Rezultate, scoruri live si clasamete Cupa Irlandei, FAI Cup

Fotbal »Irlanda » FAI Cup » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irlanda¬ZC÷0A7ipX8j¬ZD÷p¬ZE÷EyxUhCJ1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda/fai-cup/¬ZX÷00Irlanda 007rlanda0030000000179000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanda¬~AA÷hYiV8fKU¬AD÷1534082400¬ADE÷1534082400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cockhill¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷LIM¬AF÷Limerick¬JB÷W8rh5B1K¬WV÷limerick¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬WM÷COC¬AE÷Cockhill¬JA÷KYvl6inE¬WU÷cockhill¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬~AA÷dU0b8roH¬AD÷1534075200¬ADE÷1534075200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Home Farm¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷HOM¬AE÷Home Farm¬JA÷WnF2BnOg¬WU÷home-farm¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷COR¬AF÷Cork City¬JB÷AwE6A6w0¬WV÷cork-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷5¬BD÷0¬~AA÷6u8oBp1b¬AD÷1534013100¬ADE÷1534013100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sligo Rovers¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SLI¬AE÷Sligo Rovers¬JA÷EeGqeRwD¬WU÷sligo-rovers¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LON¬AF÷Longford¬JB÷hnFmfogJ¬WV÷longford¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷tblR9z5O¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Newmarket Celtic¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NEW¬AE÷Newmarket Celtic¬JA÷Svh2rlf7¬WU÷newmarket-celtic¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CAB¬AF÷Cabinteely¬JB÷6Vj6s89D¬WV÷cabinteely¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷271f9OVA¬AD÷1534006800¬ADE÷1534006800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North End United¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North End United¬JA÷zLLgD8gs¬WU÷north-end-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬JB÷lOPcCS8m¬WV÷galway¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷4¬BD÷0¬~AA÷8pjJBdzC¬AD÷1534003200¬ADE÷1534003200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Blarney Utd¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BLA¬AE÷Blarney Utd¬JA÷OneonWfr¬WU÷blarney-utd¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷DER¬AF÷Derry City¬JB÷xjakojAl¬WV÷derry-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷12¬BB÷7¬BD÷5¬~AA÷l4cjA4G4¬AD÷1534003200¬ADE÷1534003200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Maynooth Univ.¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAY¬AE÷Maynooth Univ.¬JA÷vkzOIUVJ¬WU÷maynooth-university¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷LEE¬AF÷Leeds Cork¬JB÷IuZRHloQ¬WV÷leeds-cork¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷Iu3R1tOp¬AD÷1533996000¬ADE÷1533996000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dublin Bus¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUB¬AE÷Dublin Bus¬JA÷Q5b5V7FP¬WU÷dublin-bus¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CIE¬AF÷CIE Ranch¬JB÷SEpXQRNt¬WV÷cie-ranch¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷Sl9sCQoh¬AD÷1533996000¬ADE÷1533996000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Skerries¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷WAT¬AF÷Waterford¬JB÷KYGud7O6¬WV÷waterford¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷4¬BB÷2¬BD÷2¬WM÷SKE¬AE÷Skerries¬JA÷6VCycm90¬WU÷skerries-town¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬~AA÷zLa2720N¬AD÷1533927600¬ADE÷1533927600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wexford¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷WEX¬AE÷Wexford¬JA÷vDIA9Qh6¬WU÷wexford¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOH¬AF÷Bohemians¬JB÷I3HE8p8C¬WV÷bohemians¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷7¬BB÷4¬BD÷3¬~AA÷bF4wD6Wo¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Bray¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRA¬AE÷Bray¬JA÷pGOSb9vl¬WU÷bray¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬AT÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FIN¬AF÷Finn Harps¬JB÷O6NWcTgf¬WV÷finn-harps¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷3¬AU÷1¬BB÷0¬BD÷1¬~AA÷CIdADI5a¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drogheda¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Drogheda¬JA÷Isp560tc¬WU÷drogheda¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SHA¬AF÷Shamrock Rovers¬JB÷dYr95Ke3¬WV÷shamrock-rovers¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷KO5ZDnHu¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundalk¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬JA÷EXXd4VGQ¬WU÷dundalk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷COB¬AF÷Cobh