Scoruri live NRL 2021, rezultate

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Rugby League Australia

NRL
2021
Loading...
results
0
fixtures
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷tnX1ImOi¬ZD÷t¬ZE÷EPgPVP6p¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷09Australia 009tralia0000000000001000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷rcPBkbdA¬AD÷1615453500¬ADE÷1615453500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷QiWs9RLk¬WU÷melbourne-storm¬GRA÷0¬OA÷UDE8FYPq-tYkU9Ter.png¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷KEVo8oyd¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬GRB÷0¬OB÷pMnsNJkC-0f45thGF.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MmOFlIBG¬AD÷1615532400¬ADE÷1615532400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷phNXVlT2¬WV÷canterbury-bulldogs¬GRB÷0¬OB÷rgsLNWT0-0h16JnXQ.png¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷WlZk75j2¬WU÷newcastle-knights¬GRA÷0¬OA÷E1WZNL96-C2PU25VF.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GANJmxRM¬AD÷1615539900¬ADE÷1615539900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷hIQuUScF¬WV÷parramatta-eels¬GRB÷0¬OB÷zwueynS0-0fKl6Lea.png¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷OrMyV8r9¬WU÷brisbane-broncos¬GRA÷0¬OA÷j7NTBOjC-SKCdz6l0.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UDRNndtT¬AD÷1615608000¬ADE÷1615608000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷QVOmS6SR¬WV÷gold-coast-titans¬GRB÷0¬OB÷db2nz6Pq-EuLq0erg.png¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷W8PqTnDL¬WU÷new-zealand-warriors¬GRA÷0¬OA÷Oz6SYSlC-zVmtw5e7.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ze4jrGlp¬AD÷1615617000¬ADE÷1615617000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAN¬AF÷Manly Sea Eagles¬JB÷dEFJMpjk¬WV÷manly-sea-eagles¬GRB÷0¬OB÷hUrbAGCN-lUDhynZg.png¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷2iGFNQzq¬WU÷sydney-roosters¬GRA÷0¬OA÷hfB76jCN-GfEFzHVt.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Eo3fsz4j¬AD÷1615624500¬ADE÷1615624500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Penrith Panthers¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷rVDRKOK1¬WV÷north-queensland-cowboys¬GRB÷0¬OB÷O42kg0lC-QkqHAdLq.png¬WM÷PEN¬AE÷Penrith Panthers¬JA÷z5ENL45e¬WU÷penrith-panthers¬GRA÷0¬OA÷A5A4cBkC-Iwk2cWpC.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷thix6Jti¬AD÷1615698300¬ADE÷1615698300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canberra Raiders¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Wests Tigers¬JB÷zP0DrSC8¬WV÷wests-tigers¬GRB÷0¬OB÷vkfTE2iT-ADHecgSB.png¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Raiders¬JA÷MLCVJrz8¬WU÷canberra-raiders¬GRA÷0¬OA÷xWlQe8S0-4trL9Gzj.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Krjt5wdc¬AD÷1615706100¬ADE÷1615706100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷lS4HsnSE¬WU÷st-george-illawarra¬GRA÷0¬OA÷SOhzTS5k-dfVqZfja.png¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷rk4Lt6sL¬WV÷cronulla-sharks¬GRB÷0¬OB÷lfnfUd96-t4U6XJSd.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷27uo4cB3¬AD÷1616058300¬ADE÷1616058300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Storm¬JB÷EXfiyp5r¬WV÷melbourne-storm¬GRB÷0¬OB÷UDE8FYPq-tYkU9Ter.png¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷Mu3PuQdR¬WU÷parramatta-eels¬GRA÷0¬OA÷zwueynS0-0fKl6Lea.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GAqk3HQ9¬AD÷1616137200¬ADE÷1616137200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Zealand Warriors¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Knights¬JB÷nogaZNZf¬WV÷newcastle-knights¬GRB÷0¬OB÷E1WZNL96-C2PU25VF.png¬WM÷NZW¬AE÷New Zealand Warriors¬JA÷hOgez4Kl¬WU÷new-zealand-warriors¬GRA÷0¬OA÷Oz6SYSlC-zVmtw5e7.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AXrg2ytG¬AD÷1616144700¬ADE÷1616144700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Titans¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷vgB6X147¬WV÷brisbane-broncos¬GRB÷0¬OB÷j7NTBOjC-SKCdz6l0.png¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Titans¬JA÷pWB2Ysk1¬WU÷gold-coast-titans¬GRA÷0¬OA÷db2nz6Pq-EuLq0erg.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lOsc1eeM¬AD÷1616212800¬ADE÷1616212800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Canterbury Bulldogs¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷8SkjuEND¬WV÷penrith-panthers¬GRB÷0¬OB÷A5A4cBkC-Iwk2cWpC.png¬WM÷CAN¬AE÷Canterbury Bulldogs¬JA÷IqAAWLJD¬WU÷canterbury-bulldogs¬GRA÷0¬OA÷rgsLNWT0-0h16JnXQ.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6ax20FAS¬AD÷1616221800¬ADE÷1616221800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Sydney Rabbitohs¬JB÷ttlbwhhQ¬WV÷south-sydney-rabbitohs¬GRB÷0¬OB÷pMnsNJkC-0f45thGF.png¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷nJlfvYxK¬WU÷manly-sea-eagles¬GRA÷0¬OA÷hUrbAGCN-lUDhynZg.png¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷88OTeZIq¬AD÷1616229300¬ADE÷1616229300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷NQ Cowboys¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷STG¬AF÷St.George Illawarra¬JB÷COvUXVFm¬WV÷st-george-illawarra¬GRB÷0¬OB÷SOhzTS5k-dfVqZfja.png¬WM÷NQC¬AE÷NQ Cowboys¬JA÷I1uQYB0s¬WU÷north-queensland-cowboys¬GRA÷0¬OA÷O42kg0lC-QkqHAdLq.png¬AW÷1¬AN÷n¬~
192
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
Ajutor: Sunteți pe pagina de scoruri NRL 2021 din secțiunea Rugby League/Australia. Flashscore.ro oferă NRL 2021 livescore, rezultate finale și parțiale. Pe lângă scoruri din NRL 2021 puteți urmări rezultate din peste 5000 competiții sportive din 30 de sporturi din întreaga lume pe FlashScore. Click pe numele sportului din meniul de sus sau pe țara din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Scorurile din NRL 2021 sunt în timp real și se actualizează automat.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup