Hochei »Canada » WHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷CANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷xWlN9Ote¬ZD÷p¬ZE÷U1VrOHY4¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/whl/¬ZX÷02Canada 006Canada0010000000153000WHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷Gvga9rx5¬AD÷1480561500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬WV÷kootenay-ice¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷lhi77M6H¬AD÷1480561500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬WU÷spokane-chiefs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬WV÷portland-winterhawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷0SfB6tMN¬AD÷1480561500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tri-City Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬WU÷tri-city-americans¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬WV÷kelowna-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷zVSMykbq¬AD÷1480561500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬WV÷brandon-wheat-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Royals¬WU÷victoria-royals¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷fVi382iB¬AD÷1480561200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kamloops Blazers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬WU÷kamloops-blazers¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Thunderbirds¬WV÷seattle-thunderbirds¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷tUAlfcEA¬AD÷1480557600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬WV÷prince-albert-raiders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷KK9hgHTG¬AD÷1480557600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Red Deer Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬WU÷red-deer-rebels¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬WV÷saskatoon-blades¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷n7Bpewa4¬AD÷1480474800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Vancouver Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬WV÷prince-george-cougars¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬WU÷vancouver-giants¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬AN÷n¬~AA÷Y37tdJqb¬AD÷1480471200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Medicine Hat Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MHT¬AE÷Medicine Hat Tigers¬WU÷medicine-hat-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬WV÷prince-albert-raiders¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷ClJXcuFo¬AD÷1480287600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kootenay Ice¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬WU÷kootenay-ice¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬WV÷edmonton-oil-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷juIycaUi¬AD÷1480284000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Winterhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬WU÷portland-winterhawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬WV÷prince-george-cougars¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷CndrDQxt¬AD÷1480215900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Everett Silvertips¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬WU÷everett-silvertips¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷PRI¬AF÷Prince George Cougars¬WV÷prince-george-cougars¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷n7kFubaH¬AD÷1480215900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Kelowna Rockets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬WU÷kelowna-rockets¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬WV÷regina-pats¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Qk0nCphn¬AD÷1480215900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Thunderbirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬WV÷victoria-royals¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷KCajB47h¬AD÷1480215900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Spokane Chiefs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬WU÷spokane-chiefs¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷EDM¬AF÷Edmonton Oil Kings¬WV÷edmonton-oil-kings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷b3bfAOMb¬AD÷1480215900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Tri-City Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬WU÷tri-city-americans¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬WV÷vancouver-giants¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷0AgJvIEN¬AD÷1480212000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kootenay Ice¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KOO¬AE÷Kootenay Ice¬WU÷kootenay-ice¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SWI¬AF÷Swift Current Broncos¬WV÷swift-current-broncos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷rZrOwxUT¬AD÷1480212000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Red Deer Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬WU÷red-deer-rebels¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬WV÷moose-jaw-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷prVkZexo¬AD÷1480208700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saskatoon Blades¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷Saskatoon Blades¬WU÷saskatoon-blades¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬WV÷medicine-hat-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷2¬AN÷n¬~
4
1480732143
359
fixtures
