Știri Super Cupa, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

Super Cupa
Bellingham și Ruiz de Galarreta se luptă pentru o minge aeriană în prima manșă a meciului Athletic-Real Madrid.
Ath. Bilbao nu a mai învins-o pe Real Madrid în LaLiga de nouă ani

Interviu cu Salva Ballesta. "Atlético trebuie să îi fie recunoscătoare lui Cholo"

Pariul lui Xavi: renunță la indemnizație dacă Barça nu obține niciun titlu în acest sezon

Carlo Ancelotti scrie istorie și reușește să-l depășească pe Zinedine Zidane

"Un rezultat prea drastic", a afirmat Ancelotti după ce a învins cu 4-1 Barcelona în Supercupa Spaniei

Xavi, după ce Barca a fost învinsă în finala Supercupei: "Sunt dezamăgit!"

Vincius este al 16-lea jucător din istorie care a reușit un hat-trick în ”El Clasico”

El ”Vini” Clasico! Supercupa Spaniei merge la Real, după o victorie categorică în fața Barcei

Real Madrid vrea revanșa în fața Barcelonei în Supercupa Spaniei. El Clasico din Arabia Saudită

Barca înfruntă Madrid în finala Supercupei. Ambele echipe promit un spectacol în Arabia Saudită

Deco, optimist înainte de finala supercupei : "Jucăm cu Real Madrid într-un moment bun".

Barcelona va juca finala Supercupei Spaniei cu Real Madrid

Antoine Griezmann, cel mai bun marcator din istoria lui Atletico Madrid

Real Madrid se califică dramatic în finala Supercupei Spaniei, cu două goluri marcate în a doua repriză de prelungiri

Carlo Ancelotti, nemulțumit că va înfrunta rivalii de la Atletico în trei derby-uri madrilene

Simeone: "Avem nevoie de mai mult de la De Paul, nu este suficient cu ceea ce ne oferă".

Valverde și celebrul atac asupra lui Morata în Supercupa din 2020: "Aș face-o din nou!”

Supercupa Spaniei se dispută pentru al cincilea an consecutiv în Arabia Saudită

Supercupa Spaniei: S-a stabilit data și locul desfășurării derby-ului Real Madrid - Atletico

Bilanțul lui Xavi după doi ani și 100 de meciuri la Barcelona: două trofee și 63 de victorii

Barcelona a primit 19 goluri în acest sezon, 9 dintre ele au fost marcate de Real Madrid

Gavi, la numai 18 ani MVP-ul Supercupei: "Este întotdeauna special să învingi Real Madrid”

Ancelotti, după 1-3 cu Barcelona: ”Să vorbim despre umilință ar fi o lipsă de respect”

Xavi, după câștigarea primului său trofeu: "Mă interesează mai mult modul în care am jucat"