Rugby »Noua Zeelandă » Heartland Championships » 2018

Heartland Championships
Loading ...
results
8
1531799945
0
fixtures
SA÷8¬~ZA÷NOUA ZEELANDĂ: Heartland Championships¬ZEE÷O2zUbCUf¬ZB÷140¬ZY÷Noua Zeelandă¬ZC÷OnBvEl1F¬ZD÷p¬ZE÷vRV0SS63¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷140_O2zUbCUf¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/noua-zeelanda/heartland-championships/¬ZX÷08Noua Zeeland013elandă0020000000179000Heartland Ch023nships000¬ZCC÷0¬ZAF÷Noua Zeelandă¬~AA÷WzaOgdBm¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MID¬AF÷Mid Cant¬JB÷bZx5vrKS¬WV÷mid-cant¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬JA÷GAm0uO4M¬WU÷horowhenua¬AN÷n¬~AA÷QcbShGQg¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬JA÷0rPWZ1Sq¬WU÷king-country¬WN÷EAS¬AF÷East Coast¬JB÷88OzZLsj¬WV÷east-coast¬AN÷n¬~AA÷v12Wizt0¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Otago¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North Otago¬JA÷naNvYucd¬WU÷north-otago¬WN÷BUL¬AF÷Buller¬JB÷l41NdPZd¬WV÷buller¬AN÷n¬~AA÷MPiyife6¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poverty Bay¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬JB÷dU4Vf349¬WV÷wairarapa¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬JA÷275Reqk3¬WU÷poverty-bay¬AN÷n¬~AA÷0GjujEAC¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Thames Valley¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷THA¬AE÷Thames Valley¬JA÷zL3ZgNJF¬WU÷thames-valley¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬JB÷jVM3xelr¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷UkeqkYPI¬AD÷1535164200¬ADE÷1535164200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wanganui¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAN¬AE÷Wanganui¬JA÷ULL7yF3l¬WU÷wanganui¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬JB÷OrLBzZIf¬WV÷south-cant¬AN÷n¬~AA÷8tfmlhuP¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬JA÷MTwFZhY0¬WU÷buller¬WN÷KIN¬AF÷King Country¬JB÷4hTJYCm7¬WV÷king-country¬AN÷n¬~AA÷CEKTdpqP¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬JA÷rqSNXW2D¬WU÷east-coast¬WN÷HOR¬AF÷Horowhenua¬JB÷WbL5dGuE¬WV÷horowhenua¬AN÷n¬~AA÷n7Beh4it¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬JA÷AkK9ezeK¬WU÷mid-cant¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬JB÷hE9EffAQ¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~AA÷tUAaiO6n¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷South Cant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SOU¬AE÷South Cant¬JA÷UZ0tjEIs¬WU÷south-cant¬WN÷POV¬AF÷Poverty Bay¬JB÷Od0pkYXm¬WV÷poverty-bay¬AN÷n¬~AA÷vyeZUUf8¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Wairarapa¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WAI¬AE÷Wairarapa¬JA÷tYECWSYI¬WU÷wairarapa¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬JB÷hARJvQQu¬WV÷thames-valley¬AN÷n¬~AA÷KK93jrMh¬AD÷1535769000¬ADE÷1535769000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷West Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WES¬AE÷West Coast¬JA÷2mallhmf¬WU÷west-coast¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬JB÷raGomC20¬WV÷wanganui¬AN÷n¬~AA÷xd48k2ya¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Buller¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BUL¬AE÷Buller¬JA÷MkFknWH6¬WU÷buller¬WN÷THA¬AF÷Thames Valley¬JB÷GCEgojXC¬WV÷thames-valley¬AN÷n¬~AA÷Gn3ClMj5¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Coast¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EAS¬AE÷East Coast¬JA÷UFIcpAnJ¬WU÷east-coast¬WN÷WAI¬AF÷Wairarapa¬JB÷WKdt9gPJ¬WV÷wairarapa¬AN÷n¬~AA÷pSfTpvjU¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Horowhenua¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SOU¬AF÷South Cant¬JB÷QsYybTGI¬WV÷south-cant¬WM÷HOR¬AE÷Horowhenua¬JA÷86wXb91C¬WU÷horowhenua¬AN÷n¬~AA÷A92Gmt6B¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷King Country¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIN¬AE÷King Country¬JA÷ABep8DvQ¬WU÷king-country¬WN÷NOR¬AF÷North Otago¬JB÷23mC3Xns¬WV÷north-otago¬AN÷n¬~AA÷OC6Kn0LH¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Mid Cant¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MID¬AE÷Mid Cant¬JA÷tfnG2i2m¬WU÷mid-cant¬WN÷WES¬AF÷West Coast¬JB÷OIyL1BHg¬WV÷west-coast¬AN÷n¬~AA÷6ydPoKzO¬AD÷1536373800¬ADE÷1536373800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Poverty Bay¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POV¬AE÷Poverty Bay¬JA÷zguP0VWa¬WU÷poverty-bay¬WN÷WAN¬AF÷Wanganui¬JB÷UFvTakn6¬WV÷wanganui¬AN÷n¬~
8
1531799945
48
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Heartland Championships 2018 din sectiunea Rugby/Noua Zeelandă. Flashscore.ro oferă livescore din Heartland Championships 2018, rezultate finale și parțiale, clasamente Heartland Championships 2018 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din Heartland Championships 2018 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din Heartland Championships 2018 este real-time și se actualizează instant.