Rezultate, scoruri live si clasamete AFL 2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate

Fotbal australian Australia

AFL
2020
Loading...
results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-australian/australia/afl/¬ZX÷13Australia 009tralia0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷v1tqANtB¬AD÷1584862800¬ADE÷1584862800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584870813¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷dOUWgZVH¬WV÷melbourne-demons¬AH÷.7.9.51¬BB÷.0.4.4¬BD÷.3.2.20¬BF÷.2.3.15¬BH÷.2.0.12¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷IXVSfFGB¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.6.78¬BA÷.5.1.31¬BC÷.2.2.14¬BE÷.4.3.27¬BG÷.1.0.6¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷0AsuB3R4¬AD÷1584852000¬ADE÷1584852000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584860323¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷lbROee15¬WV÷brisbane-lions¬AH÷.9.8.62¬BB÷.3.3.21¬BD÷.1.2.8¬BF÷.3.2.20¬BH÷.2.1.13¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷A7SKdyna¬WU÷hawthorn-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.14.6.90¬BA÷.3.1.19¬BC÷.3.1.19¬BE÷.4.0.24¬BG÷.4.4.28¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷WzwyCqCb¬AD÷1584842700¬ADE÷1584842700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584851123¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷GpTGcHWh¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.7.12.54¬BB÷.3.3.21¬BD÷.3.4.22¬BF÷.0.4.4¬BH÷.1.1.7¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷2sPCbcHn¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.8.8.56¬BA÷.1.1.7¬BC÷.1.1.7¬BE÷.4.5.29¬BG÷.2.1.13¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷hpvXCPdh¬AD÷1584780000¬ADE÷1584780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584788123¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷8KP8aw2t¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.16.76¬BB÷.4.2.26¬BD÷.5.4.34¬BF÷.0.3.3¬BH÷.1.7.13¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷Wf2uH5XD¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.4.5.29¬BA÷.1.1.7¬BC÷.2.1.13¬BE÷.1.3.9¬BG÷.0.0.0¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷ALlSD5sn¬AD÷1584780000¬ADE÷1584780000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584788433¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷4lEchMfD¬WV÷geelong-cats¬AH÷.11.7.73¬BB÷.4.2.26¬BD÷.2.4.16¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.0.18¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷QcFgg2u7¬WU÷greater-western-sydney¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.3.105¬BA÷.5.0.30¬BC÷.4.1.25¬BE÷.4.2.26¬BG÷.4.0.24¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷dIpOEoSu¬AD÷1584770700¬ADE÷1584770700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584779024¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷WzGkfrQ0¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.8.74¬BB÷.3.0.18¬BD÷.5.3.33¬BF÷.3.1.19¬BH÷.0.4.4¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷IXBoeOAf¬WU÷adelaide-crows¬AG÷.11.5.71¬BA÷.6.0.36¬BC÷.1.1.7¬BE÷.2.1.13¬BG÷.2.3.15¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷Kd9Ig2dU¬AD÷1584760200¬ADE÷1584760200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584768242¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷OACsd4el¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.8.9.57¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.2.8¬BF÷.1.3.9¬BH÷.4.3.27¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷pKDwcptr¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.9.9.63¬BA÷.5.2.32¬BC÷.2.3.15¬BE÷.1.3.9¬BG÷.1.1.7¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷t6AEfrsO¬AD÷1584694200¬ADE÷1584694200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584702304¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷hSLB1QXQ¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.13.8.86¬BB÷.5.2.32¬BD÷.3.4.22¬BF÷.2.1.13¬BH÷.3.1.19¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷EyN726IK¬WU÷western-bulldogs¬AG÷.5.4.34¬BA÷.1.0.6¬BC÷.3.0.18¬BE÷.1.2.8¬BG÷.0.2.2¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~AA÷EqvIeORH¬AD÷1584607200¬ADE÷1584607200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷1¬AO÷1584615682¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷8vKa4Sm8¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.16.9.105¬BA÷.7.2.44¬BC÷.4.1.25¬BE÷.3.2.20¬BG÷.2.4.16¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷KEN33n3E¬WV÷carlton-blues¬AH÷.12.9.81¬BB÷.2.1.13¬BD÷.1.4.10¬BF÷.5.2.32¬BH÷.4.2.26¬AM÷Fără spectatori.¬AW÷1¬~
9
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-australian/australia/afl/¬ZX÷13Australia 009tralia0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷CAn4I0iL¬AD÷1590894600¬ADE÷1590894600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷652P7VUt¬WU÷essendon-bombers¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷K86T6kpm¬WV÷gold-coast-suns¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷Uos9HK6R¬AD÷1590902400¬ADE÷1590902400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷hM4y5TEa¬WV÷west-coast-eagles¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷EV5X59ag¬WU÷collingwood-magpies¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷WfTzDvFr¬AD÷1590905400¬ADE÷1590905400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷0n8q37qC¬WV÷port-adelaide-power¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷Me9u4mU5¬WU÷st-kilda-saints¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷QHSvCbUl¬AD÷1591350600¬ADE÷1591350600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷6qBi1oEO¬WV÷western-bulldogs¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷f97m2RbI¬WU÷adelaide-crows¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷xhWrBIqe¬AD÷1591415100¬ADE÷1591415100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷Meo1Llat¬WV÷fremantle-dockers¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷KnaZPUjP¬WU÷sydney-swans¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷KGLmAxa1¬AD÷1591425300¬ADE÷1591425300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷ULl9JSTh¬WV÷hawthorn-hawks¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷jVk5K8En¬WU÷gold-coast-suns¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷b7Ki9dE7¬AD÷1591435500¬ADE÷1591435500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷xnhHH6b5¬WV÷greater-western-sydney¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷OrlDInqa¬WU÷carlton-blues¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷nNDZXui8¬AD÷1591503000¬ADE÷1591503000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷AajPFpTH¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷W8iLGQDB¬WU÷richmond-tigers¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷QDCwXa6E¬AD÷1591593600¬ADE÷1591593600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷rR3WDOcU¬WV÷collingwood-magpies¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷4z5SE4rO¬WU÷melbourne-demons¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷MPVm9sdH¬AD÷1591868400¬ADE÷1591868400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷joUzggoO¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷lWnvhD0U¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6BQ7FXzs¬AD÷1591870200¬ADE÷1591870200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷YkqtYRrn¬WV÷essendon-bombers¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷KnuxZ7Tu¬WU÷west-coast-eagles¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~AA÷xYVvxXVK¬AD÷1591955400¬ADE÷1591955400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷nqp71KYJ¬WU÷geelong-cats¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷QZrB0vlQ¬WV÷hawthorn-hawks¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷KEUBEijm¬AD÷1591955400¬ADE÷1591955400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷4¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Runda 13¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷63slW5Db¬WV÷geelong-cats¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷SCrpXobh¬WU÷hawthorn-hawks¬AM÷Amânat din motive de securitate.¬AW÷1¬~
122
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AFL 2020 din sectiunea Fotbal australian. Flashscore.ro oferă livescore din AFL 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente AFL 2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AFL 2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din AFL 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!