Fotbal australian »Australia » AFL » 2018

results
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fPvx0YLa¬ZD÷t¬ZE÷YeoIHNa2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-australian/australia/afl/¬ZX÷13Australia 009tralia0000000000179000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷fRNsAfea¬AD÷1527403200¬ADE÷1527403200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷MT9ThEzb¬WU÷fremantle-dockers¬AG÷.8.10.58¬BA÷.3.4.22¬BC÷.2.1.13¬BE÷.1.3.9¬BG÷.2.2.14¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷0K8XiYk4¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.12.14.86¬BB÷.1.8.14¬BD÷.3.4.22¬BF÷.3.1.19¬BH÷.5.1.31¬AW÷1¬~AA÷tO1HULxq¬AD÷1527398400¬ADE÷1527398400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Demons¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Demons¬JA÷bBYalgp5¬WU÷melbourne-demons¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.23.8.146¬BA÷.7.1.43¬BC÷.5.1.31¬BE÷.6.4.40¬BG÷.5.2.32¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷Aox4mDaB¬WV÷adelaide-crows¬AH÷.8.7.55¬BB÷.3.1.19¬BD÷.1.1.7¬BF÷.1.2.8¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬~AA÷jaAst1OS¬AD÷1527390600¬ADE÷1527390600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷2yek4D3f¬WU÷hawthorn-hawks¬AG÷.9.6.60¬BA÷.3.1.19¬BC÷.3.2.20¬BE÷.2.3.15¬BG÷.1.0.6¬WN÷WES¬AF÷West Coast Eagles¬JB÷tSgg3XI0¬WV÷west-coast-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.9.75¬BB÷.3.2.20¬BD÷.3.1.19¬BF÷.3.3.21¬BH÷.2.3.15¬AW÷1¬~AA÷pxtmEozC¬AD÷1527326700¬ADE÷1527326700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷tOgwErYB¬WU÷geelong-cats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.11.7.73¬BA÷.4.0.24¬BC÷.1.3.9¬BE÷.2.2.14¬BG÷.4.2.26¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷hbcsD2mI¬WV÷carlton-blues¬AH÷.5.15.45¬BB÷.2.1.13¬BD÷.0.6.6¬BF÷.2.4.16¬BH÷.1.4.10¬AW÷1¬~AA÷rTVnFtwd¬AD÷1527326700¬ADE÷1527326700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷6iIpqb8P¬WU÷greater-western-sydney¬AG÷.8.12.60¬BA÷.2.3.15¬BC÷.3.3.21¬BE÷.2.3.15¬BG÷.1.3.9¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷804CvIGt¬WV÷essendon-bombers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.14.11.95¬BB÷.5.2.32¬BD÷.2.1.13¬BF÷.1.5.11¬BH÷.6.3.39¬AW÷1¬~AA÷OlEBEfUf¬AD÷1527316500¬ADE÷1527316500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷I3VC1Erk¬WU÷brisbane-lions¬AG÷.6.13.49¬BA÷.2.2.14¬BC÷.0.1.1¬BE÷.2.4.16¬BG÷.2.6.18¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷dfUG0Yce¬WV÷sydney-swans¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.10.7.67¬BB÷.3.0.18¬BD÷.2.3.15¬BF÷.3.3.21¬BH÷.2.1.13¬AW÷1¬~AA÷na7yxAqG¬AD÷1527306300¬ADE÷1527306300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Richmond Tigers¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIC¬AE÷Richmond Tigers¬JA÷SAOsazus¬WU÷richmond-tigers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.15.15.105¬BA÷.3.3.21¬BC÷.3.1.19¬BE÷.4.5.29¬BG÷.5.6.36¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷61Nobffm¬WV÷st-kilda-saints¬AH÷.12.5.77¬BB÷.2.0.12¬BD÷.2.3.15¬BF÷.5.2.32¬BH÷.3.0.18¬AW÷1¬~AA÷8zLxss9M¬AD÷1527241800¬ADE÷1527241800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Runda 10¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷GKds6ZYs¬WU÷collingwood-magpies¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.13.12.90¬BA÷.1.1.7¬BC÷.4.2.26¬BE÷.4.5.29¬BG÷.4.4.28¬WN÷WES¬AF÷Western Bulldogs¬JB÷fBeo5gll¬WV÷western-bulldogs¬AH÷.8.7.55¬BB÷.5.2.32¬BD÷.3.1.19¬BF÷.0.2.2¬BH÷.0.2.2¬AW÷1¬~AA÷C2YxBztg¬AD÷1526798400¬ADE÷1526798400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷zDBLfz6o¬WU÷west-coast-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.20.10.130¬BA÷.6.1.37¬BC÷.1.1.7¬BE÷.7.4.46¬BG÷.6.4.40¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷E3APgfLi¬WV÷richmond-tigers¬AH÷.12.11.83¬BB÷.2.3.15¬BD÷.4.5.29¬BF÷.3.0.18¬BH÷.3.3.21¬AW÷1¬~AA÷URE7FzFl¬AD÷1526793600¬ADE÷1526793600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷nLvs7zLR¬WU÷brisbane-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.20.9.129¬BA÷.4.1.25¬BC÷.5.0.30¬BE÷.4.5.29¬BG÷.7.3.45¬WN÷HAW¬AF÷Hawthorn