Rezultate, scoruri live si clasamete League Cup 2018

Baschet »Israel » League Cup » 2018

results
3
1537481589
0
fixtures
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: League Cup¬ZEE÷nJKiW3gc¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷SCJng7aI¬ZD÷p¬ZE÷4dkbxns5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_nJKiW3gc¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/israel/league-cup/¬ZX÷04Israel 006Israel0020000000179000League Cup 010ue Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷UVjLMtQJ¬AD÷1537893900¬ADE÷1537893900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬JA÷dWcsNEzA¬WU÷ironi-nahariya¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷vemnMYkG¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AN÷n¬~AA÷GS2wbcmJ¬AD÷1537980300¬ADE÷1537980300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷l6fZOz6c¬WU÷maccabi-rishon¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷rTgwOfL3¬WV÷bnei-herzliya¬AN÷n¬~AA÷K09UaJI6¬AD÷1538060400¬ADE÷1538060400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷xSQG6gjT¬WU÷maccabi-ashdod¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷f7Dr2Dbp¬WV÷gilboa-galil¬AN÷n¬~AA÷xx4ZbwYC¬AD÷1538242200¬ADE÷1538242200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷YcCn1XDj¬WU÷hapoel-jerusalem¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷AFeVPGji¬WV÷hapoel-eilat¬AN÷n¬~
3
1537481589
4
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri League Cup 2018 din sectiunea Baschet/Israel. Flashscore.ro oferă livescore din League Cup 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente League Cup 2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din League Cup 2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din League Cup 2018 este real-time și se actualizează instant.