Fotbal »România » Cupa » 2015/2016

results
SA÷1¬~ZA÷ROMÂNIA: Cupa - Calificare¬ZB÷157¬ZC÷CGDdemih¬ZD÷p¬ZE÷niZUqUKk¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷157_dUzTIwSF¬ZJ÷1¬ZL÷/fotbal/romania/cupa/¬ZX÷00România.....007omânia00300099000Cupa - Calif017ficare¬~AA÷OlpeOmQF¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Apahida¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷APA¬AE÷Apahida¬WU÷apahida¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷SAN¬AF÷Sanatatea Cluj¬WV÷sanatatea-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷team¬~AA÷zFENFGwD¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Atletico Vaslui¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Vaslui¬WU÷atletico-vaslui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷CEA¬AF÷Ceahlăul P. Neamț II¬WV÷ceahlaul-p-neamt¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷tQv0N7uM¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bihorul Beius¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷BIH¬AE÷Bihorul Beius¬WU÷bihorul-beius¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷INE¬AF÷Ineu¬WV÷ineu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬OB÷team¬~AA÷jaUZG5Ik¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CS 'U' Craiova 2¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷CS 'U' Craiova 2¬WU÷cs-u-craiova¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷5¬OA÷team¬WN÷FIL¬AF÷Filiasi¬WV÷filiasi¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷YaXQEzgJ¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dumesti¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷DUM¬AE÷Dumesti¬WU÷dumesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷PAS¬AF÷Pașcani¬WV÷pascani¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷pboiPTA9¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dumitra¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷DUM¬AE÷Dumitra¬WU÷dumitra¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷BUC¬AF÷Bucovina Radauti¬WV÷bucovina-radauti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬OB÷team¬~AA÷thFJGdO6¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Euromania Dumbraveni¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷CAM¬AE÷Euromania Dumbraveni¬WU÷euromania-dumbraveni¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷3¬AT÷1¬OA÷team¬WN÷AVA¬AF÷Avantul Valea Marului¬WV÷avantul-valea-marului¬AH÷2¬AU÷1¬OB÷team¬~AA÷KGw4MRfS¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FCM Resita¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷RES¬AE÷FCM Resita¬WU÷fcm-resita¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷RIP¬AF÷Ripensia Timisoara¬WV÷ripensia-timisoara¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬OB÷team¬~AA÷0zeZy7fF¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Viitorul 2¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷CON¬AE÷FC Viitorul 2¬WU÷fc-viitorul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷INA¬AF÷Inainte Modelu¬WV÷inainte-modelu¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷EeADxvoQ¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Infratirea Harman¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷INF¬AE÷Infratirea Harman¬WU÷infratirea-harman¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷2¬OA÷team¬WN÷GOL¬AF÷Diniscu Golescu¬WV÷diniscu-golescu¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷2¬OB÷team¬~AA÷YNJvGPXe¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milcov¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷MIL¬AE÷Milcov¬WU÷milcov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬OA÷team¬WN÷BRA¬AF÷Bradu¬WV÷bradu¬AH÷2¬OB÷team¬~AA÷vL6QwTP2¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Moreni¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷MOR¬AE÷Moreni¬WU÷moreni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬OA÷team¬WN÷DOM¬AF÷Domnesti¬WV÷domnesti¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷xdQVHo3q¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pandurii Cerneti¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷CER¬AE÷Pandurii Cerneti¬WU÷pandurii-cerneti¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷MOT¬AF÷Motru¬WV÷motru¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬OB÷team¬~AA÷6ZM6Jbvl¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paulesti¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷PAU¬AE÷Paulesti¬WU÷paulesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬OA÷team¬WN÷PUI¬AF÷Puiesti¬WV÷puiesti¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷z5B9wKVJ¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soimul Baita¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷BAI¬AE÷Soimul Baita¬WU÷soimul-baita¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬OA÷team¬WN÷PER¬AF÷Performana Ighiu¬WV÷performana-ighiu¬AH÷1¬OB÷team¬~AA÷CEIrFqm2¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷U. Branceni¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷U. Branceni¬WU÷u-branceni¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷UNI¬AF÷Unirea Izvoarele¬WV÷unirea-izvoarele¬AH÷1¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷jynmQ9e3¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ulmeni¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷ULM¬AE÷Ulmeni¬WU÷ulmeni¬AS÷2¬AG÷2¬OA÷team¬WN÷JUC¬AF÷Jucu¬WV÷jucu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷team¬~AA÷21GFHx90¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷ZAG¬AF÷Zagon¬WV÷zagon¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷CCN2KvPs¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Victoria Muntenii Buzau¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Muntenii Buzau¬WU÷victoria-muntenii-buzau¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷GRA¬AF÷Granitul¬WV÷granitul¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷IB5Uxmu9¬AD÷1438180200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vointa Buftea¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷VOI¬AE÷Vointa Buftea¬WU÷vointa-buftea¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷VOI¬AF÷Vointa