Rezultate, scoruri live si clasamete Amicaluri de Club 2020

publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.

Baseball Lume

Amicaluri de Club
2020
Loading...
results
SA÷6¬~ZA÷LUME: Amicaluri de Club¬ZEE÷Ei1I2Y0q¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷S0y9zV5O¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ei1I2Y0q¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/lume/amicaluri-de-club/¬ZX÷06Lume 004......0080000000001000Amicaluri de017e Club000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lume¬~AA÷bqdkRMJr¬AD÷1597203600¬ADE÷1597203600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kagoshima Josei (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597213084¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KAT¬AF÷Kato Gakuen (Jpn)¬JB÷IaOvZLqQ¬WV÷kato-gakuen¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷7¬WI÷2¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷0¬WM÷KAG¬AE÷Kagoshima Josei (Jpn)¬JA÷v9Pzz2UJ¬WU÷kagoshima-josei¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬~AA÷MJYLrkkG¬AD÷1597194000¬ADE÷1597194000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Gakuen (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597203061¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SCH¬AF÷SuchukyoDai Chukyo (Jpn)¬JB÷jgWhBIiJ¬WV÷suchukyodai-chukyo¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷7¬WI÷7¬AH÷4¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷1¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Gakuen (Jpn)¬JA÷C2XlCbxD¬WU÷chiben-gakuen¬WF÷5¬WH÷5¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬AM÷S-a jucat 1 extra inning.¬~AA÷SdZHqVZ9¬AD÷1597126800¬ADE÷1597126800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meiho (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597135826¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷GIF¬AF÷Gifu Shogyo (Jpn)¬JB÷IuYpDvN6¬WV÷gifu-shogyo¬WG÷7¬WI÷5¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬WM÷DER¬AE÷Meiho (Jpn)¬JA÷4xUtEK70¬WU÷meiho¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷9¬WH÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷UBGEpBK3¬AD÷1597117800¬ADE÷1597117800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Soseikan (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597125602¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIR¬AF÷Hirata (Jpn)¬JB÷AFUxF0hf¬WV÷hirata¬WG÷3¬WI÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷ELE¬AE÷Soseikan (Jpn)¬JA÷WOVYFtwl¬WU÷soseikan¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷10¬WH÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷2¬BQ÷X¬~AA÷nmR9oi5c¬AD÷1597107600¬ADE÷1597107600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1597115153¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIR¬AF÷Hiroshima Shinjo (Jpn)¬JB÷ObWUGMNs¬WV÷hiroshima-shinjo¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷11¬WI÷2¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷2¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬WM÷TEN¬AE÷Tenri (Jpn)¬JA÷Mkp3L2FQ¬WU÷tenri¬WF÷6¬WH÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷8dS5nXki¬AD÷1597030800¬ADE÷1597030800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meitoku Gijuku (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOT¬AF÷Tottori Johoku (Jpn)¬JB÷SSpaMr0K¬WV÷tottori-johoku¬WG÷11¬WI÷1¬AH÷5¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷4¬BR÷0¬WM÷DER¬AE÷Meitoku Gijuku (Jpn)¬JA÷EPteNOpE¬WU÷meitoku-gijuku¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷3¬WH÷0¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷2¬BQ÷2¬~AA÷KtZNNmDj¬AD÷1597021200¬ADE÷1597021200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hanasaki Tokuharu (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ECH¬AE÷Hanasaki Tokuharu (Jpn)¬JA÷0MhDbu8D¬WU÷hanasaki-tokuharu¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷8¬WH÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬WN÷OIT¬AF÷Oita (Jpn)¬JB÷MVg9aLh7¬WV÷oita¬WG÷5¬WI÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬~AA÷YPjMbyON¬AD÷1585119600¬ADE÷1585119600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yokohama Baystars (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1585129683¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers (Jpn)¬JB÷QmYNbz8A¬WV÷hanshin-tigers¬AS÷0¬AZ÷0¬WG÷5¬WI÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama Baystars (Jpn)¬JA÷dETJaGh4¬WU÷yokohama-baystars¬AS÷0¬AZ÷0¬WF÷5¬WH÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷8GlqjjJM¬AD÷1585112400¬ADE÷1585112400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chunichi Dragons (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHU¬AE÷Chunichi Dragons (Jpn)¬JA÷hhJwUCsJ¬WU÷chunichi-dragons¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬WN÷YOM¬AF÷Yomiuri Giants (Jpn)¬JB÷Kb7LhdKJ¬WV÷yomiuri-giants¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷1¬~AA÷bDLqCzOj¬AD÷1585110600¬ADE÷1585110600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hiroshima Carp (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YAK¬AF÷Yakult Swallows (Jpn)¬JB÷r9UHvK27¬WV÷yakult-swallows¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Carp (Jpn)¬JA÷zqVDu0m1¬WU÷hiroshima-carp¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷3¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷fmPZIKZa¬AD÷1585046100¬ADE÷1585046100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fubon Guardians (Tpe)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1585055997¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UNI¬AF÷Uni Lions (Tpe)¬JB÷hQ4JNM3E¬WV÷uni-lions¬WG÷10¬WI÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷3¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷FUB¬AE÷Fubon Guardians (Tpe)¬JA÷EZ5FO2l8¬WU÷fubon-guardians¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷10¬WH÷1¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷3¬~AA÷2aeQcewU¬AD÷1585033200¬ADE÷1585033200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yokohama Baystars (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers (Jpn)¬JB÷dzeetSiq¬WV÷hanshin-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷3¬WM÷YOK¬AE÷Yokohama Baystars (Jpn)¬JA÷4vXRcfNG¬WU÷yokohama-baystars¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷5¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷GdQVJ0Kg¬AD÷1584959700¬ADE÷1584959700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wei Chuan Dragons (Tpe)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584972086¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Monkeys (Tpe)¬JB÷0WHXaJB7¬WV÷rakuten-monkeys¬WG÷8¬WI÷1¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷WEI¬AE÷Wei Chuan Dragons (Tpe)¬JA÷nTDT0ad1¬WU÷wei-chuan-dragons¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷12¬WH÷1¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷6¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷X¬~AA÷nNLRKt5m¬AD÷1584867900¬ADE÷1584867900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chinatrust Brothers (Tpe)¬RW÷0¬AX÷0¬AO÷1584881377¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chinatrust Brothers (Tpe)¬JA÷EFFL2LRl¬WU÷chinatrust-brothers¬WF÷11¬WH÷3¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷3¬BQ÷X¬WN÷RAK¬AF÷Rakuten Monkeys (Tpe)¬JB÷h6EP1use¬WV÷rakuten-monkeys¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷14¬WI÷1¬AH÷10¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷6¬~AA÷tMjITVdo¬AD÷1584856800¬ADE÷1584856800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yomiuri Giants (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷YOK¬AF÷Yokohama Baystars (Jpn)¬JB÷fgVR8r7i¬WV÷yokohama-baystars¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬WM÷YOM¬AE÷Yomiuri Giants (Jpn)¬JA÷6wxppaUj¬WU÷yomiuri-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷4¬BG÷0¬BI÷3¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~AA÷AFDP4bsa¬AD÷1584849600¬ADE÷1584849600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Yakult Swallows (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HAN¬AF÷Hanshin Tigers (Jpn)¬JB÷Iql9Tqyj¬WV÷hanshin-tigers¬AS÷2¬AZ÷2¬WG÷0¬WI÷0¬AH÷10¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷3¬BP÷0¬BR÷3¬WM÷YAK¬AE÷Yakult Swallows (Jpn)¬JA÷OMl5UPLq¬WU÷yakult-swallows¬WF÷0¬WH÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬~~
