Rezultate, scoruri live si clasamete Club Friendly 2018

Baschet »Lume » Club Friendly » 2018

Club Friendly
Loading ...
results
SA÷3¬~ZA÷LUME: Club Friendly¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷0CCV7Pn4¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/lume/club-friendly/¬ZX÷04Lume 004......0090000000179000Club Friendl013iendly000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lume¬~AA÷r1J7SOPh¬AD÷1537435800¬ADE÷1537435800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Kings (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Kings (Aus)¬JA÷8rR4z9bk¬WU÷sydney-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷75¬BA÷22¬BC÷15¬BE÷20¬BG÷18¬WN÷CAI¬AF÷Cairns Taipans (Aus)¬JB÷25Q8ZSDe¬WV÷cairns-taipans¬AH÷60¬BB÷19¬BD÷14¬BF÷15¬BH÷12¬~AA÷8CpCSp49¬AD÷1537434000¬ADE÷1537434000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mobis Phoebus (Kor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOB¬AE÷Mobis Phoebus (Kor)¬JA÷xvPTz91G¬WU÷mobis-phoebus¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷77¬BA÷27¬BC÷15¬BE÷20¬BG÷15¬WN÷CHI¬AF÷Chiba (Jpn)¬JB÷E3ncJtWr¬WV÷chiba¬AH÷71¬BB÷28¬BD÷20¬BF÷16¬BH÷7¬~AA÷0Ek5EypD¬AD÷1537428600¬ADE÷1537428600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne United (Aus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide 36ers (Aus)¬JB÷zckayGWE¬WV÷adelaide-36ers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷26¬BD÷24¬BF÷23¬BH÷24¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne United (Aus)¬JA÷tzjexdH8¬WU÷melbourne-united¬AG÷87¬BA÷26¬BC÷24¬BE÷15¬BG÷22¬~AA÷Eko8TQl3¬AD÷1537426800¬ADE÷1537426800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Diamond Dolphins (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DIA¬AE÷Diamond Dolphins (Jpn)¬JA÷UDLLxVW3¬WU÷diamond-dolphins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷22¬BC÷23¬BE÷22¬BG÷12¬WN÷GUA¬AF÷Zhejiang Guangsha (Chn)¬JB÷84KPyknA¬WV÷zhejiang-guangsha¬AH÷71¬BB÷21¬BD÷20¬BF÷15¬BH÷15¬~AA÷QFFzLg20¬AD÷1537382700¬ADE÷1537382700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Castello (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VAL¬AF÷Valencia (Esp)¬JB÷rs9os5um¬WV÷valencia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷88¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷19¬BH÷23¬WM÷CAS¬AE÷Castello (Esp)¬JA÷4jAsroQt¬WU÷castello¬AG÷55¬BA÷14¬BC÷9¬BE÷19¬BG÷13¬~AA÷8vLVLZnf¬AD÷1537381800¬ADE÷1537381800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Palencia (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAL¬AE÷Palencia (Esp)¬JA÷Y7JBm72J¬WU÷palencia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷24¬BC÷21¬BE÷19¬BG÷21¬WN÷BRE¬AF÷Breogan (Esp)¬JB÷nBNFnRHP¬WV÷breogan¬AH÷68¬BB÷24¬BD÷11¬BF÷18¬BH÷15¬~AA÷I777cFqn¬AD÷1537381800¬ADE÷1537381800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Verona (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷REG¬AF÷Reggiana (Ita)¬JB÷6mpYPVQ8¬WV÷reggiana¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷22¬BD÷24¬BF÷23¬BH÷28¬WM÷VER¬AE÷Verona (Ita)¬JA÷hptUQBB2¬WU÷verona¬AG÷76¬BA÷16¬BC÷26¬BE÷20¬BG÷14¬~AA÷CUptsfa5¬AD÷1537374600¬ADE÷1537374600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bakery Piacenza (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAH¬AE÷Bakery Piacenza (Ita)¬JA÷SpD7jVZk¬WU÷bakery-piacenza¬AG÷83¬BA÷28¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷16¬WN÷CRE¬AF÷Cremona (Ita)¬JB÷vLGBkkkd¬WV÷cremona¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷16¬BD÷24¬BF÷30¬BH÷27¬~AA÷UmMRMFXm¬AD÷1537373700¬ADE÷1537373700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷WKK Wroclaw (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WKK¬AE÷WKK Wroclaw (Pol)¬JA÷jqfRueqD¬WU÷wkk-wroclaw¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷19¬BC÷23¬BE÷25¬BG÷22¬WN÷PRU¬AF÷Pogon Prudnik (Pol)¬JB÷UZhVvFbJ¬WV÷pogon-prudnik¬AH÷77¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷15¬BH÷23¬~AA÷bRtxrzpa¬AD÷1537372800¬ADE÷1537372800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Benfica (Por)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷Benfica (Por)¬JA÷WERydiCS¬WU÷lisboa-benfica¬AG÷75¬BA÷21¬BC÷15¬BE÷18¬BG÷21¬WN÷MEL¬AF÷Melilla (Esp)¬JB÷YND3iBKq¬WV÷melilla¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷16¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷24¬~AA÷OlffuOmF¬AD÷1537372800¬ADE÷1537372800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DS Grombalia (Tun)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRO¬AE÷DS Grombalia (Tun)¬JA÷802Aqwpl¬WU÷ds-grombalia¬AG÷65¬BA÷15¬BC÷14¬BE÷26¬BG÷10¬WN÷USM¬AF÷Monastir (Tun)¬JB÷M36Ercaf¬WV÷u-s-monastir¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷71¬BB÷21¬BD÷12¬BF÷24¬BH÷14¬~AA÷YT0jrfi4¬AD÷1537372800¬ADE÷1537372800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PAOK (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAO¬AE÷PAOK (Gre)¬JA÷C8s9V0CU¬WU÷paok¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷82¬BA÷18¬BC÷21¬BE÷29¬BG÷14¬WN÷PRO¬AF÷Prometheus (Gre)¬JB÷lUIEjprt¬WV÷prometheus¬AH÷76¬BB÷27¬BD÷15¬BF÷15¬BH÷19¬~AA÷zRMNNeIs¬AD÷1537372800¬ADE÷1537372800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tofas (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOF¬AE÷Tofas (Tur)¬JA÷4SeJsHE0¬WU÷tofas¬AZ÷0¬AG÷102¬AT÷87¬BI÷15¬BA÷22¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷21¬WN÷TUR¬AF÷Turk Telekom (Tur)¬JB÷rJfNtyU6¬WV÷turk-telekom¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷103¬AU÷87¬BJ÷16¬BB÷16¬BD÷26¬BF÷23¬BH÷22¬~AA÷OdfmctiI¬AD÷1537372800¬ADE÷1537372800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Usti n. Labem (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOL¬AF÷Kolin (Cze)¬JB÷4Wi49NLK¬WV÷kolin¬AH÷72¬BB÷22¬BD÷18¬BF÷15¬BH÷17¬WM÷UST¬AE÷Usti n. Labem (Cze)¬JA÷M72aA36E¬WU÷usti-nad-labem¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷18¬BC÷27¬BE÷17¬BG÷18¬~AA÷2Z5ospJ2¬AD÷1537369200¬ADE÷1537369200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Afyon Belediye (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AFY¬AE÷Afyon