Hochei »SUA » AHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷CMCTeMxS¬ZD÷p¬ZE÷CC1BR7xe¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ahl/¬ZX÷02SUA 003......0010000000153000AHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷fR9rKSVQ¬AD÷1481404500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬WU÷san-jose-barracuda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬WV÷san-diego-gulls¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷GzBvL8GK¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Manitoba Moose¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬WU÷manitoba-moose¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BG÷0¬BI÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BH÷0¬BJ÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷MDBzMl1E¬AD÷1481338800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bakersfield Condors¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬WU÷bakersfield-condors¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬WV÷charlotte-checkers¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷8A7WMUo8¬AD÷1481335500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tucson Roadrunners¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬WU÷tucson-roadrunners¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷1¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬WV÷ontario-reign¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷65Tmbo97¬AD÷1481333400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Texas Stars¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬WU÷texas-stars¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷3¬BC÷2¬BE÷3¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬WV÷rockford-icehogs¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷buQu07ve¬AD÷1481331600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iowa Wild¬AX÷1¬AV÷1481347755|¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬WU÷iowa-wild¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬WV÷san-antonio-rampage¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷SEUqaRg1¬AD÷1481331600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manitoba Moose¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manitoba Moose¬WU÷manitoba-moose¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Monsters¬WV÷cleveland-monsters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷MaW17knL¬AD÷1481328300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Binghamton Senators¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Senators¬WU÷binghamton-senators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬WV÷utica-comets¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷GMV5691R¬AD÷1481328300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬WV÷rochester-americans¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷xQyX1T9r¬AD÷1481328300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Providence Bruins¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷KlRy1mPl¬AD÷1481328300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷QXxg9BH8¬AD÷1481328000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Grand Rapids Griffins¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Admirals¬WV÷milwaukee-admirals¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷r9Xc8VWE¬AD÷1481328000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse Crunch¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷ALB¬AF÷Albany Devils¬WV÷albany-devils¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬WU÷syracuse-crunch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬AN÷n¬~AA÷nsvkAi22¬AD÷1481324400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. John's IceCaps¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STJ¬AE÷St. John's IceCaps¬WU÷st-john-s-icecaps¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬WV÷springfield-thunderbirds¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Ywj7o8P1¬AD÷1481252400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Jose Barracuda¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬WU÷san-jose-barracuda¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬WV÷stockton-heat¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Kzn3nlAe¬AD÷1481166000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stockton Heat¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷STO¬AE÷Stockton Heat¬WU÷stockton-heat¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬WV÷charlotte-checkers¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷xCdbmUfk¬AD÷1481162700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Tucson Roadrunners¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Tucson Roadrunners¬WU÷tucson-roadrunners¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷ONT¬AF÷Ontario Reign¬WV÷ontario-reign¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷bLcflAuq¬AD÷1481158800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Rockford IceHogs¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ROC¬AE÷Rockford IceHogs¬WU÷rockford-icehogs¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬WV÷san-antonio-rampage¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷2¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷OtrA9KBi¬AD÷1481155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Albany Devils¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALB¬AE÷Albany Devils¬WU÷albany-devils¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷BIN¬AF÷Binghamton Senators¬WV÷binghamton-senators¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷I3sE8vRc¬AD÷1481155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Grand Rapids Griffins¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GRA¬AE÷Grand Rapids Griffins¬WU÷grand-rapids-griffins¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷6¬AT÷5¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬WV÷chicago-wolves¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷5¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷W6oI7bt4¬AD÷1481155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hartford Wolf Pack¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬WV÷springfield-thunderbirds¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷EVzN6IeA¬AD÷1481155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Syracuse Crunch¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬WU÷syracuse-crunch¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷LVP¬AF÷Lehigh Valley Phantoms¬WV÷lehigh-valley-phantoms¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷hMZQ5xBG¬AD÷1481155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utica Comets¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷UTI¬AE÷Utica Comets¬WU÷utica-comets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~