Hawks¬JB÷lUQ82fTr¬WV÷hawthorn-hawks¬AH÷.11.7.73¬BB÷.5.0.30¬BD÷.2.2.14¬BF÷.2.1.13¬BH÷.2.4.16¬AW÷1¬~AA÷6mjvwjU9¬AD÷1526785800¬ADE÷1526785800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Carlton Blues¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAR¬AE÷Carlton Blues¬JA÷beYB4dHJ¬WU÷carlton-blues¬AG÷.7.8.50¬BA÷.3.1.19¬BC÷.2.2.14¬BE÷.2.3.15¬BG÷.0.2.2¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷AVyG3GWP¬WV÷melbourne-demons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.25.9.159¬BB÷.3.4.22¬BD÷.7.0.42¬BF÷.8.2.50¬BH÷.7.3.45¬AW÷1¬~AA÷fXGYsNgG¬AD÷1526721900¬ADE÷1526721900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷dzGABeBK¬WU÷st-kilda-saints¬AG÷.10.12.72¬BA÷.3.5.23¬BC÷.4.2.26¬BE÷.2.2.14¬BG÷.1.3.9¬WN÷COL¬AF÷Collingwood Magpies¬JB÷AwKEAFQQ¬WV÷collingwood-magpies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.15.10.100¬BB÷.3.3.21¬BD÷.4.3.27¬BF÷.7.1.43¬BH÷.1.3.9¬AW÷1¬~AA÷29bePQ03¬AD÷1526721900¬ADE÷1526721900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷AicD9cH6¬WV÷fremantle-dockers¬AH÷.7.10.52¬BB÷.0.4.4¬BD÷.1.3.9¬BF÷.1.2.8¬BH÷.5.1.31¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷W0b9Aw20¬WU÷sydney-swans¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.9.111¬BA÷.3.3.21¬BC÷.4.1.25¬BE÷.4.2.26¬BG÷.6.3.39¬AW÷1¬~AA÷SdizvWE3¬AD÷1526711700¬ADE÷1526711700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷IaePtgPC¬WU÷essendon-bombers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.12.12.84¬BA÷.5.2.32¬BC÷.4.3.27¬BE÷.1.6.12¬BG÷.2.1.13¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷djfTuDvJ¬WV÷geelong-cats¬AH÷.7.8.50¬BB÷.2.2.14¬BD÷.0.1.1¬BF÷.1.2.8¬BH÷.4.3.27¬AW÷1¬~AA÷SrfXkHj1¬AD÷1526706900¬ADE÷1526706900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷2szo6KGi¬WV÷port-adelaide-power¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷.11.16.82¬BB÷.5.5.35¬BD÷.1.4.10¬BF÷.2.5.17¬BH÷.3.2.20¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷Ojys701o¬WU÷gold-coast-suns¬AG÷.6.6.42¬BA÷.4.2.26¬BC÷.1.1.7¬BE÷.1.3.9¬BG÷.0.0.0¬AW÷1¬~AA÷YwtFVh4g¬AD÷1526701500¬ADE÷1526701500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷OnoVk2Rn¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷.17.10.112¬BA÷.5.4.34¬BC÷.2.1.13¬BE÷.7.3.45¬BG÷.3.2.20¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷2wpZlMtg¬WV÷greater-western-sydney¬AH÷.9.15.69¬BB÷.1.5.11¬BD÷.6.5.41¬BF÷.1.1.7¬BH÷.1.4.10¬AW÷1¬~
18
1527501630
89
fixtures
SA÷18¬~ZA÷AUSTRALIA: AFL¬ZEE÷OICsE7P8¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷fPvx0YLa¬ZD÷t¬ZE÷YeoIHNa2¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_OICsE7P8¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal-australian/australia/afl/¬ZX÷13Australia 009tralia0000000000179000AFL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷fknJDKr8¬AD÷1527846600¬ADE÷1527846600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sydney Swans¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CAR¬AF÷Carlton Blues¬JB÷WMR12xGG¬WV÷carlton-blues¬WM÷SYD¬AE÷Sydney Swans¬JA÷hWSc3I0A¬WU÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷nZoPiwMl¬AD÷1527911100¬ADE÷1527911100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Western Bulldogs¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷Western Bulldogs¬JA÷vT2OlJoH¬WU÷western-bulldogs¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Demons¬JB÷j36Smw1N¬WV÷melbourne-demons¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷nyXHSa7e¬AD÷1527912600¬ADE÷1527912600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Hawthorn Hawks¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HAW¬AE÷Hawthorn Hawks¬JA÷b9gtUObj¬WU÷hawthorn-hawks¬WN÷POR¬AF÷Port Adelaide Power¬JB÷x0hpTrEd¬WV÷port-adelaide-power¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KhLyrxC6¬AD÷1527921300¬ADE÷1527921300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gold Coast Suns¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GOL¬AE÷Gold Coast Suns¬JA÷QozDRGK1¬WU÷gold-coast-suns¬WN÷GEE¬AF÷Geelong