Rezultate, scoruri live si clasamete IL 2019

Baseball SUA IL2019

results
6
1547683943
0
fixtures
SA÷6¬~ZA÷SUA: IL¬ZEE÷WExoOyMO¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷fqVtfr0m¬ZD÷p¬ZE÷8lIihYT1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_WExoOyMO¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/sua/il/¬ZX÷06SUA 003......0810000000186000IL 002......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷4lZmGU0R¬AD÷1554401100¬ADE÷1554401100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷6J6bFjhs¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷KMA2EA7m¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AN÷n¬~AA÷6cLFBl9r¬AD÷1554401100¬ADE÷1554401100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Chiefs¬JA÷2o07DUMg¬WU÷syracuse-chiefs¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷txaBClx0¬WV÷pawtucket-red-sox¬AN÷n¬~AA÷zXPJA8Ol¬AD÷1554408300¬ADE÷1554408300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷AB3FB8i6¬WU÷toledo-mud-hens¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷l22JAS6C¬WV÷louisville-bats¬AN÷n¬~AA÷ENON9Swe¬AD÷1554415500¬ADE÷1554415500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷r1eS86yP¬WV÷indianapolis-indians¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷WQiO9nMI¬WU÷columbus-clippers¬AN÷n¬~AA÷dnES8ng1¬AD÷1554419040¬ADE÷1554419040¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷d4qAXkEP¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷bDVyT9Mt¬WV÷durham-bulls¬AN÷n¬~AA÷AkIW7687¬AD÷1554419100¬ADE÷1554419100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷GlQtSTym¬WU÷gwinnett-stripers¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬JB÷fuPpRmig¬WV÷norfolk-tides¬AN÷n¬~AA÷Oh6EWko8¬AD÷1554419100¬ADE÷1554419100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷25ShPRL5¬WV÷rochester-red-wings¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷l2OlQ76a¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬AN÷n¬~AA÷2q5IV90E¬AD÷1554483900¬ADE÷1554483900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Chiefs¬JA÷pUHcOoyC¬WU÷syracuse-chiefs¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷OKG1N5jI¬WV÷pawtucket-red-sox¬AN÷n¬~AA÷reMFUTFK¬AD÷1554501900¬ADE÷1554501900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷GUgU5wLp¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷fLhY4czi¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AN÷n¬~AA÷MoLJTmVQ¬AD÷1554501900¬ADE÷1554501900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷bgJEDkvi¬WU÷columbus-clippers¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷CdNIC9gc¬WV÷indianapolis-indians¬AN÷n¬~AA÷vR7oP7wr¬AD÷1554505440¬ADE÷1554505440¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷6JMMBT83¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷pALQAmO9¬WV÷durham-bulls¬AN÷n¬~AA÷zg1fNo8f¬AD÷1554505500¬ADE÷1554505500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷zaEw8o8S¬WU÷gwinnett-stripers¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬JB÷Ai5535Gq¬WV÷norfolk-tides¬AN÷n¬~AA÷Eq0bM5N0¬AD÷1554505500¬ADE÷1554505500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷hGfA2PVk¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷W6gE1qod¬WV÷rochester-red-wings¬AN÷n¬~AA÷hUBkORhl¬AD÷1554505500¬ADE÷1554505500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷2oGV97wG¬WU÷toledo-mud-hens¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷txFZ8RhM¬WV÷louisville-bats¬AN÷n¬~AA÷rJ42LPx7¬AD÷1554570300¬ADE÷1554570300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷KMndQSNd¬WU÷buffalo-bisons¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷bDo0Pnw3¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬AN÷n¬~AA÷M936KqhD¬AD÷1554570300¬ADE÷1554570300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Chiefs¬JA÷txy5O6h9¬WU÷syracuse-chiefs¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷fuu9NQ7F¬WV÷pawtucket-red-sox¬AN÷n¬~AA÷OEskqTUD¬AD÷1554584700¬ADE÷1554584700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷l2vDMpNL¬WU÷toledo-mud-hens¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷ShwHL4xS¬WV÷louisville-bats¬AN÷n¬~AA÷UBpcs7aQ¬AD÷1554588300¬ADE÷1554588300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷4ztpF2Fe¬WU÷columbus-clippers¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷IwplEMU1¬WV÷indianapolis-indians¬AN÷n¬~AA÷zkogrmpK¬AD÷1554588300¬ADE÷1554588300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷WMsxHOpq¬WU÷gwinnett-stripers¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬JB÷ADttGr0k¬WV÷norfolk-tides¬AN÷n¬~AA÷WKWOxR7s¬AD÷1554590100¬ADE÷1554590100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷bZMzxQM8¬WV÷rochester-red-wings¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷KrOWx672¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬AN÷n¬~AA÷ldRTyoNm¬AD÷1554591840¬ADE÷1554591840¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷S8RvypxF¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷6aQrz4iL¬WV÷durham-bulls¬AN÷n¬~AA÷M9PyzPi0¬AD÷1554656700¬ADE÷1554656700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Bisons¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCR¬AF÷Scranton/WB¬JB÷ruKMSLqe¬WV÷scranton-wilkes-barre-railriders¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Bisons¬JA÷4lLIT1Ul¬WU÷buffalo-bisons¬AN÷n¬~AA÷zDTuZr76¬AD÷1554656700¬ADE÷1554656700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gwinnett Stripers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GWI¬AE÷Gwinnett Stripers¬JA÷0GERRua1¬WU÷gwinnett-stripers¬WN÷NOR¬AF÷Norfolk Tides¬JB÷v7DVQaE7¬WV÷norfolk-tides¬AN÷n¬~AA÷IyJpY2MC¬AD÷1554656700¬ADE÷1554656700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Chiefs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Chiefs¬JA÷hA1Dkqi8¬WU÷syracuse-chiefs¬WN÷PAW¬AF÷Pawtucket Red Sox¬JB÷6D5Hl36E¬WV÷pawtucket-red-sox¬AN÷n¬~AA÷SnQXz5xf¬AD÷1554656700¬ADE÷1554656700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toledo Mud Hens¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Mud Hens¬JA÷lOFmZN6R¬WU÷toledo-mud-hens¬WN÷LOU¬AF÷Louisville Bats¬JB÷ARLEUsFr¬WV÷louisville-bats¬AN÷n¬~AA÷dSHlXMyJ¬AD÷1554658500¬ADE÷1554658500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley IronPigs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEH¬AE÷Lehigh Valley IronPigs¬JA÷lxeMmNLK¬WU÷lehigh-valley-ironpigs¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Red Wings¬JB÷SSgQnsyR¬WV÷rochester-red-wings¬AN÷n¬~AA÷8IqeuKTu¬AD÷1554660300¬ADE÷1554660300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Knights¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Knights¬JA÷bBthr1qr¬WU÷charlotte-knights¬WN÷DUR¬AF÷Durham Bulls¬JB÷x2udsLbl¬WV÷durham-bulls¬AN÷n¬~AA÷n9ravvqn¬AD÷1554660300¬ADE÷1554660300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Clippers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Columbus Clippers¬JA÷KQU0tuEf¬WU÷columbus-clippers¬WN÷IND¬AF÷Indianapolis Indians¬JB÷YTY4uaT0¬WV÷indianapolis-indians¬AN÷n¬~
6
1547683943
981
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri IL 2019 din sectiunea Baseball/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din IL 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente IL 2019 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din IL 2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sa pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din IL 2019 este real-time și se actualizează instant.
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!