Rugby »Europa » Challenge Cup » 2017/2018

results
SA÷8¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup¬ZEE÷KMRQ5buc¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷46rb30am¬ZD÷p¬ZE÷6sqgBRe3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷6_KMRQ5buc¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/europa/challenge-cup/¬ZX÷08Europa 006Europa0260000000179000Challenge Cu013ge Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷0WzsstqT¬AD÷1516478400¬ADE÷1516478400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stade Francais¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STA¬AE÷Stade Francais¬JA÷vTIlG8LK¬WU÷stade-francais¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷17¬BA÷12¬BC÷5¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh¬JB÷IJHhFSzR¬WV÷edinburgh¬AH÷10¬BB÷0¬BD÷10¬~AA÷IBN8x0ip¬AD÷1516474800¬ADE÷1516474800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brive¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brive¬JA÷za4KAnqr¬WU÷brive¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷14¬BC÷19¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Warriors¬JB÷YqNN96bl¬WV÷worcester-warriors¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬~AA÷vcpMo4Uc¬AD÷1516467600¬ADE÷1516467600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Lyon¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LYO¬AE÷Lyon¬JA÷ENS4GHF3¬WU÷lyon¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Blues¬JB÷SQW8FyV9¬WV÷cardiff-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬~AA÷ImqQpOq4¬AD÷1516467600¬ADE÷1516467600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Stade Toulousain¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SAL¬AF÷Sale Sharks¬JB÷nFqscTEr¬WV÷sale-sharks¬AH÷21¬BB÷7¬BD÷14¬WM÷STA¬AE÷Stade Toulousain¬JA÷AkMDEepG¬WU÷stade-toulousain¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷14¬BC÷14¬~AA÷dYfHnpFi¬AD÷1516460400¬ADE÷1516460400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dragons¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Dragons¬JA÷tAUdIwoi¬WU÷newport-gwent-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷33¬BA÷5¬BC÷28¬WN÷BOR¬AF÷Bordeaux Begles¬JB÷K0T0Hc0c¬WV÷bordeaux-begles¬AH÷17¬BB÷3¬BD÷14¬~AA÷d2MCyK6j¬AD÷1516458600¬ADE÷1516458600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Connacht¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connacht¬JA÷G8CS8QDf¬WU÷connacht¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷50¬BA÷36¬BC÷14¬WN÷UNI¬AF÷Union Sportive Oyonnax¬JB÷faBW7pT0¬WV÷union-sportive-oyonnax¬AH÷14¬BB÷14¬BD÷0¬~AA÷44sYr2EG¬AD÷1516456800¬ADE÷1516456800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Zebre¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ZEB¬AE÷Zebre¬JA÷GfXgfRb1¬WU÷zebre¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷38¬BA÷19¬BC÷19¬WN÷AGE¬AF÷Agen¬JB÷UcybgoE7¬WV÷agen¬AH÷30¬BB÷20¬BD÷10¬~AA÷nTWxrMTM¬AD÷1516453200¬ADE÷1516453200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Krasny Yar Krasnoyarsk¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KRA¬AE÷Krasny Yar Krasnoyarsk¬JA÷r1PuIUj8¬WU÷krasny-yar-krasnoyarsk¬AG÷17¬BA÷10¬BC÷7¬WN÷LON¬AF÷London Irish¬JB÷MiOqHl6E¬WV÷london-irish¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷7¬BD÷17¬~AA÷4IM6c1T9¬AD÷1516442400¬ADE÷1516442400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Enisey¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ENI¬AE÷Enisey¬JA÷fFafNPSm¬WU÷enisey¬AG÷19¬BA÷7¬BC÷12¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Falcons¬JB÷Y5bbMqrf¬WV÷newcastle-falcons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷33¬BB÷26¬BD÷7¬~AA÷QDrUqraA¬AD÷1516391100¬ADE÷1516391100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucester¬ER÷Runda 6¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Gloucester¬JA÷fuqodmUl¬WU÷gloucester¬AG÷24¬BA÷7¬BC÷17¬WN÷SEC¬AF÷Section