Rezultate, scoruri live si clasamete League Cup 2018

Baschet Israel

League Cup
2018
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: League Cup¬ZEE÷nJKiW3gc¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷SCJng7aI¬ZD÷p¬ZE÷4dkbxns5¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_nJKiW3gc¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/israel/league-cup/¬ZX÷04Israel 006Israel0020000000183000League Cup 010ue Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷pI5o0k9b¬AD÷1538676000¬ADE÷1538676000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷K6v9uNZO¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷78¬BA÷15¬BC÷30¬BE÷11¬BG÷22¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷MBIi46CP¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AH÷66¬BB÷7¬BD÷14¬BF÷22¬BH÷23¬~AA÷KrGgfyZJ¬AD÷1538499600¬ADE÷1538499600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷2VgeqX0d¬WU÷hapoel-jerusalem¬AG÷81¬BA÷14¬BC÷12¬BE÷23¬BG÷32¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷OveipDoj¬WV÷maccabi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷92¬BB÷28¬BD÷22¬BF÷20¬BH÷22¬~AA÷0AVd1QsI¬AD÷1538488800¬ADE÷1538488800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷WrwC5d9t¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷97¬AU÷77¬BJ÷20¬BB÷27¬BD÷18¬BF÷16¬BH÷16¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷Cff94GOn¬WU÷maccabi-ashdod¬AZ÷0¬AG÷95¬AT÷77¬BI÷18¬BA÷18¬BC÷19¬BE÷19¬BG÷21¬AM÷Au fost 2 reprize de prelungiri.¬~AA÷zBCWQ9MH¬AD÷1538415000¬ADE÷1538415000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷OStbdApT¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AG÷77¬BA÷18¬BC÷23¬BE÷22¬BG÷14¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Rishon¬JB÷t8TPiUhp¬WV÷maccabi-rishon¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BB÷28¬BD÷14¬BF÷20¬BH÷24¬~AA÷xx4ZbwYC¬AD÷1538242200¬ADE÷1538242200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷YcCn1XDj¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷78¬BA÷17¬BC÷25¬BE÷20¬BG÷16¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Eilat¬JB÷AFeVPGji¬WV÷hapoel-eilat¬AH÷74¬BB÷20¬BD÷18¬BF÷13¬BH÷23¬~AA÷Q3km51iL¬AD÷1538071200¬ADE÷1538071200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷E9k3QLdg¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷77¬BB÷18¬BD÷24¬BF÷16¬BH÷19¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷KnjaR1sm¬WU÷hapoel-holon¬AG÷73¬BA÷21¬BC÷18¬BE÷19¬BG÷15¬~AA÷K09UaJI6¬AD÷1538060400¬ADE÷1538060400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Ashdod¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Ashdod¬JA÷xSQG6gjT¬WU÷maccabi-ashdod¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷65¬BA÷20¬BC÷20¬BE÷10¬BG÷15¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷f7Dr2Dbp¬WV÷gilboa-galil¬AH÷62¬BB÷16¬BD÷23¬BF÷10¬BH÷13¬~AA÷GS2wbcmJ¬AD÷1537980300¬ADE÷1537980300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷l6fZOz6c¬WU÷maccabi-rishon¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷91¬BA÷24¬BC÷19¬BE÷21¬BG÷27¬WN÷BNE¬AF÷Bnei Herzliya¬JB÷rTgwOfL3¬WV÷bnei-herzliya¬AH÷76¬BB÷15¬BD÷16¬BF÷21¬BH÷24¬~AA÷UVjLMtQJ¬AD÷1537893900¬ADE÷1537893900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ironi Nahariya¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷IRO¬AE÷Ironi Nahariya¬JA÷dWcsNEzA¬WU÷ironi-nahariya¬AZ÷0¬AG÷83¬AT÷71¬BI÷12¬BA÷16¬BC÷29¬BE÷17¬BG÷9¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷vemnMYkG¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷88¬AU÷71¬BJ÷17¬BB÷22¬BD÷17¬BF÷19¬BH÷13¬~
9
fixtures
0
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri League Cup 2018 din sectiunea Baschet/Israel. Flashscore.ro oferă livescore din League Cup 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente League Cup 2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din League Cup 2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din League Cup 2018 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!