Scoruri live NRL 2019, rezultate

Rugby League Australia

NRL
2019
Loading...
results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL - Play-off¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷lzrYjwJE¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷09Australia 009tralia0010000000001000NRL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷rZ2HJ8Rq¬AD÷1570350600¬ADE÷1570350600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1570358006¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷AeLnj5YP¬WV÷canberra-raiders¬AH÷8¬BB÷6¬BD÷2¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷W4MrioJJ¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷14¬BA÷8¬BC÷6¬AW÷1¬~AA÷fkd5AItr¬AD÷1569664200¬ADE÷1569664200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569671286¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷KQfTjVCd¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷14¬BA÷8¬BC÷6¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷YTrBFEkc¬WV÷melbourne-storm¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷foCBG6mk¬AD÷1569577800¬ADE÷1569577800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569585093¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷QyL6n5uG¬WU÷canberra-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷4SJAoPfM¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷10¬BB÷6¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷C8N0UyjG¬AD÷1569059400¬ADE÷1569059400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1569066481¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷61ZAd0t3¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷32¬BA÷22¬BC÷10¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷0OYEeKe9¬WV÷parramatta-eels¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷OpjUC9Kr¬AD÷1568973000¬ADE÷1568973000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568980280¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷djSNgbQL¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷26¬BB÷16¬BD÷10¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷ERxJfvBF¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬BA÷18¬BC÷16¬AW÷1¬~AA÷YgMUKXlk¬AD÷1568527500¬ADE÷1568527500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568534039¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷SWq91HPa¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷58¬BA÷24¬BC÷34¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷MgqD0yu6¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷pUPYJi4e¬AD÷1568454600¬ADE÷1568454600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568461178¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷zcmHaefC¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷28¬BA÷18¬BC÷10¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷ILxMbF9I¬WV÷cronulla-sharks¬AH÷16¬BB÷4¬BD÷12¬AW÷1¬~AA÷vXMQLDZr¬AD÷1568446800¬ADE÷1568446800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568454035¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷MJE83wem¬WU÷melbourne-storm¬AG÷10¬BA÷2¬BC÷8¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷lto52cAg¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷ShFwJBJ1¬AD÷1568368200¬ADE÷1568368200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1568374816¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷fo0ksmvo¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷26¬BC÷4¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷r1gX5WGo¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷AqqUiJ38¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷09Australia 009tralia0010000000001000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷2XvGa2l5¬AD÷1567922700¬ADE÷1567922700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567929590¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷nohNWAyL¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷54¬BA÷18¬BC÷36¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷0ldRVUjR¬WV÷newcastle-knights¬AH÷10¬BB÷4¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷8AuC0rZb¬AD÷1567915200¬ADE÷1567915200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567922191¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷EXgFYW68¬WU÷wests-tigers¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷hOhJXjME¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷25¬BB÷6¬BD÷19¬AW÷1¬~AA÷f7y81OJh¬AD÷1567848900¬ADE÷1567848900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567855624¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷zkkzBTE1¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷EulvAmU7¬WV÷st-george-illawarra¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷6¬BD÷18¬AW÷1¬~AA÷Crn3244n¬AD÷1567841400¬ADE÷1567841400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567848205¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷SOoSCkpk¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷30¬BA÷12¬BC÷18¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷tSkWB9ae¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷14¬BB÷10¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷Yima3pkt¬AD÷1567832400¬ADE÷1567832400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Runda 25¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1567839269¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷riAeIBMR¬WU÷canberra-raiders¬AG÷20¬BA÷16¬BC÷4¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷p0dNDVUr¬WV÷new-zealand-warriors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬AW÷1¬~
202
fixtures
0
Setări
Ajutor: Sunteți pe pagina de scoruri NRL 2019 din secțiunea Rugby League/Australia. Flashscore.ro oferă NRL 2019 livescore, rezultate finale și parțiale. Pe lângă scoruri din NRL 2019 puteți urmări rezultate din peste 5000 competiții sportive din 30 de sporturi din întreaga lume pe FlashScore. Click pe numele sportului din meniul de sus sau pe țara din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Scorurile din NRL 2019 sunt în timp real și se actualizează automat.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!