Fotbal »România » Cupa » 2015/2016

results
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa - Calificare¬ZB÷157¬ZC÷CGDdemih¬ZD÷p¬ZE÷niZUqUKk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷1¬ZL÷/fotbal/romania/cupa/¬ZX÷00România.....007omânia00300099000Cupa - Calif017ficare¬~AA÷8z7ATYB6¬AD÷1440599400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paulesti¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷PAU¬AE÷Paulesti¬WU÷paulesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷TAR¬AF÷Chindia Targoviste¬WV÷chindia-targoviste¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷d036UEd0¬AD÷1440599400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ripensia Timisoara¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷RIP¬AE÷Ripensia Timisoara¬WU÷ripensia-timisoara¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷CAR¬AF÷Caransebes¬WV÷caransebes¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷2w42Vfsf¬AD÷1440599400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WN÷TAR¬AF÷ASA Târgu Mureș II¬WV÷asa-targu-mures¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷On5bWzSm¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Afumati¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷AFU¬AE÷Afumati¬WU÷afumati¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷SLO¬AF÷Slobozia¬WV÷slobozia¬AK÷2¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷jHkoPJKK¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Vaslui¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Vaslui¬WU÷atletico-vaslui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬WV÷miroslava¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷fkdxRuj8¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Bucovina Radauti¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷BUC¬AE÷Bucovina Radauti¬WU÷bucovina-radauti¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BAI¬AF÷Baia Mare¬WV÷baia-mare¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷YuetQa5E¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cetatea Tg. Neamt¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷CET¬AE÷Cetatea Tg. Neamt¬WU÷cetatea-tg-neamt¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷POJ¬AF÷Pojorata¬WV÷pojorata¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷M5TTGeS0¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CS 'U' Craiova 2¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WN÷PAN¬AF÷Pandurii Tg. Jiu II¬WV÷pandurii-tg-jiu¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬WM÷UNI¬AE÷CS 'U' Craiova 2¬WU÷cs-u-craiova¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷dxLJwJZD¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Dobrogea Tulcea¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷DOB¬AE÷Dobrogea Tulcea¬WU÷dobrogea-tulcea¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷FAR¬AF÷F. Constanţa¬WV÷f-constanta¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷AuPNxwkK¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Viitorul 2¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WN÷CAL¬AF÷Calarasi¬WV÷calarasi¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬WM÷CON¬AE÷FC Viitorul 2¬WU÷fc-viitorul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷0juLIHcl¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ineu¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷INE¬AE÷Ineu¬WU÷ineu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷PAN¬AF÷Pancota¬WV÷pancota¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷U7lkOwzR¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Jucu¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WN÷CUG¬AF÷Cugir¬WV÷cugir¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬WM÷JUC¬AE÷Jucu¬WU÷jucu¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷6BAgXGCs¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metaloglobus¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷MET¬AE÷Metaloglobus¬WU÷metaloglobus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷STE¬AF÷Stefanesti¬WV÷stefanesti¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷fXtyFZdD¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moreni¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷MOR¬AE÷Moreni¬WU÷moreni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷SCM¬AF÷SCM Pitești¬WV÷scm-pitesti¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷nmyHJcrr¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osorhei¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷OSO¬AE÷Osorhei¬WU÷osorhei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷BIH¬AF÷FC Bihor¬WV÷fc-bihor¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷42ORyc4Q¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Popesti Leordeni¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷POP¬AE÷Popesti Leordeni¬WU÷popesti-leordeni¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BER¬AF÷Berceni¬WV÷berceni¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷GtrXFFs7¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. Branceni¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷U. Branceni¬WU÷u-branceni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷SLA¬AF÷Olt Slatina¬WV÷olt-slatina¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷rFUPHyDf¬AD÷1440513000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vulturii Lugoj¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬WM÷VUL¬AE÷Vulturii Lugoj¬WU÷vulturii-lugoj¬AS÷2¬AJ÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BAT¬AF÷UTA Arad¬WV÷uta-arad¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷betaX2EA¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷ASA Târgu Mureș II¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷TAR¬AE÷ASA Târgu Mureș II¬WU÷asa-targu-mures¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷COR¬AF÷Corona Brasov¬WV÷corona-brasov¬AH÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Gh4qKhvf¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Vaslui¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Vaslui¬WU÷atletico-vaslui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷AER¬AF÷Aerostar¬WV÷aerostar¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷4055RznK¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bucovina Radauti¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷BUC¬AE÷Bucovina Radauti¬WU÷bucovina-radauti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷SIG¬AF÷Sighetu Marmatiei¬WV÷sighetu-marmatiei¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷OpnxME9s¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Cetatea Tg. Neamt¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷CET¬AE÷Cetatea Tg. Neamt¬WU÷cetatea-tg-neamt¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷ROM¬AF÷Roman¬WV÷roman¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷bF2CNRpn¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CS 'U' Craiova 2¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷CS 'U' Craiova 2¬WU÷cs-u-craiova¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬OA÷team¬WN÷MOT¬AF÷Motru¬WV÷motru¬AH÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷hbwiZOqb¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dinamo București II¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WN÷MET¬AF÷Metaloglobus¬WV÷metaloglobus¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷team¬WM÷DNB¬AE÷Dinamo București II¬WU÷dinamo-bucure-ti¬AS÷2¬AG÷2¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷xnu3WMTG¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Diniscu Golescu¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷GOL¬AE÷Diniscu Golescu¬WU÷diniscu-golescu¬AS÷2¬AJ÷1¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷SCM¬AF÷SCM Pitești¬WV÷scm-pitesti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷My0AQf1Q¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dumesti¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬WV÷miroslava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬OB÷team¬WM÷DUM¬AE÷Dumesti¬WU÷dumesti¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷I7otLYOm¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Euromania Dumbraveni¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷CAM¬AE÷Euromania Dumbraveni¬WU÷euromania-dumbraveni¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷DOB¬AF÷Dobrogea Tulcea¬WV÷dobrogea-tulcea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷bHglJCg0¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷FC Viitorul 2¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WN÷NAV¬AF÷Săgeata Navodari¬WV÷sageata-navodari¬AH÷0¬OB÷team¬WM÷CON¬AE÷FC Viitorul 2¬WU÷fc-viitorul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷beKTHNEN¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Giarmata¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷GIA¬AE÷Giarmata¬WU÷giarmata¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷VUL¬AF÷Vulturii Lugoj¬WV÷vulturii-lugoj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷jVGLJqpB¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Ineu¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷INE¬AE÷Ineu¬WU÷ineu¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬OA÷team¬WN÷SEB¬AF÷Sebis¬WV÷sebis¬AH÷2¬AU÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷hx2GMo0h¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jucu¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷JUC¬AE÷Jucu¬WU÷jucu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷ZAL¬AF÷Zalău¬WV÷zalau¬AH÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷pYe0GAwJ¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milcov¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷MIL¬AE÷Milcov¬WU÷milcov¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷SLA¬AF÷Olt Slatina¬WV÷olt-slatina¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷AZmnz5Ui¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moreni¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷MOR¬AE÷Moreni¬WU÷moreni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷CON¬AF÷Concordia Chiajna II¬WV÷concordia-chiajna¬AH÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷4YteYra4¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Paulesti¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷PAU¬AE÷Paulesti¬WU÷paulesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷POI¬AF÷Poiana Campina¬WV÷poiana-campina¬AH÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷tK9YGsUT¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Popesti Leordeni¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WN÷TUN¬AF÷Tunari¬WV÷tunari¬AH÷2¬OB÷team¬WM÷POP¬AE÷Popesti Leordeni¬WU÷popesti-leordeni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷phGPI3aH¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ripensia Timisoara¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷RIP¬AE÷Ripensia Timisoara¬WU÷ripensia-timisoara¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷NUV¬AF÷Nuova¬WV÷nuova¬AH÷0¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷WS0KL5Fb¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanatatea Cluj¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷SAN¬AE÷Sanatatea Cluj¬WU÷sanatatea-cluj¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷CUG¬AF÷Cugir¬WV÷cugir¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷4¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷CvIHKPU4¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Sanmartin¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WN÷OSO¬AF÷Osorhei¬WV÷osorhei¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷team¬WM÷SAN¬AE÷Sanmartin¬WU÷sanmartin¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷pCb8O7Vu¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soimul Baita¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WN÷PAN¬AF÷Pandurii Tg. Jiu II¬WV÷pandurii-tg-jiu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬OB÷team¬WM÷BAI¬AE÷Soimul Baita¬WU÷soimul-baita¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷WrkryoFo¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stefanesti¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷STE¬AE÷Stefanesti¬WU÷stefanesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬OA÷team¬WN÷JUV¬AF÷Juventus București¬WV÷juventus-bucuresti¬AH÷1¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷fNZ7VtqN¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. Branceni¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WN÷ROS¬AF÷Rosiorii de Vede¬WV÷rosiorii-de-vede¬AH÷0¬OB÷team¬WM÷UNI¬AE÷U. Branceni¬WU÷u-branceni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷6scdHjOC¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬OA÷team¬WN÷SEP¬AF÷Sepsi¬WV÷sepsi¬AH÷2¬AU÷2¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷x8hhIW86¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Muntenii Buzau¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Muntenii Buzau¬WU÷victoria-muntenii-buzau¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷SLO¬AF÷Slobozia¬WV÷slobozia¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷rTe0C1xo¬AD÷1439389800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vointa Snagov¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬WM÷VOI¬AE÷Vointa Snagov¬WU÷vointa-snagov¬AS÷2¬AG÷2¬OA÷team¬WN÷AFU¬AF÷Afumati¬WV÷afumati¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷team¬AN÷n¬~
1
1440964438
102
fixtures
1
1440964438
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa României din sectiunea Fotbal/România. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa României, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa României și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa României mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa României este real-time și se actualizează instant.