Fotbal »Polonia » III Liga - Group IV » 2017/2018

III Liga - Group IV
Loading ...
results
1
1501007611
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷POLONIA: III Liga - Group IV¬ZEE÷nkL9fT52¬ZB÷154¬ZY÷Polonia¬ZC÷ATQ66qqN¬ZD÷s¬ZE÷YTrWwJ5E¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷154_nkL9fT52¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/polonia/iii-liga-group-iv/¬ZX÷00Polonia 007olonia0080000000169000III Liga - G019oup IV000¬ZCC÷0¬ZAF÷Polonia¬~AA÷zBxZACo3¬AD÷1502535600¬ADE÷1502535600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avia Swidnik¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TAR¬AF÷Unia Tarnow¬WV÷unia-tarnow¬WM÷AVI¬AE÷Avia Swidnik¬WU÷avia-swidnik¬AN÷n¬~AA÷WxWs9jGF¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NKP Podhale Nowy Targ¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKP¬AE÷NKP Podhale Nowy Targ¬WU÷nkp-podhale-nowy-targ¬WN÷LUB¬AF÷Lublin¬WV÷lublin¬AN÷n¬~AA÷dKwVBhWd¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orleta Radzyn Podlaski¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orleta Radzyn Podlaski¬WU÷orleta-radzyn-podlaski¬WN÷JAR¬AF÷Jaroslaw¬WV÷jaroslaw¬AN÷n¬~AA÷IZRwAW09¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrowiec¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬WU÷ostrowiec¬WN÷KS¬AF÷Karpaty Krosno¬WV÷ks-karpaty-krosno¬AN÷n¬~AA÷QaVo8AVL¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷R. Rzeszow¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BIA¬AF÷Biala Podlaska¬WV÷biala-podlaska¬WM÷RZE¬AE÷R. Rzeszow¬WU÷r-rzeszow¬AN÷n¬~AA÷nkdvkVOq¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sandomierz¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sandomierz¬WU÷sandomierz¬WN÷SOS¬AF÷Sola Oswiecim¬WV÷sola-oswiecim¬AN÷n¬~AA÷Cd5CgBGS¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wislanie Jaskowice¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Wislanie Jaskowice¬WU÷wislanie-jaskowice¬WN÷RZE¬AF÷S. Rzeszow¬WV÷s-rzeszow¬AN÷n¬~AA÷84pmm9gd¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wolka Pelkinska¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolka Pelkinska¬WU÷wolka-pelkinska¬WN÷SPA¬AF÷Spartakus Daleszyce¬WV÷spartakus-daleszyce¬AN÷n¬~AA÷UDoqlkvj¬AD÷1502551800¬ADE÷1502551800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chelmianka Chelm¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHE¬AE÷Chelmianka Chelm¬WU÷chelmianka-chelm¬WN÷MKS¬AF÷MKS Trzebinia Siersza¬WV÷trzebinia-siersza¬AN÷n¬~AA÷zXD9NkV8¬AD÷1502794800¬ADE÷1502794800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷MKS Trzebinia Siersza¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MKS¬AE÷MKS Trzebinia Siersza¬WU÷trzebinia-siersza¬WN÷WOL¬AF÷Wolka Pelkinska¬WV÷wolka-pelkinska¬AN÷n¬~AA÷fyyNanw2¬AD÷1502809200¬ADE÷1502809200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Jaroslaw¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JAR¬AE÷Jaroslaw¬WU÷jaroslaw¬WN÷AVI¬AF÷Avia Swidnik¬WV÷avia-swidnik¬AN÷n¬~AA÷nBXE188k¬AD÷1502809200¬ADE÷1502809200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karpaty Krosno¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KS¬AE÷Karpaty Krosno¬WU÷ks-karpaty-krosno¬WN÷NKP¬AF÷NKP Podhale Nowy Targ¬WV÷nkp-podhale-nowy-targ¬AN÷n¬~AA÷46IDM9pF¬AD÷1502809200¬ADE÷1502809200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sola