Hochei »SUA » NHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000153000NHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷CMUJzb1M¬AD÷1484787600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷1¬AV÷1484789041|;1484789720|;1484790406|;1484791209|;1484792112|;1484794373|;1484794386|;1484794397|;1484795760|;1484798489|¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷4¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WI52aGji¬AD÷1484785800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷1¬AV÷1484789211|;1484792044|;1484792670|;1484793705|¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pM96bz6c¬AD÷1484785800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷1¬AV÷1484787788|;1484788051|;1484788658|;1484791259|;1484791359|;1484792330|;1484795406|;1484795420|;1484795583|¬BX÷-1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YVVFyvnG¬AD÷1484708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷1¬AV÷1484713400|;1484713612|;1484719946|;1484726138|¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UDRJzXDj¬AD÷1484708400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷1¬AV÷1484718644|;1484726150|¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jNSFyDbp¬AD÷1484704800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬AX÷1¬AV÷1484707082|;1484707094|;1484707586|;1484709566|;1484711136|;1484711154|;1484714769|;1484721135|¬BX÷-1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GfyBxKW9¬AD÷1484704800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Avalanche¬AX÷1¬AV÷1484707135|;1484707150|;1484707812|;1484726544|;1484726544|;1484726434|;1484726434|;1484726434|;1484726434|;1484714797|;1484721105|¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Avalanche¬WU÷colorado-avalanche¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷x4x7w0H3¬AD÷1484701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷1¬AV÷1484707172|;1484707192|;1484707213|;1484710592|;1484710603|;1484710612|;1484711054|;1484721076|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OEanguUH¬AD÷1484701200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬AX÷1¬AV÷1484702831|;1484703735|;1484707573|;1484707840|;1484708188|;1484709547|;1484710066|;1484711100|;1484711424|;1484711791|;1484721088|¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pO0rfLEB¬AD÷1484699400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷1¬AV÷1484702164|;1484704380|;1484704419|;1484705101|;1484705126|;1484709042|;1484709258|;1484714162|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UwZbuMni¬AD÷1484697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷1¬AV÷1484700899|;1484701028|;1484701252|;1484703762|;1484703782|;1484714138|¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rsw3vt2c¬AD÷1484697600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬AX÷1¬AV÷1484699616|;1484700380|;1484700751|;1484701352|;1484703992|;1484704014|;1484704036|;1484704235|;1484704971|;1484705634|;1484707071|;1484707110|;1484707716|;1484714147|¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷4¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2aBwe1a5¬AD÷1484618400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷1¬AV÷1484620446|;1484624180|;1484624812|;1484626141|;1484633460|¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SYfGGxAj¬AD÷1484611200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷1¬AV÷1484613637|;1484614727|;1484616030|;1484616734|;1484616963|;1484617180|;1484617642|;1484618000|;1484618421|;1484618994|;1484619022|;1484620360|;1484621021|;1484621545|;1484622326|;1484627324|¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷8¬AT÷7¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷6¬BE÷1¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AZ÷0¬AH÷7¬AU÷7¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷3¬BF÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1484799797
778
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷pMu72He4¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000153000NHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷vq9AcfL3¬AD÷1484793000¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Edmonton Oilers¬AI÷y¬AX÷1¬AV÷1484795321|;1484795816|;1484797467|¬AO÷1484799447¬BX÷-1¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷6qUNZHGS¬AD÷1484796600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Los Angeles Kings¬AI÷y¬AX÷1¬AV÷1484799513|;1484799527|¬AO÷1484797567¬BX÷18¬WM÷LOS¬AE÷Los Angeles Kings¬WU÷los-angeles-kings¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AH÷2¬BB÷2¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷IZ7EdEzA¬AD÷1484870400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷SnzkVyPq¬AD÷1484870400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Stars¬WV÷dallas-stars¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷boPBeYkG¬AD÷1484872200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷ABPgUevj¬AD÷1484874000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ARI¬AF÷Arizona Coyotes¬WV÷arizona-coyotes¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷l2OcTFgd¬AD÷1484874000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Louis Blues¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷xxOFfh5M¬AD÷1484877600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷xIHuhaWd¬AD÷1484881200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Anaheim Ducks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANA¬AE÷Anaheim Ducks¬WU÷anaheim-ducks¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷G8GqiJo3¬AD÷1484883000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷6c9dlHVL¬AD÷1484956800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CzAhkcGF¬AD÷1484956800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buffalo Sabres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BUF¬AE÷Buffalo Sabres¬WU÷buffalo-sabres¬WN÷DET¬AF÷Detroit Red Wings¬WV÷detroit-red-wings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bX5ljw19¬AD÷1484956800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carolina Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Carolina Hurricanes¬WU÷carolina-hurricanes¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WbNJgCKS¬AD÷1484958600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Jersey Devils¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NJD¬AE÷New Jersey Devils¬WU÷new-jersey-devils¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8KEokWSq¬AD÷1484964000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edmonton Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬WN÷NAS¬AF÷Nashville Predators¬WV÷nashville-predators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jq4jljrj¬AD÷1484967600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Canucks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Canucks¬WU÷vancouver-canucks¬WN÷FLA¬AF÷Florida Panthers¬WV÷florida-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UZ2fmAcd¬AD÷1485028800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Winnipeg Jets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIN¬AE÷Winnipeg Jets¬WU÷winnipeg-jets¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pl80myoS¬AD÷1485036000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Blue Jackets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬WN÷CAR¬AF÷Carolina Hurricanes¬WV÷carolina-hurricanes¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IkdxCgzc¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Montreal Canadiens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬WN÷BUF¬AF÷Buffalo Sabres¬WV÷buffalo-sabres¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷S8BPsF8k¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYI¬AE÷New York Islanders¬WU÷new-york-islanders¬WN÷LOS¬AF÷Los Angeles Kings¬WV÷los-angeles-kings¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lICLregq¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Flyers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Flyers¬WU÷philadelphia-flyers¬WN÷NJD¬AF÷New Jersey Devils¬WV÷new-jersey-devils¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dtetBDk3¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zZEXugw2¬AD÷1485046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arizona Coyotes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARI¬AE÷Arizona Coyotes¬WU÷arizona-coyotes¬WN÷TAM¬AF÷Tampa Bay Lightning¬WV÷tampa-bay-lightning¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MVATtZNe¬AD÷1485046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Stars¬WU÷dallas-stars¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xvgG4xG2¬AD÷1485050400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v5poAX49¬AD÷1485054000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Calgary Flames¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GUiK3dV8¬AD÷1485055800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷COL¬AF÷Colorado Avalanche¬WV÷colorado-avalanche¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OfeS1z0L¬AD÷1485106200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Red Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Red Wings¬WU÷detroit-red-wings¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p4dO2GpF¬AD÷1485115200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Pittsburgh Penguins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1484799797
557
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NHL din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NHL, rezultate finale și parțiale, clasamente NHL și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NHL mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NHL este real-time și se actualizează instant.