonio-missions¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷OKhmQMjU¬AD÷1593734700¬ADE÷1593734700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nashville Sounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Sounds¬JA÷n7rfzdQi¬WU÷nashville-sounds¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock Express¬JB÷tUsbZFub¬WV÷round-rock-express¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷pUgqR2yO¬AD÷1593734700¬ADE÷1593734700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Oklahoma City Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Dodgers¬JA÷K0j8ChYp¬WU÷oklahoma-city-dodgers¬WN÷WIC¬AF÷Wichita State¬JB÷Y3vjyxBo¬WV÷wichita-state¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷254vSrMH¬AD÷1593734700¬ADE÷1593734700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Omaha Storm Chasers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Cubs¬JB÷Ii4tHYPT¬WV÷iowa-cubs¬WM÷OMA¬AE÷Omaha Storm Chasers¬JA÷lIaxIEAN¬WU÷omaha-storm-chasers¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷EqYdpQyn¬AD÷1593738300¬ADE÷1593738300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷El Paso Chihuahuas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso Chihuahuas¬JA÷6yuAWDPG¬WU÷el-paso-chihuahuas¬WN÷REN¬AF÷Reno Aces¬JB÷0bvEVXvN¬WV÷reno-aces¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷d8N1qpih¬AD÷1593741900¬ADE÷1593741900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Las Vegas Aviators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aviators¬JA÷E1rIUifT¬WU÷las-vegas-aviators¬WN÷FRE¬AF÷Fresno Grizzlies¬JB÷WtVqQB2p¬WV÷fresno-grizzlies¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷4YQ9sOL4¬AD÷1593741900¬ADE÷1593741900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sacramento River Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento River Cats¬JA÷xvMZnZ9c¬WU÷sacramento-river-cats¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Bees¬JB÷W0LwngP3¬WV÷salt-lake-bees¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷ABR5r46b¬AD÷1593741900¬ADE÷1593741900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tacoma Rainiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAC¬AE÷Tacoma Rainiers¬JA÷AXTmPVHj¬WU÷tacoma-rainiers¬WN÷ALB¬AF÷Albuquerque Isotopes¬JB÷bmNVmFfi¬WV÷albuquerque-isotopes¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷rPPDtryB¬AD÷1593819300¬ADE÷1593819300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Memphis Redbirds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Redbirds¬JA÷ryPsoDvA¬WU÷memphis-redbirds¬WN÷SAN¬AF÷San Antonio Missions¬JB÷xbOopXgG¬WV÷san-antonio-missions¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷2RuFvM5N¬AD÷1593821100¬ADE÷1593821100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Nashville Sounds¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Sounds¬JA÷MmkNQrge¬WU÷nashville-sounds¬WN÷ROU¬AF÷Round Rock Express¬JB÷GAlRP281¬WV÷round-rock-express¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷dluJwtLT¬AD÷1593821100¬ADE÷1593821100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Oklahoma City Dodgers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Dodgers¬JA÷UDhVOMN7¬WU÷oklahoma-city-dodgers¬WN÷WIC¬AF÷Wichita State¬JB÷rHtDm608¬WV÷wichita-state¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷OzsBu2jH¬AD÷1593821100¬ADE÷1593821100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Omaha Storm Chasers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OMA¬AE÷Omaha Storm Chasers¬JA÷ENoFS4Or¬WU÷omaha-storm-chasers¬WN÷IOW¬AF÷Iowa Cubs¬JB÷rcjJROwk¬WV÷iowa-cubs¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷Y9WpZaTp¬AD÷1593824700¬ADE÷1593824700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷El Paso Chihuahuas¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELP¬AE÷El Paso Chihuahuas¬JA÷M7uHnQFE¬WU÷el-paso-chihuahuas¬WN÷REN¬AF÷Reno Aces¬JB÷GrfKopVK¬WV÷reno-aces¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷zFATcq6o¬AD÷1593828300¬ADE÷1593828300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Las Vegas Aviators¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fresno Grizzlies¬JB÷CEujtOhr¬WV÷fresno-grizzlies¬WM÷LAS¬AE÷Las Vegas Aviators¬JA÷fZhOp4pR¬WU÷las-vegas-aviators¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷ruEydNzb¬AD÷1593828300¬ADE÷1593828300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sacramento River Cats¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento River Cats¬JA÷bVs2wMx1¬WU÷sacramento-river-cats¬WN÷SAL¬AF÷Salt Lake Bees¬JB÷S4n6xth7¬WV÷salt-lake-bees¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷E59Xd3Li¬AD÷1593828300¬ADE÷1593828300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Tacoma Rainiers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAC¬AE÷Tacoma Rainiers¬JA÷QHqfur8l¬WU÷tacoma-rainiers¬WN÷ALB¬AF÷Albuquerque Isotopes¬JB÷Kvqbv2Nf¬WV÷albuquerque-isotopes¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷MVCuesj4¬AD÷1593903900¬ADE÷1593903900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷San Antonio Missions¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷San Antonio Missions¬JA÷6eoAy07D¬WU÷san-antonio-missions¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Sounds¬JB÷KbZi0qpE¬WV÷nashville-sounds¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷4f2pf15A¬AD÷1593903900¬ADE÷1593903900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷WYxda3aK¬WU÷wichita-state¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷Qex0bNEQ¬WV÷omaha-storm-chasers¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷GU5lgLKG¬AD÷1593907500¬ADE÷1593907500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Round Rock Express¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ROU¬AE÷Round Rock Express¬JA÷S4ORgsNs¬WU÷round-rock-express¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Dodgers¬JB÷dvTVh1xl¬WV÷oklahoma-city-dodgers¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷Ai5hhuzN¬AD÷1593907680¬ADE÷1593907680¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷zVRZiLif¬WU÷iowa-cubs¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷UiRwiu70¬WV÷memphis-redbirds¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷lr4diakT¬AD÷1593909300¬ADE÷1593909300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Albuquerque Isotopes¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ELP¬AF÷El Paso Chihuahuas¬JB÷xIUokJyD¬WV÷el-paso-chihuahuas¬WM÷ALB¬AE÷Albuquerque Isotopes¬JA÷reVsjaM6¬WU÷albuquerque-isotopes¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷UynPnJcp¬AD÷1593909300¬ADE÷1593909300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Salt Lake Bees¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Salt Lake Bees¬JA÷G8TklwiJ¬WU÷salt-lake-bees¬WN÷LAS¬AF÷Las Vegas Aviators¬JB÷rFHXCMTJ¬WV÷las-vegas-aviators¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷8SpTowDj¬AD÷1593912900¬ADE÷1593912900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷M5GyCtqQ¬WU÷reno-aces¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷vo3370is¬WV÷tacoma-rainiers¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷MVYAAMki¬AD÷1593913800¬ADE÷1593913800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Fresno Grizzlies¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fresno Grizzlies¬JA÷hl776K6m¬WU÷fresno-grizzlies¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento River Cats¬JB÷nB6B5vMg¬WV÷sacramento-river-cats¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷zZxF9t5c¬AD÷1593972300¬ADE÷1593972300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Wichita State¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIC¬AE÷Wichita State¬JA÷Q15F4by0¬WU÷wichita-state¬WN÷OMA¬AF÷Omaha Storm Chasers¬JB÷fyAJ3Ij6¬WV÷omaha-storm-chasers¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷IcSJ80K3¬AD÷1593972480¬ADE÷1593972480¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Iowa Cubs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Cubs¬JA÷YR8N2x6C¬WU÷iowa-cubs¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Redbirds¬JB÷Sl8R1dLI¬WV÷memphis-redbirds¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~AA÷dlRN7KZ9¬AD÷1593979500¬ADE÷1593979500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Reno Aces¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷REN¬AE÷Reno Aces¬JA÷QZQU0GzP¬WU÷reno-aces¬WN÷TAC¬AF÷Tacoma Rainiers¬JB÷vwFCPaDP¬WV÷tacoma-rainiers¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬~~
488
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri PCL 2020 din sectiunea Baseball/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din PCL 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente PCL 2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din PCL 2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sa pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din PCL 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!