Rezultate, scoruri live si clasamete Club Friendly 2019

Baschet Lume

Club Friendly
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷LUME: Club Friendly¬ZEE÷4Ibzdcu1¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷IeqxvR9T¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_4Ibzdcu1¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/lume/club-friendly/¬ZX÷04Lume 004......0030000000001000Club Friendl013iendly000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lume¬~AA÷xYcp4nNr¬AD÷1573372800¬ADE÷1573372800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Singapore Slingers (Sgp)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573378542¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIN¬AE÷Singapore Slingers (Sgp)¬JA÷ba5iRFCI¬WU÷singapore-slingers¬AG÷70¬BA÷15¬BC÷18¬BE÷13¬BG÷24¬WN÷MON¬AF÷Mono Vampire (Tha)¬JB÷xj4eQZRO¬WV÷mono-vampire¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷86¬BB÷23¬BD÷23¬BF÷28¬BH÷12¬~AA÷EJtkVoHj¬AD÷1573340400¬ADE÷1573340400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOU¬AE÷Houston (Usa)¬JA÷Gh128EmI¬WU÷houston¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷0¬BC÷61¬BE÷0¬BG÷45¬WN÷ANG¬AF÷Angelo State (Usa)¬JB÷AF067Y2O¬WV÷angelo-state¬AH÷42¬BB÷0¬BD÷25¬BF÷0¬BH÷17¬~AA÷8IBIm8Ql¬AD÷1573286400¬ADE÷1573286400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Macau Black Bears (Mac)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1573292732¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MBB¬AE÷Macau Black Bears (Mac)¬JA÷x0XqasqG¬WU÷macau-black-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷14¬BC÷26¬BE÷20¬BG÷31¬WN÷SIN¬AF÷Singapore Slingers (Sgp)¬JB÷GjWmb1bM¬WV÷singapore-slingers¬AH÷86¬BB÷22¬BD÷15¬BF÷23¬BH÷26¬~AA÷6yzboGCf¬AD÷1571277600¬ADE÷1571277600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571286743¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United (Aus)¬JB÷2ovEI402¬WV÷melbourne-united¬AH÷110¬BB÷28¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷38¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings (Usa)¬JA÷bDDX9Cd2¬WU÷sacramento-kings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷124¬BA÷31¬BC÷29¬BE÷39¬BG÷25¬~AA÷jkTha2H9¬AD÷1571011200¬ADE÷1571011200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571019187¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves (Usa)¬JA÷bkR7DYOR¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷131¬BA÷33¬BC÷34¬BE÷33¬BG÷31¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬JB÷zBIZ8hXr¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷101¬BB÷25¬BD÷14¬BF÷32¬BH÷30¬~AA÷tKoP8ScC¬AD÷1570995000¬ADE÷1570995000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1571003481¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers (Usa)¬JA÷2sr0S967¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷118¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷43¬BG÷28¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne United (Aus)¬JB÷GpWsigq8¬WV÷melbourne-united¬AH÷100¬BB÷24¬BD÷27¬BF÷20¬BH÷29¬~AA÷b7hBSTYQ¬AD÷1570779000¬ADE÷1570779000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin (Chn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570786215¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin (Chn)¬JA÷rDcxVy2j¬WU÷tianjin¬AG÷79¬BA÷11¬BC÷26¬BE÷18¬BG÷24¬WN÷ZHE¬AF÷Zhejiang Chouzhou (Chn)¬JB÷M3dtUeHd¬WV÷zhejiang-chouzhou¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷87¬BB÷22¬BD÷19¬BF÷31¬BH÷15¬~AA÷2TnbwLfj¬AD÷1570759200¬ADE÷1570759200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570767438¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers (Usa)¬JA÷W2H4eZ2q¬WU÷portland-trail-blazers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷104¬BA÷24¬BC÷32¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa (Isr)¬JB÷AgG8fgIk¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷68¬BB÷19¬BD÷20¬BF÷25¬BH÷4¬~AA÷GM5vFx1s¬AD÷1570752000¬ADE÷1570752000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570759522¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder (Usa)¬JA÷WKpwM5xi¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷29¬BC÷33¬BE÷28¬BG÷20¬WN÷BRE¬AF÷NZ Breakers (Nzl)¬JB÷ABqsLPic¬WV÷nz-breakers¬AH÷84¬BB÷15¬BD÷20¬BF÷22¬BH÷27¬~AA÷r1RpYgki¬AD÷1570662000¬ADE÷1570662000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards (Usa)¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570670358¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou (Chn)¬JB÷Y7iJfXMm¬WV÷guangzhou-long-lions¬AH÷98¬BB÷24¬BD÷22¬BF÷23¬BH÷29¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards (Usa)¬JA÷jq2EeD7s¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷137¬BA÷29¬BC÷45¬BE÷34¬BG÷29¬~AA÷z53wcIKL¬AD÷1570579200¬ADE÷1570579200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570587476¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies (Usa)¬JA÷zcPUQZvf¬WU÷memphis-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷27¬BC÷28¬BE÷22¬BG÷31¬WN÷BRE¬AF÷NZ Breakers (Nzl)¬JB÷ILEZPgf0¬WV÷nz-breakers¬AH÷94¬BB÷14¬BD÷22¬BF÷29¬BH÷29¬~AA÷pvF8KbwK¬AD÷1570575600¬ADE÷1570575600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570584149¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers (Usa)¬JA÷jREARqaN¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷144¬BA÷36¬BC÷46¬BE÷35¬BG÷27¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou (Chn)¬JB÷21IEQ3ET¬WV÷guangzhou-long-lions¬AH÷86¬BB÷22¬BD÷19¬BF÷20¬BH÷25¬~AA÷M7trHQn6¬AD÷1570485600¬ADE÷1570485600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Cavaliers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570493933¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Cavaliers (Usa)¬JA÷zVdNkhpj¬WU÷cleveland-cavaliers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷120¬BA÷21¬BC÷43¬BE÷26¬BG÷30¬WN÷CAS¬AF÷San Lorenzo (Arg)¬JB÷lY0RlCad¬WV÷san-lorenzo¬AH÷89¬BB÷24¬BD÷29¬BF÷21¬BH÷15¬~AA÷lOiuF3Ko¬AD÷1570402800¬ADE÷1570402800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers (Usa)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570411761¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers (Usa)¬JA÷MoFQrVjl¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷127¬BA÷28¬BC÷35¬BE÷25¬BG÷39¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai (Chn)¬JB÷4A4Vsk6f¬WV÷shanghai¬AH÷87¬BB÷21¬BD÷13¬BF÷24¬BH÷29¬~
623
fixtures
0
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Club Friendly 2019 din sectiunea Baschet/Lume. Flashscore.ro oferă livescore din Club Friendly 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Club Friendly 2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Club Friendly 2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din Club Friendly 2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!