Rezultate, scoruri live si clasamete Challenge Cup 2019/2020  

Rugby Europa

Challenge Cup
2019/2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷8¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷KMRQ5buc¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷lMYhUa5r¬ZD÷p¬ZE÷YPIBmM5Q¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_KMRQ5buc¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/europa/challenge-cup/¬ZX÷07Europa 006Europa0040000000001000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷2NsqEdxk¬AD÷1573819200¬ADE÷1573819200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Enisey¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENI¬AE÷Enisey¬JA÷htfYnxZo¬WU÷enisey¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Warriors¬JB÷z5qwndlh¬WV÷worcester-warriors¬AN÷n¬~AA÷z91Kr8st¬AD÷1573844400¬ADE÷1573844400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agen¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh¬JB÷bJnfxtMJ¬WV÷edinburgh¬WM÷AGE¬AE÷Agen¬JA÷dE8BDdqJ¬WU÷agen¬AN÷n¬~AA÷pQcTBRCI¬AD÷1573847100¬ADE÷1573847100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bayonne¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAY¬AE÷Bayonne¬JA÷6oPViOGr¬WU÷bayonne¬WN÷TOU¬AF÷Toulon¬JB÷lAEzirWl¬WV÷toulon¬AN÷n¬~AA÷IiJAgPeb¬AD÷1573847100¬ADE÷1573847100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stade Francais¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade Francais¬JA÷j9Xnr8lA¬WU÷stade-francais¬WN÷BRI¬AF÷Brive¬JB÷YXMisS3G¬WV÷brive¬AN÷n¬~AA÷Qay2q0kl¬AD÷1573911000¬ADE÷1573911000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cammi Calvisano¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAM¬AE÷Cammi Calvisano¬JA÷jDVFfceU¬WU÷cammi-calvisano¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Blues¬JB÷SY6LFtRu¬WV÷cardiff-blues¬AN÷n¬~AA÷drIEhqB4¬AD÷1573916400¬ADE÷1573916400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bristol¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Bristol¬JA÷COLetnJM¬WU÷bristol-bears¬WN÷ZEB¬AF÷Zebre¬JB÷KlLau6YS¬WV÷zebre¬AN÷n¬~AA÷tEtmDGie¬AD÷1573916400¬ADE÷1573916400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dragons¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRA¬AE÷Dragons¬JA÷EersoG3b¬WU÷newport-dragons¬WN÷CAS¬AF÷Castres Olympique¬JB÷8WdppzJ4¬WV÷castres-olympique¬AN÷n¬~AA÷ClDh4tAG¬AD÷1573916400¬ADE÷1573916400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leicester Tigers¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Tigers¬JA÷WQDtpkye¬WU÷leicester-tigers¬WN÷SEC¬AF÷Section Paloise¬JB÷Ek3oq9j1¬WV÷section-paloise¬AN÷n¬~AA÷Ea0OsSdn¬AD÷1573934400¬ADE÷1573934400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bordeaux Begles¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOR¬AE÷Bordeaux Begles¬JA÷xAoby0yQ¬WU÷bordeaux-begles¬WN÷LON¬AF÷Wasps¬JB÷U1wQWJqs¬WV÷wasps¬AN÷n¬~AA÷OGdXAoSO¬AD÷1573934400¬ADE÷1573934400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Scarlets¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LLA¬AE÷Scarlets¬JA÷S0Dvj2oe¬WU÷scarlets¬WN÷LON¬AF÷London Irish¬JB÷dzIrkM01¬WV÷london-irish¬AN÷n¬~AA÷OxWiCz71¬AD÷1574424000¬ADE÷1574424000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Enisey¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENI¬AE÷Enisey¬JA÷nNelqfYA¬WU÷enisey¬WN÷DRA¬AF÷Dragons¬JB÷UoogrEmH¬WV÷newport-dragons¬AN÷n¬~AA÷v77Ji3QA¬AD÷1574449200¬ADE÷1574449200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brive¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brive¬JA÷Mc7RzQtp¬WU÷brive¬WN÷BRI¬AF÷Bristol¬JB÷4MdWZqdj¬WV÷bristol-bears¬AN÷n¬~AA÷lEzMnEvq¬AD÷1574449200¬ADE÷1574449200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Section Paloise¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEC¬AE÷Section Paloise¬JA÷ht2krT57¬WU÷section-paloise¬WN÷CAM¬AF÷Cammi Calvisano¬JB÷tdeX6Cr8¬WV÷cammi-calvisano¬AN÷n¬~AA÷dOkTtnCh¬AD÷1574451300¬ADE÷1574451300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edinburgh¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh¬JA÷8hxUVwam¬WU÷edinburgh¬WN÷BOR¬AF÷Bordeaux Begles¬JB÷jHRYUcEg¬WV÷bordeaux-begles¬AN÷n¬~AA÷QLzGZU4P¬AD÷1574452800¬ADE÷1574452800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toulon¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOU¬AE÷Toulon¬JA÷zRGnltG7¬WU÷toulon¬WN÷LLA¬AF÷Scarlets¬JB÷xWfVCPh8¬WV÷scarlets¬AN÷n¬~AA÷xtzdBfM7¬AD÷1574514000¬ADE÷1574514000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Castres Olympique¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAS¬AE÷Castres Olympique¬JA÷rkkcsY2N¬WU÷castres-olympique¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Warriors¬JB÷xCl1thIT¬WV÷worcester-warriors¬AN÷n¬~AA÷nPtsVlDt¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷London Irish¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷London Irish¬JA÷zHDYBq8E¬WU÷london-irish¬WN÷BAY¬AF÷Bayonne¬JB÷UwDxB3NK¬WV÷bayonne¬AN÷n¬~AA÷ARgXu6Rb¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wasps¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷AGE¬AF÷Agen¬JB÷bsVtTyq6¬WV÷agen¬WM÷LON¬AE÷Wasps¬JA÷4KVxUHTa¬WU÷wasps¬AN÷n¬~AA÷hABNjNuH¬AD÷1574521200¬ADE÷1574521200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zebre¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEB¬AE÷Zebre¬JA÷IP0zZ3Bd¬WU÷zebre¬WN÷STA¬AF÷Stade Francais¬JB÷WSlIcmlc¬WV÷stade-francais¬AN÷n¬~AA÷WxQQoYgk¬AD÷1574539200¬ADE÷1574539200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cardiff Blues¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Blues¬JA÷Knfy6WcE¬WU÷cardiff-blues¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Tigers¬JB÷2Bqt5jDK¬WV÷leicester-tigers¬AN÷n¬~
60
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Challenge Cup 2019/2020 din sectiunea Rugby/Europa. Flashscore.ro oferă livescore din Challenge Cup 2019/2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Challenge Cup 2019/2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Challenge Cup 2019/2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Challenge Cup 2019/2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!