Hochei »SUA » ECHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷WIRPPUPf¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/echl/¬ZX÷02SUA 003......0020000000153000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷rD1e8a0t¬AD÷1485050700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rapid City Rush¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬WU÷rapid-city-rush¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷6¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷t4FTCuhP¬AD÷1485050400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬WV÷alaska-aces¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷hlMoldFO¬AD÷1485047100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allen Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬WV÷wichita-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷WYXxjIpC¬AD÷1485047100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Missouri Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷QUA¬AF÷Quad City Mallards¬WV÷quad-city-mallards¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷MIS¬AE÷Missouri Mavericks¬WU÷missouri-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷4¬AN÷n¬~AA÷EcNskx0I¬AD÷1485047100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tulsa Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬WU÷tulsa-oilers¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬WV÷idaho-steelheads¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷3¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷IVTYjbV5¬AD÷1485045300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬WU÷indy-fuel¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬WV÷cincinnati-cyclones¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷O8UUivGa¬AD÷1485044100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk Admirals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬WU÷norfolk-admirals¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬WV÷adirondack-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷pIVQhK0g¬AD÷1485043500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Gladiators¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬WV÷south-carolina-stingrays¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Gladiators¬WU÷atlanta-gladiators¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷1¬AN÷n¬~AA÷46ETg0om¬AD÷1485043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kalamazoo Wings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬WU÷kalamazoo-wings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷3¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷8zTcaMNP¬AD÷1485043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Solar Bears¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷QFFPftWt¬AD÷1485043200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬WV÷wheeling-nailers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷fXOg028J¬AD÷1485039600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬WU÷manchester-monarchs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷1¬WN÷ELM¬AF÷Elmira Jackals¬WV÷elmira-jackals¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷hSpByJVI¬AD÷1484964300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬WU÷colorado-eagles¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷RAP¬AF÷Rapid City Rush¬WV÷rapid-city-rush¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷7¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷3¬AN÷n¬~AA÷Eyn7xaGC¬AD÷1484964000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ALA¬AF÷Alaska Aces¬WV÷alaska-aces¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷p2s3wu16¬AD÷1484960700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Allen Americans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALL¬AE÷Allen Americans¬WU÷allen-americans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬WV÷wichita-thunder¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬AN÷n¬~AA÷6BravLo0¬AD÷1484960700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Quad City Mallards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬WU÷quad-city-mallards¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷4¬BG÷0¬BI÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷3¬WN÷MIS¬AF÷Missouri Mavericks¬WV÷missouri-mavericks¬AZ÷0¬AH÷4¬AU÷4¬BH÷0¬BJ÷1¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷Ongfu1Wg¬AD÷1484960400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fort Wayne Komets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FOR¬AE÷Fort Wayne Komets¬WU÷fort-wayne-komets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷3¬BE÷1¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬WV÷cincinnati-cyclones¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷CCkjtsHm¬AD÷1484958900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Indy Fuel¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬WU÷indy-fuel¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬WV÷toledo-walleye¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷2¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷6BMTOunD¬AD÷1484958600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Florida Everblades¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Solar Bears¬WV÷orlando-solar-bears¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬WU÷florida-everblades¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷3¬BE÷2¬AN÷n¬~AA÷IkjnsN1s¬AD÷1484958600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Norfolk Admirals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬WU÷norfolk-admirals¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷WHE¬AF÷Wheeling Nailers¬WV÷wheeling-nailers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷1¬BD÷4¬BF÷4¬AN÷n¬~AA÷ru8YT13c¬AD÷1484957700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AN÷n¬~AA÷KEABmPOD¬AD÷1484956800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Gladiators¬WV÷atlanta-gladiators¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BH÷0¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷1¬AN÷n¬~AA÷b59FnqvK¬AD÷1484956800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Manchester Monarchs¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ELM¬AF÷Elmira Jackals¬WV÷elmira-jackals¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬WU÷manchester-monarchs¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷4¬AN÷n¬~AA÷Gt4Ko3gQ¬AD÷1484956800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Reading Royals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ADI¬AF÷Adirondack Thunder¬WV÷adirondack-thunder¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AN÷n¬~~
