Scoruri live NRL 2020, rezultate

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate

Rugby League Australia

NRL
2020
Loading...
results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷Q52YZFw8¬ZD÷t¬ZE÷nuDXN7Ba¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷09Australia 009tralia0000000000001000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷ll9iE2Xe¬AD÷1590913800¬ADE÷1590913800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590920204¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷pAYWc1As¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷14¬BC÷18¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷vXXzcLPm¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷0Oz4N6A9¬AD÷1590905100¬ADE÷1590905100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590912932¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷4dEK3Wt3¬WU÷penrith-panthers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷14¬AT÷14¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷0¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷bJDO2jd9¬WV÷newcastle-knights¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷14¬AU÷14¬BB÷6¬BD÷8¬BF÷0¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷hby0One3¬AD÷1590831300¬ADE÷1590831300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590837995¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷xjMYuTld¬WU÷melbourne-storm¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷Q5FG4CRd¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷18¬BD÷4¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷I391kyHG¬AD÷1590823800¬ADE÷1590823800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590830604¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷hGNC0zkT¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷16¬BA÷16¬BC÷0¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷p8Fvdfcp¬WV÷wests-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷10¬BD÷18¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷AuTrxCO9¬AD÷1590814800¬ADE÷1590814800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590821206¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷AcNvNaQQ¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷SxA6IJYs¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷GWCHC4Es¬AD÷1590746100¬ADE÷1590746100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590753117¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷hASM1JUb¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷nXRQ0wp5¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷QDKBdw6g¬AD÷1590739200¬ADE÷1590739200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590745770¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷QiAzFvTr¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷14¬BC÷22¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷fREvEbrk¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷lOHpgJHi¬AD÷1590659400¬ADE÷1590659400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590666081¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷YRz3ryTp¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷nVOp7K5o¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷12¬BD÷22¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷08nAVlpt¬AD÷1584861300¬ADE÷1584861300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584868187¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷MPdzoodC¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷ja1vp5BI¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷46¬BB÷14¬BD÷32¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷zoL3A5EU¬AD÷1584853500¬ADE÷1584853500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584860312¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷rZcWoRt6¬WV÷newcastle-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷18¬BD÷24¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷lCbSn7Ra¬WU÷wests-tigers¬AG÷24¬BA÷12¬BC÷12¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷dfMaBoaO¬AD÷1584779700¬ADE÷1584779700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584785839¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷tneKlTdm¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷6¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷z9fOmmCg¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷12¬BB÷2¬BD÷10¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷SKHeCRqI¬AD÷1584772200¬ADE÷1584772200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584779025¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷ddYn7yDE¬WU÷sydney-roosters¬AG÷8¬BA÷6¬BC÷2¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷2edGk9ss¬WV÷manly-sea-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷9¬BB÷6¬BD÷3¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷lUIiD7UB¬AD÷1584763200¬ADE÷1584763200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584770058¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷I5Zr8Hc8¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷20¬BB÷6¬BD÷14¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷42o1qYK7¬WU÷new-zealand-warriors¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷6¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷65TnEmF5¬AD÷1584695100¬ADE÷1584695100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584701746¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷dxrgofje¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷10¬BC÷12¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷jascpE51¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷18¬BB÷12¬BD÷6¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷h2PrFTaa¬AD÷1584687600¬ADE÷1584687600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584694312¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷lCvomGLr¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷Ioqknzyk¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷32¬BB÷12¬BD÷20¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~
25
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷Q52YZFw8¬ZD÷t¬ZE÷nuDXN7Ba¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷09Australia 009tralia0000000000001000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷YXpTU3zQ¬AD÷1591264200¬ADE÷1591264200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷E1lkh6c2¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷4pUU0b12¬WV÷sydney-roosters¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷AXItfa2o¬AD÷1591344000¬ADE÷1591344000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷2qpXmc5N¬WV÷new-zealand-warriors¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷d6qymHKT¬WU÷penrith-panthers¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YLM9Jrio¬AD÷1591350900¬ADE÷1591350900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷z7ZnCNfB¬WU÷melbourne-storm¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷4tviBsAH¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Q5Eb0t8K¬AD÷1591428600¬ADE÷1591428600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷jB30Qsj2¬WU÷parramatta-eels¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷vRdrkRS2¬WV÷manly-sea-eagles¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IwQAGDFF¬AD÷1591436100¬ADE÷1591436100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷W2n2x31m¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷0xi6yNGg¬WV÷cronulla-sharks¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷rkPKTmWk¬AD÷1591509900¬ADE÷1591509900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷OnlrWx3s¬WU÷canberra-raiders¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷I9mnVdIm¬WV÷newcastle-knights¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xAXnXMxr¬AD÷1591518600¬ADE÷1591518600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷6RqVtfHa¬WU÷gold-coast-titans¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷0lqZuEW5¬WV÷wests-tigers¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷MwPCLpuM¬AD÷1591596300¬ADE÷1591596300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷ttv0q2el¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷AFr4rMAf¬WV÷st-george-illawarra¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vgKckMbQ¬AD÷1591869000¬ADE÷1591869000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷Mcpxc67c¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷UNqtdQM3¬WV÷brisbane-broncos¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EkqQS1nk¬AD÷1591948800¬ADE÷1591948800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷rRLz5zOO¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷AX9ITJ0P¬WV÷north-queensland-cowboys¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QmyLNF4h¬AD÷1591955700¬ADE÷1591955700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷rkYavGDi¬WU÷parramatta-eels¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷COx4wzTc¬WV÷penrith-panthers¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AgfH6xni¬AD÷1592024400¬ADE÷1592024400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷fLcK8Xtj¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷0bbG9DRq¬WV÷gold-coast-titans¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sv8eDMn2¬AD÷1592033400¬ADE÷1592033400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷hzxuduuf¬WU÷newcastle-knights¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷ncyqeaf0¬WV÷melbourne-storm¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WjL7cJjm¬AD÷1592040900¬ADE÷1592040900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷ULO4K05L¬WU÷wests-tigers¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷OrO8JKKR¬WV÷canberra-raiders¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~
136
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
Ajutor: Sunteți pe pagina de scoruri NRL 2020 din secțiunea Rugby League/Australia. Flashscore.ro oferă NRL 2020 livescore, rezultate finale și parțiale. Pe lângă scoruri din NRL 2020 puteți urmări rezultate din peste 5000 competiții sportive din 30 de sporturi din întreaga lume pe FlashScore. Click pe numele sportului din meniul de sus sau pe țara din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Scorurile din NRL 2020 sunt în timp real și se actualizează automat.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!