Cele mai noi rezultate Spring Koshien 2021, scorurile din acest sezon din Spring Koshien 2021

Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
Publicitate
bookmaker
100% bonus până la 200 RON
Deschide un cont la bet365 azi și primești 100% bonus la depunere. Se aplică T&C. 18+
bookmaker
Bonus Exclusiv FlashScore: 150% până la 300 RON
Depui 200 RON, joci cu 500 RON. T&Cs se aplică. 18+.
Spring Koshien
2021
Loading...
results
SA÷6¬~ZA÷JAPONIA: Spring Koshien¬ZEE÷xCvH47hS¬ZB÷100¬ZY÷Japonia¬ZC÷ptVrfLcK¬ZD÷p¬ZE÷bo5OMTVq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷100_xCvH47hS¬ZJ÷2¬ZL÷/baseball/japonia/spring-koshien/¬ZX÷06Japonia 007aponia0020000000001000Spring Koshi014oshien000¬ZCC÷0¬ZAF÷Japonia¬~AA÷IJaq2qgp¬AD÷1617247800¬ADE÷1617247800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sagami¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sagami¬JA÷hjdXrYDr¬WU÷tokai-sagami¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬OA÷team¬WN÷DER¬AF÷Meiho¬JB÷nDeyrhTl¬WV÷meiho¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷tUksmlT0-rBTBH3GT.png¬~AA÷QR7H6PpT¬AD÷1617165000¬ADE÷1617165000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SuchukyoDai Chukyo¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DER¬AF÷Meiho¬JB÷niUa1tU9¬WV÷meiho¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷5¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷tUksmlT0-rBTBH3GT.png¬WM÷SCH¬AE÷SuchukyoDai Chukyo¬JA÷tET300qG¬WU÷suchukyodai-chukyo¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬OA÷team¬~AA÷ny9D75VM¬AD÷1617156000¬ADE÷1617156000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tenri¬JA÷0zWi32ac¬WU÷tenri¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷nyQlC0Rq-dULG9LC0.png¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami¬JB÷80Ve2ME3¬WV÷tokai-sagami¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷1¬OB÷team¬~AA÷COZQdZbE¬AD÷1617004800¬ADE÷1617004800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷QiUvIzZo¬WU÷tokai-sugao¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷team¬WN÷SCH¬AF÷SuchukyoDai Chukyo¬JB÷fRYrHflh¬WV÷suchukyodai-chukyo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷3¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬~AA÷fmPVegEK¬AD÷1616993400¬ADE÷1616993400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Gakuen¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Gakuen¬JA÷YHXnGE3b¬WU÷chiben-gakuen¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷0¬OA÷team¬WN÷DER¬AF÷Meiho¬JB÷SvXjFYI4¬WV÷meiho¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷1¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷2¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷tUksmlT0-rBTBH3GT.png¬~AA÷8jTZfDTQ¬AD÷1616985000¬ADE÷1616985000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fukuoka Daigaku Ohori¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FUK¬AE÷Fukuoka Daigaku Ohori¬JA÷QPkfEhYA¬WU÷fukuoka-daigaku-ohori¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷team¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami¬JB÷KnkbDCmH¬WV÷tokai-sagami¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷2¬BD÷4¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷team¬~AA÷YXzNcFq8¬AD÷1616974200¬ADE÷1616974200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tenri¬ER÷Sferturi de finală¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TEN¬AE÷Tenri¬JA÷zPITAJRI¬WU÷tenri¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷10¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷4¬BI÷2¬BK÷2¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷nyQlC0Rq-dULG9LC0.png¬WN÷SEN¬AF÷Sendai Ikuei¬JB÷n1VzJGJu¬WV÷sendai-ikuei¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷2¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷UqmS0cSq-ShIewVIp.png¬~AA÷YqLC0mP8¬AD÷1616822100¬ADE÷1616822100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Joso Gakuin¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAL¬AE÷Joso