Snagov¬WV÷vointa-snagov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷9¬OB÷team¬~AA÷pQLAIIgf¬AD÷1438093800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ASA Târgu Mureș II¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷TAR¬AE÷ASA Târgu Mureș II¬WU÷asa-targu-mures¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷MIE¬AF÷Miercurea Ciuc¬WV÷miercurea-ciuc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷Y3H9nvw1¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Apahida¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷APA¬AE÷Apahida¬WU÷apahida¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷TUR¬AF÷Arieșul Turda¬WV÷ariesul-turda¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷zJb6mKNf¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷ASA Târgu Mureș II¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷TAR¬AE÷ASA Târgu Mureș II¬WU÷asa-targu-mures¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷3¬BC÷4¬OA÷team¬WN÷IER¬AF÷Iernut¬WV÷iernut¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬~AA÷tUOreBP3¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Vaslui¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Vaslui¬WU÷atletico-vaslui¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷LIE¬AF÷Liesti¬WV÷liesti¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷EsNjgkfG¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Avantul Valea Marului¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷AVA¬AE÷Avantul Valea Marului¬WU÷avantul-valea-marului¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬OA÷team¬WN÷MET¬AF÷Metalosport Galati¬WV÷metalosport-galati¬AH÷1¬AU÷1¬OB÷team¬~AA÷CrnILAYp¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bihorul Beius¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷BIH¬AE÷Bihorul Beius¬WU÷bihorul-beius¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬OA÷team¬WN÷SAT¬AF÷Satu Mare II¬WV÷satu-mare¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷nesU68OF¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chirnogi¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chirnogi¬WU÷chirnogi¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷DOM¬AF÷Domnesti¬WV÷domnesti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷team¬~AA÷84rQ7l99¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chitila¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷CHI¬AE÷Chitila¬WU÷chitila¬AS÷2¬AG÷1¬OA÷team¬WN÷VOI¬AF÷Vointa Snagov¬WV÷vointa-snagov¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷team¬~AA÷p294she4¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CS 'U' Craiova 2¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷CS 'U' Craiova 2¬WU÷cs-u-craiova¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷CRA¬AF÷Municipal Craiova¬WV÷municipal-craiova¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷p2VZdXfi¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dumesti¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷DUM¬AE÷Dumesti¬WU÷dumesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷INT¬AF÷Inter Dorohoi¬WV÷inter-dorohoi¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷29drSCeH¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Dumitra¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷DUM¬AE÷Dumitra¬WU÷dumitra¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷STO¬AF÷Gloria Bistriţa II¬WV÷gloria-bistrita¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷CI2RnmXq¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Euromania Dumbraveni¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷CAM¬AE÷Euromania Dumbraveni¬WU÷euromania-dumbraveni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷PAP¬AF÷Papauti¬WV÷papauti¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷tda2l08l¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷FCM Resita¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷RES¬AE÷FCM Resita¬WU÷fcm-resita¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷STI¬AF÷Turceni¬WV÷turceni¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷SpRfh99M¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷FC Viitorul 2¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷CON¬AE÷FC Viitorul 2¬WU÷fc-viitorul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷9¬BA÷6¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷MAN¬AF÷Mangalia¬WV÷mangalia¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷KKNnfVvA¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Granitul¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷GRA¬AE÷Granitul¬WU÷granitul¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷OTE¬AF÷Oţelul Galaţi II¬WV÷otelul-galati¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷AZajQjQT¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Luceafarul Balan¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷LUC¬AE÷Luceafarul Balan¬WU÷luceafarul-balan¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷SAN¬AF÷Sanatatea Cluj¬WV÷sanatatea-cluj¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷2¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷QXlvtqiA¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milcov¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷MIL¬AE÷Milcov¬WU÷milcov¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬OA÷team¬WN÷HOR¬AF÷Horezu¬WV÷horezu¬AH÷1¬OB÷team¬~AA÷250bktgr¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Moreni¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷MOR¬AE÷Moreni¬WU÷moreni¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷TAR¬AF÷FCM Targoviste¬WV÷fcm-targoviste¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷SQb9tCAA¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pandurii Cerneti¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷CER¬AE÷Pandurii Cerneti¬WU÷pandurii-cerneti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷POD¬AF÷Podari¬WV÷podari¬AH÷2¬OB÷team¬~AA÷Kr2Vo7nj¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Papauti II¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷PAP¬AE÷Papauti