Știri Bayern, reportaje meciuri, faze importante, scoruri și statistici

Bayer Leverkusen are o șansă de a câștiga tripla cu antrenorul Xabi Alonso
Xabi Alonso "are opțiuni mai bune" decât Liverpool, susține Lothar Matthaus

Harry Kane revine în nordul Londrei, în amicalul de lux Tottenham - Bayern

Șefii lui Bayern Munchen, la limita răbdării! Ultimatum pentru Alphonso Davies

Cancelo regretă "minciunile" și îl contrazice pe Guardiola: "City a fost nerecunoscătoare cu mine"

Chiar accidentat, Neuer rămâne portarul principal al Germaniei la EURO, a confirmat Nagelsmann

Căpitanul Angliei, Kane, va rata meciul cu Brazilia din cauza unei accidentări la gleznă

Bayern Munchen, primul club sancționat pentru protestele fanilor contra investitorilor

Revenirea lui Neuer la echipa națională întârzie. Portarul lui Bayern se accidentează din nou

Harry Kane, indisponibil pe termen nedeterminat după accidentarea la gleznă

Harry Kane stabilește un nou record pentru Bayern, în urma victoriei cu 5-2 la Darmstadt

”Prietene, te aștept!” Muller, mesaj pentru Kai Havertz, adversarul său din Champions League

"Ne aşteaptă două meciuri extraordinare cu City", spune directorul de relații instituționale al clubului iberic

Real Madrid - Manchester City, capul de afiș în sferturile de finală Champions League

Lazio Roma și-a găsit antrenor, după ce Maurizio Sarr a demisionat în urma rezultatelor negative

Echipa etapei în Liga Campionilor: Atletico, fenomenală. Barcelona renaște!

Maurizio Sarri ar putea fi înlocuitorul lui Xavi la Barcelona după plecarea de la Lazio

Schimbare importantă în Champions League. Tragerea la sorți se va face fără celebrele bile

Barcelona ”a calificat-o” pe Juventus Torino la noua Cupă Mondială a Cluburilor din 2025

Fanii lui Bayern, interziși pe stadion în meciul de deplasare din sferturile Ligii Campionilor

Harry Kane doboară un nou record în Bundesliga, după ce Bayern a distrus Mainz cu 8-1

Scor fluviu pe Allianz Arena. Bayern o distruge pe modesta Mainz, iar Kane bifează un nou hattrick

Bayern încă ”nu a renunțat la titlul de campioană”, spune Tuchel

Barcelona, antrenor surpriză în locul lui Xavi. Negocierile au început

"Şapte sferturi de finală consecutive e destul de impresionant", a afirmat Guardiola după victoria cu FC Copenhaga

Harry Kane, în fața celui mai bun sezon din carieră. A marcat 33 de goluri în 33 de meciuri pentru Bayern