Scoruri live NRL 2020, rezultate

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate

Rugby League Australia

NRL
2020
Loading...
results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷Q52YZFw8¬ZD÷t¬ZE÷nuDXN7Ba¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷09Australia 009tralia0000000000001000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷YLM9Jrio¬AD÷1591350900¬ADE÷1591350900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1591357858¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷4tviBsAH¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷8¬BB÷6¬BD÷2¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷z7ZnCNfB¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷22¬BA÷8¬BC÷14¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷AXItfa2o¬AD÷1591344000¬ADE÷1591344000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1591350283¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷d6qymHKT¬WU÷penrith-panthers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷26¬BA÷16¬BC÷10¬WN÷NZW¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷2qpXmc5N¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Limited number of spectators.¬AW÷1¬~AA÷YXpTU3zQ¬AD÷1591264200¬ADE÷1591264200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1591271279¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷4pUU0b12¬WV÷sydney-roosters¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷59¬BB÷29¬BD÷30¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷E1lkh6c2¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷ll9iE2Xe¬AD÷1590913800¬ADE÷1590913800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590920204¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷vXXzcLPm¬WV÷canterbury-bulldogs¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷pAYWc1As¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷14¬BC÷18¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷0Oz4N6A9¬AD÷1590905100¬ADE÷1590905100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590912932¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷bJDO2jd9¬WV÷newcastle-knights¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷14¬AU÷14¬BB÷6¬BD÷8¬BF÷0¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷4dEK3Wt3¬WU÷penrith-panthers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷14¬AT÷14¬BA÷14¬BC÷0¬BE÷0¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷hby0One3¬AD÷1590831300¬ADE÷1590831300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590837995¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷Q5FG4CRd¬WV÷canberra-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷22¬BB÷18¬BD÷4¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷xjMYuTld¬WU÷melbourne-storm¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷I391kyHG¬AD÷1590823800¬ADE÷1590823800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590830604¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷p8Fvdfcp¬WV÷wests-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷28¬BB÷10¬BD÷18¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷hGNC0zkT¬WU÷cronulla-sharks¬AG÷16¬BA÷16¬BC÷0¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷AuTrxCO9¬AD÷1590814800¬ADE÷1590814800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590821206¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷SxA6IJYs¬WU÷new-zealand-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷AcNvNaQQ¬WV÷st-george-illawarra¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷GWCHC4Es¬AD÷1590746100¬ADE÷1590746100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590753117¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷nXRQ0wp5¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬AH÷12¬BB÷6¬BD÷6¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷hASM1JUb¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷12¬BC÷16¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷QDKBdw6g¬AD÷1590739200¬ADE÷1590739200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590745770¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷fREvEbrk¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷6¬BB÷6¬BD÷0¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷QiAzFvTr¬WU÷north-queensland-cowboys¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷36¬BA÷14¬BC÷22¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷lOHpgJHi¬AD÷1590659400¬ADE÷1590659400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Runda 3¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1590666081¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷nVOp7K5o¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷34¬BB÷12¬BD÷22¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷YRz3ryTp¬WU÷brisbane-broncos¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷08nAVlpt¬AD÷1584861300¬ADE÷1584861300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584868187¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷ja1vp5BI¬WV÷parramatta-eels¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷46¬BB÷14¬BD÷32¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷MPdzoodC¬WU÷gold-coast-titans¬AG÷6¬BA÷6¬BC÷0¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷zoL3A5EU¬AD÷1584853500¬ADE÷1584853500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584860312¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷lCbSn7Ra¬WU÷wests-tigers¬AG÷24¬BA÷12¬BC÷12¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷rZcWoRt6¬WV÷newcastle-knights¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷42¬BB÷18¬BD÷24¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~~
28
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷Q52YZFw8¬ZD÷t¬ZE÷nuDXN7Ba¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷09Australia 009tralia0000000000001000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷Q5Eb0t8K¬AD÷1591428600¬ADE÷1591428600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷vRdrkRS2¬WV÷manly-sea-eagles¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷jB30Qsj2¬WU÷parramatta-eels¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷IwQAGDFF¬AD÷1591436100¬ADE÷1591436100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷0xi6yNGg¬WV÷cronulla-sharks¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷W2n2x31m¬WU÷north-queensland-cowboys¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷rkPKTmWk¬AD÷1591509900¬ADE÷1591509900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷OnlrWx3s¬WU÷canberra-raiders¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷I9mnVdIm¬WV÷newcastle-knights¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷xAXnXMxr¬AD÷1591518600¬ADE÷1591518600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷0lqZuEW5¬WV÷wests-tigers¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷6RqVtfHa¬WU÷gold-coast-titans¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷MwPCLpuM¬AD÷1591596300¬ADE÷1591596300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷Runda 4¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷AFr4rMAf¬WV÷st-george-illawarra¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷ttv0q2el¬WU÷canterbury-bulldogs¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷vgKckMbQ¬AD÷1591869000¬ADE÷1591869000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷UNqtdQM3¬WV÷brisbane-broncos¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷Mcpxc67c¬WU÷manly-sea-eagles¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷EkqQS1nk¬AD÷1591948800¬ADE÷1591948800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷AX9ITJ0P¬WV÷north-queensland-cowboys¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷rRLz5zOO¬WU÷new-zealand-warriors¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QmyLNF4h¬AD÷1591955700¬ADE÷1591955700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷COx4wzTc¬WV÷penrith-panthers¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷rkYavGDi¬WU÷parramatta-eels¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AgfH6xni¬AD÷1592024400¬ADE÷1592024400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Sydney Rabbitohs¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Sydney Rabbitohs¬JA÷fLcK8Xtj¬WU÷south-sydney-rabbitohs¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷0bbG9DRq¬WV÷gold-coast-titans¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sv8eDMn2¬AD÷1592033400¬ADE÷1592033400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷ncyqeaf0¬WV÷melbourne-storm¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷hzxuduuf¬WU÷newcastle-knights¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WjL7cJjm¬AD÷1592040900¬ADE÷1592040900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷OrO8JKKR¬WV÷canberra-raiders¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷ULO4K05L¬WU÷wests-tigers¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hdnGwvI4¬AD÷1592114700¬ADE÷1592114700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷I17nknp0¬WU÷canterbury-bulldogs¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Roosters¬JB÷Ov8rjSUg¬WV÷sydney-roosters¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Mi4ozpfF¬AD÷1592123400¬ADE÷1592123400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Runda 5¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷GWH8BKvs¬WV÷cronulla-sharks¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷biVtG0WP¬WU÷st-george-illawarra¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬AN÷n¬~
133
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
Ajutor: Sunteți pe pagina de scoruri NRL 2020 din secțiunea Rugby League/Australia. Flashscore.ro oferă NRL 2020 livescore, rezultate finale și parțiale. Pe lângă scoruri din NRL 2020 puteți urmări rezultate din peste 5000 competiții sportive din 30 de sporturi din întreaga lume pe FlashScore. Click pe numele sportului din meniul de sus sau pe țara din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Scorurile din NRL 2020 sunt în timp real și se actualizează automat.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!