Scoruri live NRL 2019, rezultate

Rugby League Australia

NRL
2019
Loading...
results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷AqqUiJ38¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷09Australia 009tralia0010000000183000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷lS9IfG68¬AD÷1566108300¬ADE÷1566108300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566114875¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷jNQHuoJa¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷vmNDtR3g¬WU÷cronulla-sharks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬AW÷1¬~AA÷zPLzWWT7¬AD÷1566100800¬ADE÷1566100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566108193¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷6ZO5rmZt¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷12¬BC÷30¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷pQN9s7lm¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷MLHWWCE1¬AD÷1566034500¬ADE÷1566034500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566040767¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷nkrZm9BJ¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AG÷6¬BA÷2¬BC÷4¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷QuswmTQP¬WV÷canterbury-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷14¬BB÷2¬BD÷12¬AW÷1¬~AA÷vcSRXhae¬AD÷1566027000¬ADE÷1566027000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566033919¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷KrjmQ5JC¬WU÷melbourne-storm¬AG÷18¬BA÷18¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷YofiPPYI¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷4¬BD÷18¬AW÷1¬~AA÷06TNYYqk¬AD÷1566018000¬ADE÷1566018000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566024382¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷bT1vSRl0¬WU÷newcastle-knights¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷42¬BA÷18¬BC÷24¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷xK0rRo46¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬AW÷1¬~AA÷WWOJZEUr¬AD÷1565949300¬ADE÷1565949300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565956186¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷CC3WTmKm¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷8¬BC÷16¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷j32zT7Zg¬WV÷penrith-panthers¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷UNxhveMR¬AD÷1565942400¬ADE÷1565942400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565949146¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷hSMaZ9dQ¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷12¬BA÷6¬BC÷6¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷UmERUT4s¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷36¬BB÷12¬BD÷24¬AW÷1¬~AA÷nammuy7L¬AD÷1565862600¬ADE÷1565862600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565869478¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷KEOiyWRD¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷18¬BC÷14¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷b5NezjsK¬WV÷wests-tigers¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬AW÷1¬~AA÷lEUqtHiF¬AD÷1565503500¬ADE÷1565503500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565510313¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷46t5DSZ6¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷rcu9CnkD¬WV÷melbourne-storm¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷12¬BD÷14¬AW÷1¬~AA÷fiVuscx9¬AD÷1565496000¬ADE÷1565496000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565503143¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷CbOcFl5f¬WU÷canberra-raiders¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷Aqs1E8K0¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷18¬BD÷4¬AW÷1¬~AA÷G0WyrwN2¬AD÷1565429700¬ADE÷1565429700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565436352¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷jqzkHAzr¬WU÷canterbury-bulldogs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷0¬BC÷18¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷UZYhGUkl¬WV÷wests-tigers¬AH÷16¬BB÷8¬BD÷8¬AW÷1¬~AA÷vqmgJgp2¬AD÷1565422200¬ADE÷1565422200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565428706¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷K0qJMWCK¬WU÷parramatta-eels¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷8¬BC÷12¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷birNLjSQ¬WV÷newcastle-knights¬AH÷14¬BB÷2¬BD÷12¬AW÷1¬~AA÷0hlkKZUe¬AD÷1565413200¬ADE÷1565413200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565419857¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷OYkAOhr8¬WU÷st-george-illawarra¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷40¬BA÷18¬BC÷22¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷xxfENCcE¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷28¬BB÷12¬BD÷16¬AW÷1¬~AA÷6VloLFFk¬AD÷1565344500¬ADE÷1565344500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565351445¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷AV1Sa957¬WV÷cronulla-sharks¬AH÷20¬BB÷4¬BD÷16¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷Wv3O0kj1¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷20¬BC÷6¬AW÷1¬~AA÷hSpsMe0q¬AD÷1565337600¬ADE÷1565337600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565344484¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷CxmN2BLl¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷24¬BA÷18¬BC÷6¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷jToR1Vze¬WV÷manly-sea-eagles¬AH÷16¬BB÷0¬BD÷16¬AW÷1¬~
169
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷AqqUiJ38¬ZD÷t¬ZE÷6HRK2sR1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷09Australia 009tralia0010000000183000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷SI8MgzME¬AD÷1566467400¬ADE÷1566467400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷YoGMv5Y5¬WU÷parramatta-eels¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷CxFQwPmC¬WV÷canterbury-bulldogs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷63lqx8js¬AD÷1566547200¬ADE÷1566547200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷tCJUxq3I¬WU÷north-queensland-cowboys¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷K2IYy3IO¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷pfmmyS5m¬AD÷1566554100¬ADE÷1566554100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷M7dH0neP¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷bTmqd63t¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vHniznLg¬AD÷1566622800¬ADE÷1566622800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷hjmmeQIn¬WU÷cronulla-sharks¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷WtnifpYh¬WV÷new-zealand-warriors¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷hKjeZ5z0¬AD÷1566631800¬ADE÷1566631800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷b3Img4ma¬WU÷wests-tigers¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷xfHihO25¬WV÷newcastle-knights¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷zqt0YPk6¬AD÷1566639300¬ADE÷1566639300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷pKKaj2XH¬WV÷sydney-roosters¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷WGGeirIB¬WU÷st-george-illawarra¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EZv4Xq5C¬AD÷1566705600¬ADE÷1566705600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷QHYTYZ1p¬WU÷melbourne-storm¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷48XXXgHj¬WV÷gold-coast-titans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷r9q8W3KI¬AD÷1566713100¬ADE÷1566713100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷hOQFdwfi¬WU÷canberra-raiders¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷WEPJec9c¬WV÷manly-sea-eagles¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷MarCVNZO¬AD÷1567072200¬ADE÷1567072200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷QDISgyvA¬WV÷canterbury-bulldogs¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷EwFOfHO3¬WU÷north-queensland-cowboys¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷O4Mff7CP¬AD÷1567152000¬ADE÷1567152000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷KzIWhegG¬WU÷new-zealand-warriors¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷bRGzhF8M¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bcDMkRKt¬AD÷1567158900¬ADE÷1567158900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷G2BuiZNS¬WU÷brisbane-broncos¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷IBc7ngWq¬WV÷parramatta-eels¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hKCQlozm¬AD÷1567227600¬ADE÷1567227600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷CYdBoDoj¬WU÷newcastle-knights¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷Qy1FpX0d¬WV÷gold-coast-titans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WABUm5kg¬AD÷1567236600¬ADE÷1567236600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷Stub9Gwc¬WU÷manly-sea-eagles¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷6Xw28zg3¬WV÷melbourne-storm¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ln6ZnP4a¬AD÷1567244100¬ADE÷1567244100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Runda 24¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷Ecw67f89¬WU÷sydney-roosters¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷hlxA6ENF¬WV÷penrith-panthers¬AW÷1¬AN÷n¬~
24
Setări
Ajutor: Sunteți pe pagina de scoruri NRL 2019 din secțiunea Rugby League/Australia. Flashscore.ro oferă NRL 2019 livescore, rezultate finale și parțiale. Pe lângă scoruri din NRL 2019 puteți urmări rezultate din peste 5000 competiții sportive din 30 de sporturi din întreaga lume pe FlashScore. Click pe numele sportului din meniul de sus sau pe țara din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Scorurile din NRL 2019 sunt în timp real și se actualizează automat.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!