Gakuin¬JA÷zct1Kpkn¬WU÷joso-gakuin¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷1¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷4¬BQ÷0¬OA÷team¬WN÷SCH¬AF÷SuchukyoDai Chukyo¬JB÷4Wp5J44h¬WV÷suchukyodai-chukyo¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷15¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷2¬BH÷5¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷2¬BR÷4¬OB÷team¬~AA÷0Y5cwHNC¬AD÷1616813100¬ADE÷1616813100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷KYO¬AF÷Kyoto Kokusai¬JB÷Ic3PBD2q¬WV÷kyoto-kokusai¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷4¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷Q1udTuYG¬WU÷tokai-sugao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷1¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷3¬OA÷team¬~AA÷G8AHa7vF¬AD÷1616803200¬ADE÷1616803200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Gakuen¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Gakuen¬JA÷rNq9IOJb¬WU÷chiben-gakuen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷3¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷team¬WN÷HIR¬AF÷Hiroshima Shinjo¬JB÷xpqDHrZ4¬WV÷hiroshima-shinjo¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷team¬~AA÷M7xksaOm¬AD÷1616737500¬ADE÷1616737500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ichi Wakayama¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Ichi Wakayama¬JA÷MXpPEtJN¬WU÷ichi-wakayama¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷SddFkSne-W45IsWJa.png¬WN÷DER¬AF÷Meiho¬JB÷j7kTD0YT¬WV÷meiho¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷tUksmlT0-rBTBH3GT.png¬~AA÷6B6gvc86¬AD÷1616725800¬ADE÷1616725800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gushikawa¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUS¬AE÷Gushikawa¬JA÷hzSlV134¬WU÷gushikawa¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷0¬OA÷team¬WN÷FUK¬AF÷Fukuoka Daigaku Ohori¬JB÷nBthULIA¬WV÷fukuoka-daigaku-ohori¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷8¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷1¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷4¬OB÷team¬AM÷S-au jucat 2 extra inninguri.¬~AA÷Spworu9s¬AD÷1616716800¬ADE÷1616716800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tottori Johoku¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOT¬AE÷Tottori Johoku¬JA÷lKnHG2lB¬WU÷tottori-johoku¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷KpOxlr96-CK851g8l.png¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami¬JB÷rsnLFM3H¬WV÷tokai-sagami¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬~AA÷0bygtJwf¬AD÷1616650200¬ADE÷1616650200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Takasaki¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAV¬AE÷Takasaki¬JA÷hGye9Kto¬WU÷takasaki¬GRA÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷bqmhfbVH-bRmYoyX6.png¬WN÷TEN¬AF÷Tenri¬JB÷6JPxY3Jo¬WV÷tenri¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷nyQlC0Rq-dULG9LC0.png¬~AA÷SK7kuwg0¬AD÷1616639400¬ADE÷1616639400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei¬JA÷KMTtXNYi¬WU÷sendai-ikuei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷13¬BA÷2¬BC÷2¬BE÷3¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷4¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷UqmS0cSq-ShIewVIp.png¬WN÷KBE¬AF÷Kobe Kokusai Daigaku¬JB÷EqTpWslb¬WV÷kobe-kokusai-daigaku¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷3¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷K8vjJ1AN-dbkoQqPp.png¬~AA÷2PWfBXol¬AD÷1616630400¬ADE÷1616630400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷SuchukyoDai Chukyo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SCH¬AE÷SuchukyoDai Chukyo¬JA÷2inYQBwp¬WU÷suchukyodai-chukyo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷team¬WN÷SEN¬AF÷Senshu Daigaku Matsudo¬JB÷dS0yQVhj¬WV÷senshu-daigaku-matsudo¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬~AA÷QqwHIFgE¬AD÷1616565000¬ADE÷1616565000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tsuruga Kehi¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CUR¬AE÷Tsuruga Kehi¬JA÷by70CCOj¬WU÷tsuruga-kehi¬GRA÷0¬AG÷5¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷3¬BO÷2¬BQ÷0¬BS÷0¬OA÷KUyuPvU0-lMsYCoNo.png¬WN÷SAL¬AF÷Joso Gakuin¬JB÷Cveryd1i¬WV÷joso-gakuin¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷0¬BD÷4¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷1¬BR÷0¬BT÷4¬OB÷team¬AM÷S-au jucat 4 extra inninguri.