22
fixtures
SA÷6¬~ZA÷LUME: Amicaluri de Club¬ZEE÷Ei1I2Y0q¬ZB÷8¬ZY÷Lume¬ZC÷S0y9zV5O¬ZD÷p¬ZE÷0¬ZF÷0¬ZH÷8_Ei1I2Y0q¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/lume/amicaluri-de-club/¬ZX÷06Lume 004......0080000000001000Amicaluri de017e Club000¬ZCC÷0¬ZAF÷Lume¬~AA÷GKjfQtZl¬AD÷1597453200¬ADE÷1597453200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Riseisha (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIS¬AE÷Riseisha (Jpn)¬JA÷zuB6Uuhs¬WU÷riseisha¬WN÷SEI¬AF÷Seiryo (Jpn)¬JB÷YPT9Ta7m¬WV÷seiryo¬AN÷n¬~AA÷fBkbP0le¬AD÷1597462800¬ADE÷1597462800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Iwaki (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LOO¬AF÷Kokushikan (Jpn)¬JB÷6wSHRwx0¬WV÷kokushikan¬WM÷IWA¬AE÷Iwaki (Jpn)¬JA÷SnTDSJMg¬WU÷iwaki¬AN÷n¬~AA÷lYl2OK31¬AD÷1597472400¬ADE÷1597472400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sendai Ikuei (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KUR¬AF÷Kurashiki Shogyo (Jpn)¬JB÷E3VPPH6C¬WV÷kurashiki-shogyo¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei (Jpn)¬JA÷zDWLQci6¬WU÷sendai-ikuei¬AN÷n¬~AA÷2yg6NvJ7¬AD÷1597539600¬ADE÷1597539600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Akashi Shogyo (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KIR¬AF÷Kiryu Daiichi (Jpn)¬JB÷MTYXNeyP¬WV÷kiryu-daiichi¬WM÷AKA¬AE÷Akashi Shogyo (Jpn)¬JA÷8QUTOyMI¬WU÷akashi-shogyo¬AN÷n¬~AA÷4tXlnOe8¬AD÷1597549200¬ADE÷1597549200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Obihiro Nogyo (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷PAV¬AF÷Takasaki (Jpn)¬JB÷xt9sraMt¬WV÷takasaki¬WM÷OBI¬AE÷Obihiro Nogyo (Jpn)¬JA÷zXMFnuEP¬WU÷obihiro-nogyo¬AN÷n¬~AA÷rXVhorBE¬AD÷1597558800¬ADE÷1597558800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Tsuruoka Higashi (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷NIH¬AF÷Nihon Koku Ishikawa (Jpn)¬JB÷Od7ktwig¬WV÷nihon-koku-ishikawa¬WM÷TSU¬AE÷Tsuruoka Higashi (Jpn)¬JA÷p68osJym¬WU÷tsuruoka-higashi¬AN÷n¬~AA÷jcVdp2QK¬AD÷1597626000¬ADE÷1597626000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Osaka Toin (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami (Jpn)¬JB÷WMAcvHL5¬WV÷tokai-sagami¬WM÷OSA¬AE÷Osaka Toin (Jpn)¬JA÷IJ6guc6a¬WU÷osaka-toin¬AN÷n¬~AA÷UmU0qMuR¬AD÷1597635600¬ADE÷1597635600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chiben Wakayama (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷JIN¬AF÷Jinsei Gakuen (Jpn)¬JB÷4z95xejI¬WV÷jinsei-gakuen¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Wakayama (Jpn)¬JA÷QqA1wyyC¬WU÷chiben-wakayama¬AN÷n¬~AA÷zV6Tvtlr¬AD÷1597645200¬ADE÷1597645200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shirakaba Gakuen (Jpn)¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MOT¬AF÷Yamanashi Gakuin (Jpn)¬JB÷C0CDzZKU¬WV÷yamanashi-gakuin¬WM÷SHI¬AE÷Shirakaba Gakuen (Jpn)¬JA÷Y9D9yF5O¬WU÷shirakaba-gakuen¬AN÷n¬~
9
publicitate
publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
publicitate
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Amicaluri de Club 2020 din sectiunea Baseball/Lume. Flashscore.ro oferă livescore din Amicaluri de Club 2020, rezultate finale și parțiale, clasamente Amicaluri de Club 2020 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Amicaluri de Club 2020 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 5000+ competiții sportive din 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sa pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Amicaluri de Club 2020 este real-time și se actualizează instant.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!