Paloise¬JB÷YVske7qe¬WV÷section-paloise¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷13¬BD÷21¬~AA÷rVUsYp0b¬AD÷1515951000¬ADE÷1515951000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Blues¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STA¬AF÷Stade Toulousain¬JB÷Gh60laWA¬WV÷stade-toulousain¬AH÷13¬BB÷10¬BD÷3¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Blues¬JA÷2k2dkuH4¬WU÷cardiff-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷10¬BC÷8¬~AA÷6X33bsE3¬AD÷1515942000¬ADE÷1515942000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Falcons¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Falcons¬JA÷CfdVSo5Q¬WU÷newcastle-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬BA÷24¬BC÷40¬WN÷ENI¬AF÷Enisey¬JB÷E3rcO5Ds¬WV÷enisey¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷7¬~ZA÷EUROPA: Challenge Cup - Play-off¬ZEE÷KMRQ5buc¬ZB÷6¬ZY÷Europa¬ZC÷nVX22KEg¬ZD÷p¬ZE÷6sqgBRe3¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷6_KMRQ5buc¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/europa/challenge-cup/¬ZX÷08Europa 006Europa0260000000235000Challenge Cu024ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Europa¬~AA÷hCGH2ej0¬AD÷1526065200¬ADE÷1526065200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Blues¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Blues¬JA÷ChyR4eQ6¬WU÷cardiff-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷31¬BA÷6¬BC÷25¬WN÷GLO¬AF÷Gloucester¬JB÷fHQV3FuD¬WV÷gloucester¬AH÷30¬BB÷20¬BD÷10¬~AA÷MRI6YyQ3¬AD÷1524312000¬ADE÷1524312000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Blues¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SEC¬AF÷Section Paloise¬JB÷KdgLhpvN¬WV÷section-paloise¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Blues¬JA÷xY3GgQOG¬WU÷cardiff-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷16¬BA÷13¬BC÷3¬~AA÷0IHAXeuA¬AD÷1524249900¬ADE÷1524249900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gloucester¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GLO¬AE÷Gloucester¬JA÷YacPi4gT¬WU÷gloucester¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷33¬BA÷15¬BC÷18¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Falcons¬JB÷jupimO1p¬WV÷newcastle-falcons¬AH÷12¬BB÷5¬BD÷7¬~AA÷pbBIQHt5¬AD÷1522514700¬ADE÷1522514700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Edinburgh¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EDI¬AE÷Edinburgh¬JA÷Q7BjLDf7¬WU÷edinburgh¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Blues¬JB÷4bAfKX9D¬WV÷cardiff-blues¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷20¬BB÷14¬BD÷6¬~AA÷jyCERcRb¬AD÷1522497600¬ADE÷1522497600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Connacht¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CON¬AE÷Connacht¬JA÷65ekNZPf¬WU÷connacht¬AG÷28¬BA÷10¬BC÷18¬WN÷GLO¬AF÷Gloucester¬JB÷pdfgMgu1¬WV÷gloucester¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷33¬BB÷17¬BD÷16¬~AA÷b1FMPydB¬AD÷1522436400¬ADE÷1522436400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Falcons¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Falcons¬JA÷I1bxqHnE¬WU÷newcastle-falcons¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷25¬BA÷12¬BC÷13¬WN÷BRI¬AF÷Brive¬JB÷W42try2K¬WV÷brive¬AH÷10¬BB÷10¬BD÷0¬~AA÷tQ4ROeBH¬AD÷1522436400¬ADE÷1522436400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Section Paloise¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEC¬AE÷Section Paloise¬JA÷ETioseHQ¬WU÷section-paloise¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷35¬BA÷27¬BC÷8¬WN÷STA¬AF÷Stade Francais¬JB÷GxvDxFPs¬WV÷stade-francais¬AH÷32¬BB÷14¬BD÷18¬~
8
1527106909
67
fixtures
8
1527106909
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Challenge Cup 2017/2018 din sectiunea Rugby/Europa. Flashscore.ro oferă livescore din Challenge Cup 2017/2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Challenge Cup 2017/2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Challenge Cup 2017/2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Challenge Cup 2017/2018 este real-time și se actualizează instant.