Hochei »SUA » NHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL - Play-off¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷80QAaeQG¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000212000NHL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷WKjHkrtT¬AD÷1492914600¬ADE÷1492914600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492919243|;1492919279|;1492923647|;1492925520|;1492937421|¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AM÷Meciul 6. Edmonton Oilers câştigă cu scorul la general 4-2. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MmArqL1a¬AD÷1492905600¬ADE÷1492905600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492908489|;1492911322|;1492912455|;1492916728|;1492937434|¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Meciul 6. New York Rangers câştigă cu scorul la general 4-2. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UciJRwbU¬AD÷1492887600¬ADE÷1492887600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Minnesota Wild¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492890257|;1492890744|;1492891810|;1492898127|;1492898127|;1492898650|;1492901183|;1492917386|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Wild¬WU÷minnesota-wild¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷STL¬AF÷St. Louis Blues¬WV÷st-louis-blues¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Meciul 5. St.Louis Blues câştigă cu scorul la general 4-1. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IZiqSyui¬AD÷1492817400¬ADE÷1492817400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ottawa Senators¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492820244|;1492822374|;1492823538|;1492824397|;1492849361|;1492839941|¬BX÷-1¬WM÷OTT¬AE÷Ottawa Senators¬WU÷ottawa-senators¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BOS¬AF÷Boston Bruins¬WV÷boston-bruins¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷Meciul 5. Au fost 2 reprize de prelungiri. Ottawa Senators conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0jm2v6UD¬AD÷1492815600¬ADE÷1492815600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Washington Capitals¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492819425|;1492821124|;1492828072|;1492833306|¬BX÷-1¬WM÷WSH¬AE÷Washington Capitals¬WU÷washington-capitals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Maple Leafs¬WV÷toronto-maple-leafs¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷Meciul 5. Washington Capitals conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nNwpPPVu¬AD÷1492741800¬ADE÷1492741800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Edmonton Oilers¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492745297|;1492745308|;1492745615|;1492747748|;1492748821|;1492751833|;1492755203|;1492761982|¬BX÷-1¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oilers¬WU÷edmonton-oilers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SJS¬AF÷San Jose Sharks¬WV÷san-jose-sharks¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷Meciul 5. Edmonton Oilers conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zLN1R7rB¬AD÷1492732800¬ADE÷1492732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nashville Predators¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492749161|;1492742150|;1492742394|;1492742875|;1492749161|;1492749161|¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Blackhawks¬WV÷chicago-blackhawks¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷NAS¬AE÷Nashville Predators¬WU÷nashville-predators¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬AM÷Meciul 4. Nashville Predators câştigă cu scorul la general 4-0. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8Ewci3GO¬AD÷1492729200¬ADE÷1492729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Montreal Canadiens¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492731884|;1492732273|;1492732651|;1492736611|;1492741785|;1492749152|¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Montreal Canadiens¬WU÷montreal-canadiens¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NYR¬AF÷New York Rangers¬WV÷new-york-rangers¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷Meciul 5. New York Rangers conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EeSksaWB¬AD÷1492729200¬ADE÷1492729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pittsburgh Penguins¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492731788|;1492745026|;1492734770|;1492735936|;1492735936|;1492745026|;1492737856|;1492745026|¬BX÷-1¬WM÷PIT¬AE÷Pittsburgh Penguins¬WU÷pittsburgh-penguins¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷CBJ¬AF÷Columbus Blue Jackets¬WV÷columbus-blue-jackets¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷Meciul 5. Pittsburgh Penguins câştigă cu scorul la general 4-1. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UJGAPoDN¬AD÷1492653600¬ADE÷1492653600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Calgary Flames¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492655792|;1492656055|;1492660601|;1492664376|;1492673929|¬BX÷-1¬WM÷CAL¬AE÷Calgary Flames¬WU÷calgary-flames¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷ANA¬AF÷Anaheim Ducks¬WV÷anaheim-ducks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Meciul 4. Anaheim Ducks câştigă cu scorul la general 4-0. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IqD6QRcH¬AD÷1492651800¬ADE÷1492651800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Louis Blues¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492668155|;1492668155|;1492668155|¬BX÷-1¬WM÷STL¬AE÷St. Louis Blues¬WU÷st-louis-blues¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Wild¬WV÷minnesota-wild¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷Meciul 4. St.Louis Blues conduce la general 3-1. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l4LkU9bh¬AD÷1492644600¬ADE÷1492644600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston Bruins¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492663769|;1492663769|¬BX÷-1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬AM÷Meciul 4. Ottawa Senators conduce la general 3-1. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SfKgTTDb¬AD÷1492642800¬ADE÷1492642800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Maple Leafs¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492644354|;1492644754|;1492645076|;1492645831|;1492646149|;1492648002|;1492652460|;1492653148|;1492663750|;1492663750|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷4¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Meciul 4. Egal la general 2-2.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OtGEO5ST¬AD÷1492567200¬ADE÷1492567200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Sharks¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492569271|;1492584803|;1492572315|;1492573403|;1492573429|;1492573961|;1492577070|;1492584803|¬BX÷-1¬WM÷SJS¬AE÷San Jose Sharks¬WU÷san-jose-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oilers¬WV÷edmonton-oilers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Meciul 4. Egal la general 2-2.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dUOcSmT4¬AD÷1492558200¬ADE÷1492558200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Blue Jackets¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492576679|;1492576679|;1492563552|;1492564191|;1492564945|;1492566841|;1492566859|;1492567249|;1492576679|;1492576679|¬BX÷-1¬WM÷CBJ¬AE÷Columbus Blue Jackets¬WU÷columbus-blue-jackets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷PIT¬AF÷Pittsburgh Penguins¬WV÷pittsburgh-penguins¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷2¬AM÷Meciul 4. Pittsburgh Penguins conduce la general 3-1. ¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6uWpVkqn¬AD÷1492556400¬ADE÷1492556400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Rangers¬ER÷1/8-finale¬AX÷1¬AV÷1492559196|;1492560679|;1492561516|;1492573188|¬BX÷-1¬WM÷NYR¬AE÷New York Rangers¬WU÷new-york-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Canadiens¬WV÷montreal-canadiens¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Meciul 4. Egal la general 2-2.¬AW÷1¬AN÷n¬~~
4
1492955417
1378
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: NHL - Play-off¬ZEE÷G2Op923t¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷80QAaeQG¬ZD÷t¬ZE÷xlQp8HDC¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_G2Op923t¬ZJ÷11¬ZL÷/hochei/sua/nhl/¬ZX÷02SUA 003......0000000000212000NHL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷lCiiY7UH¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Bruins¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷OTT¬AF÷Ottawa Senators¬WV÷ottawa-senators¬WM÷BOS¬AE÷Boston Bruins¬WU÷boston-bruins¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AM÷Meciul 6. Ottawa Senators conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷KSXzF0EO¬AD÷1492988400¬ADE÷1492988400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Maple Leafs¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Maple Leafs¬WU÷toronto-maple-leafs¬WN÷WSH¬AF÷Washington Capitals¬WV÷washington-capitals¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=4","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AM÷Meciul 6. Washington Capitals conduce la general 3-2. ¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5|16¬~~
4
1492955417
2
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NHL din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NHL, rezultate finale și parțiale, clasamente NHL și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NHL mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NHL este real-time și se actualizează instant.