Rezultate, scoruri live si clasamete AFL 2019

Fotbal australian Australia

AFL
2019
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷boLBJpTt¬ZD÷t¬ZE÷xhKcXkuP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-australian/australia/afl/¬ZX÷13Australia 009tralia0000000000183000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷AstxtfjK¬AD÷1566641400¬ADE÷1566641400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566650656¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷6eUNziLB¬WU÷west-coast-eagles¬AG÷.9.13.67¬BA÷.4.3.27¬BC÷.1.5.11¬BE÷.2.3.15¬BG÷.2.2.14¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷pnTRZAzI¬WV÷hawthorn-hawks¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.16.9.105¬BB÷.3.3.21¬BD÷.5.3.33¬BF÷.3.0.18¬BH÷.5.3.33¬AW÷1¬~AA÷WjsYtzyE¬AD÷1566638700¬ADE÷1566638700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566648448¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷xMPJyX55¬WV÷greater-western-sydney¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.20.7.127¬BB÷.5.0.30¬BD÷.3.2.20¬BF÷.8.3.51¬BH÷.4.2.26¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷bVQFxDja¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.7.13.55¬BA÷.0.4.4¬BC÷.3.6.24¬BE÷.2.2.14¬BG÷.2.1.13¬AW÷1¬~AA÷MLasKCT0¬AD÷1566628500¬ADE÷1566628500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566638312¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷6skkMi6I¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.19.15.129¬BA÷.5.4.34¬BC÷.7.1.43¬BE÷.2.1.13¬BG÷.5.9.39¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷pYmgLBLO¬WV÷carlton-blues¬AH÷.8.13.61¬BB÷.1.3.9¬BD÷.2.5.17¬BF÷.3.5.23¬BH÷.2.0.12¬AW÷1¬~AA÷44utuE5Q¬AD÷1566619800¬ADE÷1566619800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566629337¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷SAIWYUkO¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.10.88¬BA÷.3.4.22¬BC÷.2.0.12¬BE÷.5.5.35¬BG÷.3.1.19¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷tEMzYl5U¬WV÷melbourne-demons¬AH÷.12.11.83¬BB÷.4.2.26¬BD÷.1.2.8¬BF÷.6.0.36¬BH÷.1.7.13¬AW÷1¬~AA÷vcW7zYDs¬AD÷1566618300¬ADE÷1566618300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566627426¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷dQdphhjn¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.8.16.64¬BB÷.2.5.17¬BD÷.3.4.22¬BF÷.2.3.15¬BH÷.1.4.10¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷IZctgYzt¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.7.109¬BA÷.6.2.38¬BC÷.0.1.1¬BE÷.5.1.31¬BG÷.6.3.39¬AW÷1¬~AA÷GraoJWr7¬AD÷1566553800¬ADE÷1566553800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566562761¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷MkXypebP¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.16.76¬BA÷.3.1.19¬BC÷.3.6.24¬BE÷.2.2.14¬BG÷.2.7.19¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷ObJ3uF6t¬WV÷essendon-bombers¬AH÷.10.5.65¬BB÷.6.2.38¬BD÷.1.0.6¬BF÷.2.1.13¬BH÷.1.2.8¬AW÷1¬~AA÷tlP85DE7¬AD÷1566110400¬ADE÷1566110400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566119648¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷2mRvK7v3¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.18.10.118¬BA÷.6.2.38¬BC÷.4.5.29¬BE÷.3.0.18¬BG÷.5.3.33¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷pCGqJRg9¬WV÷gold-coast-suns¬AH÷.7.6.48¬BB÷.1.2.8¬BD÷.1.3.9¬BF÷.3.1.19¬BH÷.2.0.12¬AW÷1¬~AA÷n37UMEqr¬AD÷1566105600¬ADE÷1566105600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566115328¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷OzgGJbpK¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.9.11.65¬BA÷.5.3.33¬BC÷.4.3.27¬BE÷.0.4.4¬BG÷.0.1.1¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷hAcKIIaQ¬WV÷western-bulldogs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.19.12.126¬BB÷.7.1.43¬BD÷.2.2.14¬BF÷.5.6.36¬BH÷.5.3.33¬AW÷1¬~AA÷U953RfyR¬AD÷1566097800¬ADE÷1566097800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566107504¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷ruGTeehD¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.10.88¬BA÷.3.1.19¬BC÷.3.4.22¬BE÷.2.3.15¬BG÷.5.2.32¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷ppfCKvVD¬WV÷west-coast-eagles¬AH÷.13.4.82¬BB÷.7.1.43¬BD÷.1.1.7¬BF÷.1.1.7¬BH÷.4.1.25¬AW÷1¬~AA÷pMVa7Zqe¬AD÷1566036600¬ADE÷1566036600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566046029¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷ERppbQHq¬WU÷fremantle-dockers¬AG÷.7.13.55¬BA÷.3.4.22¬BC÷.1.2.8¬BE÷.1.4.10¬BG÷.2.3.15¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷djzkcpXk¬WV÷essendon-bombers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.9.87¬BB÷.5.1.31¬BD÷.3.3.21¬BF÷.3.1.19¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬~AA÷fiDjUdi8¬AD÷1566033900¬ADE÷1566033900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566043269¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷bFKmIo9F¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.22.12.144¬BA÷.6.3.39¬BC÷.6.5.41¬BE÷.5.1.31¬BG÷.5.3.33¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷jBrH0Jwr¬WV÷port-adelaide-power¬AH÷.8.10.58¬BB÷.1.1.7¬BD÷.2.3.15¬BF÷.4.2.26¬BH