Rezultate, scoruri live si tablouri ITF Sabadell Masculin

Tenis ITF Masculin - Simplu

ITF Sabadell Masculin
2019
Loading...
results
SA÷2¬~ZA÷ITF MASCULIN - SIMPLU: Sabadell (Spania), zgură¬ZEE÷U3ebh62R¬ZB÷3473162¬ZC÷lMhG1wJl¬ZD÷p¬ZE÷KrGz9Xgc¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷9002_U3ebh62R¬ZJ÷5¬ZL÷/tenis/itf-masculin-simplu/sabadell/¬ZX÷01511...000Sabadell, zg015 zgură02000000Sabadell (Sp017pania)¬ZHS÷5733¬ZCC÷0¬ZAF÷ITF Masculin - Simplu¬~AA÷I5KA1yb4¬AD÷1570354800¬ADE÷1570354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nikles J. (Sui)¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570362445¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NIK¬AE÷Nikles J. (Sui)¬JA÷dK9673kq¬WU÷nikles-johan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷5¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷OJE¬AF÷Ojeda L. R. (Esp)¬JB÷ANDA6N4k¬WV÷ojeda-lara-ricardo¬AH÷1¬BB÷7¬BD÷4¬BF÷0¬~AA÷fofAMs7H¬AD÷1570268400¬ADE÷1570268400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570277658¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬JA÷6mtVjjTg¬WU÷sanchez-izquierdo-nikolas¬AG÷1¬BA÷6¬BC÷4¬BE÷6¬DE÷4¬WN÷NIK¬AF÷Nikles J. (Sui)¬JB÷0AuZkAr0¬WV÷nikles-johan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷6¬BF÷7¬DF÷7¬~AA÷QBN2nAPm¬AD÷1570264800¬ADE÷1570264800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ojeda L. R. (Esp)¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570270162¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOR¬AF÷Mora M. (Fra)¬JB÷WImYSUNK¬WV÷mora-maxime¬AH÷0¬BB÷2¬BD÷3¬WM÷OJE¬AE÷Ojeda L. R. (Esp)¬JA÷OhlUTA8E¬WU÷ojeda-lara-ricardo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬~AA÷C4amqccC¬AD÷1570195200¬ADE÷1570195200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perez C. S. (Esp)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570201371¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perez C. S. (Esp)¬JA÷xGzG0qEb¬WU÷perez-contri-sergi¬AG÷0¬BA÷4¬BC÷3¬WN÷NIK¬AF÷Nikles J. (Sui)¬JB÷WxzKa3T4¬WV÷nikles-johan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷YiROrl3T¬AD÷1570192200¬ADE÷1570192200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mora M. (Fra)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570197655¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Mora M. (Fra)¬JA÷pKQYCD3L¬WU÷mora-maxime¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬DC÷7¬WN÷MAR¬AF÷Marti Pujolras A. (Esp)¬JB÷EgVxCXIR¬WV÷marti-pujolras-alex¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷6¬DD÷1¬~AA÷zR6KPzSm¬AD÷1570183800¬ADE÷1570183800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ojeda L. R. (Esp)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570193919¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OJE¬AE÷Ojeda L. R. (Esp)¬JA÷Eoy0NXOl¬WU÷ojeda-lara-ricardo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬DC÷7¬WN÷PEN¬AF÷Pena Lopez M. (Arg)¬JB÷Slu4Mive¬WV÷pena-lopez-manuel¬AH÷0¬BB÷4¬BD÷6¬DD÷5¬~AA÷lCepqruM¬AD÷1570183800¬ADE÷1570183800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570190185¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬JA÷neuxyjGN¬WU÷sanchez-izquierdo-nikolas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷KIV¬AF÷Kivattsev K. (Rus)¬JB÷UJUtzAVT¬WV÷kivattsev-kirill¬AH÷0¬BB÷4¬BD÷2¬~AA÷CtsGJQGI¬AD÷1570118400¬ADE÷1570118400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Martin Tiffon P. (Esp)¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570124037¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Martin Tiffon P. (Esp)¬JA÷Gx6xfiWN¬WU÷martin-tiffon-pol¬AG÷0¬BA÷4¬BC÷5¬WN÷MOR¬AF÷Mora M. (Fra)¬JB÷pCAtgBoU¬WV÷mora-maxime¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷7¬~AA÷8hCdk9mK¬AD÷1570107900¬ADE÷1570107900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Winter