¬~AA÷2BiMdYWf¬AD÷1616553600¬ADE÷1616553600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shibata¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHI¬AE÷Shibata¬JA÷tIB6NxXi¬WU÷shibata¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷2¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷1¬OA÷team¬WN÷KYO¬AF÷Kyoto Kokusai¬JB÷zuBAMdnb¬WV÷kyoto-kokusai¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷3¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷2¬OB÷team¬AM÷S-a jucat 1 extra inning.¬~AA÷UcgEbf2r¬AD÷1616544000¬ADE÷1616544000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Sugao¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Sugao¬JA÷vkwk5eHN¬WU÷tokai-sugao¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷X¬OA÷team¬WN÷ST.¬AF÷St. Catherine Gakuen¬JB÷YBxg4FWT¬WV÷st-catherine-gakuen¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷2¬OB÷team¬~AA÷bwoVfC17¬AD÷1616477400¬ADE÷1616477400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hiroshima Shinjo¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HIR¬AE÷Hiroshima Shinjo¬JA÷MeDMJfWG¬WU÷hiroshima-shinjo¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷1¬OA÷team¬WN÷UED¬AF÷Ueda Nishi¬JB÷jVHQIEoN¬WV÷ueda-nishi¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬OB÷team¬AM÷S-au jucat 3 extra inninguri.¬~AA÷GEeQehn1¬AD÷1616467200¬ADE÷1616467200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chiben Gakuen¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHI¬AE÷Chiben Gakuen¬JA÷lrFELG14¬WU÷chiben-gakuen¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷3¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷team¬WN÷OSA¬AF÷Osaka Toin¬JB÷r5EIKzHA¬WV÷osaka-toin¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷2¬BN÷1¬BP÷3¬BR÷0¬OB÷GYh7puA6-GMKEArBp.png¬~AA÷naRPGgOQ¬AD÷1616457600¬ADE÷1616457600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ichi Wakayama¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SIM¬AE÷Ichi Wakayama¬JA÷becfYgoA¬WU÷ichi-wakayama¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬OA÷SddFkSne-W45IsWJa.png¬WN÷GIF¬AF÷Gifu Shogyo¬JB÷hIdbXD0G¬WV÷gifu-shogyo¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬~AA÷biQ39BG0¬AD÷1616390100¬ADE÷1616390100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Meiho¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷HIG¬AF÷Higashi Harima¬JB÷dniVoDF9¬WV÷higashi-harima¬GRB÷0¬AH÷9¬BB÷3¬BD÷0¬BF÷1¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷1¬BN÷3¬BP÷0¬BR÷1¬BT÷0¬OB÷team¬WM÷DER¬AE÷Meiho¬JA÷2PiRng03¬WU÷meiho¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷10¬BA÷3¬BC÷0¬BE÷2¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷4¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬BS÷1¬OA÷tUksmlT0-rBTBH3GT.png¬AM÷S-au jucat 2 extra inninguri.¬~AA÷xUqZgWGD¬AD÷1616381100¬ADE÷1616381100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Osaki¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷OSA¬AE÷Osaki¬JA÷ULGUHY0T¬WU÷osaki¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷1¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷team¬WN÷FUK¬AF÷Fukuoka Daigaku Ohori¬JB÷n13dDh9p¬WV÷fukuoka-daigaku-ohori¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷team¬~AA÷nwjk4GvL¬AD÷1616371200¬ADE÷1616371200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gushikawa¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GUS¬AE÷Gushikawa¬JA÷ObWY8wIb¬WU÷gushikawa¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷8¬BA÷0¬BC÷4¬BE÷0¬BG÷1¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷2¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷team¬WN÷HAC¬AF÷Hachinohe