Baschet »Regatul Unit » BBL Trophy » 2016/2017

results
SA÷3¬~ZA÷REGATUL UNIT: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷nJkDFejq¬ZD÷p¬ZE÷buQIBxLE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/regatul-unit/bbl-trophy/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000157000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷tQhK2N4I¬AD÷1487964960¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷90¬BA÷28¬BC÷19¬BE÷23¬BG÷20¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬BZ÷1¬AH÷83¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷21¬BH÷24¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 78-96. Per total: 168-179. ¬AN÷n¬~AA÷nkvH33kC¬AD÷1486582200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plymouth Raiders¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬WV÷worcester-wolves¬AH÷78¬BB÷18¬BD÷12¬BF÷28¬BH÷20¬WM÷PLY¬AE÷Plymouth Raiders¬WU÷plymouth-raiders¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷96¬BA÷18¬BC÷21¬BE÷30¬BG÷27¬AM÷Meciul 1.¬AN÷n¬~AA÷YBuuh5wg¬AD÷1486496700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷104¬BA÷21¬BC÷28¬BE÷29¬BG÷26¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬AH÷69¬BB÷26¬BD÷17¬BF÷17¬BH÷9¬AN÷n¬~AA÷IJkPtkys¬AD÷1486303200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Surrey Scorchers¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Surrey Scorchers¬WU÷surrey-scorchers¬AG÷82¬BA÷16¬BC÷14¬BE÷21¬BG÷31¬WN÷WOR¬AF÷Worcester Wolves¬WV÷worcester-wolves¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷86¬BB÷17¬BD÷27¬BF÷15¬BH÷27¬AN÷n¬~AA÷fLtygoOn¬AD÷1485711000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬WU÷cheshire-phoenix¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷90¬BA÷23¬BC÷20¬BE÷19¬BG÷28¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬WV÷bristol-flyers¬AH÷71¬BB÷21¬BD÷17¬BF÷16¬BH÷17¬AN÷n¬~AA÷xpnWgR8t¬AD÷1485100800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essex L.¬ER÷Sferturi de finală¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essex L.¬WU÷essex-leopards¬AG÷64¬BA÷19¬BC÷10¬BE÷21¬BG÷14¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷93¬BB÷20¬BD÷19¬BF÷38¬BH÷16¬AN÷n¬~AA÷2eNtBmz6¬AD÷1484422200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷London Lions¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LON¬AE÷London Lions¬WU÷london-lions¬AG÷87¬BA÷25¬BC÷22¬BE÷10¬BG÷30¬WN÷GUI¬AF÷Surrey Scorchers¬WV÷surrey-scorchers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷88¬BB÷18¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷25¬AN÷n¬~AA÷pKSyCTKa¬AD÷1483898400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Reading¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷REA¬AE÷Reading¬WU÷reading¬AG÷74¬BA÷28¬BC÷16¬BE÷19¬BG÷11¬WN÷BRI¬AF÷Bristol Flyers¬WV÷bristol-flyers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷85¬BB÷17¬BD÷29¬BF÷18¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷C6UTDkjm¬AD÷1483894800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Glasgow Rocks¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VER¬AE÷Glasgow Rocks¬WU÷glasgow-rocks¬AG÷74¬BA÷13¬BC÷31¬BE÷18¬BG÷12¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬WV÷leicester-riders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷81¬BB÷17¬BD÷29¬BF÷15¬BH÷20¬AN÷n¬~AA÷6TTXC95g¬AD÷1483891200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Leeds Force¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Force¬WU÷leeds-force¬AG÷68¬BA÷8¬BC÷12¬BE÷27¬BG÷21¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬WV÷cheshire-phoenix¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷82¬BB÷21¬BD÷23¬BF÷24¬BH÷14¬AN÷n¬~AA÷I5CeWc6E¬AD÷1483884000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boroughmuir Blaze¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOR¬AE÷Boroughmuir Blaze¬WU÷boroughmuir-blaze¬AG÷74¬BA÷21¬BC÷20¬BE÷20¬BG÷13¬WN÷PLY¬AF÷Plymouth Raiders¬WV÷plymouth-raiders¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷108¬BB÷31¬BD÷27¬BF÷26¬BH÷24¬AN÷n¬~AA÷b3QPEVzs¬AD÷1483815600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derby¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DER¬AE÷Derby¬WU÷derby-trailblazers¬AG÷67¬BA÷10¬BC÷19¬BE÷16¬BG÷22¬WN÷NEW¬AF÷Newcastle Eagles¬WV÷newcastle-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷100¬BB÷34¬BD÷22¬BF÷23¬BH÷21¬AN÷n¬~AA÷QcAA8fE7¬AD÷1483732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Essex L.¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ESS¬AE÷Essex L.¬WU÷essex-leopards¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷86¬BA÷26¬BC÷23¬BE÷16¬BG÷21¬WN÷MAN¬AF÷Manchester Giants¬WV÷manchester-giants¬AH÷84¬BB÷17¬BD÷21¬BF÷24¬BH÷22¬AN÷n¬~AA÷vFDiXwi8¬AD÷1483731300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Worcester Wolves¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WOR¬AE÷Worcester Wolves¬WU÷worcester-wolves¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷99¬BA÷21¬BC÷25¬BE÷26¬BG÷27¬WN÷SHE¬AF÷Sheffield Sharks¬WV÷sheffield-sharks¬AH÷68¬BB÷15¬BD÷18¬BF÷14¬BH÷21¬AN÷n¬~
3
1488062289
14
fixtures
SA÷3¬~ZA÷REGATUL UNIT: BBL Trophy¬ZEE÷tv5pkBnK¬ZB÷197¬ZY÷Regatul Unit¬ZC÷nJkDFejq¬ZD÷p¬ZE÷buQIBxLE¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷197_tv5pkBnK¬ZJ÷2¬ZL÷/baschet/regatul-unit/bbl-trophy/¬ZX÷04Regatul Unit012l Unit0220000000157000BBL Trophy 010Trophy000¬ZCC÷0¬ZAF÷Regatul Unit¬~AA÷GOx8Fs5q¬AD÷1488051900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leicester Riders¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LEI¬AE÷Leicester Riders¬WU÷leicester-riders¬WN÷CHE¬AF÷Cheshire Phoenix¬WV÷cheshire-phoenix¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OCk8rCIM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16},{"BU":"\/bookmaker\/5\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OCk8rCIM.png?bookmaker","IO":0,"BN":"Unibet","BI":5}]}¬AM÷Meciul 1.¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷As0uKNdS¬AD÷1488130200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cheshire Phoenix¬ER÷Semifinale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHE¬AE÷Cheshire Phoenix¬WU÷cheshire-phoenix¬WN÷LEI¬AF÷Leicester Riders¬WV÷leicester-riders¬AL÷{"2":[{"BU":"\/bookmaker\/16\/?from=live-streaming&sport=3","IU":"\/res\/image\/data\/m-ddxzWOqT-OCk8rCIM.png?bookmaker","IO":21,"BN":"bet365","BI":16}]}¬AM÷Meciul 2.¬AN÷n¬~~
3
1488062289
2
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri BBL Trophy 2016/2017 din sectiunea Baschet/Regatul Unit. Flashscore.ro oferă livescore din BBL Trophy 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente BBL Trophy 2016/2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din BBL Trophy 2016/2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 150+ competiții de Baschet din peste 30 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (ligă, cupă sau turneu). Serviciul de scoruri și rezultate live din BBL Trophy 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.