Baschet »SUA » NBA » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷zPq9t1nb¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba/¬ZX÷04SUA 003......0000000000153000NBA 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷Q3y1o9bL¬AD÷1480995000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Golden State Warriors¬AX÷1¬AV÷1481009378|¬BX÷-1¬WM÷GSW¬AE÷Golden State Warriors¬WU÷golden-state-warriors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷142¬BA÷38¬BC÷42¬BE÷36¬BG÷26¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AH÷106¬BB÷27¬BD÷23¬BF÷33¬BH÷23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nDxcnkqF¬AD÷1480995000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Lakers¬AX÷1¬AV÷1481016618|¬BX÷-1¬WN÷UTA¬AF÷Utah Jazz¬WV÷utah-jazz¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷107¬BB÷26¬BD÷31¬BF÷32¬BH÷18¬WM÷LAL¬AE÷Los Angeles Lakers¬WU÷los-angeles-lakers¬AG÷101¬BA÷26¬BC÷27¬BE÷21¬BG÷27¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IwYhmVT8¬AD÷1480987800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷1¬AV÷1481009466|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬AG÷101¬BA÷23¬BC÷27¬BE÷28¬BG÷23¬WN÷CHA¬AF÷Charlotte Hornets¬WV÷charlotte-hornets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷109¬BB÷23¬BD÷25¬BF÷27¬BH÷34¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vmZllBE2¬AD÷1480986000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷1¬AV÷1481006577|¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬AG÷110¬BA÷32¬BC÷25¬BE÷30¬BG÷23¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷112¬BB÷29¬BD÷36¬BF÷21¬BH÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WphbRm7k¬AD÷1480986000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Houston Rockets¬AX÷1¬AV÷1481006726|¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷107¬BA÷26¬BC÷32¬BE÷19¬BG÷30¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AH÷106¬BB÷17¬BD÷31¬BF÷35¬BH÷23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xre6PRy2¬AD÷1480986000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Milwaukee Bucks¬AX÷1¬AV÷1481006642|¬BX÷-1¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷26¬BD÷9¬BF÷36¬BH÷26¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬AG÷96¬BA÷24¬BC÷24¬BE÷25¬BG÷23¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Q7i2Q7Me¬AD÷1480986000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷New Orleans Pelicans¬AX÷1¬AV÷1481006618|¬BX÷-1¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬AZ÷0¬AG÷108¬AT÷94¬BI÷14¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷23¬BG÷25¬WN÷MEM¬AF÷Memphis Grizzlies¬WV÷memphis-grizzlies¬AS÷2¬AZ÷0¬AH÷110¬AU÷94¬BJ÷16¬BB÷17¬BD÷27¬BF÷30¬BH÷20¬AM÷Au fost 2 reprize de prelungiri.¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷C0BRW9qS¬AD÷1480984200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atlanta Hawks¬AX÷1¬AV÷1481016531|¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬AG÷99¬BA÷21¬BC÷33¬BE÷15¬BG÷30¬WN÷OKL¬AF÷Oklahoma City Thunder¬WV÷oklahoma-city-thunder¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷102¬BB÷23¬BD÷32¬BF÷28¬BH÷19¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷hfgfSTiq¬AD÷1480984200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brooklyn Nets¬AX÷1¬AV÷1481016567|¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬AG÷113¬BA÷32¬BC÷34¬BE÷15¬BG÷32¬WN÷WAS¬AF÷Washington Wizards¬WV÷washington-wizards¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷118¬BB÷29¬BD÷22¬BF÷32¬BH÷35¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jBWIMae8¬AD÷1480984200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷1¬AV÷1481016596|¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬AG÷112¬BA÷27¬BC÷34¬BE÷20¬BG÷31¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷116¬BB÷30¬BD÷32¬BF÷28¬BH÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Y9CNXkUL¬AD÷1480982400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Philadelphia 76ers¬AX÷1¬AV÷1481009438|¬BX÷-1¬WM÷PHI¬AE÷Philadelphia 76ers¬WU÷philadelphia-76ers¬AG÷98¬BA÷27¬BC÷26¬BE÷17¬BG÷28¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷106¬BB÷18¬BD÷33¬BF÷23¬BH÷32¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷vmDJYVEF¬AD÷1480905000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷1¬AV÷1480922056|¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬AG÷102¬BA÷28¬BC÷24¬BE÷17¬BG÷33¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷111¬BB÷17¬BD÷31¬BF÷35¬BH÷28¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qq9FZBa9¬AD÷1480897800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷New York Knicks¬AX÷1¬AV÷1480928167|¬BX÷-1¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷106¬BA÷26¬BC÷29¬BE÷26¬BG÷25¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AH÷98¬BB÷21¬BD÷20¬BF÷36¬BH÷21¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rLJAzhp3¬AD÷1480896000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Oklahoma City Thunder¬AX÷1¬AV÷1480928154|¬BX÷-1¬WM÷OKL¬AE÷Oklahoma City Thunder¬WU÷oklahoma-city-thunder¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷101¬BA÷29¬BC÷20¬BE÷29¬BG÷23¬WN÷NOP¬AF÷New Orleans Pelicans¬WV÷new-orleans-pelicans¬AH÷92¬BB÷26¬BD÷15¬BF÷25¬BH÷26¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4UK6yYUd¬AD÷1480892400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Detroit Pistons¬AX÷1¬AV÷1480928261|¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬WU÷detroit-pistons¬AG÷92¬BA÷27¬BC÷23¬BE÷23¬BG÷19¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷98¬BB÷23¬BD÷35¬BF÷20¬BH÷20¬AW÷1¬AN÷n¬~~
3
1481025691
410
fixtures