Lopez B. (Esp)¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570117203¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WIN¬AE÷Winter Lopez B. (Esp)¬JA÷Cfd5p1L8¬WU÷winter-lopez-benjamin¬AG÷1¬BA÷7¬BC÷5¬BE÷1¬DA÷7¬WN÷KIV¬AF÷Kivattsev K. (Rus)¬JB÷tU09qLzF¬WV÷kivattsev-kirill¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷7¬BF÷6¬DB÷2¬~AA÷AkdAS87l¬AD÷1570102800¬ADE÷1570102800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vives Marcos P. (Esp)¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570108237¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VIV¬AE÷Vives Marcos P. (Esp)¬JA÷GxClXF6C¬WU÷vives-marcos-pedro¬AG÷0¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷MAR¬AF÷Marti Pujolras A. (Esp)¬JB÷YD6gWZLI¬WV÷marti-pujolras-alex¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷rDwXGIU2¬AD÷1570101900¬ADE÷1570101900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570111103¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬JA÷ELXUf2JH¬WU÷sanchez-izquierdo-nikolas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷4¬BE÷6¬WN÷LLA¬AF÷Llamas Ruiz P. (Esp)¬JB÷dpNZgMYN¬WV÷llamas-ruiz-pablo¬AH÷1¬BB÷4¬BD÷6¬BF÷4¬~AA÷niXe6QR4¬AD÷1570097400¬ADE÷1570097400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarez Varona N. (Esp)¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570106478¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarez Varona N. (Esp)¬JA÷4lgLS0ca¬WU÷alvarez-varona-nicolas¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷7¬BE÷3¬DC÷7¬WN÷PEN¬AF÷Pena Lopez M. (Arg)¬JB÷IicPRKC5¬WV÷pena-lopez-manuel¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬BF÷6¬DD÷4¬~AA÷pv59Rnq0¬AD÷1570097400¬ADE÷1570097400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷8¬CX÷Bensoussan S. (Fra)¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570101035¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bensoussan S. (Fra)¬JA÷jg9KFqaq¬WU÷bensoussan-samuel¬AG÷0¬BA÷1¬BC÷1¬WA÷0¬WN÷NIK¬AF÷Nikles J. (Sui)¬JB÷Uq8OE3Ek¬WV÷nikles-johan¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷6¬BD÷3¬WB÷15¬~AA÷zLcT9kmf¬AD÷1570097400¬ADE÷1570097400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Galarza J. I. (Arg)¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570101995¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galarza J. I. (Arg)¬JA÷6L9OjRJE¬WU÷galarza-juan-ignacio¬AG÷0¬BA÷3¬BC÷2¬WN÷OJE¬AF÷Ojeda L. R. (Esp)¬JB÷lpaTkoZK¬WV÷ojeda-lara-ricardo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷tGNSPBOf¬AD÷1570097100¬ADE÷1570097100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimeno Valero C. (Esp)¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570105520¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimeno Valero C. (Esp)¬JA÷O8Cc6S2I¬WU÷gimeno-valero-carlos¬AG÷1¬BA÷3¬BC÷6¬BE÷4¬WN÷PER¬AF÷Perez C. S. (Esp)¬JB÷2aB15nIO¬WV÷perez-contri-sergi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷3¬BF÷6¬~AA÷OYw1oSHr¬AD÷1570030800¬ADE÷1570030800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Marti Pujolras A. (Esp)¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570037812¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ZHU¬AF÷Zhurbin A. (Rus)¬JB÷CKmciQNf¬WV÷zhurbin-alexander¬AH÷0¬BB÷3¬BD÷6¬DD÷7¬WM÷MAR¬AE÷Marti Pujolras A. (Esp)¬JA÷Iclgh68l¬WU÷marti-pujolras-alex¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷7¬DC÷9¬~AA÷z9gRiUvF¬AD÷1570019400¬ADE÷1570019400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pujol Navarro B. (Esp)¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570026218¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PER¬AF÷Perez C. S. (Esp)¬JB÷Y5AA0U08¬WV÷perez-contri-sergi¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷7¬WM÷PUJ¬AE÷Pujol Navarro