4
1481415309
333
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: AHL¬ZEE÷vsXIDreP¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷CMCTeMxS¬ZD÷p¬ZE÷CC1BR7xe¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_vsXIDreP¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/ahl/¬ZX÷02SUA 003......0010000000153000AHL 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷beE3Fnvr¬AD÷1481407200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷16¬CX÷Albany Devils¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1481413570¬BX÷16¬WM÷ALB¬AE÷Albany Devils¬WU÷albany-devils¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷PRO¬AF÷Providence Bruins¬WV÷providence-bruins¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷xnD7E6gl¬AD÷1481410800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷St. John's IceCaps¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1481414361¬BX÷10¬WN÷SPR¬AF÷Springfield Thunderbirds¬WV÷springfield-thunderbirds¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷STJ¬AE÷St. John's IceCaps¬WU÷st-john-s-icecaps¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷W8CBDQ8f¬AD÷1481414400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Hartford Wolf Pack¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1481414706¬BX÷6¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Marlies¬WV÷toronto-marlies¬AH÷1¬BB÷1¬WM÷HAR¬AE÷Hartford Wolf Pack¬WU÷hartford-wolf-pack¬AG÷0¬BA÷0¬AN÷n¬~AA÷pCGFCpO0¬AD÷1481414400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Milwaukee Admirals¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1481414939¬BX÷2¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Admirals¬WU÷milwaukee-admirals¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Wolves¬WV÷chicago-wolves¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷Sz6KB4w7¬AD÷1481414400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Syracuse Crunch¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1481414817¬BX÷6¬WM÷SYR¬AE÷Syracuse Crunch¬WU÷syracuse-crunch¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷UTI¬AF÷Utica Comets¬WV÷utica-comets¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷6R4OAOhD¬AD÷1481414700¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Binghamton Senators¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1481414796¬BX÷6¬WN÷BRI¬AF÷Bridgeport Sound Tigers¬WV÷bridgeport-sound-tigers¬AH÷0¬BB÷0¬WM÷BIN¬AE÷Binghamton Senators¬WU÷binghamton-senators¬AG÷0¬BA÷0¬AN÷n¬~AA÷fsb6Z7VD¬AD÷1481414700¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Lehigh Valley Phantoms¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1481415020¬BX÷1¬WM÷LVP¬AE÷Lehigh Valley Phantoms¬WU÷lehigh-valley-phantoms¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬WV÷rochester-americans¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷YXdAYRpK¬AD÷1481414700¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Wilkes-Barre/Scranton¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1481414991¬BX÷4¬WM÷WIL¬AE÷Wilkes-Barre/Scranton¬WU÷wilkes-barre-scranton¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷HER¬AF÷Hershey Bears¬WV÷hershey-bears¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷GdnFXo0Q¬AD÷1481418000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iowa Wild¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IOW¬AE÷Iowa Wild¬WU÷iowa-wild¬WN÷ANT¬AF÷San Antonio Rampage¬WV÷san-antonio-rampage¬AN÷n¬~AA÷jkwsT58s¬AD÷1481418000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Texas Stars¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TEX¬AE÷Texas Stars¬WU÷texas-stars¬WN÷ROC¬AF÷Rockford IceHogs¬WV÷rockford-icehogs¬AN÷n¬~AA÷pCxoSPNm¬AD÷1481421600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bakersfield Condors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAK¬AE÷Bakersfield Condors¬WU÷bakersfield-condors¬WN÷STO¬AF÷Stockton Heat¬WV÷stockton-heat¬AN÷n¬~AA÷O2ykRqwf¬AD÷1481421600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ontario Reign¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ONT¬AE÷Ontario Reign¬WU÷ontario-reign¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Checkers¬WV÷charlotte-checkers¬AN÷n¬~AA÷tvWgQ3h0¬AD÷1481486700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Providence Bruins¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PRO¬AE÷Providence Bruins¬WU÷providence-bruins¬WN÷HAR¬AF÷Hartford Wolf Pack¬WV÷hartford-wolf-pack¬AN÷n¬~AA÷KUUcPN76¬AD÷1481493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bridgeport Sound Tigers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRI¬AE÷Bridgeport Sound Tigers¬WU÷bridgeport-sound-tigers¬WN÷WIL¬AF÷Wilkes-Barre/Scranton¬WV÷wilkes-barre-scranton¬AN÷n¬~AA÷EiU1OsNC¬AD÷1481493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Wolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Wolves¬WU÷chicago-wolves¬WN÷GRA¬AF÷Grand Rapids Griffins¬WV÷grand-rapids-griffins¬AN÷n¬~AA÷SfY5N1xJ¬AD÷1481493600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hershey Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HER¬AE÷Hershey Bears¬WU÷hershey-bears¬WN÷ROC¬AF÷Rochester Americans¬WV÷rochester-americans¬AN÷n¬~AA÷UaClnoFJ¬AD÷1481497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Barracuda¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷San Jose Barracuda¬WU÷san-jose-barracuda¬WN÷SAN¬AF÷San Diego Gulls¬WV÷san-diego-gulls¬AN÷n¬~~
4
1481415309
783
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AHL 2016/2017 din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din AHL 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente AHL 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AHL 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din AHL 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.