Cele mai rapide știri sportive

Tenis de masă
Ovidiu Ionescu va reprezenta România la Jocurile Olimpice doar în proba de dublu mixt
Eduard Ionescu şi Ovidiu Ionescu, învinşi la Sarajevo, au ratat calificarea la JO 2024

Elizabeta Samara a câştigat pentru a cincea oară Liga Campionilor la tenis de masă

Ovidiu Ionescu şi Bernadette Szocs au ratat o nouă şansă de calificare la Jocurile Olimpice

Ovidiu Ionescu şi Bernadette Szocs au ratat prima şansă de calificare la JO 2024

Bernadette Szocs şi Eliza Samara, în optimi la turneul de tenis de masă din Coreea de Sud

Bernadette Szocs şi Ovidiu Ionescu, campioni naționali în probele de simplu de tenis de masă

Echipa feminină a României s-a oprit în sferturi la Mondialele de tenis de masă din Coreea de Sud

Echipa feminină de tenis de masă a României s-a calificat la Jocurile Olimpice 2024

Selecționata masculină a României, în optimile Campionatelor Mondiale de tenis de masă

România s-a calificat în 16-imi la Mondialele de Tenis de Masă. A treia victorie consecutivă a băieților

Echipa feminină de tenis de masă, la o victorie de calificarea la Olimpiadă! Triumf la Mondiale

Debut perfect pentru echipa feminină de tenis de masă la Campionatul Mondial

Viitorul arată bine! România a câştigat şase medalii la Europenele Under-21 de tenis de masă

România, prezentă în toate finalele de dublu la Europenele Under-21. Tricolorii, o nouă medalie

Bernadette Szocs, calificată în semifinalele turneului Europa Top 16

Bronz pentru România la tenis de masă în proba de dublu mixt de la Doha

Bernadette Szocs a pierdut în optimile Turneului Campioanelor de la Nagoya

România a cucerit argintul la Europenele de tenis de masă după ce a pierdut finala cu Germania

Echipa feminină a României s-a calificat în finala Campionatelor Europene de tenis de masă

Echipa feminină a României s-a calificat în sferturile Europenelor de tenis de masă

Echipa masculină a României, calificată pe tabloul principal la Europene. Primul meci: Danemarca

România a învins Slovenia și s-a calificat în sferturile Europenelor din Suedia

Echipa feminină a României a debutat cu o victorie la Europenele de tenis de masă

Bernadette Szocs cucerește alte două medalii la o competiție din America de Sud

Sportivii români - 5 medalii într-o singură zi la Jocurile Francofoniei de la Kinshasa