Fotbal »Polonia » Cupa » 2017/2018

results
SA÷1¬~ZA÷POLONIA: Cupa¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷Awp6w2Gj¬ZD÷p¬ZE÷MHHx5kf9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/polonia/cupa/¬ZX÷00Polonia 007olonia0140000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷xYwSiXMJ¬AD÷1500831900¬ADE÷1500831900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Ostroda¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WOL¬AF÷S. Wola¬WV÷s-wola¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SOK¬AE÷Ostroda¬WU÷sokol-ostroda¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷YsAsZLLG¬AD÷1500742800¬ADE÷1500742800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Belchatow¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Belchatow¬WU÷belchatow¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SUW¬AF÷Suwalki¬WV÷suwalki¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷YZN6ey1P¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blekitni Stargard¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BYT¬AF÷Drutex-Bytovia¬WV÷drutex-bytovia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷BLE¬AE÷Blekitni Stargard¬WU÷blekitni-stargard¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷ttyLXX8I¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chelmianka Chelm¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOS¬AF÷Sosnowiec¬WV÷sosnowiec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm¬WU÷chelmianka-chelm¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷zFjPQJdR¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kluczbork¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHR¬AF÷Chrobry Glogow¬WV÷chrobry-glogow¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷KLU¬AE÷Kluczbork¬WU÷kluczbork¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷U9sWXBVm¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostrowiec¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬WU÷ostrowiec¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STA¬AF÷Stal Mielec¬WV÷stal-mielec¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Clc9mLzA¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Puszcza¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TYC¬AF÷Tychy¬WV÷tychy¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷PUS¬AE÷Puszcza¬WU÷puszcza¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷pAi0Ie47¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Radomiak Radom¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAD¬AE÷Radomiak Radom¬WU÷radomiak-radom¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷POD¬AF÷Podbeskidzie¬WV÷podbeskidzie¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷bF4V0qJq¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Siarka Tarnobrzeg¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Siarka Tarnobrzeg¬WU÷siarka-tarnobrzeg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷KAT¬AF÷Katowice¬WV÷katowice¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hfwiMw5r¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬WU÷s-rzeszow¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LEG¬AF÷Legnica¬WV÷legnica¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CdghKHZf¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Wisla Pulawy¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PUL¬AE÷Wisla Pulawy¬WU÷wisla-pulawy¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SIE¬AF÷Pogon Siedlce¬WV÷pogon-siedlce¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WQgOu2hI¬AD÷1500735600¬ADE÷1500735600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zdzieszowice¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZDZ¬AE÷Zdzieszowice¬WU÷zdzieszowice¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷WEJ¬AF÷Gryf Wejherowo¬WV÷gryf-wejherowo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷KWZOWiOO¬AD÷1500732000¬ADE÷1500732000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Legionowo¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEG¬AE÷Legionowo¬WU÷legionowo¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHO¬AF÷Chojniczanka¬WV÷chojniczanka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷WpxeLcKl¬AD÷1500732000¬ADE÷1500732000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Swit¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SWI¬AE÷Swit¬WU÷swit¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GRU¬AF÷Ol. Grudziadz¬WV÷ol-grudziadz¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷29KLSH5n¬AD÷1500393600¬ADE÷1500393600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ostroda¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOK¬AE÷Ostroda¬WU÷sokol-ostroda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POL¬AF÷Polonia W.¬WV÷polonia-w¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CdDpVkAm¬AD÷1500390000¬ADE÷1500390000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ostrowiec¬ER÷1/64-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬WU÷ostrowiec¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷WAR¬AF÷Warta¬WV÷warta¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1500979056
34
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLONIA: Cupa¬ZEE÷r5LLTyT3¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷Awp6w2Gj¬ZD÷p¬ZE÷MHHx5kf9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷154_r5LLTyT3¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/polonia/cupa/¬ZX÷00Polonia 007olonia0140000000169000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷MBnLRasL¬AD÷1501083000¬ADE÷1501083000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Warta Sieradz¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAR¬AE÷Warta Sieradz¬WU÷warta-sieradz¬WN÷SAN¬AF÷Sandecja¬WV÷sandecja¬AN÷n¬~AA÷OKMfKq5i¬AD÷1501088400¬ADE÷1501088400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ROW Rybnik¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RYB¬AE÷ROW Rybnik¬WU÷row-rybnik¬WN÷GOR¬AF÷Gornik Z.¬WV÷gornik-z¬AN÷y¬MW÷5|16¬~
1
1500979056
2
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Poloniei din sectiunea Fotbal/Polonia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Poloniei, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Poloniei și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Poloniei mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Poloniei este real-time și se actualizează instant.