Baschet »SUA » NBA » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷zPq9t1nb¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba/¬ZX÷04SUA 003......0000000000153000NBA 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷KAbe2pSq¬AD÷1484533800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷1¬AV÷1484549450|¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷97¬BA÷31¬BC÷26¬BE÷15¬BG÷25¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷102¬BB÷23¬BD÷36¬BF÷16¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷I1CT6QJS¬AD÷1484532000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷1¬AV÷1484545544|¬BX÷-1¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷108¬BB÷14¬BD÷38¬BF÷26¬BH÷30¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬AG÷104¬BA÷19¬BC÷27¬BE÷31¬BG÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xjeW764M¬AD÷1484532000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬AX÷1¬AV÷1484545705|¬BX÷-1¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬AG÷118¬BA÷23¬BC÷23¬BE÷33¬BG÷39¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷122¬BB÷28¬BD÷31¬BF÷29¬BH÷34¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷badS8nkG¬AD÷1484521200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬AX÷1¬AV÷1484539071|¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬AG÷112¬BA÷36¬BC÷30¬BE÷24¬BG÷22¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷137¬BB÷37¬BD÷37¬BF÷30¬BH÷33¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jZhKA8K3¬AD÷1484510400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬AX÷1¬AV÷1484538431|¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬BA÷36¬BC÷24¬BE÷28¬BG÷23¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AH÷98¬BB÷36¬BD÷17¬BF÷30¬BH÷15¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8Q33eoYr¬AD÷1484510400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷1¬AV÷1484538455|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷27¬BC÷42¬BE÷27¬BG÷20¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AH÷101¬BB÷26¬BD÷28¬BF÷8¬BH÷39¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4xcO9SZ9¬AD÷1484506800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷1¬AV÷1484538470|¬BX÷-1¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AH÷87¬BB÷25¬BD÷22¬BF÷23¬BH÷17¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷98¬BA÷27¬BC÷29¬BE÷23¬BG÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8A3FBl5c¬AD÷1484445600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬AX÷1¬AV÷1484483206|¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷114¬BA÷29¬BC÷35¬BE÷20¬BG÷30¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬AH÷107¬BB÷42¬BD÷23¬BF÷18¬BH÷24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UJ4BCUki¬AD÷1484442000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Washington Wizards¬AX÷1¬AV÷1484518773|¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷109¬BA÷21¬BC÷35¬BE÷30¬BG÷23¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AH÷93¬BB÷30¬BD÷26¬BF÷15¬BH÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t4BTmoDj¬AD÷1484434800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Phoenix Suns¬AX÷1¬AV÷1484449020|¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷108¬BA÷25¬BC÷26¬BE÷29¬BG÷28¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AH÷105¬BB÷25¬BD÷33¬BF÷27¬BH÷20¬AM÷NBA Global Games. Locaţie neutră.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷2DCPlRcp¬AD÷1484431200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷1¬AV÷1484444353|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷21¬BC÷34¬BE÷22¬BG÷30¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷99¬BB÷22¬BD÷23¬BF÷26¬BH÷28¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷MFbe6gTH¬AD÷1484425800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷1¬AV÷1484440379|¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷113¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷26¬BG÷29¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬AH÷97¬BB÷15¬BD÷24¬BF÷29¬BH÷29¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GIem8Fb5¬AD÷1484364600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sacramento Kings¬AX÷1¬AV÷1484382955|¬BX÷-1¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬AG÷108¬BA÷15¬BC÷28¬BE÷31¬BG÷34¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷120¬BB÷32¬BD÷29¬BF÷23¬BH÷36¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Auei7ZDB¬AD÷1484364600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Utah Jazz¬AX÷1¬AV÷1484392882|¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷110¬BA÷14¬BC÷31¬BE÷33¬BG÷32¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AH÷77¬BB÷19¬BD÷24¬BF÷20¬BH÷14¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xSdq9eqa¬AD÷1484362800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portland Trail Blazers¬AX÷1¬AV÷1484460318|¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Trail