Fotbal »Uruguay » Primera Division » 2016/2017

Primera Division
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷URUGUAY: Primera Division¬ZEE÷r9s6zO6P¬ZB÷201¬ZY÷Uruguay¬ZC÷GIPeymsd¬ZD÷p¬ZE÷6c1UVtIr¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷201_r9s6zO6P¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/uruguay/primera-division/¬ZX÷00Uruguay 007ruguay0010000000153000Primera Divi016vision000¬ZCC÷0¬~AA÷EHJ2XVUG¬AD÷1481486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Nacional¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Nacional¬WU÷club-nacional¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOS¬AF÷Boston River¬WV÷boston-river¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷S0HjzYpb¬AD÷1481486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Danubio¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAN¬AE÷Danubio¬WU÷danubio¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷LIV¬AF÷Liverpool M.¬WV÷liverpool-m¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0EFbYBFA¬AD÷1481486400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Rampla Juniors¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAM¬AE÷Rampla Juniors¬WU÷rampla-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷WAN¬AF÷Wanderers¬WV÷wanderers¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zX7BV9aT¬AD÷1481400900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Penarol¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PEN¬AE÷Penarol¬WU÷penarol¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DEF¬AF÷Defensor Sp.¬WV÷defensor-sp¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6FfwRT7p¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cerro CA¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CER¬AE÷Cerro CA¬WU÷cerro-ca¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷River Plate¬WV÷river-plate¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷APMoyEVi¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Plaza Colonia¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷PLA¬AE÷Plaza Colonia¬WU÷plaza-colonia¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SUD¬AF÷Sud America¬WV÷sud-america¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷dt97WkpN¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Racing Montevideo¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷JUV¬AF÷Juventud¬WV÷juventud¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷RAC¬AE÷Racing Montevideo¬WU÷racing-montevideo¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷6iGfZi04¬AD÷1481400000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Espanola¬ER÷Runda 15¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷VIL¬AE÷Villa Espanola¬WU÷villa-espanola¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷FEN¬AF÷Fenix¬WV÷fenix¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷0d4OWbv6¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Club Nacional¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLU¬AE÷Club Nacional¬WU÷club-nacional¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JUV¬AF÷Juventud¬WV÷juventud¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WMaKXvPa¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Defensor Sp.¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DEF¬AE÷Defensor Sp.¬WU÷defensor-sp¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAC¬AF÷Racing Montevideo¬WV÷racing-montevideo¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷IVZaDAwo¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Fenix¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬AV÷1480909578|¬BX÷-1¬WM÷FEN¬AE÷Fenix¬WU÷fenix¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷DAN¬AF÷Danubio¬WV÷danubio¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WYNsxfGo¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liverpool M.¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷LIV¬AE÷Liverpool M.¬WU÷liverpool-m¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷PLA¬AF÷Plaza Colonia¬WV÷plaza-colonia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷MBhXUx9I¬AD÷1480879800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Wanderers¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬AV÷1480909566|¬BX÷-1¬WM÷WAN¬AE÷Wanderers¬WU÷wanderers¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷3¬BC÷0¬WN÷VIL¬AF÷Villa Espanola¬WV÷villa-espanola¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷vm3SVIgC¬AD÷1480793400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boston River¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston River¬WU÷boston-river¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷RAM¬AF÷Rampla Juniors¬WV÷rampla-juniors¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷hW0GYK9g¬AD÷1480793400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷River Plate¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷River Plate¬WU÷river-plate¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷PEN¬AF÷Penarol¬WV÷penarol¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷A7BBZ0fm¬AD÷1480793400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sud America¬ER÷Runda 14¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CER¬AF÷Cerro CA¬WV÷cerro-ca¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬WM÷SUD¬AE÷Sud America¬WU÷sud-america¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~
1
1484603311
120
fixtures
1
1484603311
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Primera Division 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Uruguay. FlashScore.ro oferă livescore din Primera Division 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Primera Division 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Primera Division 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Primera Division 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.