4
1485116088
523
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: ECHL¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷WIRPPUPf¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷1¬ZG÷1¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷2¬ZL÷/hochei/sua/echl/¬ZX÷02SUA 003......0020000000153000ECHL 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷Q3cwTLI3¬AD÷1485111600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷15¬CX÷Brampton Beast¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1485115035¬BX÷10¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OM936wVh¬AD÷1485115200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Kalamazoo Wings¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1485115345¬BX÷7¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬WU÷kalamazoo-wings¬AG÷1¬BA÷1¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬WV÷toledo-walleye¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷Qyi07JFn¬AD÷1485115200¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Manchester Monarchs¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1485115320¬BX÷9¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Monarchs¬WU÷manchester-monarchs¬AG÷2¬BA÷2¬WN÷ELM¬AF÷Elmira Jackals¬WV÷elmira-jackals¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷Iq975cpa¬AD÷1485115500¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷Indy Fuel¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1485115612¬BX÷6¬WM÷IND¬AE÷Indy Fuel¬WU÷indy-fuel¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬WV÷cincinnati-cyclones¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷dz8B4Ha5¬AD÷1485115500¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷14¬CX÷South Carolina Stingrays¬AI÷y¬AX÷0¬AO÷1485115708¬BX÷3¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬WU÷south-carolina-stingrays¬AG÷0¬BA÷0¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AH÷0¬BB÷0¬AN÷n¬~AA÷EB2G3yFB¬AD÷1485122700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Missouri Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Missouri Mavericks¬WU÷missouri-mavericks¬WN÷QUA¬AF÷Quad City Mallards¬WV÷quad-city-mallards¬AN÷n¬~AA÷0S4S0ZbU¬AD÷1485122700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rapid City Rush¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAP¬AE÷Rapid City Rush¬WU÷rapid-city-rush¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AN÷n¬~AA÷nP0O1FqO¬AD÷1485122700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tulsa Oilers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUL¬AE÷Tulsa Oilers¬WU÷tulsa-oilers¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬WV÷idaho-steelheads¬AN÷n¬~AA÷h21K2eUH¬AD÷1485122700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wichita Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬WM÷WIC¬AE÷Wichita Thunder¬WU÷wichita-thunder¬AN÷n¬~AA÷pQVjyaTD¬AD÷1485298800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬WV÷south-carolina-stingrays¬AN÷n¬~AA÷rTHKb9Mh¬AD÷1485302400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬WV÷reading-royals¬AN÷n¬~AA÷QkWYLIUu¬AD÷1485389100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Elmira Jackals¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬WM÷ELM¬AE÷Elmira Jackals¬WU÷elmira-jackals¬AN÷n¬~AA÷4tVxLxpn¬AD÷1485389100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wheeling Nailers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WHE¬AE÷Wheeling Nailers¬WU÷wheeling-nailers¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬WV÷toledo-walleye¬AN÷n¬~AA÷C6UtKdah¬AD÷1485389700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Norfolk Admirals¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOR¬AE÷Norfolk Admirals¬WU÷norfolk-admirals¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AN÷n¬~AA÷jcTpJGEb¬AD÷1485390600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Florida Everblades¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLO¬AE÷Florida Everblades¬WU÷florida-everblades¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AN÷n¬~AA÷YLIkIzU4¬AD÷1485392700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Missouri Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIS¬AE÷Missouri Mavericks¬WU÷missouri-mavericks¬WN÷CIN¬AF÷Cincinnati Cyclones¬WV÷cincinnati-cyclones¬AN÷n¬~AA÷nPMgHfqB¬AD÷1485396000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬WN÷WIC¬AF÷Wichita Thunder¬WV÷wichita-thunder¬AN÷n¬~AA÷tnMcGEbH¬AD÷1485396300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Colorado Eagles¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Eagles¬WU÷colorado-eagles¬WN÷TUL¬AF÷Tulsa Oilers¬WV÷tulsa-oilers¬AN÷n¬~AA÷IBqRbnTq¬AD÷1485404100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Alaska Aces¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALA¬AE÷Alaska Aces¬WU÷alaska-aces¬WN÷IDA¬AF÷Idaho¬WV÷idaho-steelheads¬AN÷n¬~~
4
1485116088
449
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri ECHL 2016/2017 din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din ECHL 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente ECHL 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din ECHL 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din ECHL 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.