Știri Wolfsburg, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Niko Kovac trebuie să părăsească Autostadt cu efect imediat.
Fără victorie în 2024, VfL Wolfsburg l-a demis pe antrenorul Niko Kovac

Hack the Weekend: Posibile surprize care ar putea veni din Germania, Spania și Olanda

Bayer Leverkusen își continuă forma irezistibilă în fața lui Wolfsburg și face un nou pas spre titlu

Protestele fanilor provoacă din nou tensiuni în Bundesliga. Două partide au fost întrerupte

A venit la Bayern și a confirmat. Harry Kane e golgheter în Bundesliga

De aceea iubim fotbalul! Ultimii campioni surpriză de care s-a îndrăgostit Europa

Bundesliga: Leverkusen intră în noul an din postura de lider / Kane marchează din nou pentru Bayern

Saarbrucken, echipa revelație a sezonului, a mai făcut o victimă în Cupa Germaniei

Monchengladbach a marcat în ultimul minut de prelungiri și a învins-o pe Wolfsburg în Cupa Germaniei

Leverkusen și Stuttgart vor să continue revoluția din Bundesliga

Festival de goluri la Dortmund / Leipzig pierde puncte după două penalty-uri ratate

Havertz este "relaxat" în legătură cu începutul "stângaci" la Arsenal

Ploaie de goluri în prima etapă din Bundesliga. S-au marcat 23 de goluri în 5 meciuri

Analiza transferurilor: Nkunku poate salva Chelsea / Cerny, un plus de calitate la Wolfsburg

Începe o nouă eră la Liverpool! Cine va fi responsabil de transferurile cerute de Klopp

Dortmund face ”set” cu Wolfsburg și se apropie la un punct de liderul Bayern

Bayern, de nerecunoscut! Înfrângere la Mainz și poate pierde șefia în Bundesliga

Preview Bundesliga: Statistică și probabilitate victorie

Leipzig pierde surprinzător / Freiburg se încurcă pe teren propriu. Rezultate din Bundesliga

Derby în fruntea Bundesligii: Bayern - Dortmund. Statistici și probabilitate victorie

Dortmund, lider provizoriu după victoria cu 6-1. Leipzig pierde teren în lupta pentru Champions League

Analiză Bundesliga: Statistici și probabilitate victorie etapa 25

Union Berlin are nevoie de victorie în meciul cu Wolfsburg

Bundesliga: Dortmund, de neoprit. Reușește a șaptea victorie consecutivă în campionat