Rugby League »Australia » NRL » 2017

results
SA÷19¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷GQ7IorMc¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷09Australia 009tralia0010000000169000NRL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷69XwfYDf¬AD÷1504427400¬ADE÷1504427400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wests Tigers¬ER÷Runda 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Wests Tigers¬JA÷b9XPHZLb¬WU÷wests-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷ZEA¬AF÷New Zealand Warriors¬JB÷tYMUGgy5¬WV÷new-zealand-warriors¬AH÷16¬BB÷6¬BD÷10¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷EZznhCr7¬AD÷1504418400¬ADE÷1504418400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St.George Illawarra¬ER÷Runda 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STG¬AE÷St.George Illawarra¬JA÷SlPtEiLN¬WU÷st-george-illawarra¬AG÷20¬BA÷12¬BC÷8¬WN÷CAN¬AF÷Canterbury Bulldogs¬JB÷ADEoDBzU¬WV÷canterbury-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷14¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8YHxFZkK¬AD÷1504411200¬ADE÷1504411200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Knights¬ER÷Runda 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Knights¬JA÷bV80UC54¬WU÷newcastle-knights¬AG÷18¬BA÷12¬BC÷6¬WN÷CRO¬AF÷Cronulla Sharks¬JB÷hh84TWKA¬WV÷cronulla-sharks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷26¬BB÷18¬BD÷8¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2eHtEg5Q¬AD÷1504344600¬ADE÷1504344600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Runda 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷6eC8SjzH¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷32¬BA÷20¬BC÷12¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Raiders¬JB÷lK1DRAkN¬WV÷canberra-raiders¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷44389DDs¬AD÷1504337400¬ADE÷1504337400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷Runda 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷SA0HQU4T¬WU÷manly-sea-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷28¬BA÷16¬BC÷12¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷K2hqMlDp¬WV÷penrith-panthers¬AH÷12¬BB÷0¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷p0WsghT0¬AD÷1504328400¬ADE÷1504328400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Runda 26¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷KOLYFDjB¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷20¬BA÷6¬BC÷14¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Titans¬JB÷lbQxFX5H¬WV÷gold-coast-titans¬AH÷16¬BB÷4¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~ZA÷AUSTRALIA: NRL - Play-off¬ZEE÷ETdxjU8a¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷Am7Mp2y4¬ZD÷t¬ZE÷fgUAKwYs¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_ETdxjU8a¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby-league/australia/nrl/¬ZX÷09Australia 009tralia0010000000225000NRL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷zT7CNXX2¬AD÷1506845700¬ADE÷1506845700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷IaFTwVDD¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷34¬BA÷18¬BC÷16¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷W23B2EjE¬WV÷north-queensland-cowboys¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷86oTfQrJ¬AD÷1506159600¬ADE÷1506159600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷plnm40la¬WU÷sydney-roosters¬AG÷16¬BA÷6¬BC÷10¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷Ovoi3K35¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷29¬BB÷8¬BD÷21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dWsPe6TC¬AD÷1506074100¬ADE÷1506074100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷QoWo6MJn¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷30¬BA÷8¬BC÷22¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷4xVk5tZh¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0ncNzsQD¬AD÷1505554800¬ADE÷1505554800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Parramatta Eels¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAR¬AE÷Parramatta Eels¬JA÷23D6Bq8H¬WU÷parramatta-eels¬AG÷16¬BA÷10¬BC÷6¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷tfCAA3NN¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷24¬BB÷6¬BD÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CW3uCcmD¬AD÷1505469300¬ADE÷1505469300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Broncos¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷YT82CPhB¬WV÷penrith-panthers¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷6¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Broncos¬JA÷fwAbD5w5¬WU÷brisbane-broncos¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷13¬BA÷6¬BC÷7¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K8c4veDf¬AD÷1505023800¬ADE÷1505023800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Cronulla Sharks¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRO¬AE÷Cronulla Sharks¬JA÷I5n2EKU7¬WU÷cronulla-sharks¬AZ÷0¬AG÷14¬AT÷14¬BA÷8¬BC÷6¬BE÷0¬WN÷NQC¬AF÷NQ Cowboys¬JB÷KAQpw478¬WV÷north-queensland-cowboys¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷15¬AU÷14¬BB÷2¬BD÷12¬BF÷1¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xp8auybl¬AD÷1504950000¬ADE÷1504950000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manly Sea Eagles¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAN¬AE÷Manly Sea Eagles¬JA÷WllfGt0e¬WU÷manly-sea-eagles¬AG÷10¬BA÷4¬BC÷6¬WN÷PEN¬AF÷Penrith Panthers¬JB÷vFmbF0F1¬WV÷penrith-panthers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷22¬BB÷10¬BD÷12¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ot4etHrr¬AD÷1504937400¬ADE÷1504937400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Storm¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAR¬AF÷Parramatta Eels¬JB÷hbkjHMpk¬WV÷parramatta-eels¬AH÷16¬BB÷10¬BD÷6¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Storm¬JA÷AZaoI2Vr¬WU÷melbourne-storm¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷18¬BA÷4¬BC÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷61HTpczR¬AD÷1504864500¬ADE÷1504864500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Roosters¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Roosters¬JA÷vi9FNO7L¬WU÷sydney-roosters¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷24¬BA÷14¬BC÷10¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Broncos¬JB÷YD8JMrNR¬WV÷brisbane-broncos¬AH÷22¬BB÷6¬BD÷16¬AW÷1¬AN÷n¬~
19
1511414767
201
fixtures
19
1511414767
0
Ajutor: Sunteți pe pagina de scoruri NRL 2017 din secțiunea Rugby League/Australia. Flashscore.ro oferă NRL 2017 livescore, rezultate finale și parțiale. Pe lângă scoruri din NRL 2017 puteți urmări rezultate din peste 5000 competiții sportive din 30 de sporturi din întreaga lume pe FlashScore. Click pe numele sportului din meniul de sus sau pe țara din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Scorurile din NRL 2017 sunt în timp real și se actualizează automat.