Rezultate, scoruri live si clasamete League Cup 2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Baschet Israel

League Cup
2020
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: League Cup¬ZEE÷nJKiW3gc¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷pjihPRsh¬ZD÷p¬ZE÷v9vUxqcP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_nJKiW3gc¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/israel/league-cup/¬ZX÷04Israel 006Israel0030000000001000League Cup 010ue Cup000¬ZXF÷04Israel 006Israel0030000000001000League Cup 010ue Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷2oMuNZBq¬AD÷1609009200¬ADE÷1609009200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1609016073¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷xCof6Za8¬WV÷hapoel-holon¬GRB÷0¬AH÷84¬BB÷26¬BD÷22¬BF÷15¬BH÷21¬OB÷r9Fy4i5k-ziq6dpdB.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷O8cCsjN7¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷86¬BA÷18¬BC÷22¬BE÷27¬BG÷19¬OA÷GKurxC86-CjsCPjPK.png¬~AA÷0fHmCjCr¬AD÷1604257200¬ADE÷1604257200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604263945¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷r7a4LiiE¬WV÷maccabi-rishon¬GRB÷0¬AH÷72¬BB÷18¬BD÷15¬BF÷26¬BH÷13¬OB÷O2IPR87k-YyzifMsJ.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷U3BMd8ED¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷92¬BA÷32¬BC÷26¬BE÷15¬BG÷19¬OA÷GKurxC86-CjsCPjPK.png¬~AA÷IVBhBARl¬AD÷1604167200¬ADE÷1604167200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1604174656¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Holon¬JB÷jX2CJVLQ¬WV÷hapoel-holon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷89¬BB÷20¬BD÷24¬BF÷14¬BH÷31¬OB÷r9Fy4i5k-ziq6dpdB.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷Mcb8KB6K¬WU÷hapoel-jerusalem¬GRA÷0¬AG÷85¬BA÷12¬BC÷25¬BE÷26¬BG÷22¬OA÷6NwrCEkC-IXk9bIsa.png¬~AA÷KSF0Kh4p¬AD÷1603739700¬ADE÷1603739700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603746699¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷nBKxCdes¬WV÷hapoel-haifa¬GRB÷0¬AH÷74¬BB÷17¬BD÷22¬BF÷16¬BH÷19¬OB÷fBW3UVR0-fRbS91WS.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷fJSAGxmQ¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷83¬BA÷23¬BC÷24¬BE÷21¬BG÷15¬OA÷GKurxC86-CjsCPjPK.png¬~AA÷vZXXOYeT¬AD÷1603731000¬ADE÷1603731000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1603738286¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷GST6HIXJ¬WV÷gilboa-galil¬GRB÷0¬AH÷87¬BB÷30¬BD÷23¬BF÷21¬BH÷13¬OB÷0OpVdpCN-vurn3bUM.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷2PuPhZfJ¬WU÷hapoel-holon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷88¬BA÷18¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷18¬OA÷r9Fy4i5k-ziq6dpdB.png¬~AA÷MoiGFabl¬AD÷1600971300¬ADE÷1600971300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600978091¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷dGQwPu47¬WV÷hapoel-eilat¬GRB÷0¬AH÷80¬BB÷22¬BD÷14¬BF÷16¬BH÷28¬OB÷rk0flnUH-SOKfek6T.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷2gRZPLl1¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷93¬BA÷19¬BC÷25¬BE÷28¬BG÷21¬OA÷6NwrCEkC-IXk9bIsa.png¬~AA÷vNoLEJDf¬AD÷1600963200¬ADE÷1600963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600969187¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷Qk5NWiND¬WV÷maccabi-haifa¬GRB÷0¬AH÷73¬BB÷19¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷12¬OB÷xGGtJCBN-rXMOIx3T.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷z7PsOaJD¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷19¬BC÷26¬BE÷20¬BG÷26¬OA÷O2IPR87k-YyzifMsJ.png¬~AA÷OjJ7UuJs¬AD÷1600879200¬ADE÷1600879200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gilboa Galil¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600886387¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷phVMUJ7q¬WV÷bnei-herzliya¬GRB÷0¬AH÷72¬BB÷15¬BD÷22¬BF÷22¬BH÷13¬OB÷2Je3FBS0-ULE5nci0.png¬WM÷GAL¬AE÷Gilboa Galil¬JA÷E9reZaaS¬WU÷gilboa-galil¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷78¬BA÷26¬BC÷17¬BE÷18¬BG÷17¬OA÷0OpVdpCN-vurn3bUM.png¬~AA÷KICGSJmf¬AD÷1600878900¬ADE÷1600878900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600885766¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷H. Haifa¬JB÷pCLGj1U2¬WV÷hapoel-haifa¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷78¬BB÷20¬BD÷17¬BF÷17¬BH÷24¬OB÷fBW3UVR0-fRbS91WS.png¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷W8XYRHi2¬WU÷hapoel-beer-sheva¬GRA÷0¬AG÷76¬BA÷23¬BC÷14¬BE÷20¬BG÷19¬OA÷Y3CAmJVH-A19a1A8q.png¬~AA÷6F8CTaYm¬AD÷1600792200¬ADE÷1600792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Haifa¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600798423¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷I5TUScxd¬WV÷ironi-nahariya¬GRB÷0¬AH÷81¬BB÷22¬BD÷13¬BF÷28¬BH÷18¬OB÷hn7B6VVH-hpDPVkN8.png¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Haifa¬JA÷OrUQTwNk¬WU÷maccabi-haifa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷91¬BA÷24¬BC÷23¬BE÷17¬BG÷27¬OA÷xGGtJCBN-rXMOIx3T.png¬~AA÷MsXuZLAQ¬AD÷1600792200¬ADE÷1600792200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1600798951¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷tdpmyMUF¬WU÷ironi-nes-ziona¬GRA÷0¬AG÷90¬BA÷25¬BC÷18¬BE÷28¬BG÷19¬OA÷EXnwShUH-Gbtz5rtS.png¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷zJqiztpM¬WV÷hapoel-eilat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷94¬BB÷20¬BD÷25¬BF÷20¬BH÷29¬OB÷rk0flnUH-SOKfek6T.png¬~
11
fixtures
0
publicitate
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri League Cup 2020 din sectiunea Baschet/Israel. Flashscore.ro oferă livescore din League Cup 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente League Cup 2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din League Cup 2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din League Cup 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup