Știri Panathinaikos, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Panathinaikos
Răzvan Lucescu și Fatih Terim
Fatih Terim pleacă de la Panathinaikos! Înfrângerea cu 1-4 în fața lui PAOK i-a fost fatală

Răzvan Lucescu, aproape de titlu în Grecia după victoria categorică în derby din penultima etapă

VIDEO. Revenire spectaculoasă a echipei antrenate de Lucescu. "Nimeni nu credea că vom ajunge aici"

VIDEO. Un nou succes pentru trupa lui Răzvan Lucescu. Emoții pe final pentru PAOK Salonic

PAOK Salonic, echipa lui Răzvan Lucescu, eliminată dramatic din Cupa Greciei

Răzvan Lucescu vs. Fatih Terim. PAOK, victorie în derby-ul cu Panathinaikos

Fatih Terim vrea întăriri în lupta cu Răzvan Lucescu. Panathinaikos, interesată de Moruțan

Olimpiu Moruțan, gata să-l încurce pe Răzvan Lucescu. Românul, dorit în Grecia

OFICIAL! Turcul Fatih Terim va antrena echipa greacă Panathinaikos

Fatih Terim revine pe banca tehnică, la aproape doi ani de când s-a despărțit de Galatasaray

O epidemie de violență. Când fotbalul este acaparat de huligani

Grecii nu vor să-l piardă. PAOK îi prelungește contractul lui Răzvan Lucescu

Măsuri speciale de securitate la meciul Villarreal - Maccabi Haifa din Europa League

Victorie clară pentru Paok Salonic. Răzvan Lucescu: "Trebuie să tratăm fiecare meci ca pe o finală"

Derby Week: O rivalitate intensă din triunghiul fotbalistic al Atenei din Grecia

Istvan Kovacs va arbitra ”duelul șeicilor” din a doua rundă a Ligii Campionilor

Liverpool întoarce după pauză rezultatul / Victorie grea pentru AS Roma în Moldova

Galatasaray, Young Boys și Braga s-au calificat în grupele Champions League

Gheorghe Hagi ia în calcul repatrierea unui alt jucător de națională

UCL: Galatasaray învinge cu un gol în prelungiri în Norvegia/Succes la limită pentru Braga

Corupție endemică, meciuri trucate, violență. Panathinaikos cere UEFA să intervină în Grecia

UCL: Marseille pierde în Grecia/Victorii la limită pentru Rangers și Maccabi Haifa

UCL: Ljubljana elimină Ludogorets/Panathinaikos trece de Dnipro

CFR Cluj, victorie în amicalul cu FC Brașov. Înfrângeri pentru Craiova și Petrolul

CFR Cluj, pe punctul de a pierde încă un jucător important! Cristi Manea, dorit în Grecia