Ramblers¬JB÷GtKOakPs¬WV÷cobh-ramblers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GWGa6MFT¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Inchicore Athletic¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INC¬AE÷Inchicore Athletic¬JA÷0S6J74NI¬WU÷inchicore-athletic-fc¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬JB÷C2AN6OxP¬WV÷st-patricks¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷0¬BD÷5¬~AA÷nykNAGkI¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shelbourne¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SHE¬AE÷Shelbourne¬JA÷WCbgpAPf¬WU÷shelbourne¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬JB÷A3ccqUv1¬WV÷athlone¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷j9eECxL5¬AD÷1533926700¬ADE÷1533926700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UC Dublin¬ER÷1/16-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷UCD¬AE÷UC Dublin¬JA÷4brD4vB9¬WU÷uc-dublin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷PIR¬AF÷Pike Rovers¬JB÷rksH3bQF¬WV÷pike-rovers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷GxSQjaT7¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CIE Ranch¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIE¬AE÷CIE Ranch¬JA÷WOSRXvq3¬WU÷cie-ranch¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷LET¬AF÷Letterkenny Rovers¬JB÷EmIWWbb9¬WV÷letterkenny-rovers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷OtYtczjs¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷North End United¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North End United¬JA÷budFOz6k¬WU÷north-end-united¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷CHE¬AF÷Cherry Orchard¬JB÷h2eJNfLe¬WV÷cherry-orchard¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬~AA÷UuG8Fr68¬AD÷1524391200¬ADE÷1524391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dublin Bus¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUB¬AE÷Dublin Bus¬JA÷hvHzWIDF¬WU÷dublin-bus¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷FIR¬AF÷Firhouse¬JB÷04GvVxTL¬WV÷firhouse¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬~AA÷8WECE2LE¬AD÷1524391200¬ADE÷1524391200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Kilnamanagh¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilnamanagh¬JA÷veFrUdrS¬WU÷kilnamanagh¬AG÷1¬WN÷SKE¬AF÷Skerries¬JB÷pxhBPGjq¬WV÷skerries-town¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬~
1
1534464511
24
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irlanda¬ZC÷0A7ipX8j¬ZD÷p¬ZE÷EyxUhCJ1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda/fai-cup/¬ZX÷00Irlanda 007rlanda0030000000179000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanda¬~AA÷xddBXsRo¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CIE Ranch¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷UCD¬AF÷UC Dublin¬JB÷lMdn9YVn¬WV÷uc-dublin¬WM÷CIE¬AE÷CIE Ranch¬JA÷6c7sAEGt¬WU÷cie-ranch¬AN÷n¬~AA÷QV7RTaQA¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cork City¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷COR¬AE÷Cork City¬JA÷MoZwn2Uj¬WU÷cork-city¬WN÷MAY¬AF÷Maynooth Univ.¬JB÷OjDMAo7i¬WV÷maynooth-university¬AN÷n¬~AA÷U3EIVLeb¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Derry City¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DER¬AE÷Derry City¬JA÷KKDc6WF5¬WU÷derry-city¬WN÷STP¬AF÷St. Patricks¬JB÷xd825jVB¬WV÷st-patricks¬AN÷n¬~AA÷4M6VSJuH¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Drogheda¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DRO¬AE÷Drogheda¬JA÷2sCQ95Mc¬WU÷drogheda¬WN÷WAT¬AF÷Waterford¬JB÷A7BU8Py4¬WV÷waterford¬AN÷n¬~AA÷8fDMUuB4¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dundalk¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬JA÷Gn764ApI¬WU÷dundalk¬WN÷FIN¬AF÷Finn Harps¬JB÷8rVZnrFp¬WV÷finn-harps¬AN÷n¬~AA÷zsFEW1th¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Galway¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GAL¬AE÷Galway¬JA÷n7Fk8hog¬WU÷galway¬WN÷BOH¬AF÷Bohemians¬JB÷tUEg7C0a¬WV÷bohemians¬AN÷n¬~AA÷bq6ZRweN¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Limerick¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LIM¬AE÷Limerick¬JA÷lbAY7qiA¬WU÷limerick¬WN÷CAB¬AF÷Cabinteely¬JB÷WMaw736G¬WV÷cabinteely¬AN÷n¬~AA÷CnAwRcAT¬AD÷1535292000¬ADE÷1535292000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Longford¬ER÷1/8-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷LON¬AE÷Longford¬JA÷pQ3s6NLM¬WU÷longford¬WN÷SHE¬AF÷Shelbourne¬JB÷vm3o5syT¬WV÷shelbourne¬AN÷n¬~
1
1534464511
8
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Irlandei, FAI Cup din sectiunea Fotbal/Irlanda. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Irlandei, FAI Cup, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Irlandei, FAI Cup și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Irlandei, FAI Cup mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Irlandei, FAI Cup este real-time și se actualizează instant.