II¬WU÷papauti¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷2¬AT÷2¬OA÷team¬WN÷ZAG¬AF÷Zagon¬WV÷zagon¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷2¬OB÷team¬~AA÷bZ0ZpR1d¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Paulesti¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷PAU¬AE÷Paulesti¬WU÷paulesti¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬OA÷team¬WN÷AST¬AF÷Astra Giurgiu II¬WV÷astra-giurgiu¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷bo7hpfBo¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Performana Ighiu¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷PER¬AE÷Performana Ighiu¬WU÷performana-ighiu¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷IND¬AF÷Industria Galda¬WV÷industria-galda¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷YT4RVfdh¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pojorata II¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷POJ¬AE÷Pojorata II¬WU÷pojorata¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷BUC¬AF÷Bucovina Radauti¬WV÷bucovina-radauti¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷A9GaiTOS¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Puiesti¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷PUI¬AE÷Puiesti¬WU÷puiesti¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷2¬AT÷1¬OA÷team¬WN÷VIC¬AF÷Victoria Traian¬WV÷victoria-traian¬AH÷1¬AU÷1¬OB÷team¬~AA÷6HcDuWPG¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Ripensia Timisoara¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷RIP¬AE÷Ripensia Timisoara¬WU÷ripensia-timisoara¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷VAL¬AF÷Minerul Mehedinti¬WV÷minerul-mehedinti¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷OhUwdiAc¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷SC Bacau II¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷BAC¬AE÷SC Bacau II¬WU÷sc-bacau¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷CEA¬AF÷Ceahlăul P. Neamț II¬WV÷ceahlaul-p-neamt¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬OB÷team¬~AA÷xx6dqEQi¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soimii Lipova¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷CS¬AE÷Soimii Lipova¬WU÷soimii-lipova¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷INE¬AF÷Ineu¬WV÷ineu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷Wb50rYub¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soimul Baita¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷BAI¬AE÷Soimul Baita¬WU÷soimul-baita¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷HUN¬AF÷FC Hunedoara¬WV÷fc-hunedoara¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷zi2HvjuN¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Targu Carbunesti¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷TAR¬AE÷Targu Carbunesti¬WU÷targu-carbunesti¬AS÷2¬AG÷0¬OA÷team¬WN÷MOT¬AF÷Motru¬WV÷motru¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬OB÷team¬~AA÷CK3VUEBb¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷U. Branceni¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷U. Branceni¬WU÷u-branceni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷10¬BA÷6¬BC÷4¬OA÷team¬WN÷NOU¬AF÷Vișina Nouă¬WV÷vi-ina-nou¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬~AA÷GC0nRWAN¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ulmeni¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷ULM¬AE÷Ulmeni¬WU÷ulmeni¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬OA÷team¬WN÷DEJ¬AF÷U. Dej¬WV÷u-dej¬AH÷3¬OB÷team¬~AA÷Kp7wThtB¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Unirea Cristuru¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Cristuru¬WU÷unirea-cristuru¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷REG¬AF÷Reghin¬WV÷reghin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬~AA÷KOwlZT2p¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Unirea Izvoarele¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷Unirea Izvoarele¬WU÷unirea-izvoarele¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷5¬AT÷4¬OA÷team¬WN÷TIT¬AF÷Titu¬WV÷titu¬AH÷4¬AU÷4¬OB÷team¬~AA÷WbshYmIj¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Victoria Horia¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Horia¬WU÷victoria-horia¬AS÷2¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷PAS¬AF÷Pașcani¬WV÷pascani¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬OB÷team¬~AA÷0vuI9Avc¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷54¬CX÷Victoria Muntenii Buzau¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷VIC¬AE÷Victoria Muntenii Buzau¬WU÷victoria-muntenii-buzau¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷AXI¬AF÷Axintele¬WV÷axintele¬AH÷0¬OB÷team¬~AA÷Es1LwAfT¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vointa Budeasa¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷VOI¬AE÷Vointa Budeasa¬WU÷vointa-budeasa¬AS÷2¬AG÷3¬OA÷team¬WN÷GOL¬AF÷Diniscu Golescu¬WV÷diniscu-golescu¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷6¬OB÷team¬~AA÷EsqM8Ug3¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vointa Buftea¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷VOI¬AE÷Vointa Buftea¬WU÷vointa-buftea¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷6¬OA÷team¬WN÷INT¬AF÷Inter Clinceni¬WV÷inter-clinceni¬AH÷2¬OB÷team¬~AA÷tf8ZTYQ4¬AD÷1436970600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Voința Sibiu¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬WM÷VOI¬AE÷Voința Sibiu¬WU÷vointa-sibiu¬AS÷2¬AZ÷0¬AG÷4¬AT÷3¬OA÷team¬WN÷INF¬AF÷Infratirea Harman¬WV÷infratirea-harman¬AS÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬AU÷3¬OB÷team¬~
1
1438279808
58
fixtures
1
1438279808
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa României din sectiunea Fotbal/România. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa României, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa României și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa României mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa României este real-time și se actualizează instant.