Futsal »Japonia » F.League » 2017/2018

results
SA÷11¬~ZA÷JAPONIA: F.League¬ZEE÷2cu8d3wa¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷dGHtVooC¬ZD÷p¬ZE÷d6xM9oJA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷100_2cu8d3wa¬ZJ÷2¬ZL÷/futsal/japonia/f-league/¬ZX÷12Japonia 007aponia0130000000179000F.League 008League000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷MZMLFrF2¬AD÷1515405600¬ADE÷1515405600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pescadola Machida¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷VOS¬AF÷Voscuore Sendai¬JB÷fHnH8rht¬WV÷voscuore-sendai¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷PES¬AE÷Pescadola Machida¬JA÷IiPmQAND¬WU÷pescadola-machida¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬~AA÷pIwwiax2¬AD÷1515397500¬ADE÷1515397500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fugador Sumida¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUG¬AE÷Fugador Sumida¬JA÷GYu4Ib47¬WU÷fugador-sumida¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DEU¬AF÷Deucao Kobe¬JB÷EJb7HIJD¬WV÷deucao-kobe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷6RvZiuNe¬AD÷1515389400¬ADE÷1515389400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nagoya¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAG¬AE÷Nagoya¬JA÷rLsdKKZf¬WU÷nagoya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷6¬BA÷3¬BC÷3¬WN÷SHO¬AF÷Shonan¬JB÷MBt0Jvk1¬WV÷shonan¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬~AA÷C4uVhL7k¬AD÷1515381300¬ADE÷1515381300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fuchu Athletic¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BER¬AE÷Fuchu Athletic¬JA÷nglmMt5r¬WU÷fuchu-athletic¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷2¬WN÷VAS¬AF÷Vasagey Oita¬JB÷QqmiL0Kl¬WV÷vasagey-oita¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷0UyRg1hq¬AD÷1515373200¬ADE÷1515373200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shriker Osaka¬ER÷Runda 33¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Shriker Osaka¬JA÷GAcHR2sL¬WU÷shriker-osaka¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷AGL¬AF÷Agleymina Hamamatsu¬JB÷UD1LQMdR¬WV÷agleymina-hamamatsu¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬~AA÷fmabbspS¬AD÷1515319200¬ADE÷1515319200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Espolada Hokkaido¬ER÷Runda 32¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COM¬AE÷Espolada Hokkaido¬JA÷fe98TOC8¬WU÷espolada-hokkaido¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷VOS¬AF÷Voscuore Sendai¬JB÷Yo8CSrSE¬WV÷voscuore-sendai¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬~AA÷Gd0faNUL¬AD÷1515311100¬ADE÷1515311100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fugador Sumida¬ER÷Runda 32¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUG¬AE÷Fugador Sumida¬JA÷lbMM5LK1¬WU÷fugador-sumida¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷8¬BA÷2¬BC÷6¬WN÷BAR¬AF÷Bardral Urayasu¬JB÷SlLQ4uz8¬WV÷bardral-urayasu¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷nNej03FF¬AD÷1515303000¬ADE÷1515303000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pescadola Machida¬ER÷Runda 32¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PES¬AE÷Pescadola Machida¬JA÷hWSD7sjk¬WU÷pescadola-machida¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷BER¬AF÷Fuchu Athletic¬JB÷6ZWH615e¬WV÷fuchu-athletic¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷8Wdn1q09¬AD÷1515294900¬ADE÷1515294900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nagoya¬ER÷Runda 32¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAG¬AE÷Nagoya¬JA÷d0srD3SR¬WU÷nagoya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷DEU¬AF÷Deucao Kobe¬JB÷b9T98Nzq¬WV÷deucao-kobe¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Q77s2Pp3¬AD÷1515286800¬ADE÷1515286800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shonan¬ER÷Runda 32¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shonan¬JA÷0YmZEPcF¬WU÷shonan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷1¬BC÷4¬WN÷AGL¬AF÷Agleymina Hamamatsu¬JB÷vPnwEqDL¬WV÷agleymina-hamamatsu¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~ZA÷JAPONIA: F.League - Play-off¬ZEE÷2cu8d3wa¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷vu7oU50I¬ZD÷p¬ZE÷d6xM9oJA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_2cu8d3wa¬ZJ÷11¬ZL÷/futsal/japonia/f-league/¬ZX÷12Japonia 007aponia0130000000235000F.League - P019ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷lKuWYvZi¬AD÷1516519800¬ADE÷1516519800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nagoya¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAG¬AE÷Nagoya¬JA÷byWSuUX9¬WU÷nagoya¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷6¬BA÷1¬BC÷5¬WN÷PES¬AF÷Pescadola Machida¬JB÷hbVWvlmG¬WV÷pescadola-machida¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AM÷Meciul 2. Rezultatul din tur: 4-2. Per total: 10-4. ¬~AA÷ATtSZKJo¬AD÷1516433400¬ADE÷1516433400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nagoya¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NAG¬AE÷Nagoya¬JA÷29xKsj3c¬WU÷nagoya¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬WN÷PES¬AF÷Pescadola Machida¬JB÷KpXOtAI3¬WV÷pescadola-machida¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Meciul 1.¬~AA÷zyAhRgWk¬AD÷1515918600¬ADE÷1515918600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pescadola Machida¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PES¬AE÷Pescadola Machida¬JA÷KhsROMvS¬WU÷pescadola-machida¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SHO¬AF÷Shonan¬JB÷xYThKtmq¬WV÷shonan¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~AA÷S4gVj3y2¬AD÷1515832200¬ADE÷1515832200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shonan¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHO¬AE÷Shonan¬JA÷pWQURbXr¬WU÷shonan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷FUG¬AF÷Fugador Sumida¬JB÷27LZQInk¬WV÷fugador-sumida¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷lEfRiqMe¬AD÷1515821400¬ADE÷1515821400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Pescadola Machida¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PES¬AE÷Pescadola Machida¬JA÷l0uaXK9L¬WU÷pescadola-machida¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷OSA¬AF÷Shriker Osaka¬JB÷rNv3WvPR¬WV÷shriker-osaka¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~ZA÷JAPONIA: F.League - Locurile 4-5¬ZEE÷2cu8d3wa¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷IV5kTPFO¬ZD÷p¬ZE÷d6xM9oJA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_2cu8d3wa¬ZJ÷305¬ZL÷/futsal/japonia/f-league/¬ZX÷12Japonia 007aponia0130000000256000F.League - L023le 4-5000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷bToScrEc¬AD÷1515907800¬ADE÷1515907800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fugador Sumida¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷OSA¬AF÷Shriker Osaka¬JB÷biQgfDZK¬WV÷shriker-osaka¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷9¬BB÷4¬BD÷5¬WM÷FUG¬AE÷Fugador Sumida¬JA÷GSzkegKE¬WU÷fugador-sumida¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬~
11
1527348441
204
fixtures
11
1527348441
0
Ajutor: Sunteți pe pagina de scoruri F.League 2017/2018 din secțiunea Futsal/Japonia. Flashscore.ro oferă F.League 2017/2018 livescore, rezultate finale și parțiale. Pe lângă scoruri din F.League 2017/2018 puteți urmări rezultate din peste 5000 competiții sportive din peste 30 de sporturi din întreaga lume pe Flashscore.ro. Click pe numele sportului din meniul de sus sau pe țara din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Scorurile din F.League 2017/2018 sunt în timp real și se actualizează automat.