Rezultate, scoruri live si clasamete VTB Cupa Promo 2019/2020

Baschet Rusia

VTB Cupa Promo
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷RUSIA: VTB Cupa Promo¬ZEE÷r1L5w2EB¬ZB÷158¬ZY÷Rusia¬ZC÷8KSoGeZT¬ZD÷p¬ZE÷Gd0wlfZ1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷158_r1L5w2EB¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/rusia/vtb-cupa-promo/¬ZX÷04Rusia 005......0000000000005000VTB Cupa Pro014 Promo000¬ZCC÷0¬ZAF÷Rusia¬~AA÷2akzTkiS¬AD÷1569427200¬ADE÷1569427200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Khimki M.¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KHI¬AE÷Khimki M.¬JA÷pMPH7oER¬WU÷khimki-m¬WN÷ZAS¬AF÷Zielona Gora¬JB÷nVBq35Mr¬WV÷zielona-gora¬AN÷n¬~AA÷23PNmBA4¬AD÷1569686400¬ADE÷1569686400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Enisey¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENI¬AE÷Enisey¬JA÷MDchKlvi¬WU÷enisey¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moscova¬JB÷04ddJ8gc¬WV÷cska-moscova¬AN÷n¬~AA÷8tS2O9aq¬AD÷1569772800¬ADE÷1569772800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Kalev/Cramo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷BC Kalev/Cramo¬JA÷feBm2Pyk¬WU÷bc-kalev¬WN÷KHI¬AF÷Khimki M.¬JB÷YoAi1qie¬WV÷khimki-m¬AN÷n¬~AA÷nXQ6NTEk¬AD÷1569859200¬ADE÷1569859200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Moscova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷URA¬AF÷Parma Perm¬JB÷UD30aNL7¬WV÷parma-perm¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moscova¬JA÷GAad0361¬WU÷cska-moscova¬AN÷n¬~AA÷G6VAMmUe¬AD÷1569945600¬ADE÷1569945600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zielona Gora¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZAS¬AE÷Zielona Gora¬JA÷rHirO6b8¬WU÷zielona-gora¬WN÷ZEN¬AF÷Zenit Petersburg¬JB÷M7jnNQDE¬WV÷zenit-petersburg¬AN÷n¬~AA÷pSESnVPA¬AD÷1570291200¬ADE÷1570291200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nizhny Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIZ¬AE÷Nizhny Novgorod¬JA÷fuBaIS83¬WU÷nizhny-novgorod¬WN÷URA¬AF÷Parma Perm¬JB÷YV93HnO9¬WV÷parma-perm¬AN÷n¬~AA÷fcUEL7q2¬AD÷1570291200¬ADE÷1570291200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tsmoki Minsk¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TSM¬AE÷Tsmoki Minsk¬JA÷vqoiMpTK¬WU÷tsmoki-minsk¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Kuban¬JB÷IZqeL4rR¬WV÷lokomotiv-kuban¬AN÷n¬~AA÷OIDWokuH¬AD÷1570377600¬ADE÷1570377600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Enisey¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENI¬AE÷Enisey¬JA÷Gfa8G6wG¬WU÷enisey¬WN÷KHI¬AF÷Khimki M.¬JB÷Uc3CFQhM¬WV÷khimki-m¬AN÷n¬~AA÷A5C1qBy9¬AD÷1570377600¬ADE÷1570377600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saratov¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAR¬AE÷Saratov¬JA÷UDPVE2Lf¬WU÷saratov¬WN÷ZAS¬AF÷Zielona Gora¬JB÷84OZDMz1¬WV÷zielona-gora¬AN÷n¬~AA÷d28cpiM2¬AD÷1570377600¬ADE÷1570377600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unics Kazan¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AST¬AF÷Astana¬JB÷nkzRFr6l¬WV÷astana¬WM÷UNI¬AE÷Unics Kazan¬JA÷zFWMGOjr¬WU÷unics-kazan¬AN÷n¬~AA÷hhIzo9fN¬AD÷1570464000¬ADE÷1570464000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Moscova¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moscova¬JA÷OK2GEp8S¬WU÷cska-moscova¬WN÷ZEN¬AF÷Zenit Petersburg¬JB÷QTlrA4Gq¬WV÷zenit-petersburg¬AN÷n¬~AA÷4SB5rVjF¬AD÷1570550400¬ADE÷1570550400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nizhny Novgorod¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIZ¬AE÷Nizhny Novgorod¬JA÷xvTwDtj7¬WU÷nizhny-novgorod¬WN÷KAL¬AF÷BC Kalev/Cramo¬JB÷GURsC05D¬WV÷bc-kalev¬AN÷n¬~AA÷rJA9sk6L¬AD÷1570896000¬ADE÷1570896000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Astana¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AST¬AE÷Astana¬JA÷IZ5QzprE¬WU÷astana¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Kuban¬JB÷WxAUZ3cK¬WV÷lokomotiv-kuban¬AN÷n¬~AA÷OUR6t9LR¬AD÷1570896000¬ADE÷1570896000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷BC Kalev/Cramo¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KAL¬AE÷BC Kalev/Cramo¬JA÷Qa9YYNCQ¬WU÷bc-kalev¬WN÷UNI¬AF÷Unics Kazan¬JB÷S8e0UsLs¬WV÷unics-kazan¬AN÷n¬~
156
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri VTB Cupa Promo 2019/2020 din sectiunea Baschet/Rusia. Flashscore.ro oferă livescore din VTB Cupa Promo 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente VTB Cupa Promo 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din VTB Cupa Promo 2019/2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din VTB Cupa Promo 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!