Fotbal »Turcia » Cupa » 2015/2016

results
1
1440744874
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷TURCIA: Cupa - Primul tur¬ZB÷191¬ZC÷xbBGN05R¬ZD÷p¬ZE÷xdAdEiaK¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷191_WbT430Fg¬ZJ÷29¬ZL÷/fotbal/turcia/cupa/¬ZX÷00Turcia......006Turcia02500108000Cupa - Primu017ul tur¬~AA÷pnsl5eZb¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷12 Bingol¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷BIN¬AE÷12 Bingol¬WU÷12-bingol¬OA÷team¬WN÷OSM¬AF÷Osmaniyespor¬WV÷osmaniyespor¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Oxth4Fl5¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Adiyamanspor¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷ADI¬AE÷Adiyamanspor¬WU÷adiyamanspor¬OA÷team¬WN÷KIL¬AF÷Kilis Bld.¬WV÷kilis-bld¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷2Niq6yKh¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Agri Genclerbirligi¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷AGR¬AE÷Agri Genclerbirligi¬WU÷agri-genclerbirligi¬OA÷team¬WN÷TAT¬AF÷Tatvan¬WV÷tatvan¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷pppFO1KD¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Arhavispor¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷ARH¬AE÷Arhavispor¬WU÷arhavispor¬OA÷team¬WN÷ARD¬AF÷Ardahanspor¬WV÷ardahanspor¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷IXQ7PPKD¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Igdir Aras Spor¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷IGD¬AE÷Igdir Aras Spor¬WU÷igdir-aras-spor¬OA÷team¬WN÷SAR¬AF÷Sarikamis Bld.¬WV÷sarikamis-bld¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷fcly8ckt¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kiziltepe Firat¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷KIZ¬AE÷Kiziltepe Firat¬WU÷kiziltepe-firat¬OA÷team¬WN÷MUS¬AF÷Mus Demirspor¬WV÷mus-demirspor¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷lKmu7H4n¬AD÷1441197000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yuksekova¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WN÷KUR¬AF÷Kurtalanspor¬WV÷kurtalanspor¬OB÷team¬WM÷YUK¬AE÷Yuksekova¬WU÷yuksekova¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷6LX80XmU¬AD÷1441198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Aksaray 1989 Spor¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷AKS¬AE÷Aksaray 1989 Spor¬WU÷aksaray-1989-spor¬OA÷team¬WN÷NEV¬AF÷Nevsehirspor¬WV÷nevsehirspor¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷rs9ELGJu¬AD÷1441198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Egirdirspor¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WN÷SUA¬AF÷Usakspor¬WV÷usakspor¬OB÷team¬WM÷EGI¬AE÷Egirdirspor¬WU÷egirdirspor¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷MX7IKzZo¬AD÷1441198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Karaman Bld.¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷KAR¬AE÷Karaman Bld.¬WU÷karaman-bld¬OA÷team¬WN÷BUC¬AF÷Bucak Bld.¬WV÷bucak-bld¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷W2ud3Z3B¬AD÷1441198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷SinopSpor¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WN÷CAN¬AF÷Cankiri¬WV÷cankiri¬OB÷team¬WM÷SIN¬AE÷SinopSpor¬WU÷sinopspor¬OA÷team¬AN÷n¬~AA÷Agv02gJH¬AD÷1441198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Turk Metal¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷TUR¬AE÷Turk Metal¬WU÷turk-metal¬OA÷team¬WN÷YEN¬AF÷Yeni Amasyaspor¬WV÷yeni-amasyaspor¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷hIT41DYN¬AD÷1441198800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Yozgatspor 1959 FK¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷YOZ¬AE÷Yozgatspor 1959 FK¬WU÷yozgatspor-1959-fk¬OA÷team¬WN÷KIR¬AF÷Kirsehirspor¬WV÷kirsehirspor¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷Ia1RIE3b¬AD÷1441200600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Altinova Bld.¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷ALT¬AE÷Altinova Bld.¬WU÷altinova-bld¬OA÷team¬WN÷BIL¬AF÷Bilecik¬WV÷bilecik¬OB÷team¬AN÷n¬~AA÷v92NJflh¬AD÷1441200600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edirnespor¬ER÷1/8-finale¬AX÷0¬WM÷EDI¬AE÷Edirnespor¬WU÷edirnespor¬OA÷team¬WN÷BAR¬AF÷Bartinspor¬WV÷bartinspor¬OB÷team¬AN÷n¬~
1
1440744874
15
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Turciei din sectiunea Fotbal/Turcia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Turciei, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Turciei și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Turciei mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Turciei este real-time și se actualizează instant.