Știri Leao Rafael, reportaje meciuri, interviuri, faze importante, scoruri și statistici

Leao Rafael
Milan - Fiorentina 1-2 / Brentford - Manchester United 1-1 / Barcelona - Las Palmas 1-0
Milan trece de Fiorentina / Show total la Brentford - United / Barcelona, victorie grea cu Las Palmas

Milan reușește un ”poker” cu Cagliari. Rossoneri se califică în sferturile Cupei Italiei

Raphael Leao, optimist: "AC Milan va câștiga Champions League”

Derby de la Madonnina: Inter se impune la scor în fața lui AC Milan

Ansu Fati îl face uitat pe Ousmane Dembélé. Barcelona învinge Milan la Las Vegas

Rafael Leão, despre transfeurile efectuate de arabi: "Știam de la Cristiano Ronaldo!"

Cutremur la AC Milan. Maldini a fost concediat după o ședință tensionată cu patronul echipei

Kvaratskhelia, cel mai bun jucător din campionatul italian

Rafael Leao își prelungește contractul cu AC Milan până în 2028

Va semna cu AC Milan pe următorii cinci ani. Ce mișcare de mercato a pregătit clubul italian

Leao, aproape de prelungire. Care ar fi clauza de reziliere a noului contract cu Milan

Preview Inter - Milan: Inter, pe cale să se califice în prima finală UCL din 2009/10

Chelsea a oferit doi jucători la schimb pentru starul Rafael Leao

Rafael Leao a revenit la antrenamente și așteaptă meciul cu Inter

Gestul făcut de Rafael Leao în timp ce Milan pierdea duelul cu Inter

Simone Inzaghi, despre AC Milan - Inter: "Nu este un derby, ci derby-ul"

Leao s-a accidentat și ar putea rata derby-ul cu Inter din UCL. Cine este favorit să-i ia locul

Milan: Leao, incert pentru derby-ul din Liga Campionilor

Jucătorul lunii: Rafael Leao, atacantul care a dus-o pe Milan spre gloria europeană

Transferul care l-a costat pe Rafael Leao 22 de milioane de euro. Cine va achita amenda uriașă

Egal dramatic între AS Roma și AC Milan. Ambele goluri au fost marcate în prelungiri

Leao își lansează al doilea album rap. Cum a reacționat Zlatan când l-a ascultat prima dată

Rafael Leão reacționează la insultele rasiste la adresa lui Lukaku: "Cine a fost penalizat? Jucătorul"

Real Madrid pregătește transferul verii! Jucătorul de top din Europa dorit de Ancelotti