Fotbal »România » Cupa » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷România¬ZC÷nNJ7wJKI¬ZD÷p¬ZE÷zgLCk6gt¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/romania/cupa/¬ZX÷00România 007omânia0040000000147000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷ERK3ZItA¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Aerostar¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AER¬AE÷Aerostar¬WU÷aerostar¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬WV÷sporting-liesti¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷6LcxJcdT¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Domnesti¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VOL¬AF÷FC Voluntari B¬WV÷fc-voluntari¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬WM÷DOM¬AE÷Domnesti¬WU÷viitorul-domnesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬AN÷n¬~AA÷2mDGWGQS¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Viitorul 2¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬AV÷1473906565|¬BX÷-1¬WM÷CON¬AE÷FC Viitorul 2¬WU÷v-constanta¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷TAR¬AF÷Unirea Tărlungeni¬WV÷tarlungeni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷zyMazaR3¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷International Balesti¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷International Balesti¬WU÷international-balesti¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬WN÷POS¬AF÷Posada Perisani¬WV÷posada-perisani¬AZ÷0¬AH÷1¬AU÷1¬AN÷n¬~AA÷Q5v9DyKj¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paulesti¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAU¬AE÷Paulesti¬WU÷paulesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷MOR¬AF÷Moreni¬WV÷flacara-moreni¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷C2z5EH4p¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Popesti Leordeni¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POP¬AE÷Popesti Leordeni¬WU÷popesti-leordeni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷RAM¬AF÷Ramnicu Sarat¬WV÷ramnicu-sarat¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8lK7YxdG¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Roman¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROM¬AE÷Roman¬WU÷roman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬WV÷stiinta-miroslava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷v9SjxLdi¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sebis¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CS¬AF÷Performanta Ighiu¬WV÷performanta-ighiu¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷SEB¬AE÷Sebis¬WU÷sebis¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷4darSzZq¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slobozia¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLO¬AE÷Slobozia¬WU÷slobozia¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AFU¬AF÷Afumati¬WV÷afumati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KONBXdBM¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tudora¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TUD¬AE÷Tudora¬WU÷tudora¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MET¬AF÷Metalosport Galati¬WV÷metalosport-galati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷IaRfyuCc¬AD÷1473859800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Zalău¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAL¬AE÷Zalău¬WU÷zalau¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷REG¬AF÷Reghin¬WV÷reghin¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷K4aUKJRG¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ACS Comuna Recea¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ACS¬AE÷ACS Comuna Recea¬WU÷acs-comuna-recea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷1¬BC÷8¬WN÷CUG¬AF÷Cugir¬WV÷cf-metalurgistul-cugir¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CY89PsDo¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Csikszereda¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CSI¬AE÷Csikszereda¬WU÷csikszereda¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FOR¬AF÷Foresta Suceava¬WV÷foresta-suceava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷jP7DO1Si¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo București II¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DNB¬AE÷Dinamo București II¬WU÷din-bucuresti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷INA¬AF÷Inainte Modelu¬WV÷inainte-modelu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pn7HNLsb¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Infratirea Harman¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INF¬AE÷Infratirea Harman¬WU÷infratirea-harman¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SCM¬AF÷SCM Pitești¬WV÷scm-pitesti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷bkBLMuc4¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nuova¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUV¬AE÷Nuova¬WU÷nuova¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷IND¬AF÷Industria Galda¬WV÷industria-galda¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷tE0QLaCA¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Soimii Lipova¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CS¬AE÷Soimii Lipova¬WU÷soimii-lipova¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CET¬AF÷Cetate Deva¬WV÷cetate-deva¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SUbYJwsN¬AD÷1473773400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. Branceni¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷U. Branceni¬WU÷unirea-branceni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FIL¬AF÷Filiasi¬WV÷acso-filiasi¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1475181450