SA÷4¬~ZA÷CANADA: WHL¬ZEE÷2ar1uWVA¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷xWlN9Ote¬ZD÷p¬ZE÷U1VrOHY4¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷47_2ar1uWVA¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/whl/¬ZX÷02Canada 006Canada0010000000153000WHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷KIUYYnr2¬AD÷1480726800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Prince Albert Raiders¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1480730144¬BX÷20¬WM÷PRI¬AE÷Prince Albert Raiders¬WU÷prince-albert-raiders¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MOO¬AF÷Moose Jaw Warriors¬WV÷moose-jaw-warriors¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0E7Ldjz9¬AD÷1480726800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Swift Current Broncos¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1480731008¬BX÷9¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬WU÷swift-current-broncos¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬WV÷calgary-hitmen¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ELRQz9Dk¬AD÷1480730400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Edmonton Oil Kings¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1480731165¬BX÷9¬WM÷EDM¬AE÷Edmonton Oil Kings¬WU÷edmonton-oil-kings¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷SAS¬AF÷Saskatoon Blades¬WV÷saskatoon-blades¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷8rRUZSSe¬AD÷1480730400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Lethbridge Hurricanes¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1480731394¬BX÷13¬WM÷LET¬AE÷Lethbridge Hurricanes¬WU÷lethbridge-hurricanes¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷RED¬AF÷Red Deer Rebels¬WV÷red-deer-rebels¬AH÷2¬BB÷2¬AN÷n¬~AA÷MN8HcWK2¬AD÷1480734000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬WU÷prince-george-cougars¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬WV÷victoria-royals¬AN÷n¬~AA÷YFPPP3Mo¬AD÷1480734300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spokane Chiefs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Spokane Chiefs¬WU÷spokane-chiefs¬WN÷KEL¬AF÷Kelowna Rockets¬WV÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷C6OTONyh¬AD÷1480734300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬WU÷tri-city-americans¬WN÷POR¬AF÷Portland Winterhawks¬WV÷portland-winterhawks¬AN÷n¬~AA÷UmCPeAkF¬AD÷1480735800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Giants¬WU÷vancouver-giants¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷ripG50yU¬AD÷1480736100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everett Silvertips¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everett Silvertips¬WU÷everett-silvertips¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷p0Ws1Kqo¬AD÷1480736100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷Moi4lSsk¬AD÷1480802400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷KOO¬AF÷Kootenay Ice¬WV÷kootenay-ice¬AN÷n¬~AA÷SOi0k8Sr¬AD÷1480813200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moose Jaw Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOO¬AE÷Moose Jaw Warriors¬WU÷moose-jaw-warriors¬WN÷CAL¬AF÷Calgary Hitmen¬WV÷calgary-hitmen¬AN÷n¬~AA÷6kL8oQR7¬AD÷1480813200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Regina Pats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REG¬AE÷Regina Pats¬WU÷regina-pats¬WN÷PRI¬AF÷Prince Albert Raiders¬WV÷prince-albert-raiders¬AN÷n¬~AA÷SbM4n6C1¬AD÷1480816800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Red Deer Rebels¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RED¬AE÷Red Deer Rebels¬WU÷red-deer-rebels¬WN÷LET¬AF÷Lethbridge Hurricanes¬WV÷lethbridge-hurricanes¬AN÷n¬~AA÷8vBTfU4L¬AD÷1480820400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Giants¬WV÷vancouver-giants¬AN÷n¬~AA÷0xj8mnce¬AD÷1480820400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Prince George Cougars¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Royals¬WV÷victoria-royals¬WM÷PRI¬AE÷Prince George Cougars¬WU÷prince-george-cougars¬AN÷n¬~AA÷j30YglKR¬AD÷1480820700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kelowna Rockets¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬WV÷brandon-wheat-kings¬WM÷KEL¬AE÷Kelowna Rockets¬WU÷kelowna-rockets¬AN÷n¬~AA÷fVDYNsib¬AD÷1480820700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Thunderbirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Thunderbirds¬WU÷seattle-thunderbirds¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~AA÷8YHxN164¬AD÷1480820700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tri-City Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TRI¬AE÷Tri-City Americans¬WU÷tri-city-americans¬WN÷SPO¬AF÷Spokane Chiefs¬WV÷spokane-chiefs¬AN÷n¬~AA÷GK2a8mZK¬AD÷1480888800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Swift Current Broncos¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SWI¬AE÷Swift Current Broncos¬WU÷swift-current-broncos¬WN÷REG¬AF÷Regina Pats¬WV÷regina-pats¬AN÷n¬~AA÷Kh9jA948¬AD÷1480899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kamloops Blazers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAM¬AE÷Kamloops Blazers¬WU÷kamloops-blazers¬WN÷BWK¬AF÷Brandon Wheat Kings¬WV÷brandon-wheat-kings¬AN÷n¬~AA÷YeDf9TJE¬AD÷1480899600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Winterhawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Winterhawks¬WU÷portland-winterhawks¬WN÷MHT¬AF÷Medicine Hat Tigers¬WV÷medicine-hat-tigers¬AN÷n¬~~
4
1480732143
501
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri WHL 2016/2017 din sectiunea Hochei/Canada. Flashscore.ro oferă livescore din WHL 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente WHL 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din WHL 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din WHL 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.