Hochei »Canada » QMJHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷CANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷djvC0QGi¬ZD÷p¬ZE÷neJ7lMv2¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/qmjhl/¬ZX÷02Canada 006Canada0020000000153000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬~AA÷6BSV3lS3¬AD÷1481403600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷xxOR4UCc¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Moncton Wildcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬WU÷moncton-wildcats¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷jsJ7aZzI¬AD÷1481329800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷dtousRKj¬AD÷1481329800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Rimouski Oceanic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬WU÷rimouski-oceanic¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷rwsyr75p¬AD÷1481329800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬WV÷charlottetown-islanders¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷boPN5Aci¬AD÷1481329800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬WU÷val-d-or-foreurs¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬WV÷shawinigan-cataractes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷CjK30FLB¬AD÷1481328000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬WU÷sherbrooke-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷pUm71e65¬AD÷1481324400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Halifax Mooseheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAL¬AE÷Halifax Mooseheads¬WU÷halifax-mooseheads¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷6wk32yia¬AD÷1481324400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moncton Wildcats¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MON¬AE÷Moncton Wildcats¬WU÷moncton-wildcats¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬WV÷victoriaville-tigres¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷CGka3Hyg¬AD÷1481241600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬WU÷acadie-bathurst-titan¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬WV÷quebec-remparts¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷bDoe4cMn¬AD÷1481238000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Saint John Sea Dogs¬AX÷0¬AV÷1481252154|¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬WU÷saint-john-sea-dogs¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬WV÷victoriaville-tigres¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷3¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷EuAO9JbP¬AD÷1481157000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷2¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷Gldj5w7t¬AD÷1481157000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rimouski Oceanic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬WU÷rimouski-oceanic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷4¬WN÷QUE¬AF÷Quebec Remparts¬WV÷quebec-remparts¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷QPGtozMO¬AD÷1481155200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shawinigan Cataractes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬WU÷shawinigan-cataractes¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬WV÷charlottetown-islanders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷nZHxnG6I¬AD÷1481151600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Saint John Sea Dogs¬AX÷0¬AV÷1481167691|¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬WU÷saint-john-sea-dogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬WV÷moncton-wildcats¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~
4
1481415332
366
fixtures
SA÷4¬~ZA÷CANADA: QMJHL¬ZEE÷dMs5vjoH¬ZB÷47¬ZY÷Canada¬ZC÷djvC0QGi¬ZD÷p¬ZE÷neJ7lMv2¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷47_dMs5vjoH¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/canada/qmjhl/¬ZX÷02Canada 006Canada0020000000153000QMJHL 005......000¬ZCC÷0¬~AA÷p2RZ28sA¬AD÷1481410800¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1481414723¬BX÷7¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬WU÷cape-breton-eagles¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬WV÷halifax-mooseheads¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SQGv2SdG¬AD÷1481414400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Rouyn-Noranda Huskies¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1481415272¬BX÷1¬WM÷ROU¬AE÷Rouyn-Noranda Huskies¬WU÷rouyn-noranda-huskies¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shawinigan Cataractes¬WV÷shawinigan-cataractes¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷YNJn06RS¬AD÷1481414400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1481414780¬BX÷4¬WN÷CHA¬AF÷Charlottetown Islanders¬WV÷charlottetown-islanders¬AH÷1¬BB÷1¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬WU÷val-d-or-foreurs¬AG÷1¬BA÷1¬AN÷n¬~AA÷h80Jfpkj¬AD÷1481482800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cape Breton Screaming Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAP¬AE÷Cape Breton Screaming Eagles¬WU÷cape-breton-eagles¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬WV÷victoriaville-tigres¬AN÷n¬~AA÷zX5EeQZq¬AD÷1481482800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John Sea Dogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬WU÷saint-john-sea-dogs¬WN÷BLA¬AF÷Blainville-Boisbriand