SA÷3¬~ZA÷SUA: NBA¬ZEE÷IBmris38¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷zPq9t1nb¬ZD÷t¬ZE÷vBTNUyLS¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_IBmris38¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/sua/nba/¬ZX÷04SUA 003......0000000000153000NBA 003......000¬ZCC÷0¬~AA÷8SQ5pTDR¬AD÷1481068800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Magic¬WV÷orlando-magic¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷vBHyu7yk¬AD÷1481070600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Detroit Pistons¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DET¬AE÷Detroit Pistons¬WU÷detroit-pistons¬WN÷CHI¬AF÷Chicago Bulls¬WV÷chicago-bulls¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷plIXumMr¬AD÷1481070600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Miami Heat¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIA¬AE÷Miami Heat¬WU÷miami-heat¬WN÷NYK¬AF÷New York Knicks¬WV÷new-york-knicks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷I1GuvRje¬AD÷1481072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷pOnxwo61¬AD÷1481072400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Minnesota Timberwolves¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIN¬AE÷Minnesota Timberwolves¬WU÷minnesota-timberwolves¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷OEotx5L7¬AD÷1481076000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬WN÷PHO¬AF÷Phoenix Suns¬WV÷phoenix-suns¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jLwSa8DE¬AD÷1481155200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Charlotte Hornets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Charlotte Hornets¬WU÷charlotte-hornets¬WN÷DET¬AF÷Detroit Pistons¬WV÷detroit-pistons¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xIZN0lb8¬AD÷1481155200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Magic¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Magic¬WU÷orlando-magic¬WN÷BOS¬AF÷Boston Celtics¬WV÷boston-celtics¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CzSzbnrR¬AD÷1481157000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atlanta Hawks¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷MIA¬AF÷Miami Heat¬WV÷miami-heat¬WM÷ATL¬AE÷Atlanta Hawks¬WU÷atlanta-hawks¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷YqTWbSSK¬AD÷1481157000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brooklyn Nets¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brooklyn Nets¬WU÷brooklyn-nets¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷Qs8BipLf¬AD÷1481158800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Rockets¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LAL¬AF÷Los Angeles Lakers¬WV÷los-angeles-lakers¬WM÷HOU¬AE÷Houston Rockets¬WU÷houston-rockets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rJI6hQ5l¬AD÷1481158800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Milwaukee Bucks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MIL¬AE÷Milwaukee Bucks¬WU÷milwaukee-bucks¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4SJ2g6jr¬AD÷1481158800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New York Knicks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NYK¬AE÷New York Knicks¬WU÷new-york-knicks¬WN÷CLE¬AF÷Cleveland Cavaliers¬WV÷cleveland-cavaliers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xIBFj4z1¬AD÷1481160600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dallas Mavericks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Dallas Mavericks¬WU÷dallas-mavericks¬WN÷SAC¬AF÷Sacramento Kings¬WV÷sacramento-kings¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷WvBJkOk7¬AD÷1481162400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Phoenix Suns¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PHO¬AE÷Phoenix Suns¬WU÷phoenix-suns¬WN÷IND¬AF÷Indiana Pacers¬WV÷indiana-pacers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷AV9Nlr5D¬AD÷1481167800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Angeles Clippers¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LAC¬AE÷Los Angeles Clippers¬WU÷los-angeles-clippers¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷U1VMLJAE¬AD÷1481241600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Toronto Raptors¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷TOR¬AE÷Toronto Raptors¬WU÷toronto-raptors¬WN÷MIN¬AF÷Minnesota Timberwolves¬WV÷minnesota-timberwolves¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷nmg6DRsE¬AD÷1481241600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington Wizards¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington Wizards¬WU÷washington-wizards¬WN÷DEN¬AF÷Denver Nuggets¬WV÷denver-nuggets¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷QwhACocK¬AD÷1481245200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Memphis Grizzlies¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MEM¬AE÷Memphis Grizzlies¬WU÷memphis-grizzlies¬WN÷POR¬AF÷Portland Trail Blazers¬WV÷portland-trail-blazers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷K0iEB5CQ¬AD÷1481245200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷New Orleans Pelicans¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NOP¬AE÷New Orleans Pelicans¬WU÷new-orleans-pelicans¬WN÷PHI¬AF÷Philadelphia 76ers¬WV÷philadelphia-76ers¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dMrt7PKs¬AD÷1481248800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Utah Jazz¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UTA¬AE÷Utah Jazz¬WU÷utah-jazz¬WN÷GSW¬AF÷Golden State Warriors¬WV÷golden-state-warriors¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷voYp6qzl¬AD÷1481250600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago Bulls¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago Bulls¬WU÷chicago-bulls¬WN÷SAS¬AF÷San Antonio Spurs¬WV÷san-antonio-spurs¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-zJLkoCiM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AW÷1¬AN÷n¬~
3
1481025691
916
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NBA din sectiunea Baschet/SUA. Flashscore.ro oferă livescore din NBA, rezultate finale și parțiale, clasamente NBA și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NBA mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din NBA este real-time și se actualizează instant.