Baschet »Regatul Unit » BBL » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷REGATUL UNIT: BBL¬ZEE÷4UagCA6s¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷bLo5bGjd¬ZD÷p¬ZE÷lQAKlFD1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷197_4UagCA6s¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/regatul-unit/bbl/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000169000BBL 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷YRFFH3Gs¬AD÷1492965000¬ADE÷1492965000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷128¬BA÷39¬BC÷37¬BE÷25¬BG÷27¬WN÷LEE¬AF÷Leeds Force¬WV÷leeds-force¬AH÷77¬BB÷12¬BD÷28¬BF÷19¬BH÷18¬AN÷n¬~AA÷SlFJGNVm¬AD÷1492963200¬ADE÷1492963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷80¬BA÷16¬BC÷21¬BE÷17¬BG÷26¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬WV÷london-lions¬AH÷77¬BB÷25¬BD÷24¬BF÷19¬BH÷9¬AN÷n¬~AA÷OG8SE100¬AD÷1492963200¬ADE÷1492963200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Manchester Giants¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAN¬AE÷Manchester Giants¬WU÷manchester-giants¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷99¬BA÷26¬BC÷23¬BE÷26¬BG÷24¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬AH÷93¬BB÷28¬BD÷27¬BF÷25¬BH÷13¬AN÷n¬~AA÷6uENFsof¬AD÷1492959600¬ADE÷1492959600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷80¬BB÷21¬BD÷15¬BF÷16¬BH÷28¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AG÷77¬BA÷26¬BC÷21¬BE÷13¬BG÷17¬AN÷n¬~AA÷dU6zDuVC¬AD÷1492959600¬ADE÷1492959600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬WV÷bristol-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷79¬BB÷23¬BD÷13¬BF÷16¬BH÷27¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬WU÷surrey-scorchers¬AG÷71¬BA÷19¬BC÷17¬BE÷14¬BG÷21¬AN÷n¬~AA÷277WDLF6¬AD÷1492952400¬ADE÷1492952400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬WU÷sheffield-sharks¬AG÷82¬BA÷20¬BC÷22¬BE÷18¬BG÷22¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷84¬BB÷27¬BD÷10¬BF÷29¬BH÷18¬AN÷n¬~ZA÷REGATUL UNIT: BBL - Play-off¬ZEE÷4UagCA6s¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷GtbeNaTd¬ZD÷p¬ZE÷lQAKlFD1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_4UagCA6s¬ZJ÷11¬ZL÷/baschet/regatul-unit/bbl/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000225000BBL - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷hWxKAHDk¬AD÷1494774000¬ADE÷1494774000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Finala¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬AH÷63¬BB÷11¬BD÷16¬BF÷17¬BH÷19¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷2¬AG÷84¬BA÷29¬BC÷18¬BE÷25¬BG÷12¬AN÷n¬~AA÷OENenLQ9¬AD÷1494169200¬ADE÷1494169200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷72¬BA÷13¬BC÷16¬BE÷26¬BG÷17¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬WV÷london-lions¬AH÷55¬BB÷17¬BD÷13¬BF÷10¬BH÷15¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 90-71. Per total: 162-126. ¬AN÷n¬~AA÷pOOim1B3¬AD÷1494009360¬ADE÷1494009360¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷111¬AT÷103¬BA÷31¬BC÷23¬BE÷29¬BG÷20¬BI÷8¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬BZ÷1¬AH÷94¬AU÷84¬BB÷32¬BD÷13¬BF÷24¬BH÷15¬BJ÷10¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 86-105. Per total: 197-199. ¬AN÷n¬~AA÷I1helsdc¬AD÷1494009000¬ADE÷1494009000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬WU÷london-lions¬AG÷71¬BA÷19¬BC÷21¬BE÷23¬BG÷8¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷90¬BB÷24¬BD÷23¬BF÷22¬BH÷21¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷vBgikNti¬AD÷1493836200¬ADE÷1493836200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷105¬BA÷23¬BC÷30¬BE÷28¬BG÷24¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬WV÷worcester-wolves¬AH÷86¬BB÷18¬BD÷31¬BF÷21¬BH÷16¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷YkAxlvvf¬AD÷1493568000¬ADE÷1493568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LON¬AF÷London Lions¬WV÷london-lions¬BZ÷1¬AH÷62¬BB÷10¬BD÷23¬BF÷12¬BH÷17¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬WU÷glasgow-rocks¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷12¬BC÷20¬BE÷21¬BG÷18¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 70-91. Per total: 141-153. ¬AN÷n¬~AA÷faBYlKOm¬AD÷1493568000¬ADE÷1493568000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newcastle Eagles¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬WV÷bristol-flyers¬AH÷82¬BB÷26¬BD÷21¬BF÷18¬BH÷17¬WM÷NEW¬AE÷Newcastle Eagles¬WU÷newcastle-eagles¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷84¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷21¬BG÷17¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 97-94. Per total: 181-176. ¬AN÷n¬~AA÷nZBUk09s¬AD÷1493564400¬ADE÷1493564400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬WV÷surrey-scorchers¬AH÷58¬BB÷12¬BD÷13¬BF÷20¬BH÷13¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷94¬BA÷28¬BC÷23¬BE÷24¬BG÷19¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 73-73. Per total: 167-131. ¬AN÷n¬~AA÷GEasmbg0¬AD÷1493564400¬ADE÷1493564400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷21¬BC÷29¬BE÷20¬BG÷16¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬WV÷sheffield-sharks¬AH÷84¬BB÷16¬BD÷18¬BF÷20¬BH÷30¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 73-71. Per total: 159-155. ¬AN÷n¬~AA÷zerCXIgD¬AD÷1493404560¬ADE÷1493404560¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬WV÷leicester-riders¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷73¬BB÷13¬BD÷18¬BF÷19¬BH÷23¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬WU÷surrey-scorchers¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷73¬BA÷12¬BC÷20¬BE÷20¬BG÷21¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷lbWgd2WD¬AD÷1493404200¬ADE÷1493404200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bristol Flyers¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷97¬BB÷30¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷20¬WM÷BRI¬AE÷Bristol Flyers¬WU÷bristol-flyers¬AG÷94¬BA÷9¬BC÷26¬BE÷18¬BG÷41¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷21zbeMoK¬AD÷1493404200¬ADE÷1493404200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷VER¬AF÷Glasgow Rocks¬WV÷glasgow-rocks¬AH÷70¬BB÷12¬BD÷33¬BF÷15¬BH÷10¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬WU÷london-lions¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷91¬BA÷28¬BC÷16¬BE÷24¬BG÷23¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷pQP2ft1Q¬AD÷1493404200¬ADE÷1493404200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sheffield Sharks¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHE¬AE÷Sheffield Sharks¬WU÷sheffield-sharks¬AG÷71¬BA÷14¬BC÷15¬BE÷21¬BG÷21¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷73¬BB÷22¬BD÷21¬BF÷15¬BH÷15¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~
3
1495817094
211
fixtures
3
1495817094
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri BBL 2016/2017 din sectiunea Baschet/Regatul Unit. Flashscore.ro oferă livescore din BBL 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente BBL 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din BBL 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din BBL 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.