Fotbal »Australia » FFA Cup » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIA: FFA Cup¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷n77vlPLl¬ZD÷p¬ZE÷fodXJfX9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/australia/ffa-cup/¬ZX÷00Australia 009tralia0240000000169000FFA Cup 007FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷EDTGXxXJ¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide United¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬WU÷adelaide¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Jets¬WV÷newcastle¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷0AuZ8gfJ¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Roar¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Roar¬WU÷brisbane¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷MVC¬AF÷Melbourne Victory¬WV÷melbourne-v¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷0A14OYg6¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Hume City¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HUM¬AE÷Hume City¬WU÷hume-city¬AZ÷0¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BEN¬AF÷Bentleigh¬WV÷bentleigh¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷2¬AU÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IoCaPEv0¬AD÷1502271000¬ADE÷1502271000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Utd¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FNQ¬AF÷F.N.Q. Heat¬WV÷f-n-q-heat¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬WU÷sydney-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬AN÷n¬~AA÷jerHPrjt¬AD÷1501666200¬ADE÷1501666200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blacktown¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blacktown¬WU÷blacktown¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CEN¬AF÷Central Coast Mariners¬WV÷central-coast-mariners-fc¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷AL8iRzAm¬AD÷1501666200¬ADE÷1501666200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast City¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast City¬WU÷gold-coast-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷WES¬AF÷Western Knights¬WV÷western-knights¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷ED58Nh9C¬AD÷1501666200¬ADE÷1501666200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬WU÷moreton-bay-utd¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BRO¬AF÷Broadmeadow¬WV÷broadmeadow-magic-fc¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷pIsLO25n¬AD÷1501666200¬ADE÷1501666200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shamrock Rovers Darwin¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shamrock Rovers Darwin¬WU÷shamrock-rovers-darwin¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SYD¬AF÷Sydney FC¬WV÷sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷8¬BB÷3¬BD÷5¬AN÷n¬~AA÷bLoPNMKh¬AD÷1501579800¬ADE÷1501579800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Heidelberg¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HEI¬AE÷Heidelberg¬WU÷heidelberg¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷PER¬AF÷Perth Glory¬WV÷perth¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8z5CMCOI¬AD÷1501579800¬ADE÷1501579800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Olympia Warriors¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷API¬AF÷APIA Tigers¬WV÷apia-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬WM÷OLY¬AE÷Olympia Warriors¬WU÷olympia-warriors¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷lndkUOsP¬AD÷1501579800¬ADE÷1501579800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Peninsula¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PEN¬AE÷Peninsula¬WU÷peninsula¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬WV÷melbourne-heart¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷MJtV9ZvD¬AD÷1501579800¬ADE÷1501579800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷WS Wanderers¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WEL¬AF÷Wellington Phoenix¬WV÷wellington¬AZ÷0¬AH÷0¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷WSW¬AE÷WS Wanderers¬WU÷western-sydney-wanderers¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷1¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷WU9mSGfs¬AD÷1501065000¬ADE÷1501065000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sorrento¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOR¬AE÷Sorrento¬WU÷sorrento¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Olympic¬WV÷canberra-olympic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷veDeQfPg¬AD÷1501063200¬ADE÷1501063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bankstown Berries¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bankstown Berries¬WU÷bankstown-berries¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷MET¬AF÷NE Metrostars¬WV÷metrostars¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷QmXKWdnQ¬AD÷1501063200¬ADE÷1501063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Hills Brumbies¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRU¬AE÷Hills Brumbies¬WU÷hills-brumbies¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷HAK¬AF÷Hakoah Sydney¬WV÷hakoah-sydney¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷6¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷nR3GLWwP¬AD÷1501063200¬ADE÷1501063200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷South Melbourne¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬WU÷south-melbourne¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷EDG¬AF÷Edgeworth E.¬WV÷edgeworth-eagles-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1502895535
16
fixtures
SA÷1¬~ZA÷AUSTRALIA: FFA Cup¬ZEE÷C8jTVoo9¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷n77vlPLl¬ZD÷p¬ZE÷fodXJfX9¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_C8jTVoo9¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/australia/ffa-cup/¬ZX÷00Australia 009tralia0240000000169000FFA Cup 007FA Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷hva5xaCJ¬AD÷1503480600¬ADE÷1503480600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide United¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide United¬WU÷adelaide¬WN÷MVC¬AF÷Melbourne Victory¬WV÷melbourne-v¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷UJhqVG4g¬AD÷1503480600¬ADE÷1503480600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Moreton Bay Utd¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast City¬WV÷gold-coast-city¬WM÷MOR¬AE÷Moreton Bay Utd¬WU÷moreton-bay-utd¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=1","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-Iaf3Du55.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AN÷n¬~AA÷8AimUzKa¬AD÷1503480600¬ADE÷1503480600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Melbourne¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Melbourne¬WU÷south-melbourne¬WN÷SOR¬AF÷Sorrento¬WV÷sorrento¬AN÷n¬~AA÷QonhTfZ5¬AD÷1503480600¬ADE÷1503480600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Utd¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Utd¬WU÷sydney-utd¬WN÷HEI¬AF÷Heidelberg¬WV÷heidelberg¬AN÷n¬~AA÷4xodSElC¬AD÷1503999000¬ADE÷1503999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bankstown Berries¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney FC¬WV÷sydney¬WM÷BAN¬AE÷Bankstown Berries¬WU÷bankstown-berries¬AN÷n¬~AA÷WUc9yJRP¬AD÷1503999000¬ADE÷1503999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bentleigh¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BEN¬AE÷Bentleigh¬WU÷bentleigh¬WN÷WSW¬AF÷WS Wanderers¬WV÷western-sydney-wanderers¬AN÷n¬~AA÷xCzxXxzs¬AD÷1503999000¬ADE÷1503999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Blacktown¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blacktown¬WU÷blacktown¬WN÷API¬AF÷APIA Tigers¬WV÷apia-tigers¬AN÷n¬~AA÷zcguWdkm¬AD÷1503999000¬ADE÷1503999000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hakoah Sydney¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAK¬AE÷Hakoah Sydney¬WU÷hakoah-sydney¬WN÷MCY¬AF÷Melbourne City¬WV÷melbourne-heart¬AN÷n¬~
1
1502895535
8
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri FFA Cup 2017 din sectiunea Fotbal/Australia. FlashScore.ro oferă livescore din FFA Cup 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente FFA Cup 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din FFA Cup 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din FFA Cup 2017 este real-time și se actualizează instant.