Fotbal »SUA » MLS » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷SUA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/mls/¬ZX÷00SUA 003......0000000000157000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷U9RDgnC5¬AD÷1490484600¬ADE÷1490484600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Columbus Crew¬AX÷1¬AV÷1490501830|¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jJS9fSda¬AD÷1490472000¬ADE÷1490472000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Red Bulls¬AX÷1¬AV÷1490535835|¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷New York Red Bulls¬WU÷new-york-red-bulls¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YsY4e8sg¬AD÷1490464800¬ADE÷1490464800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New England Revolution¬AX÷1¬AV÷1490522061|¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷4¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WvgcXm9b¬AD÷1489964400¬ADE÷1489964400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Seattle Sounders¬AX÷1¬AV÷1490008036|¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷fiZ0dlSn¬AD÷1489890600¬ADE÷1489890600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Timbers¬AX÷1¬AV÷1489906329|¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0UZdcUCt¬AD÷1489887000¬ADE÷1489887000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Real Salt Lake¬AX÷1¬AV÷1489903809|¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬WV÷los-angeles-galaxy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O8rV1A4P¬AD÷1489885200¬ADE÷1489885200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Colorado Rapids¬AX÷1¬AV÷1489903799|¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷Colorado Rapids¬WU÷colorado-rapids¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M34nwRRO¬AD÷1489883400¬ADE÷1489883400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sporting Kansas City¬AX÷1¬AV÷1489899065|¬BX÷-1¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷KAN¬AE÷Sporting Kansas City¬WU÷sporting-kansas-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hlfgYTgh¬AD÷1489881600¬ADE÷1489881600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Dallas¬AX÷1¬AV÷1489899074|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬WU÷fc-dallas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rD5rv7CI¬AD÷1489879800¬ADE÷1489879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Orlando City¬AX÷1¬AV÷1489893828|¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬WU÷orlando-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zm6vumcC¬AD÷1489878000¬ADE÷1489878000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷DC United¬AX÷1¬AV÷1489889830|¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dd7ztTs6¬AD÷1489867200¬ADE÷1489867200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta United¬AX÷1¬AV÷1489881927|¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Fire¬WV÷chicago-fire¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ECH¬AE÷Atlanta United¬WU÷atlanta-united¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EXHVt9Sa¬AD÷1489867200¬ADE÷1489867200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vancouver Whitecaps¬AX÷1¬AV÷1489881920|¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TOR¬AF÷Toronto FC¬WV÷toronto-fc¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0UDRskDg¬AD÷1489860000¬ADE÷1489860000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York City¬AX÷1¬AV÷1489881904|¬BX÷-1¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1490582823
35
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SUA: MLS¬ZEE÷CQv5qrFt¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷6c50sVCa¬ZD÷p¬ZE÷hIani0sm¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_CQv5qrFt¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/mls/¬ZX÷00SUA 003......0000000000157000MLS 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷rulwOqWp¬AD÷1491003000¬ADE÷1491003000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬WN÷KAN¬AF÷Sporting Kansas City¬WV÷sporting-kansas-city¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷r1urFV29¬AD÷1491012000¬ADE÷1491012000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Sounders¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Sounders¬WU÷seattle-sounders¬WN÷ECH¬AF÷Atlanta United¬WV÷atlanta-united¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4GTjD9XL¬AD÷1491069600¬ADE÷1491069600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYC¬AE÷New York City¬WU÷new-york-city¬WN÷JOS¬AF÷San Jose Earthquakes¬WV÷san-jose-earthquakes¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SpJ0qmW7¬AD÷1491073200¬ADE÷1491073200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬WU÷chicago-fire¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IJXfCTnS¬AD÷1491076800¬ADE÷1491076800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Columbus Crew¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ORL¬AF÷Orlando City¬WV÷orlando-city¬WM÷COL¬AE÷Columbus Crew¬WU÷columbus-crew¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zaKM7meq¬AD÷1491087600¬ADE÷1491087600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia Union¬WV÷philadelphia-union¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EkJQ67Ak¬AD÷1491091200¬ADE÷1491091200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota¬WU÷minnesota-united¬WN÷REA¬AF÷Real Salt Lake¬WV÷real-salt-lake¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WQDV5RPe¬AD÷1491093000¬ADE÷1491093000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dynamo¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dynamo¬WU÷houston-dynamo¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷422q8W88¬AD÷1491098400¬ADE÷1491098400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Vancouver Whitecaps¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VAN¬AE÷Vancouver Whitecaps¬WU÷vancouver-whitecaps¬WN÷LAG¬AF÷Los Angeles Galaxy¬WV÷los-angeles-galaxy¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AHCZ4ou2¬AD÷1491181200¬ADE÷1491181200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Timbers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Timbers¬WU÷portland-timbers¬WN÷ENG¬AF÷New England Revolution¬WV÷new-england-revolution¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rg1m7jOE¬AD÷1491618600¬ADE÷1491618600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Galaxy¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAG¬AE÷Los Angeles Galaxy¬WU÷los-angeles-galaxy¬WN÷MON¬AF÷Montreal Impact¬WV÷montreal-impact¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷OK0HTUH2¬AD÷1491674400¬ADE÷1491674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Fire¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Fire¬WU÷chicago-fire¬WN÷COL¬AF÷Columbus Crew¬WV÷columbus-crew¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4U8PR8nF¬AD÷1491674400¬ADE÷1491674400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New England Revolution¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENG¬AE÷New England Revolution¬WU÷new-england-revolution¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dynamo¬WV÷houston-dynamo¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷tfWhAtHs¬AD÷1491681600¬ADE÷1491681600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷DC United¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷DC United¬WU÷dc-united¬WN÷NYC¬AF÷New York City¬WV÷new-york-city¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M5JKSlX8¬AD÷1491692400¬ADE÷1491692400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia Union¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia Union¬WU÷philadelphia-union¬WN÷POR¬AF÷Portland Timbers¬WV÷portland-timbers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lhTKlr8m¬AD÷1491694200¬ADE÷1491694200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto FC¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ECH¬AF÷Atlanta United¬WV÷atlanta-united¬WM÷TOR¬AE÷Toronto FC¬WU÷toronto-fc¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ATzc90Wm¬AD÷1491696000¬ADE÷1491696000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷FC Dallas¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷FC Dallas¬WU÷fc-dallas¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota¬WV÷minnesota-united¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷zkPGkOhs¬AD÷1491701400¬ADE÷1491701400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Real Salt Lake¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Real Salt Lake¬WU÷real-salt-lake¬WN÷VAN¬AF÷Vancouver Whitecaps¬WV÷vancouver-whitecaps¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lKZ08Kof¬AD÷1491705000¬ADE÷1491705000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Jose Earthquakes¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOS¬AE÷San Jose Earthquakes¬WU÷san-jose-earthquakes¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Sounders¬WV÷seattle-sounders¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WrP57v10¬AD÷1491768000¬ADE÷1491768000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando City¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando City¬WU÷orlando-city¬WN÷YOR¬AF÷New York Red Bulls¬WV÷new-york-red-bulls¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1490582823
339
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri MLS 2017 din sectiunea Fotbal/SUA. FlashScore.ro oferă livescore din MLS 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente MLS 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din MLS 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din MLS 2017 este real-time și se actualizează instant.