Rezultate, scoruri live si clasamete League Cup 2019

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate

Baschet Israel

League Cup
2019
Loading...
results
SA÷3¬~ZA÷ISRAEL: League Cup¬ZEE÷nJKiW3gc¬ZB÷97¬ZY÷Israel¬ZC÷dbIUXHhN¬ZD÷p¬ZE÷tjx2IMiO¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷97_nJKiW3gc¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/israel/league-cup/¬ZX÷04Israel 006Israel0030000000001000League Cup 010ue Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Israel¬~AA÷OSzM3kIn¬AD÷1569692700¬ADE÷1569692700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569700128¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Jerusalem¬JB÷IVTCNk6r¬WV÷hapoel-jerusalem¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷84¬BB÷28¬BD÷18¬BF÷17¬BH÷21¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷GMsoSVcR¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AG÷83¬BA÷20¬BC÷26¬BE÷19¬BG÷18¬~AA÷p4EzfLxG¬AD÷1569520800¬ADE÷1569520800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569529002¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷rDL2Ckyt¬WV÷ironi-nahariya¬AH÷65¬BB÷16¬BD÷15¬BF÷21¬BH÷13¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷YiD4i65U¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷76¬BA÷22¬BC÷12¬BE÷21¬BG÷21¬~AA÷Cjpus3U7¬AD÷1569512700¬ADE÷1569512700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569519746¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷E5mwHtR5¬WV÷ironi-nes-ziona¬AH÷88¬BB÷28¬BD÷21¬BF÷15¬BH÷24¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷KrlZHMBa¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷94¬BA÷30¬BC÷22¬BE÷21¬BG÷21¬~AA÷O4244n4N¬AD÷1569347400¬ADE÷1569347400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Tel Aviv¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569355503¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Tel-Aviv¬JB÷jZ6OqXSm¬WV÷hapoel-tel-aviv¬AH÷67¬BB÷19¬BD÷17¬BF÷13¬BH÷18¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Tel Aviv¬JA÷YcCJpDDs¬WU÷maccabi-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷87¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷15¬BG÷25¬~AA÷tpkdE9hM¬AD÷1569339900¬ADE÷1569339900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Holon¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569346237¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷lj8HS8Cj¬WV÷ironi-nahariya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷17¬BD÷30¬BF÷20¬BH÷21¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Holon¬JA÷Aa9DTlcp¬WU÷hapoel-holon¬AG÷77¬BA÷19¬BC÷19¬BE÷24¬BG÷15¬~AA÷2gjhFkwG¬AD÷1569261000¬ADE÷1569261000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Jerusalem¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569268344¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAP¬AF÷Hapoel Beer Sheva¬JB÷U5RpYUlT¬WV÷hapoel-beer-sheva¬AH÷70¬BB÷16¬BD÷17¬BF÷18¬BH÷19¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Jerusalem¬JA÷jFStZAZM¬WU÷hapoel-jerusalem¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷95¬BA÷25¬BC÷23¬BE÷21¬BG÷26¬~AA÷MsZfGVN9¬AD÷1569253500¬ADE÷1569253500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Eilat¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1569259670¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷IRO¬AF÷Nes Ziona¬JB÷dhTxziKG¬WV÷ironi-nes-ziona¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BB÷24¬BD÷31¬BF÷20¬BH÷11¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Eilat¬JA÷rkPYzX4A¬WU÷hapoel-eilat¬AG÷76¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷30¬BG÷10¬~AA÷ATxqpOal¬AD÷1568980800¬ADE÷1568980800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Tel-Aviv¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568988175¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Ashdod¬JB÷SIzq09sp¬WV÷maccabi-ashdod¬AH÷92¬BB÷25¬BD÷21¬BF÷25¬BH÷21¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Tel-Aviv¬JA÷jgDFHyDH¬WU÷hapoel-tel-aviv¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷111¬BA÷24¬BC÷33¬BE÷25¬BG÷29¬~AA÷dQYvo4pr¬AD÷1568913300¬ADE÷1568913300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hapoel Beer Sheva¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568919402¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GAL¬AF÷Gilboa Galil¬JB÷dWDBIHcB¬WV÷gilboa-galil¬AH÷72¬BB÷19¬BD÷17¬BF÷21¬BH÷15¬WM÷HAP¬AE÷Hapoel Beer Sheva¬JA÷pdA7Jcr5¬WU÷hapoel-beer-sheva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷91¬BA÷26¬BC÷19¬BE÷25¬BG÷21¬~AA÷vonDkpxR¬AD÷1568912400¬ADE÷1568912400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nes Ziona¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568918766¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAC¬AF÷Maccabi Haifa¬JB÷2XK2KwTb¬WV÷maccabi-haifa¬AH÷68¬BB÷18¬BD÷12¬BF÷17¬BH÷21¬WM÷IRO¬AE÷Nes Ziona¬JA÷OtMbLJDh¬WU÷ironi-nes-ziona¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷17¬BC÷24¬BE÷26¬BG÷23¬~AA÷0fm9jQMK¬AD÷1568911500¬ADE÷1568911500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maccabi Rishon¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1568918625¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAC¬AE÷Maccabi Rishon¬JA÷GGIjNuqt¬WU÷maccabi-rishon¬AG÷70¬BA÷25¬BC÷19¬BE÷15¬BG÷11¬WN÷IRO¬AF÷Ironi Nahariya¬JB÷f7HfMabn¬WV÷ironi-nahariya¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷73¬BB÷23¬BD÷24¬BF÷15¬BH÷11¬~
11
fixtures
0
publicitate
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri League Cup 2019 din sectiunea Baschet/Israel. Flashscore.ro oferă livescore din League Cup 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente League Cup 2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din League Cup 2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din League Cup 2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!