Rezultate, scoruri live si clasamete NRC 2017  

Rugby »Australia » NRC » 2017

results
SA÷8¬~ZA÷AUSTRALIA: NRC¬ZEE÷4Yshop63¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷6mA7z2VA¬ZD÷p¬ZE÷fa1vW87a¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷24_4Yshop63¬ZJ÷2¬ZL÷/rugby/australia/nrc/¬ZX÷07Australia 009tralia0350000000179000NRC 003......000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷rROisrxD¬AD÷1509256800¬ADE÷1509256800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queensland Country¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Country¬JA÷rXRktYhb¬WU÷queensland-country¬AG÷26¬BA÷26¬BC÷0¬WN÷PER¬AF÷Perth Spirit¬JB÷MNQguh84¬WV÷perth-spirit¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷29¬BB÷7¬BD÷22¬~AA÷dUSet2iJ¬AD÷1509249600¬ADE÷1509249600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Greater Sydney Rams¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GRE¬AE÷Greater Sydney Rams¬JA÷GbucvCNA¬WU÷western-sydney-rams¬AG÷22¬BA÷15¬BC÷7¬WN÷CAN¬AF÷Canberra Vikings¬JB÷fkv1wWxH¬WV÷canberra-vikings¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷35¬BB÷21¬BD÷14¬~AA÷l4PmrOM6¬AD÷1509172380¬ADE÷1509172380¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fiji¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIJ¬AE÷Fiji¬JA÷n5YtrfOo¬WU÷fijian-drua¬BA÷0¬BC÷29¬AG÷29¬WN÷NOR¬AF÷Sydney Rays¬JB÷08xosEwh¬WV÷sydney-rays¬AS÷2¬AZ÷2¬BB÷12¬BD÷24¬AH÷36¬~AA÷ADQqq470¬AD÷1509156000¬ADE÷1509156000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷NSW Country Eagles¬ER÷Runda 9¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NSW¬AE÷NSW Country Eagles¬JA÷WhbXNjwU¬WU÷nsw-country-eagles¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷38¬BA÷14¬BC÷24¬WN÷BRI¬AF÷Brisbane City¬JB÷Y1paJAoo¬WV÷brisbane-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷38¬BB÷19¬BD÷19¬~AA÷hxWvpphf¬AD÷1508643000¬ADE÷1508643000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Melbourne Rising¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MEL¬AE÷Melbourne Rising¬JA÷zR4OPC8H¬WU÷melbourne-rising¬AG÷19¬BA÷12¬BC÷7¬WN÷NSW¬AF÷NSW Country Eagles¬JB÷EH3SOWNN¬WV÷nsw-country-eagles¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷47¬BB÷14¬BD÷33¬~AA÷EoXzoQxl¬AD÷1508565600¬ADE÷1508565600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Perth Spirit¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷PER¬AE÷Perth Spirit¬JA÷UT1GRYw5¬WU÷perth-spirit¬AG÷31¬BA÷24¬BC÷7¬WN÷NOR¬AF÷Sydney Rays¬JB÷t45KQhgB¬WV÷sydney-rays¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷44¬BB÷20¬BD÷24¬~AA÷bLR5jnFQ¬AD÷1508558400¬ADE÷1508558400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane City¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬JA÷0lAaVGvt¬WU÷brisbane-city¬AG÷19¬BA÷19¬BC÷0¬WN÷GRE¬AF÷Greater Sydney Rams¬JB÷vu93Uzfn¬WV÷western-sydney-rams¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷31¬BB÷7¬BD÷24¬~AA÷KOXWo6Ns¬AD÷1508551200¬ADE÷1508551200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fiji¬ER÷Runda 8¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIJ¬AE÷Fiji¬JA÷8ED7Tf9h¬WU÷fijian-drua¬AG÷17¬BA÷7¬BC÷10¬WN÷QUE¬AF÷Queensland Country¬JB÷n5CBSEOb¬WV÷queensland-country¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷24¬BB÷12¬BD÷12¬~AA÷x6wch8pE¬AD÷1508047200¬ADE÷1508047200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brisbane City¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRI¬AE÷Brisbane City¬JA÷lAtsDZOB¬WU÷brisbane-city¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷51¬BA÷34¬BC÷17¬WN÷MEL¬AF÷Melbourne Rising¬JB÷S0uoCgvI¬WV÷melbourne-rising¬AH÷24¬BB÷0¬BD÷24¬~AA÷Gdx1iSaK¬AD÷1508038200¬ADE÷1508038200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Vikings¬ER÷Runda 7¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Vikings¬JA÷MNvkBDgO¬WU÷canberra-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷71¬BA÷21¬BC÷50¬WN÷NOR¬AF÷Sydney Rays¬JB÷zRrgAX8U¬WV÷sydney-rays¬AH÷14¬BB÷0¬BD÷14¬~ZA÷AUSTRALIA: NRC - Play-off¬ZEE÷4Yshop63¬ZB÷24¬ZY÷Australia¬ZC÷0A9BZLpH¬ZD÷p¬ZE÷fa1vW87a¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷24_4Yshop63¬ZJ÷11¬ZL÷/rugby/australia/nrc/¬ZX÷07Australia 009tralia0350000000235000NRC - Play-o014ay-off000¬ZCC÷0¬ZAF÷Australia¬~AA÷Y7BjqJxh¬AD÷1510389000¬ADE÷1510389000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Vikings¬ER÷Finala¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷QUE¬AF÷Queensland Country¬JB÷vVaAd3Uo¬WV÷queensland-country¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷2¬AH÷42¬BB÷7¬BD÷35¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Vikings¬JA÷QRBSXJio¬WU÷canberra-vikings¬AG÷28¬BA÷21¬BC÷7¬~AA÷4z2I29rr¬AD÷1509854400¬ADE÷1509854400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Queensland Country¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷QUE¬AE÷Queensland Country¬JA÷Iw6rRctU¬WU÷queensland-country¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷57¬WN÷FIJ¬AF÷Fiji¬JB÷vsC9MHlo¬WV÷fijian-drua¬AH÷21¬~AA÷CrAj7kzR¬AD÷1509782400¬ADE÷1509782400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Canberra Vikings¬ER÷Semifinale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAN¬AE÷Canberra Vikings¬JA÷pQ7zTJBH¬WU÷canberra-vikings¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷40¬WN÷PER¬AF÷Perth Spirit¬JB÷OG6vSwRN¬WV÷perth-spirit¬AH÷35¬~
8
1534706906
39
fixtures
8
1534706906
0
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NRC 2017 din sectiunea Rugby/Australia. Flashscore.ro oferă livescore din NRC 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente NRC 2017 și detalii meciuri. Pe lângă scorurile din NRC 2017 mai puteți găsi la Flashscore.ro încă 5000+ de competiții sportive din peste 30 sporturi din întreaga lume. Click pe sportul dorit din meniul de sus sau pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită. Serviciul de scoruri și rezultate live din NRC 2017 este real-time și se actualizează instant.