Oswiecim¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CHE¬AF÷Chelmianka Chelm¬WV÷chelmianka-chelm¬WM÷SOS¬AE÷Sola Oswiecim¬WU÷sola-oswiecim¬AN÷n¬~AA÷dtF5OVF2¬AD÷1502809200¬ADE÷1502809200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Spartakus Daleszyce¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPA¬AE÷Spartakus Daleszyce¬WU÷spartakus-daleszyce¬WN÷ORL¬AF÷Orleta Radzyn Podlaski¬WV÷orleta-radzyn-podlaski¬AN÷n¬~AA÷4jUk7UpS¬AD÷1502809200¬ADE÷1502809200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷S. Rzeszow¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RZE¬AE÷S. Rzeszow¬WU÷s-rzeszow¬WN÷RZE¬AF÷R. Rzeszow¬WV÷r-rzeszow¬AN÷n¬~AA÷tYWI0SNe¬AD÷1502809200¬ADE÷1502809200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Unia Tarnow¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAR¬AE÷Unia Tarnow¬WU÷unia-tarnow¬WN÷OST¬AF÷Ostrowiec¬WV÷ostrowiec¬AN÷n¬~AA÷rcHHLTaL¬AD÷1502809200¬ADE÷1502809200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wislanie Jaskowice¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PLO¬AE÷Wislanie Jaskowice¬WU÷wislanie-jaskowice¬WN÷SAN¬AF÷Sandomierz¬WV÷sandomierz¬AN÷n¬~AA÷8KYA2lgq¬AD÷1502902800¬ADE÷1502902800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Lublin¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LUB¬AE÷Lublin¬WU÷lublin¬WN÷BIA¬AF÷Biala Podlaska¬WV÷biala-podlaska¬AN÷n¬~AA÷KxBeEohe¬AD÷1503133200¬ADE÷1503133200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orleta Radzyn Podlaski¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ORL¬AE÷Orleta Radzyn Podlaski¬WU÷orleta-radzyn-podlaski¬WN÷MKS¬AF÷MKS Trzebinia Siersza¬WV÷trzebinia-siersza¬AN÷n¬~AA÷xE50D571¬AD÷1503154800¬ADE÷1503154800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Avia Swidnik¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVI¬AE÷Avia Swidnik¬WU÷avia-swidnik¬WN÷SPA¬AF÷Spartakus Daleszyce¬WV÷spartakus-daleszyce¬AN÷n¬~AA÷rBdjzTEE¬AD÷1503154800¬ADE÷1503154800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Biala Podlaska¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BIA¬AE÷Biala Podlaska¬WU÷biala-podlaska¬WN÷KS¬AF÷Karpaty Krosno¬WV÷ks-karpaty-krosno¬AN÷n¬~AA÷U7hny9a8¬AD÷1503154800¬ADE÷1503154800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NKP Podhale Nowy Targ¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NKP¬AE÷NKP Podhale Nowy Targ¬WU÷nkp-podhale-nowy-targ¬WN÷TAR¬AF÷Unia Tarnow¬WV÷unia-tarnow¬AN÷n¬~AA÷G444CPM7¬AD÷1503154800¬ADE÷1503154800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ostrowiec¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JAR¬AF÷Jaroslaw¬WV÷jaroslaw¬WM÷OST¬AE÷Ostrowiec¬WU÷ostrowiec¬AN÷n¬~AA÷tnCiFRxk¬AD÷1503154800¬ADE÷1503154800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wolka Pelkinska¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WOL¬AE÷Wolka Pelkinska¬WU÷wolka-pelkinska¬WN÷SOS¬AF÷Sola Oswiecim¬WV÷sola-oswiecim¬AN÷n¬~
1
1501007611
153
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri III Liga - Group IV 2017/2018 din sectiunea Fotbal/Polonia. FlashScore.ro oferă livescore din III Liga - Group IV 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente III Liga - Group IV 2017/2018 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din III Liga - Group IV 2017/2018 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din III Liga - Group IV 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.