Fotbal »România » Cupa » 2016/2017

results
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷România¬ZC÷nNJ7wJKI¬ZD÷p¬ZE÷zgLCk6gt¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/romania/cupa/¬ZX÷00România.....007omânia0040000000125000Cupa........004......000¬~AA÷pnZ0bUlJ¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Vaslui¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬WV÷sporting-liesti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Vaslui¬WU÷atletico-vaslui¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷AT2JGB4m¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avrig¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AVR¬AE÷Avrig¬WU÷avrig¬AG÷1¬WN÷REG¬AF÷Reghin¬WV÷reghin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬AN÷n¬~AA÷0IeWD9l6¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Cetate Deva¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CET¬AE÷Cetate Deva¬WU÷cetate-deva¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷HUN¬AF÷FC Hunedoara¬WV÷fc-hunedoara¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷8MokQwvT¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Cugir¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUG¬AE÷Cugir¬WU÷cf-metalurgistul-cugir¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷UNI¬AF÷'U' Cluj¬WV÷u-cluj¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷dpR0Tllg¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Domnesti¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MET¬AF÷Metalul Reşiţa¬WV÷metalul-resita¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DOM¬AE÷Domnesti¬WU÷viitorul-domnesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷dQbFHiks¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Euromania Dumbraveni¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAM¬AE÷Euromania Dumbraveni¬WU÷euromania-dumbraveni¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AER¬AF÷Aerostar¬WV÷aerostar¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷jqMnMXtQ¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Filiasi¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FIL¬AE÷Filiasi¬WU÷acso-filiasi¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷POD¬AF÷Podari¬WV÷podari¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷IXhxTufA¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ghiroda¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GHI¬AE÷Ghiroda¬WU÷ghiroda¬AG÷0¬WN÷SEB¬AF÷Sebis¬WV÷sebis¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AN÷n¬~AA÷6ezcaAZC¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Iernut¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IER¬AE÷Iernut¬WU÷cs-iernut¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CSI¬AF÷Csikszereda¬WV÷csikszereda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷QcdpRJOM¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Industria Sarmei¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Industria Sarmei¬WU÷industria-sarmei¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CS¬AF÷Performanta Ighiu¬WV÷performanta-ighiu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷n7ctSa9G¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ineu¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INE¬AE÷Ineu¬WU÷ineu¬AG÷1¬WN÷NUV¬AF÷Nuova¬WV÷nuova¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬AN÷n¬~AA÷p6crB7YO¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Infratirea Harman¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INF¬AE÷Infratirea Harman¬WU÷infratirea-harman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷GOL¬AF÷CN Dinicu Golescu¬WV÷cn-dinicu-golescu¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rs1REkZa¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷International Balesti¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INT¬AE÷International Balesti¬WU÷international-balesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷CAR¬AF÷Caransebeș¬WV÷caransebes¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷rFxHLcnp¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Metaloglobus¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MET¬AE÷Metaloglobus¬WU÷metaloglobus¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷VOL¬AF÷FC Voluntari B¬WV÷fc-voluntari¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷nByRZjBP¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moreni¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOR¬AE÷Moreni¬WU÷flacara-moreni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PET¬AF÷Petrolistul Boldesti¬WV÷petrolistul-boldesti¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷dI4TU1Pc¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oltenita¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷OLT¬AE÷Oltenita¬WU÷oltenita¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CON¬AF÷FC Viitorul 2¬WV÷v-constanta¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷lKNhVAJt¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paulesti¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PAU¬AE÷Paulesti¬WU÷paulesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷TIT¬AF÷Titu¬WV÷urban-titu¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷v9G5S83a¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Popesti Leordeni¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POP¬AE÷Popesti Leordeni¬WU÷popesti-leordeni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷CON¬AF÷Concordia Chiajna II¬WV÷concordia¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4j2NFVJg¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Posada Perisani¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POS¬AE÷Posada Perisani¬WU÷posada-perisani¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷MOT¬AF÷Motru¬WV÷minerul-motru¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷UBCs7bXj¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Roman¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROM¬AE÷Roman¬WU÷roman¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷POJ¬AF÷Bucovina Pojorâta¬WV÷bucovina-pojorata¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷GSzPJyHd¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanatatea Cluj¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Sanatatea Cluj¬WU÷sanatatea-cluj¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷IND¬AF÷Industria Galda¬WV÷industria-galda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ChNrNDRJ¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Slobozia¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLO¬AE÷Slobozia¬WU÷slobozia¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DOB¬AF÷Dobrogea Tulcea¬WV÷dobrogea-tulcea¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷vsfYTLv4¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Soimii Lipova¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CS¬AE÷Soimii Lipova¬WU÷soimii-lipova¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷2¬WN÷GIA¬AF÷Giarmata¬WV÷giarmata¬AZ÷0¬AH÷2¬AU÷2¬AN÷n¬~AA÷nZJDQnYB¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Somesul Oar¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ACS¬AF÷ACS Comuna Recea¬WV÷acs-comuna-recea¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷7¬BD÷5¬WM÷SOM¬AE÷Somesul Oar¬WU÷somesul-oar¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷jLDw8vIp¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Somuzul Preutesti¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SOM¬AE÷Somuzul Preutesti¬WU÷somuzul-preutesti¬AG÷1¬WN÷MIR¬AF÷Miroslava¬WV÷stiinta-miroslava¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AN÷n¬~AA÷fD65STKd¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tudora¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷PAS¬AF÷Pașcani¬WV÷pascani¬AH÷2¬WM÷TUD¬AE÷Tudora¬WU÷tudora¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬AN÷n¬~AA÷v9fzDT3C¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷U. Branceni¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷U. Branceni¬WU÷unirea-branceni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬WN÷HAS¬AF÷Turnu Magurele¬WV÷turnu-magurele¬AH÷0¬AN÷n¬~AA÷YVgvCmJI¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Bascov¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Bascov¬WU÷unirea-bascov¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SCM¬AF÷SCM Pitești¬WV÷scm-pitesti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QPIHP6mI¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RAM¬AF÷Ramnicu Sarat¬WV÷ramnicu-sarat¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xxxLKH1j¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Vointa Ion Creanga¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VOI¬AE÷Vointa Ion Creanga¬WU÷vointa-ion-creanga¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MET¬AF÷Metalosport Galati¬WV÷metalosport-galati¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hCK9RSI5¬AD÷1472049000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zalău¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ZAL¬AE÷Zalău¬WU÷zalau¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬WN÷JUC¬AF÷Jucu¬WV÷unirea-jucu¬AH÷3¬AN÷n¬~
1
1472130463
31
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa¬ZEE÷dUzTIwSF¬ZB÷157¬ZY÷România¬ZC÷nNJ7wJKI¬ZD÷p¬ZE÷zgLCk6gt¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/romania/cupa/¬ZX÷00România.....007omânia0040000000125000Cupa........004......000¬~AA÷IgSdUUYn¬AD÷1472049000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Electroaparataj¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ENT¬AE÷Electroaparataj¬WU÷electroaparataj¬WN÷DNB¬AF÷Dinamo București II¬WV÷din-bucuresti¬AN÷n¬~AA÷rF0PVsAi¬AD÷1472049000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Viteazul Sinoe¬ER÷1/128-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIT¬AE÷Viteazul Sinoe¬WU÷viteazul-sinoe¬WN÷INA¬AF÷Inainte Modelu¬WV÷inainte-modelu¬AN÷n¬~
1
1472130463
2
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa României din sectiunea Fotbal/România. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa României, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa României și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa României mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa României este real-time și se actualizează instant.