Belediye (Tur)¬JA÷G2NVjLiE¬WU÷afyon-belediye¬AG÷66¬BA÷18¬BC÷14¬BE÷14¬BG÷20¬WN÷LOK¬AF÷Lokomotiv Kuban (Rus)¬JB÷fgMZku7K¬WV÷lokomotiv-kuban¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷78¬BB÷17¬BD÷20¬BF÷23¬BH÷18¬~AA÷tQ4kt4Y8¬AD÷1537369200¬ADE÷1537369200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷37¬CX÷Rilski Sportist (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIL¬AE÷Rilski Sportist (Bul)¬JA÷CUGvkaMQ¬WU÷rilski-sportist¬AG÷86¬BA÷16¬BC÷33¬BE÷25¬BG÷12¬WN÷CRA¬AF÷SCM Craiova (Rou)¬JB÷Ew36pJUs¬WV÷scm-craiova¬AH÷78¬BB÷23¬BD÷27¬BF÷24¬BH÷4¬AM÷Terminat mai devreme.¬~AA÷x27spGMi¬AD÷1537365600¬ADE÷1537365600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Rethymno (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KOL¬AF÷Kolossos Rhodes (Gre)¬JB÷rTkhZrD5¬WV÷kolossos-rhodes¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷95¬AU÷75¬BJ÷20¬BB÷18¬BD÷18¬BF÷21¬BH÷18¬WM÷RET¬AE÷Rethymno (Gre)¬JA÷xjkdY2SB¬WU÷rethymno¬AZ÷0¬AG÷87¬AT÷75¬BI÷12¬BA÷20¬BC÷15¬BE÷24¬BG÷16¬~AA÷2JwgvhqO¬AD÷1537365600¬ADE÷1537365600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vitoria (Por)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIT¬AE÷Vitoria (Por)¬JA÷A5nBAjRL¬WU÷vitoria¬AG÷70¬BA÷25¬BC÷8¬BE÷16¬BG÷21¬WN÷OUR¬AF÷Ourense (Esp)¬JB÷O8jF9AtS¬WV÷ourense¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷93¬BB÷24¬BD÷19¬BF÷27¬BH÷23¬~AA÷zTH3I0t2¬AD÷1537363800¬ADE÷1537363800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pinar Karsiyaka (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PIN¬AE÷Pinar Karsiyaka (Tur)¬JA÷jPVqTHa7¬WU÷pinar-karsiyaka¬AG÷68¬BA÷22¬BC÷8¬BE÷21¬BG÷17¬WN÷GAZ¬AF÷Gaziantep (Tur)¬JB÷2aZmSyFD¬WV÷gaziantep-bb¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷26¬BD÷23¬BF÷16¬BH÷32¬~AA÷Y7qtkPcc¬AD÷1537362000¬ADE÷1537362000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seoul Thunders (Kor)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEO¬AE÷Seoul Thunders (Kor)¬JA÷U93WbMAP¬WU÷seoul-thunders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷85¬BA÷32¬BC÷22¬BE÷13¬BG÷18¬WN÷SHA¬AF÷Shandong (Chn)¬JB÷WIkbftJt¬WV÷shandong¬AH÷73¬BB÷24¬BD÷9¬BF÷15¬BH÷25¬~AA÷fHpxj5ri¬AD÷1537354800¬ADE÷1537354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ryukyu (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RYU¬AE÷Ryukyu (Jpn)¬JA÷jRbiyJII¬WU÷okinawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷74¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷20¬BG÷14¬WN÷XIN¬AF÷Xinjiang (Chn)¬JB÷UHcezwYO¬WV÷xinjiang¬AH÷59¬BB÷19¬BD÷9¬BF÷19¬BH÷12¬~AA÷l22GY3DG¬AD÷1537347600¬ADE÷1537347600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Guangzhou (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou (Chn)¬JA÷04O23s1I¬WU÷guangzhou-long-lions¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷98¬AT÷89¬BI÷9¬BA÷22¬BC÷29¬BE÷18¬BG÷20¬WN÷MOB¬AF÷Mobis Phoebus (Kor)¬JB÷CtiWoFVp¬WV÷mobis-phoebus¬AZ÷0¬AH÷97¬AU÷89¬BJ÷8¬BB÷25¬BD÷16¬BF÷30¬BH÷18¬~AA÷YP2Wxbm5¬AD÷1537340400¬ADE÷1537340400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zhejiang Guangsha (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YUL¬AF÷Yulon Luxgen Dinos (Tpe)¬JB÷MgHxNDuI¬WV÷yulon-luxgen-dinos¬AH÷94¬BB÷14¬BD÷23¬BF÷33¬BH÷24¬WM÷GUA¬AE÷Zhejiang Guangsha (Chn)¬JA÷r3IYNgQB¬WU÷zhejiang-guangsha¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷28¬BG÷28¬~AA÷YXCYKA9T¬AD÷1537295400¬ADE÷1537295400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sassari (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAS¬AE÷Sassari (Ita)¬JA÷8G0366Yt¬WU÷sassari¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷95¬BA÷32¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷22¬WN÷FEN¬AF÷Fenerbahce (Tur)¬JB÷n7a75Qmm¬WV÷fenerbahce¬AH÷86¬BB÷24¬BD÷21¬BF÷22¬BH÷19¬~AA÷na3Qj6ar¬AD÷1537295400¬ADE÷1537295400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valladolid (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBV¬AE÷Valladolid (Esp)¬JA÷dMbEWeN0¬WU÷valladolid¬AG÷73¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷15¬BG÷22¬WN÷BIL¬AF÷Bilbao (Esp)¬JB÷jqbIVFx7¬WV÷bilbao¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷13¬BD÷17¬BF÷28¬BH÷21¬~AA÷6R6MMRp2¬AD÷1537293600¬ADE÷1537293600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Torino (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DAR¬AF÷Darussafaka (Tur)¬JB÷G8YL9Dbj¬WV÷darussafaka¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷21¬BH÷23¬WM÷TOR¬AE÷Torino (Ita)¬JA÷YqqHAgqp¬WU÷auxilium-torino¬AG÷65¬BA÷20¬BC÷13¬BE÷17¬BG÷15¬~AA÷bZ87pVx9¬AD÷1537293600¬ADE÷1537293600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Venezia (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VEN¬AE÷Venezia (Ita)¬JA÷0dKBWz63¬WU÷venezia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷92¬BA÷26¬BC÷20¬BE÷20¬BG÷26¬WN÷PES¬AF÷Pesaro (Ita)¬JB÷rL9GVfL9¬WV÷scavolini-spar¬AH÷85¬BB÷20¬BD÷23¬BF÷18¬BH÷24¬~AA÷bNvCKsJn¬AD÷1537291800¬ADE÷1537291800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bergamo (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Bergamo (Ita)¬JA÷jVlc6pi5¬WU÷bergamo¬AG÷73¬BA÷23¬BC÷18¬BE÷18¬BG÷14¬WN÷LEG¬AF÷Legnano (Ita)¬JB÷K4g1546B¬WV÷legnano¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷76¬BB÷12¬BD÷24¬BF÷23¬BH÷17¬~AA÷v3D6aE5J¬AD÷1537290000¬ADE÷1537290000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kutno (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KUT¬AE÷Kutno (Pol)¬JA÷lrYPMgYC¬WU÷kutno¬AG÷75¬BA÷19¬BC÷14¬BE÷25¬BG÷17¬WN÷POZ¬AF÷Poznań (Pol)¬JB÷2oxULDmJ¬WV÷poznan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷85¬BB÷23¬BD÷18¬BF÷28¬BH÷16¬~AA÷dn2kfWii¬AD÷1537286400¬ADE÷1537286400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bamberg (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAM¬AE÷Bamberg (Ger)¬JA÷tUhROB1I¬WU÷brose-bamberg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷17¬BC÷22¬BE÷14¬BG÷26¬WN÷UDI¬AF÷Udine (Ita)¬JB÷KKiVNVGO¬WV÷udine¬AH÷75¬BB÷30¬BD÷12¬BF÷20¬BH÷13¬~AA÷fsO6VnFj¬AD÷1537286400¬ADE÷1537286400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rethymno (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RET¬AE÷Rethymno (Gre)¬JA÷p2aIQXW5¬WU÷rethymno¬AG÷71¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷15¬BG÷16¬WN÷PRO¬AF÷Prometheus (Gre)¬JB÷OhbMPinC¬WV÷prometheus¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷17¬BD÷25¬BF÷28¬BH÷9¬~AA÷GjP2WSap¬AD÷1537284600¬ADE÷1537284600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FMP (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FMP¬AE÷FMP (Srb)¬JA÷xxdASg2g¬WU÷fmp¬AG÷82¬BA÷15¬BC÷23¬BE÷22¬BG÷22¬WN÷MOR¬AF÷Mornar Bar (Mne)¬JB÷ju0ERDHa¬WV÷mornar-bar¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷24¬BD÷17¬BF÷20¬BH÷25¬~AA÷K8iCkNJC¬AD÷1537284600¬ADE÷1537284600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Opava (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OPA¬AE÷Opava (Cze)¬JA÷nyi7e8Lk¬WU÷opava¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷24¬BG÷31¬WN÷GTK¬AF÷GTK Gliwice (Pol)¬JB÷tbjBfSzd¬WV÷gtk-gliwice¬AH÷72¬BB÷10¬BD÷21¬BF÷16¬BH÷25¬~AA÷bcNyy9iT¬AD÷1537281000¬ADE÷1537281000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ksiezak Lowicz (Pol)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KSI¬AE÷Ksiezak Lowicz (Pol)¬JA÷GM71UFXt¬WU÷ksiezak-lowicz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷70¬BA÷21¬BC÷17¬BG÷22¬BE÷10¬WN÷SIE¬AF÷Siedlce (Pol)¬JB÷fD65TZnm¬WV÷siedlce¬AH÷59¬BB÷14¬BD÷18¬BH÷9¬BF÷18¬~AA÷K6OXykxN¬AD÷1537279200¬ADE÷1537279200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷PAOK (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAO¬AE÷PAOK (Gre)¬JA÷Kx7WZyAJ¬WU÷paok¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷89¬BA÷21¬BC÷23¬BE÷20¬BG÷25¬WN÷KOL¬AF÷Kolossos Rhodes (Gre)¬JB÷bT5zZePP¬WV÷kolossos-rhodes¬AH÷75¬BB÷19¬BD÷18¬BF÷14¬BH÷24¬~AA÷xrZSxVMG¬AD÷1537275600¬ADE÷1537275600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ryukyu (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RYU¬AE÷Ryukyu (Jpn)¬JA÷4UOqCYHC¬WU÷okinawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷103¬BA÷23¬BC÷33¬BE÷29¬BG÷18¬WN÷GRE¬AF÷Green Warriors (Phl)¬JB÷IXSmBhXI¬WV÷green-warriors¬AH÷75¬BB÷5¬BD÷19¬BF÷28¬BH÷23¬~AA÷OvVOwB7A¬AD÷1537268400¬ADE÷1537268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiba (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiba (Jpn)¬JA÷WGQyEfm0¬WU÷chiba¬AG÷83¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷20¬BG÷23¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou (Chn)¬JB÷A7PuDE26¬WV÷guangzhou-long-lions¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷92¬BB÷22¬BD÷28¬BF÷22¬BH÷20¬~AA÷UHVKvih4¬AD÷1537264800¬ADE÷1537264800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokyo Cinq Reves (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokyo Cinq Reves (Jpn)¬JA÷zkXSFGIm¬WU÷tokyo-cinq-reves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷86¬BA÷20¬BC÷21¬BE÷25¬BG÷20¬WN÷SAI¬AF÷Saitama (Jpn)¬JB÷EuWWEzYg¬WV÷saitama¬AH÷70¬BB÷16¬BD÷13¬BF÷20¬BH÷21¬~AA÷O6VfUFK7¬AD÷1537254000¬ADE÷1537254000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yulon Luxgen Dinos (Tpe)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷YUL¬AE÷Yulon Luxgen Dinos (Tpe)¬JA÷4C7Ou69L¬WU÷yulon-luxgen-dinos¬AG÷72¬BA÷13¬BC÷13¬BE÷24¬BG÷22¬WN÷DIA¬AF÷Diamond Dolphins (Jpn)¬JB÷bZ6SvQOR¬WV÷diamond-dolphins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷13¬BD÷21¬BF÷34¬BH÷16¬~~
