Baschet »Noua Zeelandă » NBL » 2018

results
3
1519538358
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷NOUA ZEELANDĂ: NBL¬ZEE÷tCx1gsk2¬ZB÷140¬ZY÷Noua Zeelandă¬ZC÷2gnCBxPu¬ZD÷p¬ZE÷MXm1rqNN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_tCx1gsk2¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/noua-zeelanda/nbl/¬ZX÷04Noua Zeeland013elandă0010000000169000NBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Noua Zeelandă¬~AA÷AiPw8imp¬AD÷1524726000¬ADE÷1524726000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bay Hawks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Bay Hawks¬JA÷IDdasqIb¬WU÷bay-hawks¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷Czd3t3X4¬WV÷southland-sharks¬AN÷n¬~AA÷r5No6VHd¬AD÷1524812400¬ADE÷1524812400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬JA÷Wz3Fw1HN¬WU÷canterbury-rams¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬JB÷0A7JxLWT¬WV÷super-city-rangers¬AN÷n¬~AA÷4EOs7B2j¬AD÷1524812400¬ADE÷1524812400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷ALE6uNnB¬WU÷wellington-saints¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷hp4Bvs2H¬WV÷southland-sharks¬AN÷n¬~AA÷MkgSENLd¬AD÷1524898800¬ADE÷1524898800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷2JgoYvuo¬WU÷nelson-giants¬WN÷SUP¬AF÷Super City Rangers¬JB÷4OXTdOHo¬WV÷super-city-rangers¬AN÷n¬~AA÷0thWDsy3¬AD÷1524970800¬ADE÷1524970800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manawatu Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAR¬AF÷Augusta Mountainairs¬JB÷Clyxe2nb¬WV÷augusta-mountainairs¬WM÷MAN¬AE÷Manawatu Jets¬JA÷IRyYerXi¬WU÷manawatu-jets¬AN÷n¬~AA÷f3izD1j9¬AD÷1525330800¬ADE÷1525330800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manawatu Jets¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manawatu Jets¬JA÷juztfM14¬WU÷manawatu-jets¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬JB÷WjiwgtHA¬WV÷bay-hawks¬AN÷n¬~AA÷l498fgzr¬AD÷1525417200¬ADE÷1525417200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Augusta Mountainairs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬JB÷OlWHob9p¬WV÷bay-hawks¬WM÷TAR¬AE÷Augusta Mountainairs¬JA÷I7gkjv1T¬WU÷augusta-mountainairs¬AN÷n¬~AA÷86evCL5F¬AD÷1525417200¬ADE÷1525417200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Rams¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Rams¬JA÷Asjsh0WG¬WU÷canterbury-rams¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷44koiKoN¬WV÷southland-sharks¬AN÷n¬~AA÷Sf8CgDkl¬AD÷1525503600¬ADE÷1525503600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nelson Giants¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEL¬AE÷Nelson Giants¬JA÷2uVLpIOj¬WU÷nelson-giants¬WN÷SOU¬AF÷Southland Sharks¬JB÷jeO3911i¬WV÷southland-sharks¬AN÷n¬~AA÷zL7GhX4f¬AD÷1525575600¬ADE÷1525575600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Super City Rangers¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SUP¬AE÷Super City Rangers¬JA÷UoN78LGc¬WU÷super-city-rangers¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Saints¬JB÷CACC7uW3¬WV÷wellington-saints¬AN÷n¬~AA÷EB6KiiK0¬AD÷1525935600¬ADE÷1525935600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Southland Sharks¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷Southland Sharks¬JA÷OpGG6aoA¬WU÷southland-sharks¬WN÷MAN¬AF÷Manawatu Jets¬JB÷I7FK5J0G¬WV÷manawatu-jets¬AN÷n¬~AA÷Aw0TkVlD¬AD÷1526022000¬ADE÷1526022000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Augusta Mountainairs¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Augusta Mountainairs¬JA÷jaWdnVae¬WU÷augusta-mountainairs¬WN÷NEL¬AF÷Nelson Giants¬JB÷pMV0okF1¬WV÷nelson-giants¬AN÷n¬~AA÷dzdPjBZ6¬AD÷1526022000¬ADE÷1526022000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wellington Saints¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEL¬AE÷Wellington Saints¬JA÷fXxlliVr¬WU÷wellington-saints¬WN÷HAW¬AF÷Bay Hawks¬JB÷C8XhmBpk¬WV÷bay-hawks¬AN÷n¬~
3
1519538358
72
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBL 2018 din sectiunea Baschet/Noua Zeelandă. Flashscore.ro oferă livescore din NBL 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente NBL 2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBL 2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBL 2018 este real-time și se actualizează instant.