Baschet »Regatul Unit » WBBL Women » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷REGATUL UNIT: WBBL Women¬ZEE÷Am6aIHhd¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷x6knTyfH¬ZD÷p¬ZE÷C4PTauVA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷197_Am6aIHhd¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/regatul-unit/wbbl-women/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000157000WBBL Women 010 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷fZms08p2¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Hatters F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Sheffield Hatters F¬WU÷westfield-health-sheffield-hatters¬AG÷70¬BA÷16¬BC÷14¬BE÷26¬BG÷14¬WN÷BAR¬AF÷Barking Abbey Crusaders F¬WV÷barking-abbey-crusaders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷72¬BB÷17¬BD÷16¬BF÷19¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷Grkw1lVe¬AD÷1492948800¬ADE÷1492948800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sevenoaks Suns F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEV¬AE÷Sevenoaks Suns F¬WU÷sevenoaks-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷64¬BA÷11¬BC÷20¬BE÷17¬BG÷16¬WN÷NOT¬AF÷Nottingham Wildcats F¬WV÷nottingham-wildcats¬AH÷54¬BB÷14¬BD÷9¬BF÷19¬BH÷12¬AN÷n¬~AA÷YJaY1UFk¬AD÷1492884000¬ADE÷1492884000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Mystics F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAN¬AE÷Manchester Mystics F¬WU÷manchester-mystics¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷79¬BA÷19¬BC÷16¬BE÷22¬BG÷22¬WN÷OAK¬AF÷Oaklands Wolves F¬WV÷oaklands-wolves¬AH÷71¬BB÷9¬BD÷18¬BF÷16¬BH÷28¬AN÷n¬~AA÷MqdU2A0q¬AD÷1492867800¬ADE÷1492867800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cardiff Met Archers F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CAR¬AE÷Cardiff Met Archers F¬WU÷cardiff-met-archers¬AG÷62¬BA÷11¬BC÷15¬BE÷18¬BG÷18¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders F¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷29¬BD÷25¬BF÷36¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷QJuC2757¬AD÷1492790400¬ADE÷1492790400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Team Northumbria F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ECH¬AE÷Team Northumbria F¬WU÷team-northumbria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷76¬BA÷22¬BC÷18¬BE÷24¬BG÷12¬WN÷LAU¬AF÷Caledonia Pride F¬WV÷caledonia-pride¬AH÷57¬BB÷12¬BD÷12¬BF÷12¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷nTt83mj1¬AD÷1492354800¬ADE÷1492354800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Team Northumbria F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ECH¬AE÷Team Northumbria F¬WU÷team-northumbria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷68¬BA÷21¬BC÷14¬BE÷18¬BG÷15¬WN÷BAR¬AF÷Barking Abbey Crusaders F¬WV÷barking-abbey-crusaders¬AH÷65¬BB÷22¬BD÷12¬BF÷11¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷44927jhS¬AD÷1492349400¬ADE÷1492349400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oaklands Wolves F¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Met Archers F¬WV÷cardiff-met-archers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷75¬BB÷19¬BD÷16¬BF÷17¬BH÷23¬WM÷OAK¬AE÷Oaklands Wolves F¬WU÷oaklands-wolves¬AG÷70¬BA÷11¬BC÷19¬BE÷16¬BG÷24¬AN÷n¬~AA÷44i34Tze¬AD÷1492344000¬ADE÷1492344000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Caledonia Pride F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAU¬AE÷Caledonia Pride F¬WU÷caledonia-pride¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷72¬BA÷15¬BC÷17¬BE÷17¬BG÷23¬WN÷CAN¬AF÷Manchester Mystics F¬WV÷manchester-mystics¬AH÷59¬BB÷7¬BD÷21¬BF÷23¬BH÷8¬AN÷n¬~AA÷QDAb8WxM¬AD÷1492273800¬ADE÷1492273800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nottingham Wildcats F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham Wildcats F¬WU÷nottingham-wildcats¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷57¬BA÷12¬BC÷17¬BE÷16¬BG÷12¬WN÷ECH¬AF÷Team