Armada¬WV÷blainville-boisbriand-armada¬AN÷n¬~AA÷WbaNg44d¬AD÷1481486400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬WV÷acadie-bathurst-titan¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬WU÷rimouski-oceanic¬AN÷n¬~AA÷b5i9H7d3¬AD÷1481490000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬WU÷baie-comeau-drakkar¬WN÷DRU¬AF÷Drummondville Voltigeurs¬WV÷drummondville-voltigeurs¬AN÷n¬~AA÷p2m5Imsc¬AD÷1481500800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬WU÷sherbrooke-phoenix¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷v1Kr1nCM¬AD÷1481587200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quebec Remparts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬WU÷quebec-remparts¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷tUtEGRB9¬AD÷1481756400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlottetown Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlottetown Islanders¬WU÷charlottetown-islanders¬WN÷CAP¬AF÷Cape Breton Screaming Eagles¬WV÷cape-breton-eagles¬AN÷n¬~AA÷KKuIFoRF¬AD÷1481756400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Halifax Mooseheads¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HAL¬AE÷Halifax Mooseheads¬WU÷halifax-mooseheads¬WN÷ACA¬AF÷Acadie-Bathurst Titan¬WV÷acadie-bathurst-titan¬AN÷n¬~AA÷SpuME5tM¬AD÷1481761800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Baie-Comeau Drakkar¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAI¬AE÷Baie-Comeau Drakkar¬WU÷baie-comeau-drakkar¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AN÷n¬~AA÷6yvQDPeS¬AD÷1481761800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Val-d'Or Foreurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAL¬AE÷Val-d'Or Foreurs¬WU÷val-d-or-foreurs¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬AN÷n¬~AA÷bZI46sl2¬AD÷1481929200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Acadie-Bathurst Titan¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACA¬AE÷Acadie-Bathurst Titan¬WU÷acadie-bathurst-titan¬WN÷CAP¬AF÷Cape Breton Screaming Eagles¬WV÷cape-breton-eagles¬AN÷n¬~AA÷KrK07NYe¬AD÷1481929200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlottetown Islanders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlottetown Islanders¬WU÷charlottetown-islanders¬WN÷MON¬AF÷Moncton Wildcats¬WV÷moncton-wildcats¬AN÷n¬~AA÷QLKd83Jk¬AD÷1481929200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Saint John Sea Dogs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAI¬AE÷Saint John Sea Dogs¬WU÷saint-john-sea-dogs¬WN÷HAL¬AF÷Halifax Mooseheads¬WV÷halifax-mooseheads¬AN÷n¬~AA÷zi2mVQQ2¬AD÷1481932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Quebec Remparts¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUE¬AE÷Quebec Remparts¬WU÷quebec-remparts¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AN÷n¬~AA÷840eT4eF¬AD÷1481932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sherbrooke Phoenix¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬WM÷SHE¬AE÷Sherbrooke Phoenix¬WU÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~AA÷Es1iUpt9¬AD÷1481932800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Victoriaville Tigres¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIC¬AE÷Victoriaville Tigres¬WU÷victoriaville-tigres¬WN÷RIM¬AF÷Rimouski Oceanic¬WV÷rimouski-oceanic¬AN÷n¬~AA÷6kJbSOAL¬AD÷1481934600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬WN÷GAT¬AF÷Gatineau Olympiques¬WV÷gatineau-olympiques¬AN÷n¬~AA÷CIGh9q4q¬AD÷1481934600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬WU÷drummondville-voltigeurs¬WN÷VAL¬AF÷Val-d'Or Foreurs¬WV÷val-d-or-foreurs¬AN÷n¬~AA÷lE83RrQR¬AD÷1481934600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shawinigan Cataractes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shawinigan Cataractes¬WU÷shawinigan-cataractes¬WN÷CHI¬AF÷Chicoutimi Sagueneens¬WV÷chicoutimi-sagueneens¬AN÷n¬~AA÷jNfVM2Yr¬AD÷1482004800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drummondville Voltigeurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ROU¬AF÷Rouyn-Noranda Huskies¬WV÷rouyn-noranda-huskies¬WM÷DRU¬AE÷Drummondville Voltigeurs¬WU÷drummondville-voltigeurs¬AN÷n¬~AA÷tCmrK0I1¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blainville-Boisbriand Armada¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLA¬AE÷Blainville-Boisbriand Armada¬WU÷blainville-boisbriand-armada¬WN÷VAL¬AF÷Val-d'Or Foreurs¬WV÷val-d-or-foreurs¬AN÷n¬~AA÷KdaZLMmk¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicoutimi Sagueneens¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicoutimi Sagueneens¬WU÷chicoutimi-sagueneens¬WN÷BAI¬AF÷Baie-Comeau Drakkar¬WV÷baie-comeau-drakkar¬AN÷n¬~AA÷fFinJKX7¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gatineau Olympiques¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GAT¬AE÷Gatineau Olympiques¬WU÷gatineau-olympiques¬WN÷SHE¬AF÷Sherbrooke Phoenix¬WV÷sherbrooke-phoenix¬AN÷n¬~AA÷bmbwLt3e¬AD÷1482008400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rimouski Oceanic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIM¬AE÷Rimouski Oceanic¬WU÷rimouski-oceanic¬WN÷VIC¬AF÷Victoriaville Tigres¬WV÷victoriaville-tigres¬AN÷n¬~~
4
1481415332
335
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri QMJHL 2016/2017 din sectiunea Hochei/Canada. Flashscore.ro oferă livescore din QMJHL 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente QMJHL 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din QMJHL 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din QMJHL 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.