÷.1.4.10¬AW÷1¬~AA÷6VWe8FUl¬AD÷1566023700¬ADE÷1566023700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566032882¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷pCfE3nfM¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.6.12.48¬BA÷.0.5.5¬BC÷.2.1.13¬BE÷.1.2.8¬BG÷.3.4.22¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷vZgI269S¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.17.12.114¬BB÷.2.2.14¬BD÷.3.3.21¬BF÷.6.3.39¬BH÷.6.4.40¬AW÷1¬~AA÷2cQ46ga1¬AD÷1566015000¬ADE÷1566015000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566024890¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷zsZhd4nd¬WU÷brisbane-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.15.75¬BA÷.1.3.9¬BC÷.3.5.23¬BE÷.2.4.16¬BG÷.4.3.27¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷OdSzLmPd¬WV÷geelong-cats¬AH÷.10.14.74¬BB÷.2.2.14¬BD÷.5.5.35¬BF÷.1.2.8¬BH÷.2.5.17¬AW÷1¬~AA÷8fHfTG6E¬AD÷1566013500¬ADE÷1566013500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1566022848¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷U1sLawgl¬WU÷carlton-blues¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.12.78¬BA÷.2.4.16¬BC÷.3.1.19¬BE÷.2.5.17¬BG÷.4.2.26¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷dODHbc8f¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.10.8.68¬BB÷.3.3.21¬BD÷.4.1.25¬BF÷.1.4.10¬BH÷.2.0.12¬AW÷1¬~AA÷jJ6aSzMK¬AD÷1565949000¬ADE÷1565949000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Runda 22¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565958162¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷zFCLcHN0¬WU÷melbourne-demons¬AG÷.5.12.42¬BA÷.3.1.19¬BC÷.0.2.2¬BE÷.0.4.4¬BG÷.2.5.17¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷UyCPdyw7¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.5.95¬BB÷.4.1.25¬BD÷.3.2.20¬BF÷.3.0.18¬BH÷.5.2.32¬AW÷1¬~AA÷b57Ifd0k¬AD÷1565508000¬ADE÷1565508000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565517184¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷ShJah1UN¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.12.90¬BA÷.3.4.22¬BC÷.3.2.20¬BE÷.5.3.33¬BG÷.2.3.15¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷AH84iLqU¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.12.8.80¬BB÷.1.4.10¬BD÷.5.1.31¬BF÷.2.0.12¬BH÷.4.3.27¬AW÷1¬~AA÷hS6MgGFe¬AD÷1565500800¬ADE÷1565500800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565510055¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷pO2DBOUo¬WV÷carlton-blues¬AH÷.6.9.45¬BB÷.0.2.2¬BD÷.1.4.10¬BF÷.3.0.18¬BH÷.2.3.15¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷WKEVnuho¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.7.73¬BA÷.3.2.20¬BC÷.3.2.20¬BE÷.2.2.14¬BG÷.3.1.19¬AW÷1¬~AA÷8zk9HJ72¬AD÷1565493000¬ADE÷1565493000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Runda 21¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1565502174¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷KteQ8ME4¬WU÷st-kilda-saints¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.10.12.72¬BA÷.4.3.27¬BC÷.2.2.14¬BE÷.2.2.14¬BG÷.2.5.17¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷E3fU7tUA¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.10.9.69¬BB÷.2.3.15¬BD÷.4.1.25¬BF÷.3.4.22¬BH÷.1.1.7¬AW÷1¬~
195
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷boLBJpTt¬ZD÷t¬ZE÷xhKcXkuP¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-australian/australia/afl/¬ZX÷13Australia 009tralia0000000000183000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷nqBjokSa¬AD÷1566702600¬ADE÷1566702600¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷25¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1566710164¬BX÷¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷OhdWSyz2¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.15.11.101¬BA÷.6.5.41¬BC÷.3.3.21¬BE÷.5.3.33¬BG÷.1.0.6¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷QczFiLC2¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.8.6.54¬BB÷.2.0.12¬BD÷.3.4.22¬BF÷.3.2.20¬BH÷.0.0.0¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Qg6YLYbl¬AD÷1566710400¬ADE÷1566710400¬AB÷2¬CR÷2¬AC÷22¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AI÷y¬AX÷1¬AO÷1566710439¬BX÷¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷xrZjDdNm¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.1.0.6¬BB÷.1.0.6¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷fJqnEx8s¬WU÷richmond-tigers¬AG÷.1.0.6¬BA÷.1.0.6¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷fZckIjbD¬AD÷1566715200¬ADE÷1566715200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Runda 23¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷ILI7vZLn¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷G6yBwgyg¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷y¬~~
3
Setări
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AFL 2019 din sectiunea Fotbal australian. Flashscore.ro oferă livescore din AFL 2019, rezultate finale și parțiale, clasamente AFL 2019 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AFL 2019 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din AFL 2019 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!