Cats¬JB÷vkvHQzz8¬WV÷geelong-cats¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷Qk6uyUbM¬AD÷1527931500¬ADE÷1527931500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Essendon Bombers¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ESS¬AE÷Essendon Bombers¬JA÷OxIjcE9g¬WU÷essendon-bombers¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷2TGfdYOa¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷YHMo9EA5¬AD÷1527934200¬ADE÷1527934200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast Eagles¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast Eagles¬JA÷rqbxih5A¬WU÷west-coast-eagles¬WN÷KIL¬AF÷St Kilda Saints¬JB÷dn2tjCKG¬WV÷st-kilda-saints¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷h8d9yLWq¬AD÷1527995400¬ADE÷1527995400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Melbourne Kangaroos¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Melbourne Kangaroos¬JA÷Ojqb2iY6¬WU÷north-melbourne-kangaroos¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane Lions¬JB÷xfm21BmD¬WV÷brisbane-lions¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷KC5qzlES¬AD÷1528003200¬ADE÷1528003200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Collingwood Magpies¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COL¬AE÷Collingwood Magpies¬JA÷djGbehv6¬WU÷collingwood-magpies¬WN÷FRE¬AF÷Fremantle Dockers¬JB÷AgK2fCgC¬WV÷fremantle-dockers¬AW÷1¬AN÷y¬~AA÷2yR1OycQ¬AD÷1528008000¬ADE÷1528008000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adelaide Crows¬ER÷Runda 11¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ADE¬AE÷Adelaide Crows¬JA÷WKMgLjMe¬WU÷adelaide-crows¬WN÷GRE¬AF÷Greater Western Sydney¬JB÷ABLcKAy2¬WV÷greater-western-sydney¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4pDTJe5s¬AD÷1528451400¬ADE÷1528451400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Port Adelaide Power¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Port Adelaide Power¬JA÷nT4tqfE2¬WU÷port-adelaide-power¬WN÷RIC¬AF÷Richmond Tigers¬JB÷QJ3prET8¬WV÷richmond-tigers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pK4Sjcye¬AD÷1528515900¬ADE÷1528515900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Geelong Cats¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GEE¬AE÷Geelong Cats¬JA÷YReXncGT¬WU÷geelong-cats¬WN÷NOR¬AF÷North Melbourne Kangaroos¬JB÷zyrarHOp¬WV÷north-melbourne-kangaroos¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MJUjE0h2¬AD÷1528526100¬ADE÷1528526100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greater Western Sydney¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Western Sydney¬JA÷jPgHwxWn¬WU÷greater-western-sydney¬WN÷GOL¬AF÷Gold Coast Suns¬JB÷4ScLxdog¬WV÷gold-coast-suns¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Ms1Dzunj¬AD÷1528536300¬ADE÷1528536300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St Kilda Saints¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷St Kilda Saints¬JA÷jcypQfQD¬WU÷st-kilda-saints¬WN÷SYD¬AF÷Sydney Swans¬JB÷UmzlPEuK¬WV÷sydney-swans¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2uDFDEq1¬AD÷1528600200¬ADE÷1528600200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brisbane Lions¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane Lions¬JA÷vJJLahD1¬WU÷brisbane-lions¬WN÷ESS¬AF÷Essendon Bombers¬JB÷jgNPbCS7¬WV÷essendon-bombers¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2iRk8YPB¬AD÷1528612800¬ADE÷1528612800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Fremantle Dockers¬ER÷Runda 12¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FRE¬AE÷Fremantle Dockers¬JA÷j91pkWZM¬WU÷fremantle-dockers¬WN÷ADE¬AF÷Adelaide Crows¬JB÷Ua0lljkT¬WV÷adelaide-crows¬AW÷1¬AN÷n¬~
18
1527501630
109
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri AFL 2018 din sectiunea Fotbal australian. Flashscore.ro oferă livescore din AFL 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente AFL 2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din AFL 2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din AFL 2018 este real-time și se actualizează instant.