Fotbal »Irlanda » FAI Cup » 2018

results
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irlanda¬ZC÷0A7ipX8j¬ZD÷p¬ZE÷EyxUhCJ1¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda/fai-cup/¬ZX÷00Irlanda 007rlanda0030000000177000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanda¬~AA÷YgzAfsUr¬AD÷1524315600¬ADE÷1524315600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Avondale Utd¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AVO¬AE÷Avondale Utd¬JA÷dfCiWR7b¬WU÷avondale-united¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷PIR¬AF÷Pike Rovers¬JB÷vJ1dVoN4¬WV÷pike-rovers¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬~~
1
1524343499
1
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irlanda¬ZC÷0A7ipX8j¬ZD÷p¬ZE÷EyxUhCJ1¬ZF÷2¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda/fai-cup/¬ZX÷00Irlanda 007rlanda0030000000177000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanda¬~AA÷KAYHhLbe¬AD÷1524319200¬ADE÷1524319200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Leeds Cork¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MIC¬AF÷St. Michael's¬JB÷QRyxBHyj¬WV÷st-michael-s¬WM÷LEE¬AE÷Leeds Cork¬JA÷8jsXBcMq¬WU÷leeds-cork¬AN÷n¬~AA÷2ZNMiuE1¬AD÷1524322800¬ADE÷1524322800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Maynooth Univ.¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAY¬AE÷Maynooth Univ.¬JA÷4IztAyid¬WU÷maynooth-university¬WN÷EVE¬AF÷Everton AFC¬JB÷ILONYKTd¬WV÷everton-afc¬AN÷n¬~AA÷tKZDg1qk¬AD÷1524333600¬ADE÷1524333600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inchicore Athletic¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INC¬AE÷Inchicore Athletic¬JA÷x4KaU5xB¬WU÷inchicore-athletic-fc¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Utd¬JB÷WQJ3TPiH¬WV÷crumlin-utd¬AN÷n¬~AA÷UuG8Fr68¬AD÷1524391200¬ADE÷1524391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Dublin Bus¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DUB¬AE÷Dublin Bus¬JA÷hvHzWIDF¬WU÷dublin-bus¬WN÷FIR¬AF÷Firhouse¬JB÷04GvVxTL¬WV÷firhouse¬AN÷n¬~AA÷8WECE2LE¬AD÷1524391200¬ADE÷1524391200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kilnamanagh¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷KIL¬AE÷Kilnamanagh¬JA÷veFrUdrS¬WU÷kilnamanagh¬WN÷SKE¬AF÷Skerries¬JB÷pxhBPGjq¬WV÷skerries-town¬AN÷n¬~AA÷GxSQjaT7¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CIE Ranch¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CIE¬AE÷CIE Ranch¬JA÷WOSRXvq3¬WU÷cie-ranch¬WN÷LET¬AF÷Letterkenny Rovers¬JB÷EmIWWbb9¬WV÷letterkenny-rovers¬AN÷n¬~AA÷OtYtczjs¬AD÷1524402000¬ADE÷1524402000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North End United¬ER÷1/32-finale¬RW÷0¬AX÷0¬BW÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NOR¬AE÷North End United¬JA÷budFOz6k¬WU÷north-end-united¬WN÷CHE¬AF÷Cherry Orchard¬JB÷h2eJNfLe¬WV÷cherry-orchard¬AN÷n¬~~
1
1524343499
7
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Irlandei, FAI Cup din sectiunea Fotbal/Irlanda. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Irlandei, FAI Cup, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Irlandei, FAI Cup și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Irlandei, FAI Cup mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Irlandei, FAI Cup este real-time și se actualizează instant.