Hochei »SUA » NHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000153000NHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷6Bp7IFn7¬AD÷1480982400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Boston Bruins¬AX÷1¬AV÷1480987167|;1480988760|;1480993467|;1480993493|;1480993508|;1480993526|;1480993589|;1481001651|¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷n9U5KyIf¬AD÷1480982400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷1¬AV÷1480984708|;1481004755|;1481004755|;1481004755|;1481004755|;1481008784|¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4IYK1uPs¬AD÷1480982400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷1¬AV÷1480984117|;1480984683|;1480985495|;1480987125|;1480988843|;1480988879|;1480988907|;1480990137|;1480994613|;1480994614|;1480994614|;1480994613|;1480995255|;1481001638|¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷3¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QaT9JeX0¬AD÷1480982400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Washington Capitals¬AX÷1¬AV÷1480984735|;1480988731|;1480990090|;1480993211|;1480994074|;1481001625|¬BX÷-1¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kpcl711K¬AD÷1480905000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬AX÷1¬AV÷1480906843|;1480912428|;1480912466|;1480912509|;1480912578|;1480912661|;1480912681|;1480914455|;1480916152|;1480916178|;1480916214|;1480921391|¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷1¬BC÷5¬BE÷2¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6sgp8snE¬AD÷1480905000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷1¬AV÷1480907196|;1480911366|;1480916308|;1480921377|¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hv52qb9D¬AD÷1480896000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷1¬AV÷1480903876|;1480906020|;1480906037|;1480915490|¬BX÷-1¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hnV1LH2l¬AD÷1480892400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬AX÷1¬AV÷1480914929|;1480898635|;1480898657|;1480898677|;1480899267|;1480902686|;1480914929|¬BX÷-1¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Flyers¬WV÷philadelphia-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vqRcMcmr¬AD÷1480892400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New York Islanders¬AX÷1¬AV÷1480894729|;1480895116|;1480898856|;1480901894|;1480901913|;1480901936|;1480902736|;1480914716|¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y1lVQwuR¬AD÷1480888800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷1¬AV÷1480898754|;1480915473|¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷0¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷29ng6LGQ¬AD÷1480881600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷1¬AV÷1480883614|;1480886606|;1480886624|;1480887296|;1480887460|;1480887840|;1480888338|;1480891289|;1480902218|¬BX÷-1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Em6bpvf7¬AD÷1480820400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷1¬AV÷1480825921|;1480825940|;1480827770|;1480829491|;1480831310|;1480839039|¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fBkRRJPK¬AD÷1480816800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷1¬AV÷1480821088|;1480822172|;1480826427|;1480851089|¬BX÷-1¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QyoNSaAE¬AD÷1480813200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷1¬AV÷1480814904|;1480818189|;1480819350|;1480824243|;1480851023|¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ObDomtAl¬AD÷1480809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ottawa Senators¬AX÷1¬AV÷1480812340|;1480812362|;1480839460|¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pt8z5dI7¬AD÷1480809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷1¬AV÷1480812307|;1480815716|;1480815744|;1480816353|;1480820367|;1480820385|;1480820402|;1480820420|;1480845292|¬BX÷-1¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷4¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ILCkn0Pf¬AD÷1480809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷St. Louis Blues¬AX÷1¬AV÷1480812859|;1480815040|;1480815330|;1480815668|;1480820435|;1480850823|¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷WIN¬AF÷Winnipeg Jets¬WV÷winnipeg-jets¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nonJTue8¬AD÷1480809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷1¬AV÷1480815826|;1480820619|;1480845940|¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dCBgoKv1¬AD÷1480809600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷1¬AV÷1480812831|;1480814347|;1480818226|;1480850922|¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y54W5x31¬AD÷1480791600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Nashville Predators¬AX÷1¬AV÷1480796184|;1480796198|;1480796216|;1480798645|;1480798664|;1480800233|;1480800873|;1480802178|;1480805059|;1480850696|¬BX÷-1¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vq5S6Ime¬AD÷1480788000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷1¬AV÷1480791457|;1480797636|;1480797941|;1480850064|¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0h6O7bYl¬AD÷1480788000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬AX÷1¬AV÷1480790166|;1480793336|;1480796245|;1480796678|;1480797230|;1480850198|¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rHBJ8vJr¬AD÷1480788000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷1¬AV÷1480789665|;1480792973|;1480793750|;1480794008|;1480850530|¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QDfrlMfr¬AD÷1480735800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷1¬AV÷1480737397|;1480739397|;1480754684|;1480781174|¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KWHFh2nR¬AD÷1480730400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Calgary Flames¬AX÷1¬AV÷1480732381|;1480733208|;1480739291|;1480746068|¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1481026053
486
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000153000NHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷jZWSaJgf¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷CrYO0avl¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷b5XhtJvE¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷p2qBHZ1D¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷As0MOj9t¬AD÷1481072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nashville Predators¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷n1QybcO6¬AD÷1481072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷YcMXbw90¬AD÷1481072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷h6kRNAOn¬AD÷1481074200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Blackhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Blackhawks¬WU÷chicago-blackhawks¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷tOPucHwD¬AD÷1481074200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷KEOqdygJ¬AD÷1481157000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WdlVMUwg¬AD÷1481158800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Capitals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0WhZLlga¬AD÷1481167800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷f5Wi4Ypt¬AD÷1481167800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MosrKSNB¬AD÷1481241600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vNiwL885¬AD÷1481241600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YeVe3h0n¬AD÷1481241600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KWaoJnwI¬AD÷1481243400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Panthers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Florida Panthers¬WU÷florida-panthers¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vgY31WUb¬AD÷1481243400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SIUa2CFh¬AD÷1481243400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tampa Bay Lightning¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TAM¬AE÷Tampa Bay Lightning¬WU÷tampa-bay-lightning¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Canucks¬WV÷vancouver-canucks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MHN80jp5¬AD÷1481245200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EgakI6hO¬AD÷1481247000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷08MCaAaB¬AD÷1481248800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Flames¬WV÷calgary-flames¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hpbgHQ7U¬AD÷1481254200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~
4
1481026053
849
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NHL din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NHL, rezultate finale și parțiale, clasamente NHL și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NHL mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NHL este real-time și se actualizează instant.