Fotbal »Polonia » III Liga - Group I » 2016/2017

III Liga - Group I
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷POLONIA: III Liga - Group I¬ZEE÷OWZW2KN5¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷EB4ZOmZ1¬ZD÷s¬ZE÷8KjcjnuC¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_OWZW2KN5¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/polonia/iii-liga-group-i/¬ZX÷00Polonia 007olonia0050000000169000III Liga - G018roup I000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷lj0X52ok¬AD÷1497452400¬ADE÷1497452400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Concordia Elblag¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Concordia Elblag¬WU÷concordia-elblag¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷SOK¬AF÷Ostroda¬WV÷sokol-ostroda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KIzmRCHc¬AD÷1497452400¬ADE÷1497452400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huragan Wolomin¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huragan Wolomin¬WU÷huragan-wolomin¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬WN÷JAG¬AF÷Jagiellonia II¬WV÷jagiellonia¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷A7TaOA1G¬AD÷1497452400¬ADE÷1497452400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legia II¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legia II¬WU÷legia¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷ELK¬AF÷Elk¬WV÷elk¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GpUePjnA¬AD÷1497452400¬ADE÷1497452400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LKS Lomza¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOM¬AE÷LKS Lomza¬WU÷lks-lomza¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HUR¬AF÷Huragan Moraq¬WV÷huragan-moraq¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷dG3u4tG1¬AD÷1497452400¬ADE÷1497452400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Motor Lubawa¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOT¬AE÷Motor Lubawa¬WU÷motor-lubawa¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SWI¬AF÷Swit¬WV÷swit¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷tSyqSh2i¬AD÷1497452400¬ADE÷1497452400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pelikan¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEL¬AE÷Pelikan¬WU÷pelikan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MAZ¬AF÷Mazowiecki¬WV÷mazowiecki¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷6RAS6rWr¬AD÷1497452400¬ADE÷1497452400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tomaszow Mazowiecki¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOM¬AE÷Tomaszow Mazowiecki¬WU÷tomaszow-mazowiecki¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NOW¬AF÷Nowe Miasto Lubawskie¬WV÷nowe-miasto-lubawskie¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xfViQWW3¬AD÷1497452400¬ADE÷1497452400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ursus Warszawa¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷URS¬AE÷Ursus Warszawa¬WU÷ursus-warszawa¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷LOD¬AF÷LKS Lodz¬WV÷lks-lodz¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Stay5M0e¬AD÷1497452400¬ADE÷1497452400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Widzew Lodz¬ER÷Runda 34¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOK¬AF÷Sokol Aleksandrow Lodz¬WV÷sokol-aleksandrow-lodz¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷WID¬AE÷Widzew Lodz¬WU÷widzew-lodz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷08KDCD24¬AD÷1497204000¬ADE÷1497204000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostroda¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Ostroda¬WU÷sokol-ostroda¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬WN÷WID¬AF÷Widzew Lodz¬WV÷widzew-lodz¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷MN8MAiXG¬AD÷1497103200¬ADE÷1497103200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Elk¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ELK¬AE÷Elk¬WU÷elk¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷TOM¬AF÷Tomaszow Mazowiecki¬WV÷tomaszow-mazowiecki¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷Um8Q9BnN¬AD÷1497103200¬ADE÷1497103200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Huragan Moraq¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUR¬AE÷Huragan Moraq¬WU÷huragan-moraq¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷5¬BC÷0¬WN÷LEG¬AF÷Legia II¬WV÷legia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷ELqc4kAp¬AD÷1497103200¬ADE÷1497103200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jagiellonia II¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAG¬AE÷Jagiellonia II¬WU÷jagiellonia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷URS¬AF÷Ursus Warszawa¬WV÷ursus-warszawa¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷SOm139Pj¬AD÷1497103200¬ADE÷1497103200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mazowiecki¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAZ¬AE÷Mazowiecki¬WU÷mazowiecki¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷HUR¬AF÷Huragan Wolomin¬WV÷huragan-wolomin¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rX9IBXHA¬AD÷1497103200¬ADE÷1497103200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nowe Miasto Lubawskie¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CON¬AF÷Concordia Elblag¬WV÷concordia-elblag¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷NOW¬AE÷Nowe Miasto Lubawskie¬WU÷nowe-miasto-lubawskie¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷n5G9Dgmb¬AD÷1497103200¬ADE÷1497103200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sokol Aleksandrow Lodz¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Sokol Aleksandrow Lodz¬WU÷sokol-aleksandrow-lodz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MOT¬AF÷Motor Lubawa¬WV÷motor-lubawa¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hrH5EZXi¬AD÷1497027600¬ADE÷1497027600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Swit¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEL¬AF÷Pelikan¬WV÷pelikan¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SWI¬AE÷Swit¬WU÷swit¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷8v7U8V1T¬AD÷1497024000¬ADE÷1497024000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷LKS Lodz¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOD¬AE÷LKS Lodz¬WU÷lks-lodz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LOM¬AF÷LKS Lomza¬WV÷lks-lomza¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1498466997
306
fixtures
1
1498466997
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri III Liga - Group I 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Polonia. FlashScore.ro oferă livescore din III Liga - Group I 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente III Liga - Group I 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din III Liga - Group I 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din III Liga - Group I 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.