Nishi¬JB÷hYzw8cX4¬WV÷hachinohe-nishi¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷2¬BP÷0¬BR÷1¬OB÷team¬~AA÷QTlg3zfR¬AD÷1616216700¬ADE÷1616216700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tokai Daigaku Kofu¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷TOK¬AE÷Tokai Daigaku Kofu¬JA÷WOZt7HnB¬WU÷tokai-daigaku-kofu¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷0¬BS÷0¬OA÷team¬WN÷TOK¬AF÷Tokai Sagami¬JB÷QoZp6y2H¬WV÷tokai-sagami¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷1¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷2¬OB÷team¬AM÷S-au jucat 2 extra inninguri.¬~AA÷8lhIcEHl¬AD÷1616208000¬ADE÷1616208000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Mishima Minami¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MIS¬AE÷Mishima Minami¬JA÷zLOKaZvo¬WU÷mishima-minami¬GRA÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷0¬OA÷team¬WN÷TOT¬AF÷Tottori Johoku¬JB÷2RC2OIHo¬WV÷tottori-johoku¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷6¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷3¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷3¬OB÷KpOxlr96-CK851g8l.png¬~AA÷hGjo5dPE¬AD÷1616198400¬ADE÷1616198400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Miyazaki¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷TEN¬AF÷Tenri¬JB÷p8XU9J2h¬WV÷tenri¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬GRB÷0¬AH÷7¬BB÷0¬BD÷2¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷4¬BP÷1¬BR÷0¬OB÷nyQlC0Rq-dULG9LC0.png¬WM÷MIY¬AE÷Miyazaki¬JA÷joYQAamn¬WU÷miyazaki¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷1¬BQ÷0¬OA÷QBGK9hme-IccueI3p.png¬~AA÷82XjCDWs¬AD÷1616136000¬ADE÷1616136000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Takasaki¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PAV¬AE÷Takasaki¬JA÷6L02WXFM¬WU÷takasaki¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷6¬BA÷0¬BC÷2¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷4¬BQ÷X¬OA÷bqmhfbVH-bRmYoyX6.png¬WN÷SIM¬AF÷Shimonoseki Kokusai¬JB÷0r06ViVS¬WV÷shimonoseki-kokusai¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷2¬OB÷SdvqCNmC-CzgQhSiK.png¬~AA÷tGVbAi1f¬AD÷1616127000¬ADE÷1616127000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sendai Ikuei¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SEN¬AE÷Sendai Ikuei¬JA÷zJauPk8d¬WU÷sendai-ikuei¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷0¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷X¬OA÷UqmS0cSq-ShIewVIp.png¬WN÷DER¬AF÷Meitoku Gijuku¬JB÷lMmNmZpc¬WV÷meitoku-gijuku¬GRB÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷0¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬OB÷Mk2my46k-QLRxepZt.png¬~AA÷4zxLHZ8K¬AD÷1616116200¬ADE÷1616116200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kobe Kokusai Daigaku¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KBE¬AE÷Kobe Kokusai Daigaku¬JA÷jVgnzGGc¬WU÷kobe-kokusai-daigaku¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬GRA÷0¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷0¬BE÷0¬BG÷0¬BI÷0¬BK÷1¬BM÷0¬BO÷0¬BQ÷1¬BS÷1¬OA÷K8vjJ1AN-dbkoQqPp.png¬WN÷HOK¬AF÷Hokkai¬JB÷K4bjZZV3¬WV÷hokkai¬GRB÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷1¬BF÷0¬BH÷0¬BJ÷1¬BL÷0¬BN÷0¬BP÷0¬BR÷0¬BT÷0¬OB÷ny8IYeS0-CnFumd8U.png¬AM÷S-a jucat 1 extra inning.¬~
158
31
Publicitate
Publicitate
Setări notificări
Notificările sunt blocate de browser
Setări
Mod întunecat
Publicitate
Ajutor: Urmăreşte ultimele rezultate din Spring Koshien 2021, scorurile de azi şi toate rezultatele sezonului curent din Spring Koshien 2021. FlashScore.ro oferă toate rezultatele finale din Spring Koshien 2021, scoruri live şi meciurile următoare cu clasamente, statistici meciuri directe şi comparare cote. Pe lângă rezultatele din Spring Koshien 2021, pe Flashscore.ro puteţi urmări peste 5000 de competiţii din mai mult de 30 de sporturi din toată lumea.
Mai mult
Aplicații pentru mobile
Aplicația noastră e optimizată pentru telefonul tău. Descarc-o gratuit!
mockup