Fotbal »Irlanda » FAI Cup » 2017

results
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irlanda¬ZC÷bgckrFBL¬ZD÷p¬ZE÷AiwBsLHN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda/fai-cup/¬ZX÷00Irlanda 007rlanda0030000000169000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanda¬~AA÷nakpVwO0¬AD÷1502645400¬ADE÷1502645400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundalk¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬WU÷dundalk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷DER¬AF÷Derry City¬WV÷derry-city¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷b1yQVAEB¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Evergreen Utd.¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷EVE¬AE÷Evergreen Utd.¬WU÷evergreen-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DRO¬AF÷Drogheda¬WV÷drogheda¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷C4uUUUTH¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷11¬CX÷Killester Utd¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Killester Utd¬WU÷killester-utd¬AZ÷0¬AG÷3¬AT÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬WV÷galway¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷4¬AU÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷4zpkUcw7¬AD÷1502629200¬ADE÷1502629200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Portmarnock¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷POR¬AE÷Portmarnock¬WU÷portmarnock¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬WV÷st-patricks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷AJe6xMVQ¬AD÷1502622000¬ADE÷1502622000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bluebell Utd¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Bluebell Utd¬WU÷bluebell-utd¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SHE¬AF÷Sheriff YC¬WV÷sheriff-yc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷G0YYXuvr¬AD÷1502563500¬ADE÷1502563500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cobh Ramblers¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COB¬AE÷Cobh Ramblers¬WU÷cobh-ramblers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LIM¬AF÷Limerick¬WV÷limerick¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷EoixXagl¬AD÷1502562600¬ADE÷1502562600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Longford¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SLI¬AF÷Sligo Rovers¬WV÷sligo-rovers¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷2¬AU÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷LON¬AE÷Longford¬WU÷longford¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷88jtWJ8f¬AD÷1502560800¬ADE÷1502560800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bray¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bray¬WU÷bray¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷COR¬AF÷Cork City¬WV÷cork-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷xnmHXWqa¬AD÷1502559000¬ADE÷1502559000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bangor Celtic¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Celtic¬WU÷bangor-celtic¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬WN÷EVE¬AF÷Everton AFC¬WV÷everton-afc¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷GxnLWja5¬AD÷1502553600¬ADE÷1502553600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ballincollig¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAL¬AE÷Ballincollig¬WU÷ballincollig¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬WV÷athlone¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷ULmDYCUh¬AD÷1502550000¬ADE÷1502550000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cobh Wanderers¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COB¬AE÷Cobh Wanderers¬WU÷cobh-wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷KIL¬AF÷Killarney Celtic¬WV÷killarney-celtic¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷dUWzh1VD¬AD÷1502478000¬ADE÷1502478000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Finn Harps¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FIN¬AE÷Finn Harps¬WU÷finn-harps¬AS÷1¬AZ÷0¬BY÷1¬AG÷4¬AT÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷BOH¬AF÷Bohemians¬WV÷bohemians¬AZ÷0¬AH÷3¬AU÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷jVl9ZhFn¬AD÷1502478000¬ADE÷1502478000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shamrock Rovers¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHA¬AE÷Shamrock Rovers¬WU÷shamrock-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GLE¬AF÷Glenville¬WV÷glenville¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rRrgTHhD¬AD÷1502478000¬ADE÷1502478000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wexford¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEX¬AE÷Wexford¬WU÷wexford¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Utd¬WV÷crumlin-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WSd2w2GK¬AD÷1502477100¬ADE÷1502477100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waterford¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷SHE¬AF÷Shelbourne¬WV÷shelbourne¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AK÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬WM÷WAT¬AE÷Waterford¬WU÷waterford¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷86a4zZat¬AD÷1502474400¬ADE÷1502474400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cabinteely¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CAB¬AE÷Cabinteely¬WU÷cabinteely¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷UCD¬AF÷UC Dublin¬WV÷uc-dublin¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1503337114
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irlanda¬ZC÷bgckrFBL¬ZD÷p¬ZE÷AiwBsLHN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda/fai-cup/¬ZX÷00Irlanda 007rlanda0030000000169000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanda¬~AA÷OWlCHft4¬AD÷1503684000¬ADE÷1503684000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bluebell Utd¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLU¬AE÷Bluebell Utd¬WU÷bluebell-utd¬WN÷CAB¬AF÷Cabinteely¬WV÷cabinteely¬AN÷n¬~AA÷t8B7JYeo¬AD÷1503686700¬ADE÷1503686700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bangor Celtic¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Celtic¬WU÷bangor-celtic¬WN÷LON¬AF÷Longford¬WV÷longford¬AN÷n¬~AA÷jJj4JGBi¬AD÷1503686700¬ADE÷1503686700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cork City¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Cork City¬WU÷cork-city¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬WV÷athlone¬AN÷n¬~AA÷t8qHGEeA¬AD÷1503686700¬ADE÷1503686700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drogheda¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷COB¬AF÷Cobh Wanderers¬WV÷cobh-wanderers¬WM÷DRO¬AE÷Drogheda¬WU÷drogheda¬AN÷n¬~AA÷4rlvy1RI¬AD÷1503686700¬ADE÷1503686700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Shelbourne¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shelbourne¬WU÷shelbourne¬WN÷SHA¬AF÷Shamrock Rovers¬WV÷shamrock-rovers¬AN÷n¬~AA÷vqm0Kddo¬AD÷1503686700¬ADE÷1503686700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Patricks¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷STP¬AE÷St. Patricks¬WU÷st-patricks¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬WV÷galway¬AN÷n¬~AA÷ptj8IzRc¬AD÷1503768600¬ADE÷1503768600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Limerick¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Limerick¬WU÷limerick¬WN÷FIN¬AF÷Finn Harps¬WV÷finn-harps¬AN÷n¬~AA÷KbrLFYAG¬AD÷1503838800¬ADE÷1503838800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crumlin Utd¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crumlin Utd¬WU÷crumlin-utd¬WN÷DUN¬AF÷Dundalk¬WV÷dundalk¬AN÷n¬~
1
1503337114
8
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Irlandei, FAI Cup din sectiunea Fotbal/Irlanda. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Irlandei, FAI Cup, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Irlandei, FAI Cup și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Irlandei, FAI Cup mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Irlandei, FAI Cup este real-time și se actualizează instant.