Rezultate, scoruri live si clasamete Czech Cup 2018/2019  

Handbal »Republica Cehă » Czech Cup » 2018/2019

results
SA÷7¬~ZA÷REPUBLICA CEHĂ: Czech Cup¬ZEE÷2PL3BdYI¬ZB÷62¬ZY÷Republica Cehă¬ZC÷URbQf1o6¬ZD÷p¬ZE÷0MJFnRpk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_2PL3BdYI¬ZJ÷2¬ZL÷/handbal/republica-ceha/czech-cup/¬ZX÷03Republica Ce014a Cehă0150000000186000Czech Cup 009ch Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republica Cehă¬~AA÷nBZ1BseN¬AD÷1540051200¬ADE÷1540051200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Uvaly¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIC¬AF÷Jicin¬JB÷4lcIdkt4¬WV÷jicin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷37¬WM÷UVA¬AE÷Uvaly¬JA÷QcbEcVQc¬WU÷uvaly¬AG÷25¬~AA÷hlzbCNuH¬AD÷1540047600¬ADE÷1540047600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ivancice¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MON¬AE÷Ivancice¬JA÷IXf6aido¬WU÷ivancice¬AG÷21¬BA÷11¬BC÷10¬WN÷NOV¬AF÷Nove Veseli¬JB÷WzaAbBBi¬WV÷nove-veseli¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷29¬BB÷13¬BD÷16¬~AA÷IVsoFPeb¬AD÷1540037700¬ADE÷1540037700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drozdin¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Drozdin¬JA÷EwkUJwSg¬WU÷drozdin¬AG÷21¬BA÷9¬BC÷12¬WN÷FRY¬AF÷Frydek-Mistek¬JB÷StgYIcs0¬WV÷frydek-mistek¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷32¬BB÷13¬BD÷19¬~AA÷O8rsG5th¬AD÷1539970200¬ADE÷1539970200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mlada Boleslav¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MLA¬AE÷Mlada Boleslav¬JA÷tQjMLacs¬WU÷mlada-boleslav¬AG÷22¬WN÷DUK¬AF÷Dukla Prague¬JB÷KGkQKJCm¬WV÷dukla-prague¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷36¬~AA÷CYvwHoRo¬AD÷1539968400¬ADE÷1539968400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Trebon¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TRE¬AE÷Trebon¬JA÷MuAkRLZJ¬WU÷trebon¬AG÷28¬WN÷STR¬AF÷Strakonice¬JB÷0W8gQukQ¬WV÷strakonice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷31¬~AA÷AT0fh2lo¬AD÷1539966600¬ADE÷1539966600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liberec¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEL¬AE÷Liberec¬JA÷d2I33IsD¬WU÷liberec¬AG÷23¬WN÷LOV¬AF÷Lovosice¬JB÷8xM72xcJ¬WV÷lovosice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷39¬~AA÷8KESdrtU¬AD÷1539961200¬ADE÷1539961200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Vsetin¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VSE¬AE÷Vsetin¬JA÷zmUf5vD0¬WU÷vsetin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷34¬WN÷ZUB¬AF÷Zubri¬JB÷EwTb4bS6¬WV÷zubri¬AH÷33¬~AA÷voAOcOQN¬AD÷1539792900¬ADE÷1539792900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Valasske Mezirici¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷VAL¬AE÷Valasske Mezirici¬JA÷SMQn70rl¬WU÷valasske-mezirici¬AG÷18¬BA÷6¬BC÷12¬WN÷KOP¬AF÷Koprivnice¬JB÷6DPj6Kcf¬WV÷koprivnice¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷48¬BB÷23¬BD÷25¬~AA÷0fBKb4BH¬AD÷1539360000¬ADE÷1539360000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Louny¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LOU¬AE÷Louny¬JA÷8xpGCMKQ¬WU÷louny¬AG÷16¬WN÷PLZ¬AF÷Plzen¬JB÷pbyr8tTs¬WV÷plzen¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷40¬~
7
1540084659
9
fixtures
SA÷7¬~ZA÷REPUBLICA CEHĂ: Czech Cup¬ZEE÷2PL3BdYI¬ZB÷62¬ZY÷Republica Cehă¬ZC÷URbQf1o6¬ZD÷p¬ZE÷0MJFnRpk¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷62_2PL3BdYI¬ZJ÷2¬ZL÷/handbal/republica-ceha/czech-cup/¬ZX÷03Republica Ce014a Cehă0150000000186000Czech Cup 009ch Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Republica Cehă¬~AA÷dMtkEqB4¬AD÷1540044000¬ADE÷1540044000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Zeravice¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIT¬AF÷Litovel¬JB÷ldssHyCC¬WV÷litovel¬WM÷ZER¬AE÷Zeravice¬JA÷A5rwIHd6¬WU÷zeravice¬AN÷n¬~AA÷EcyfD3QA¬AD÷1540047600¬ADE÷1540047600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dvur Kralove¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DVU¬AE÷Dvur Kralove¬JA÷rXepGeRI¬WU÷dvur-kralove¬WN÷BRN¬AF÷Brno¬JB÷KdJDbTeo¬WV÷brno¬AN÷n¬~AA÷0Ew6A1AT¬AD÷1540054800¬ADE÷1540054800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ceske Budejovice¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CES¬AE÷Ceske Budejovice¬JA÷MPiNe9eA¬WU÷ceske-budejovice¬WN÷SOK¬AF÷Sokol Vrsovice¬JB÷0GjRfTAG¬WV÷sokol-vrsovice¬AN÷n¬~AA÷6eGY5LIp¬AD÷1540119600¬ADE÷1540119600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Luhacovice¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HRA¬AF÷Hranice¬JB÷6DgZh7uT¬WV÷hranice¬WM÷LUH¬AE÷Luhacovice¬JA÷fwjVgmQM¬WU÷luhacovice¬AN÷n¬~AA÷pnFx5uYj¬AD÷1540132200¬ADE÷1540132200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Polanka nad Odrou¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POL¬AE÷Polanka nad Odrou¬JA÷CfW1lRmp¬WU÷polanka-nad-odrou¬WN÷KAR¬AF÷Karvina¬JB÷joV5mo3j¬WV÷karvina¬AN÷n¬~AA÷b3IJTOAi¬AD÷1540134000¬ADE÷1540134000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tatran Bohunice¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TAT¬AE÷Tatran Bohunice¬JA÷v1OmCUui¬WU÷tatran-bohunice¬WN÷NAC¬AF÷Nachod¬JB÷IiNiBlec¬WV÷nachod¬AN÷n¬~AA÷xfHNSrQc¬AD÷1540134000¬ADE÷1540134000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Telnice¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEL¬AE÷Telnice¬JA÷0GCdA8A3¬WU÷telnice¬WN÷ZLI¬AF÷Zlin¬JB÷EJG09SP9¬WV÷zlin¬AN÷n¬~~
7
1540084659
7
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Czech Cup 2018/2019 din sectiunea Handbal/Republica Cehă. Flashscore.ro oferă livescore din Czech Cup 2018/2019, rezultate finale și parțiale, clasamente Czech Cup 2018/2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Czech Cup 2018/2019 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 100+ competiții de Handbal din peste 15 țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din Czech Cup 2018/2019 este real-time și se actualizează live.