3
1537446000
306
fixtures
SA÷3¬~ZA÷LUME: Club Friendly¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷0CCV7Pn4¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/lume/club-friendly/¬ZX÷04Lume 004......0090000000179000Club Friendl013iendly000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lume¬~AA÷n3qGR4JF¬AD÷1537441200¬ADE÷1537441200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Xinjiang (Chn)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1537445135¬BX÷7¬WQ÷¬WM÷XIN¬AE÷Xinjiang (Chn)¬JA÷dSy2I0ok¬WU÷xinjiang¬AG÷79¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷18¬WN÷GRE¬AF÷Green Warriors (Phl)¬JB÷AVu6HK0e¬WV÷green-warriors¬AH÷71¬BB÷27¬BD÷27¬BF÷17¬AN÷n¬~AA÷CpimMdM2¬AD÷1537441200¬ADE÷1537441200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷24¬CX÷Zwolle (Ned)¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1537444818¬BX÷10¬WQ÷¬WM÷ZWO¬AE÷Zwolle (Ned)¬JA÷KhspQNpj¬WU÷zwolle¬AG÷55¬BA÷23¬BC÷19¬BE÷13¬WN÷DEN¬AF÷Den Helder (Ned)¬JB÷YeolPs0d¬WV÷den-helder¬AH÷50¬BB÷22¬BD÷15¬BF÷13¬AN÷n¬~AA÷Sj0fsE6A¬AD÷1537446600¬ADE÷1537446600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pardubice (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷INT¬AF÷Inter Bratislava (Svk)¬JB÷pdCNlOCh¬WV÷inter-bratislava¬WM÷PAR¬AE÷Pardubice (Cze)¬JA÷2XMIk4cn¬WU÷pardubice¬AN÷n¬~AA÷4vvLQOYL¬AD÷1537448400¬ADE÷1537448400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shandong (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shandong (Chn)¬JA÷4huAGvG1¬WU÷shandong¬WN÷FUB¬AF÷Fubon Braves (Tpe)¬JB÷rqvEFbV7¬WV÷fubon-braves¬AN÷n¬~AA÷jyjiLGy9¬AD÷1537450200¬ADE÷1537450200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sakarya BB (Tur)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAK¬AE÷Sakarya BB (Tur)¬JA÷naZVmRxc¬WU÷sakarya-buyuksehir¬WN÷PIN¬AF÷Pinar Karsiyaka (Tur)¬JB÷QkYZnoh3¬WV÷pinar-karsiyaka¬AN÷n¬~AA÷KAfeKziF¬AD÷1537457400¬ADE÷1537457400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Beroe (Bul)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Beroe (Bul)¬JA÷rRSvn579¬WU÷beroe¬WN÷CRA¬AF÷SCM Craiova (Rou)¬JB÷MHRroPMF¬WV÷scm-craiova¬AN÷n¬~AA÷bajGlsZI¬AD÷1537457400¬ADE÷1537457400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Opava (Cze)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OPA¬AE÷Opava (Cze)¬JA÷f1fFgnj2¬WU÷opava¬WN÷HAN¬AF÷Handlova (Svk)¬JB÷d6YcIVS2¬WV÷handlova¬AN÷n¬~AA÷b1gaJf6L¬AD÷1537457400¬ADE÷1537457400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zamora (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AMI¬AE÷Zamora (Esp)¬JA÷GvRnpqxM¬WU÷zamora¬WN÷AVI¬AF÷Avila (Esp)¬JB÷EPqjq3iS¬WV÷avila¬AN÷n¬~AA÷tQr4IELR¬AD÷1537458300¬ADE÷1537458300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷KK Primorska (Slo)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRI¬AE÷KK Primorska (Slo)¬JA÷K6MIvNaq¬WU÷kk-primorska¬WN÷NYM¬AF÷Nymburk (Cze)¬JB÷bcLMwsFk¬WV÷nymburk¬AN÷n¬~AA÷IozWDYTr¬AD÷1537459200¬ADE÷1537459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSU Sibiu (Rou)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSU¬AE÷CSU Sibiu (Rou)¬JA÷SWPQx1Ue¬WU÷csu-sibiu¬WN÷CSU¬AF÷CS Universitatea Cluj (Rou)¬JB÷6NOUyLq2¬WV÷csu-cluj-napoca¬AN÷n¬~AA÷Ys2fYThT¬AD÷1537459200¬ADE÷1537459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Liaoning (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIA¬AE÷Liaoning (Chn)¬JA÷KIU5xu2K¬WU÷liaoning¬WN÷CSK¬AF÷CSKA Moscova (Rus)¬JB÷2sKAyaHQ¬WV÷cska-moscova¬AN÷n¬~AA÷C8ZZChqk¬AD÷1537459200¬ADE÷1537459200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prometheus (Gre)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PRO¬AE÷Prometheus (Gre)¬JA÷8S2D04M2¬WU÷prometheus¬WN÷TOF¬AF÷Tofas (Tur)¬JB÷MV6HaOy9¬WV÷tofas¬AN÷n¬~AA÷jaYwCCbe¬AD÷1537461000¬ADE÷1537461000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bayreuth (Ger)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAY¬AE÷Bayreuth (Ger)¬JA÷Gh6LbriF¬WU÷bayreuth¬WN÷GIE¬AF÷Giessen (Ger)¬JB÷fq5Pc26L¬WV÷giessen¬AN÷n¬~AA÷WAkyBWD1¬AD÷1537461000¬ADE÷1537461000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Latina (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LET¬AE÷Latina (Ita)¬JA÷zeMMdMLR¬WU÷latina¬WN÷AVE¬AF÷Avellino (Ita)¬JB÷x48lhtUr¬WV÷avellino¬AN÷n¬~AA÷A1luAjT7¬AD÷1537461000¬ADE÷1537461000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mega Bemax (Srb)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEG¬AE÷Mega Bemax (Srb)¬JA÷WQ7hi0qk¬WU÷mega-bemax¬WN÷KKD¬AF÷KK Dynamic (Srb)¬JB÷pUBdjKbe¬WV÷kk-dynamic¬AN÷n¬~AA÷O4xNYZ58¬AD÷1537462800¬ADE÷1537462800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dukes (Ned)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUK¬AE÷Dukes (Ned)¬JA÷Sh11kvE1¬WU÷dukes-new-heroes¬WN÷WIL¬AF÷Willebroek (Bel)¬JB÷6q05lbT7¬WV÷willebroek¬AN÷n¬~AA÷x8tRXgLE¬AD÷1537462800¬ADE÷1537462800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Etoile Sportive La Goulette (Tun)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ETO¬AE÷Etoile Sportive La Goulette (Tun)¬JA÷fagmDs68¬WU÷etoile-sportive-la-goulette¬WN÷USM¬AF÷Monastir (Tun)¬JB÷YkhiC1LE¬WV÷u-s-monastir¬AN÷n¬~AA÷KWVVWDzL¬AD÷1537462800¬ADE÷1537462800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gilboa Galil (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil (Isr)¬JA÷Em6LfZks¬WU÷gilboa-galil¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya (Isr)¬JB÷QN9Pgg5m¬WV÷ironi-nahariya¬AN÷n¬~AA÷bNUZVXkR¬AD÷1537465500¬ADE÷1537465500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Burgos (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUR¬AE÷Burgos (Esp)¬JA÷Kp9ThDKg¬WU÷burgos¬WN÷LAG¬AF÷Gipuzkoa (Esp)¬JB÷by8XiXZa¬WV÷gipuzkoa-basket¬AN÷n¬~AA÷CUAAPVSf¬AD÷1537466400¬ADE÷1537466400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Benfica (Por)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIS¬AE÷Benfica (Por)¬JA÷4YrXCYBP¬WU÷lisboa-benfica¬WN÷VIT¬AF÷Vitoria (Por)¬JB÷6sVb8hKt¬WV÷vitoria¬AN÷n¬~AA÷jFM1Ribr¬AD÷1537466400¬ADE÷1537466400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MoraBanc Andorra (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZAR¬AF÷Zaragoza (Esp)¬JB÷f31tjB4C¬WV÷zaragoza¬WM÷MOR¬AE÷MoraBanc Andorra (Esp)¬JA÷GC2xiik6¬WU÷morabanc-andorra¬AN÷n¬~AA÷U5L5QBDl¬AD÷1537466400¬ADE÷1537466400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Okapi Aalstar (Bel)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKA¬AE÷Okapi Aalstar (Bel)¬JA÷lQ0pkVJI¬WU÷okapi-aalstar¬WN÷BON¬AF÷Bonn (Ger)¬JB÷2T4llkZO¬WV÷bonn¬AN÷n¬~AA÷jNlMTm1p¬AD÷1537468200¬ADE÷1537468200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milano (Ita)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARM¬AE÷Milano (Ita)¬JA÷4j6xXIPs¬WU÷milan¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Tel Aviv (Isr)¬JB÷YPAtWxul¬WV÷maccabi-tel-aviv¬AN÷n¬~AA÷027UkQEl¬AD÷1537468200¬ADE÷1537468200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Valladolid (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CBV¬AE÷Valladolid (Esp)¬JA÷UZdMUZiD¬WU÷valladolid¬WN÷OVI¬AF÷Oviedo (Esp)¬JB÷6it5gJUD¬WV÷oviedo¬AN÷n¬~AA÷I3XJxfQ9¬AD÷1537470000¬ADE÷1537470000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷L'Hospitalet (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PRA¬AF÷Prat Joventut (Esp)¬JB÷SUzNdtG5¬WV÷prat-joventut¬WM÷LHO¬AE÷L'Hospitalet (Esp)¬JA÷ERWIcM0a¬WU÷l-hospitalet¬AN÷n¬~AA÷6X33beUu¬AD÷1537473600¬ADE÷1537473600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melilla (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melilla (Esp)¬JA÷0jgr38Je¬WU÷melilla¬WN÷OUR¬AF÷Ourense (Esp)¬JB÷vshn2SY1¬WV÷ourense¬AN÷n¬~AA÷O4EEOkr1¬AD÷1537473600¬ADE÷1537473600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Canoe (Esp)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAC¬AF÷Caceres (Esp)¬JB÷v9r66Wlg¬WV÷caceres¬WM÷REA¬AE÷Real Canoe (Esp)¬JA÷0Iq27CZn¬WU÷real-canoe¬AN÷n¬~AA÷4QhQS7Gj¬AD÷1537543800¬ADE÷1537543800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Tel Aviv (Isr)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv (Isr)¬JA÷CG9pVdff¬WU÷maccabi-tel-aviv¬WN÷FEN¬AF÷Fenerbahce (Tur)¬JB÷fuakUG90¬WV÷fenerbahce¬AN÷n¬~AA÷6VW8iigi¬AD÷1537552800¬ADE÷1537552800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CSKA Moscova (Rus)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CSK¬AE÷CSKA Moscova (Rus)¬JA÷6F2gTzP6¬WU÷cska-moscova¬WN÷BAY¬AF÷Bayern (Ger)¬JB÷0x2cSfvD¬WV÷bayern¬AN÷n¬~~
3
1537446000
46
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Club Friendly 2018 din sectiunea Baschet/Lume. Flashscore.ro oferă livescore din Club Friendly 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Club Friendly 2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Club Friendly 2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din Club Friendly 2018 este real-time și se actualizează instant.