Blazers¬WU÷portland-trail-blazers¬AG÷109¬BA÷23¬BC÷26¬BE÷29¬BG÷31¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷115¬BB÷36¬BD÷18¬BF÷28¬BH÷33¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nw4WBcat¬AD÷1484355600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬AX÷1¬AV÷1484538392|¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬AG÷101¬BA÷18¬BC÷26¬BE÷21¬BG÷36¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷103¬BB÷28¬BD÷20¬BF÷30¬BH÷25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Kj2vAyUh¬AD÷1484355600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬AX÷1¬AV÷1484371861|¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AG÷105¬BA÷31¬BC÷33¬BE÷21¬BG÷20¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷110¬BB÷25¬BD÷26¬BF÷32¬BH÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AHC4GwiP¬AD÷1484355600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬AX÷1¬AV÷1484378583|¬BX÷-1¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬WV÷miami-heat¬AH÷108¬BB÷30¬BD÷18¬BF÷26¬BH÷34¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷116¬BA÷42¬BC÷23¬BE÷26¬BG÷25¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷t03zBHEn¬AD÷1484355600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Minnesota Timberwolves¬AX÷1¬AV÷1484382982|¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷30¬BC÷15¬BE÷29¬BG÷22¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AH÷86¬BB÷28¬BD÷22¬BF÷18¬BH÷18¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷6HHy0RPR¬AD÷1484353800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷1¬AV÷1484371901|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷132¬BA÷30¬BC÷24¬BE÷36¬BG÷42¬WN÷BRO¬AF÷Brooklyn Nets¬WV÷brooklyn-nets¬AH÷113¬BB÷27¬BD÷26¬BF÷36¬BH÷24¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷8CYLifEO¬AD÷1484352000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬AX÷1¬AV÷1484538370|¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷102¬BA÷26¬BC÷26¬BE÷24¬BG÷26¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬AH÷93¬BB÷21¬BD÷24¬BF÷26¬BH÷22¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1484563227
708
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷zPq9t1nb¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba/¬ZX÷04SUA 003......0000000000153000NBA 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷EXca14sj¬AD÷1484589600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Sz230Odd¬AD÷1484593200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷UutnP7Zd¬AD÷1484598600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷8WvjORl3¬AD÷1484600400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Indiana Pacers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷IND¬AE÷Indiana Pacers¬WU÷indiana-pacers¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷x6qfNo49¬AD÷1484604000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Denver Nuggets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEN¬AE÷Denver Nuggets¬WU÷denver-nuggets¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GdrbM5JF¬AD÷1484613000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bLX2LPYL¬AD÷1484614800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷d6j6KqlS¬AD÷1484618400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷EowYF3dq¬AD÷1484623800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jkg8f5mk¬AD÷1484699400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hxxxFNBk¬AD÷1484699400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬WN÷HOU¬AF÷Houston Rockets¬WV÷houston-rockets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ADWtEsRe¬AD÷1484701200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬WN÷DAL¬AF÷Dallas Mavericks¬WV÷dallas-mavericks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷l4VpD1t2¬AD÷1484703000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Antonio Spurs¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAS¬AE÷San Antonio Spurs¬WU÷san-antonio-spurs¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷27JSyoJ2¬AD÷1484710200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷bZCyzPmF¬AD÷1484784000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4hcCgP2e¬AD÷1484784000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Philadelphia 76ers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬WN÷TOR¬AF÷Toronto Raptors¬WV÷toronto-raptors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GANWz5Y8¬AD÷1484784000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xQBuZr3L¬AD÷1484785800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Celtics¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Celtics¬WU÷boston-celtics¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nacBTMQr¬AD÷1484787600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ATL¬AF÷Atlanta Hawks¬WV÷atlanta-hawks¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬WU÷detroit-pistons¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UNnGSttk¬AD÷1484787600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬WN÷MIL¬AF÷Milwaukee Bucks¬WV÷milwaukee-bucks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pjBqY2IR¬AD÷1484787600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rRjKR0ee¬AD÷1484796600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Golden State Warriors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xljOQKA1¬AD÷1484796600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sacramento Kings¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAC¬AE÷Sacramento Kings¬WU÷sacramento-kings¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1484563227
619
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA este real-time și se actualizează instant.