Hochei »SUA » AHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷CMCTeMxS¬ZD÷p¬ZE÷CC1BR7xe¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ahl/¬ZX÷02SUA 003......0010000000153000AHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷EHJERs99¬AD÷1484969400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬AX÷1¬AV÷1484996601|¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬WU÷stockton-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷2¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬WV÷bakersfield-condors¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷KfKASNg3¬AD÷1484967600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Diego Gulls¬AX÷1¬AV÷1484996575|¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Diego Gulls¬WU÷san-diego-gulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬WV÷san-jose-barracuda¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6iG6T3vc¬AD÷1484962200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Antonio Rampage¬AX÷1¬AV÷1484996553|¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬WU÷san-antonio-rampage¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬WV÷manitoba-moose¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷4nxO4K1d¬AD÷1484960400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Iowa Wild¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬WU÷iowa-wild¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬WV÷texas-stars¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷QewK50nj¬AD÷1484957700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬AX÷1¬AV÷1484996538|¬BX÷-1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷nmmpC29M¬AD÷1484957100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷UBxkBMOS¬AD÷1484957100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬AX÷1¬AV÷1484996515|¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬WV÷rochester-americans¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷WKOG6tXq¬AD÷1484957100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Springfield Thunderbirds¬AX÷1¬AV÷1484996526|¬BX÷-1¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬WU÷springfield-thunderbirds¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷0WpYE4P3¬AD÷1484956800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Monsters¬AX÷1¬AV÷1484996476|¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬WU÷cleveland-monsters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬WV÷rockford-icehogs¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷vNqxEOvA¬AD÷1484956800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬AX÷1¬AV÷1484996489|¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬WV÷chicago-wolves¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬AN÷n¬~AA÷YqqtDrfG¬AD÷1484956800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse Crunch¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬WU÷syracuse-crunch¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Senators¬WV÷binghamton-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷rejTFpAc¬AD÷1484791500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tucson Roadrunners¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬WU÷tucson-roadrunners¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬WV÷ontario-reign¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷44iPGQfi¬AD÷1484789400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬WV÷manitoba-moose¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷j13shsIj¬AD÷1484787600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Iowa Wild¬AX÷1¬AV÷1484803395|¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬WU÷iowa-wild¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬WV÷grand-rapids-griffins¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷nTKb05AA¬AD÷1484784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Albany Devils¬AX÷1¬AV÷1484822747|¬BX÷-1¬WM÷ALB¬AE÷Albany Devils¬WU÷albany-devils¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SYR¬AF÷Syracuse Crunch¬WV÷syracuse-crunch¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷QJJ2aPPG¬AD÷1484784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Charlotte Checkers¬AX÷1¬AV÷1484822766|¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬WU÷charlotte-checkers¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬WV÷milwaukee-admirals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷fgO6bquN¬AD÷1484784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cleveland Monsters¬AX÷1¬AV÷1484822777|¬BX÷-1¬WM÷CLE¬AE÷Cleveland Monsters¬WU÷cleveland-monsters¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬WV÷rockford-icehogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷vRawgN2p¬AD÷1484784000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hershey Bears¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬WU÷hershey-bears¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷44Vg1oe4¬AD÷1484780400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. John's IceCaps¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STJ¬AE÷St. John's IceCaps¬WU÷st-john-s-icecaps¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬WV÷utica-comets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~
4
1485042018
573
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷CMCTeMxS¬ZD÷p¬ZE÷CC1BR7xe¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ahl/¬ZX÷02SUA 003......0010000000153000AHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷8Iym9Zhr¬AD÷1485039600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷46¬CX÷Charlotte Checkers¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1485041975¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬WU÷charlotte-checkers¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬WV÷tucson-roadrunners¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷h8IIQ1OF¬AD÷1485039600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷St. John's IceCaps¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1485039935¬BX÷20¬WM÷STJ¬AE÷St. John's IceCaps¬WU÷st-john-s-icecaps¬AG÷2¬BA÷2¬WN÷ALB¬AF÷Albany Devils¬WV÷albany-devils¬AH÷1¬BB÷1¬AN÷n¬~AA÷n9zi8g8l¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷tWZf7DNf¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Grand Rapids Griffins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬WV÷cleveland-monsters¬AN÷n¬~AA÷h6wa6Xx1¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hartford Wolf Pack¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷zVS35ih7¬AD÷1485043200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Syracuse Crunch¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬WU÷syracuse-crunch¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬WV÷utica-comets¬AN÷n¬~AA÷ELR74B7D¬AD÷1485043500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Binghamton Senators¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬WV÷springfield-thunderbirds¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Senators¬WU÷binghamton-senators¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷2yLkTfpE¬AD÷1485043500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬WV÷providence-bruins¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AN÷n¬~AA÷tSJgSEaK¬AD÷1485043500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬WU÷wilkes-barre-scranton¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬AN÷n¬~AA÷Oj9bRYEQ¬AD÷1485046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬WU÷chicago-wolves¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬WV÷milwaukee-admirals¬AN÷n¬~AA÷0C0QMhNs¬AD÷1485046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷TEX¬AF÷Texas Stars¬WV÷texas-stars¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬WU÷iowa-wild¬AN÷n¬~AA÷fZaULCxl¬AD÷1485046800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Rampage¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬WU÷san-antonio-rampage¬WN÷MAN¬AF÷Manitoba Moose¬WV÷manitoba-moose¬AN÷n¬~AA÷YPbYKWif¬AD÷1485050400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬WU÷ontario-reign¬WN÷SAN¬AF÷San Jose Barracuda¬WV÷san-jose-barracuda¬AN÷n¬~AA÷EyGVJj70¬AD÷1485055800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stockton Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬WU÷stockton-heat¬WN÷BAK¬AF÷Bakersfield Condors¬WV÷bakersfield-condors¬AN÷n¬~AA÷hSEZIAM6¬AD÷1485108000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Checkers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Checkers¬WU÷charlotte-checkers¬WN÷ATL¬AF÷Tucson Roadrunners¬WV÷tucson-roadrunners¬AN÷n¬~AA÷nkEwIUyD¬AD÷1485113400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. John's IceCaps¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STJ¬AE÷St. John's IceCaps¬WU÷st-john-s-icecaps¬WN÷ALB¬AF÷Albany Devils¬WV÷albany-devils¬AN÷n¬~AA÷0hIsHliJ¬AD÷1485115200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷2cdQuYTJ¬AD÷1485115500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Springfield Thunderbirds¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPR¬AE÷Springfield Thunderbirds¬WU÷springfield-thunderbirds¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AN÷n¬~AA÷tleUvhqQ¬AD÷1485118800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬WU÷chicago-wolves¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬WV÷milwaukee-admirals¬AN÷n¬~AA÷YumdzCis¬AD÷1485118800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Rampage¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ANT¬AE÷San Antonio Rampage¬WU÷san-antonio-rampage¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬WV÷rockford-icehogs¬AN÷n¬~AA÷CWo0ZV6m¬AD÷1485122400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hershey Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬WU÷hershey-bears¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AN÷n¬~AA÷fey5YkMg¬AD÷1485122700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬WV÷hartford-wolf-pack¬AN÷n¬~AA÷htf8X9y0¬AD÷1485126000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬WU÷ontario-reign¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬WV÷san-diego-gulls¬AN÷n¬~~
4
1485042018
543
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AHL 2016/2017 din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din AHL 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente AHL 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AHL 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din AHL 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.