51
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷România¬ZC÷nNJ7wJKI¬ZD÷p¬ZE÷zgLCk6gt¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/romania/cupa/¬ZX÷00România 007omânia0040000000147000Cupa 004......000¬ZCC÷0¬~AA÷dGcJxfp0¬AD÷1475580600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aerostar¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AER¬AE÷Aerostar¬WU÷aerostar¬WN÷FOR¬AF÷Foresta Suceava¬WV÷foresta-suceava¬AN÷n¬~AA÷ljbFwzVg¬AD÷1475580600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷International Balesti¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷International Balesti¬WU÷international-balesti¬WN÷CET¬AF÷Cetate Deva¬WV÷cetate-deva¬AN÷n¬~AA÷AaaBvGFm¬AD÷1475580600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Metalosport Galati¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MET¬AE÷Metalosport Galati¬WU÷metalosport-galati¬WN÷BAC¬AF÷SC Bacău¬WV÷sc-bacau¬AN÷n¬~AA÷SzA6ud0s¬AD÷1475580600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nuova¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUV¬AE÷Nuova¬WU÷nuova¬WN÷UTA¬AF÷UTA Arad¬WV÷uta-arad¬AN÷n¬~AA÷I1KWobND¬AD÷1475580600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Popesti Leordeni¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POP¬AE÷Popesti Leordeni¬WU÷popesti-leordeni¬WN÷BAL¬AF÷Balotești¬WV÷balotesti¬AN÷n¬~AA÷dhJzoIxK¬AD÷1475580600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Reghin¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REG¬AE÷Reghin¬WU÷reghin¬WN÷SAT¬AF÷Satu Mare¬WV÷satu-mare¬AN÷n¬~AA÷jFIvpxhQ¬AD÷1475580600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sebis¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEB¬AE÷Sebis¬WU÷sebis¬WN÷LUC¬AF÷Luceafarul Oradea¬WV÷luceafarul-oradea¬AN÷n¬~AA÷4MKpgFUt¬AD÷1475667000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Afumati¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬WU÷afumati¬WN÷BER¬AF÷ACS Berceni¬WV÷acs-berceni¬AN÷n¬~AA÷z7dNyEa6¬AD÷1475667000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷ASU Poli Timisoara¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAN¬AF÷Şoimii Pâncota¬WV÷soimii-pancota¬WM÷ASU¬AE÷ASU Poli Timisoara¬WU÷asu-poli-timisoara¬AN÷n¬~AA÷zLydjDEa¬AD÷1475667000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cugir¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUG¬AE÷Cugir¬WU÷cf-metalurgistul-cugir¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare¬WV÷baia-mare¬AN÷n¬~AA÷rDJlhZqm¬AD÷1475667000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dinamo București II¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DNB¬AE÷Dinamo București II¬WU÷din-bucuresti¬WN÷CAL¬AF÷Dunărea Călărași¬WV÷dunarea-calarasi¬AN÷n¬~AA÷xzJhigag¬AD÷1475667000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Domnesti¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOM¬AE÷Domnesti¬WU÷viitorul-domnesti¬WN÷TAR¬AF÷Unirea Tărlungeni¬WV÷tarlungeni¬AN÷n¬~AA÷OSxIceMP¬AD÷1475667000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Juventus București¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷Juventus București¬WU÷juventus-bucuresti¬WN÷FCC¬AF÷Academica Clinceni¬WV÷fc-clinceni¬AN÷n¬~AA÷pxvEby7J¬AD÷1475667000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miroslava¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRA¬AF÷Braila¬WV÷braila¬WM÷MIR¬AE÷Miroslava¬WU÷stiinta-miroslava¬AN÷n¬~AA÷WYkWZiUI¬AD÷1475667000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SCM Pitești¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SCM¬AE÷SCM Pitești¬WU÷scm-pitesti¬WN÷TAR¬AF÷Chindia Târgoviște¬WV÷chindia-targoviste¬AN÷n¬~AA÷IVoSzYEC¬AD÷1475667000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sepsi¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEP¬AE÷Sepsi¬WU÷sepsi¬WN÷BRA¬AF÷FC Braşov¬WV÷fc-brasov¬AN÷n¬~AA÷dzQ4liqC¬AD÷1475753400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Filiasi¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FIL¬AE÷Filiasi¬WU÷acso-filiasi¬WN÷VAL¬AF÷Râmnicu Vâlcea¬WV÷ramnicu-valcea¬AN÷n¬~AA÷IqR0kXT5¬AD÷1475753400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Paulesti¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAU¬AE÷Paulesti¬WU÷paulesti¬WN÷MIO¬AF÷CS Mioveni¬WV÷dacia-mioveni¬AN÷n¬~
1
1475181450
18
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa României din sectiunea Fotbal/România. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa României, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa României și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa României mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa României este real-time și se actualizează instant.