Rezultate, scoruri live si clasamete AFL 2020

Fotbal australian Australia

AFL
2020
Loading...
results
0
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷zeORxaZG¬ZD÷t¬ZE÷CA0EB0nD¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-australian/australia/afl/¬ZX÷13Australia 009tralia0000000000001000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷EqvIeORH¬AD÷1584606300¬ADE÷1584606300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷KEN33n3E¬WV÷carlton-blues¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷8vKa4Sm8¬WU÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t6AEfrsO¬AD÷1584694200¬ADE÷1584694200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷EyN726IK¬WU÷western-bulldogs¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷hSLB1QXQ¬WV÷collingwood-magpies¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kd9Ig2dU¬AD÷1584758700¬ADE÷1584758700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷pKDwcptr¬WU÷essendon-bombers¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷OACsd4el¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dIpOEoSu¬AD÷1584768900¬ADE÷1584768900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷WzGkfrQ0¬WV÷sydney-swans¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷IXBoeOAf¬WU÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hpvXCPdh¬AD÷1584779100¬ADE÷1584779100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷Wf2uH5XD¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷8KP8aw2t¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ALlSD5sn¬AD÷1584779100¬ADE÷1584779100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷QcFgg2u7¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷4lEchMfD¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WzwyCqCb¬AD÷1584843000¬ADE÷1584843000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷2sPCbcHn¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷GpTGcHWh¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷0AsuB3R4¬AD÷1584850800¬ADE÷1584850800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷A7SKdyna¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷lbROee15¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷v1tqANtB¬AD÷1584861600¬ADE÷1584861600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Runda 1¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷IXVSfFGB¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷dOUWgZVH¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MPVm9sdH¬AD÷1585211100¬ADE÷1585211100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷joUzggoO¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷lWnvhD0U¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YaZi81BN¬AD÷1585299000¬ADE÷1585299000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷QiOqDdWu¬WU÷sydney-swans¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷4rNmCGon¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷SMYe7LQT¬AD÷1585363500¬ADE÷1585363500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷YHRiBz1h¬WU÷melbourne-demons¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷C8QeAfGb¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UVKN2uZp¬AD÷1585373700¬ADE÷1585373700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷6VPa9EV4¬WU÷carlton-blues¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷KYT38YpB¬WV÷western-bulldogs¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6m46ROBo¬AD÷1585383900¬ADE÷1585383900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷EeT77h0H¬WU÷brisbane-lions¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷hnSB6CFN¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pv3AQrRi¬AD÷1585384800¬ADE÷1585384800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Runda 2¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷0CRF5WUT¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷2LDs1jwo¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~
198
Setări notificări
Notificări blocate de browser
Setări
Mod întunecat
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AFL 2020 din sectiunea Fotbal australian. Flashscore.ro oferă livescore din AFL 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente AFL 2020 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AFL 2020 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din AFL 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!