Hochei »SUA » ECHL » 2016/2017

results
SA÷4¬~ZA÷SUA: ECHL - Play-off¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷rgVTOlu1¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷11¬ZL÷/hochei/sua/echl/¬ZX÷02SUA 003......0020000000212000ECHL - Play-015ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷Y3oAxpaQ¬AD÷1492909800¬ADE÷1492909800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Idaho¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho-steelheads¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷2¬BF÷1¬AM÷Meciul 5. Colorado Eagles câştigă cu scorul la general 4-1. ¬AN÷n¬~AA÷MHRvGngP¬AD÷1492909500¬ADE÷1492909500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷Meciul 5. Allen Americans câştigă cu scorul la general 4-1. ¬AN÷n¬~AA÷dMC2J4hl¬AD÷1492907400¬ADE÷1492907400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Brampton Beast¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬WV÷reading-royals¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷1¬BG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬AM÷Meciul 5. Brampton Beast conduce la general 3-2. S-au jucat 2 prelungiri. ¬AN÷n¬~AA÷U9yjzUa5¬AD÷1492905900¬ADE÷1492905900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Quad City Mallards¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬WU÷quad-city-mallards¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷Meciul 5. Fort Wayne Komets câştigă cu scorul la general 4-1. ¬AN÷n¬~AA÷hUFJv6AD¬AD÷1492902000¬ADE÷1492902000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adirondack Thunder¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Meciul 5. Manchester Monarchs conduce la general 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷Q5ltHgxd¬AD÷1492902000¬ADE÷1492902000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando Solar Bears¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬AM÷Meciul 4. Orlando Solar Bears conduce la general 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷j573L8Ts¬AD÷1492823400¬ADE÷1492823400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Idaho¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IDA¬AE÷Idaho¬WU÷idaho-steelheads¬AZ÷0¬AG÷5¬AT÷5¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷4¬BE÷0¬WN÷COL¬AF÷Colorado Eagles¬WV÷colorado-eagles¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷6¬AU÷5¬BH÷1¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷3¬AM÷Meciul 4. Colorado Eagles conduce la general 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷vTvzwyaF¬AD÷1492823100¬ADE÷1492823100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Grizzlies¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ALL¬AF÷Allen Americans¬WV÷allen-americans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷5¬WM÷UTA¬AE÷Utah Grizzlies¬WU÷utah-grizzlies¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬AM÷Meciul 4. Allen Americans conduce la general 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷d4kVwHq9¬AD÷1492819500¬ADE÷1492819500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Quad City Mallards¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷QUA¬AE÷Quad City Mallards¬WU÷quad-city-mallards¬AS÷1¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬BG÷1¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷0¬WN÷FOR¬AF÷Fort Wayne Komets¬WV÷fort-wayne-komets¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BH÷0¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬AM÷Meciul 4. Fort Wayne Komets conduce la general 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷KYSoruH5¬AD÷1492817700¬ADE÷1492817700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toledo Walleye¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOL¬AE÷Toledo Walleye¬WU÷toledo-walleye¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷1¬WN÷KAL¬AF÷Kalamazoo Wings¬WV÷kalamazoo-wings¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬AM÷Meciul 5. Toledo Walleye conduce la general 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷Mi8O5poO¬AD÷1492815600¬ADE÷1492815600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greenville Swamp Rabbits¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greenville Swamp Rabbits¬WU÷greenville-swamp-rabbits¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷1¬WN÷CAR¬AF÷South Carolina Stingrays¬WV÷south-carolina-stingrays¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷3¬BF÷1¬AM÷Meciul 5. South Carolina Stingrays conduce la general 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷rsayIZMk¬AD÷1492730100¬ADE÷1492730100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brampton Beast¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRA¬AE÷Brampton Beast¬WU÷brampton-beast¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬WN÷REA¬AF÷Reading Royals¬WV÷reading-royals¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬AM÷Meciul 4. Egal la general 2-2.¬AN÷n¬~AA÷UweXIF7q¬AD÷1492729200¬ADE÷1492729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adirondack Thunder¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷1¬AM÷Meciul 4. Manchester Monarchs conduce la general 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷WrDpSJpc¬AD÷1492729200¬ADE÷1492729200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Orlando Solar Bears¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷4¬BG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬BE÷2¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷5¬AU÷4¬BH÷1¬BB÷2¬BD÷1¬BF÷1¬AM÷Meciul 3. Orlando Solar Bears conduce la general 2-1. ¬AN÷n¬~~
4
1492962499
1011
fixtures
SA÷4¬~ZA÷SUA: ECHL - Play-off¬ZEE÷fezk27hp¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷rgVTOlu1¬ZD÷p¬ZE÷jZxfu0eB¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷200_fezk27hp¬ZJ÷11¬ZL÷/hochei/sua/echl/¬ZX÷02SUA 003......0020000000212000ECHL - Play-015ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷dpHJwpiP¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kalamazoo Wings¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KAL¬AE÷Kalamazoo Wings¬WU÷kalamazoo-wings¬WN÷TOL¬AF÷Toledo Walleye¬WV÷toledo-walleye¬AM÷Meciul 6. Toledo Walleye conduce la general 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷llsfnwwj¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Solar Bears¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Solar Bears¬WU÷orlando-solar-bears¬WN÷FLO¬AF÷Florida Everblades¬WV÷florida-everblades¬AM÷Meciul 5. Orlando Solar Bears conduce la general 3-1. ¬AN÷n¬~AA÷zs1Jhu0M¬AD÷1493074800¬ADE÷1493074800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reading Royals¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRA¬AF÷Brampton Beast¬WV÷brampton-beast¬WM÷REA¬AE÷Reading Royals¬WU÷reading-royals¬AM÷Meciul 6. Brampton Beast conduce la general 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷WbHVoNHt¬AD÷1493075100¬ADE÷1493075100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Carolina Stingrays¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷South Carolina Stingrays¬WU÷south-carolina-stingrays¬WN÷GRE¬AF÷Greenville Swamp Rabbits¬WV÷greenville-swamp-rabbits¬AM÷Meciul 6. South Carolina Stingrays conduce la general 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷OE3DhvLG¬AD÷1493161200¬ADE÷1493161200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adirondack Thunder¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ADI¬AE÷Adirondack Thunder¬WU÷adirondack-thunder¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Monarchs¬WV÷manchester-monarchs¬AM÷Meciul 6. Manchester Monarchs conduce la general 3-2. ¬AN÷n¬~~
4
1492962499
5
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri ECHL 2016/2017 din sectiunea Hochei/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din ECHL 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente ECHL 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din ECHL 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 100+ competiții de Hochei din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din ECHL 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.