Northumbria F¬WV÷team-northumbria¬AH÷52¬BB÷21¬BD÷13¬BF÷8¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷8xGg9CNF¬AD÷1492272000¬ADE÷1492272000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders F¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷93¬BA÷22¬BC÷14¬BE÷27¬BG÷30¬WN÷WES¬AF÷Sheffield Hatters F¬WV÷westfield-health-sheffield-hatters¬AH÷67¬BB÷12¬BD÷15¬BF÷22¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷j1ma59Ll¬AD÷1492261200¬ADE÷1492261200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Barking Abbey Crusaders F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAR¬AE÷Barking Abbey Crusaders F¬WU÷barking-abbey-crusaders¬AG÷54¬BA÷19¬BC÷12¬BE÷9¬BG÷14¬WN÷SEV¬AF÷Sevenoaks Suns F¬WV÷sevenoaks-suns¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷69¬BB÷14¬BD÷24¬BF÷8¬BH÷23¬AN÷n¬~AA÷UoHkAh89¬AD÷1491744600¬ADE÷1491744600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oaklands Wolves F¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders F¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷26¬BD÷17¬BF÷22¬BH÷19¬WM÷OAK¬AE÷Oaklands Wolves F¬WU÷oaklands-wolves¬AG÷53¬BA÷11¬BC÷15¬BE÷13¬BG÷14¬AN÷n¬~AA÷dvle6k6r¬AD÷1491742800¬ADE÷1491742800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Team Northumbria F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ECH¬AE÷Team Northumbria F¬WU÷team-northumbria¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷67¬BA÷18¬BC÷14¬BE÷15¬BG÷20¬WN÷SEV¬AF÷Sevenoaks Suns F¬WV÷sevenoaks-suns¬AH÷63¬BB÷18¬BD÷22¬BF÷13¬BH÷10¬AN÷n¬~AA÷zPHoBYh3¬AD÷1491739200¬ADE÷1491739200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Hatters F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WES¬AE÷Sheffield Hatters F¬WU÷westfield-health-sheffield-hatters¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷78¬BA÷19¬BC÷20¬BE÷22¬BG÷17¬WN÷CAN¬AF÷Manchester Mystics F¬WV÷manchester-mystics¬AH÷72¬BB÷14¬BD÷16¬BF÷25¬BH÷17¬AN÷n¬~
3
1493256657
89
fixtures
SA÷3¬~ZA÷REGATUL UNIT: WBBL Women - Play-off¬ZEE÷Am6aIHhd¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷GdljSe9N¬ZD÷p¬ZE÷C4PTauVA¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_Am6aIHhd¬ZJ÷11¬ZL÷/baschet/regatul-unit/wbbl-women/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000212000WBBL Women -021ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷SO9LBdli¬AD÷1493470800¬ADE÷1493470800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sevenoaks Suns F¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEV¬AE÷Sevenoaks Suns F¬WU÷sevenoaks-suns¬WN÷ECH¬AF÷Team Northumbria F¬WV÷team-northumbria¬AN÷n¬~AA÷0IHZmgdp¬AD÷1493483400¬ADE÷1493483400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nottingham Wildcats F¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CAR¬AF÷Cardiff Met Archers F¬WV÷cardiff-met-archers¬WM÷NOT¬AE÷Nottingham Wildcats F¬WU÷nottingham-wildcats¬AN÷n¬~AA÷6F8PAG3c¬AD÷1493488800¬ADE÷1493488800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Manchester Mystics F¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WES¬AF÷Sheffield Hatters F¬WV÷westfield-health-sheffield-hatters¬WM÷CAN¬AE÷Manchester Mystics F¬WU÷manchester-mystics¬AN÷n¬~AA÷v9GwmDBj¬AD÷1493552700¬ADE÷1493552700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leicester Riders F¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders F¬WU÷leicester-riders¬WN÷BAR¬AF÷Barking Abbey Crusaders F¬WV÷barking-abbey-crusaders¬AN÷n¬~
3
1493256657
4
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri WBBL Women 2016/2017 din sectiunea Baschet/Regatul Unit. Flashscore.ro oferă livescore din WBBL Women 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente WBBL Women 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din WBBL Women 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din WBBL Women 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.