B. (Esp)¬JA÷W0WRyoO7¬WU÷pujol-navarro-bruno¬AG÷0¬BA÷3¬BC÷5¬~AA÷2FRd0he7¬AD÷1570019100¬ADE÷1570019100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Alvarez Varona N. (Esp)¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570028058¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALV¬AE÷Alvarez Varona N. (Esp)¬JA÷d01ZZtNR¬WU÷alvarez-varona-nicolas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷5¬BC÷6¬BE÷6¬WN÷GER¬AF÷Lopez Montagud C. (Esp)¬JB÷b9m1V0Vr¬WV÷lopez-montagud-carlos¬AH÷1¬BB÷7¬BD÷3¬BF÷3¬~AA÷vs0IgjA2¬AD÷1570016400¬ADE÷1570016400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570022692¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Sanchez Izquierdo N. (Esp)¬JA÷S8ZAuTOr¬WU÷sanchez-izquierdo-nikolas¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷HEI¬AF÷Heide G. (Bra)¬JB÷ppUFvmvk¬WV÷heide-gustavo¬AH÷0¬BB÷4¬BD÷2¬~AA÷MPiZk89R¬AD÷1570016100¬ADE÷1570016100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fernandez Flores D. (Chi)¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570025921¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIC¬AE÷Fernandez Flores D. (Chi)¬JA÷bD7McSpR¬WU÷fernandez-flores-diego¬AG÷1¬BA÷7¬BC÷3¬BE÷2¬WN÷VIV¬AF÷Vives Marcos P. (Esp)¬JB÷4fpkgngr¬WV÷vives-marcos-pedro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷5¬BD÷6¬BF÷6¬~AA÷EahVjlfL¬AD÷1570011000¬ADE÷1570011000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lopez Morillo I. (Esp)¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570018589¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RAF¬AE÷Lopez Morillo I. (Esp)¬JA÷Cd9EalGE¬WU÷lopez-morillo-imanol¬AG÷0¬BA÷6¬BC÷3¬DA÷3¬WN÷MOR¬AF÷Mora M. (Fra)¬JB÷KM8Ib8VK¬WV÷mora-maxime¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷7¬BD÷6¬DB÷7¬~AA÷IN9qOemE¬AD÷1570011000¬ADE÷1570011000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Martin Tiffon P. (Esp)¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570015346¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷Martin Tiffon P. (Esp)¬JA÷nVuESbF1¬WU÷martin-tiffon-pol¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷ALC¬AF÷Alcala Gurri M. (Esp)¬JB÷QLvIRIU7¬WV÷alcala-gurri-max¬AH÷0¬BB÷3¬BD÷3¬~AA÷hp4MhAP8¬AD÷1570011000¬ADE÷1570011000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miranda Cisneros J. J. (Esp)¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570015105¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIR¬AE÷Miranda Cisneros J. J. (Esp)¬JA÷OzTJw7ge¬WU÷miranda-cisneros-jose-joaquin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷KIV¬AF÷Kivattsev K. (Rus)¬JB÷IcSNxR81¬WV÷kivattsev-kirill¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷6¬~AA÷8hSh1Yu1¬AD÷1570011000¬ADE÷1570011000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ouahab L. (Mar)¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1570017844¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OUA¬AE÷Ouahab L. (Mar)¬JA÷lzbRy3hF¬WU÷ouahab-lamine¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷6¬BE÷2¬WN÷OJE¬AF÷Ojeda L. R. (Esp)¬JB÷SQdVzN7L¬WV÷ojeda-lara-ricardo¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷6¬BD÷4¬BF÷6¬~
31
fixtures
0
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri ITF Sabadell Masculin din sectiunea Tenis/ITF Masculin - Simplu. FlashScore.ro oferă livescore din ITF Sabadell Masculin, rezultate finale și parțiale, tablouri ITF Sabadell Masculin și clasamente ITF Masculin - Simplu. Pe lângă scorurile din ITF Sabadell Masculin mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 2000+ competiții de Tenis din peste 70 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați turneul dorit. Serviciul de scoruri și rezultate live din ITF Sabadell Masculin este în timp real și se actualizează live.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!