Fotbal »SUA » NWSL Women » 2017

results
1
1490448616
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SUA: NWSL Women¬ZEE÷vBzAOR7R¬ZB÷200¬ZY÷SUA¬ZC÷Cz6qHk00¬ZD÷p¬ZE÷foOZXeYq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷200_vBzAOR7R¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/sua/nwsl-women/¬ZX÷00SUA 003......0080000000157000NWSL Women 010 Women000¬ZCC÷0¬ZAF÷SUA¬~AA÷QkjAWOaL¬AD÷1492279200¬ADE÷1492279200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Houston Dash F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷HOU¬AE÷Houston Dash F¬WU÷houston-dash¬WN÷CHI¬AF÷Chicago F¬WV÷chicago-red-stars¬AN÷n¬~AA÷rRpFVrFR¬AD÷1492282800¬ADE÷1492282800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Thorns F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns F¬WU÷portland-thorns-fc¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride F¬WV÷orlando-pride¬AN÷n¬~AA÷vcWpQMxk¬AD÷1492282800¬ADE÷1492282800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington F¬WU÷washington¬WN÷YOR¬AF÷North Carolina Courage F¬WV÷north-carolina-courage¬AN÷n¬~AA÷pzXtR2Nr¬AD÷1492308000¬ADE÷1492308000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Reign F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Reign F¬WU÷seattle-reign¬WN÷BLU¬AF÷Sky Blue F¬WV÷sky-blue¬AN÷n¬~AA÷h0zkPthe¬AD÷1492380000¬ADE÷1492380000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Kansas City F¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BOS¬AF÷Boston Breakers F¬WV÷boston-breakers¬WM÷KAN¬AE÷Kansas City F¬WU÷kansas-city¬AN÷n¬~AA÷zPPgO071¬AD÷1492891200¬ADE÷1492891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chicago F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHI¬AE÷Chicago F¬WU÷chicago-red-stars¬WN÷KAN¬AF÷Kansas City F¬WV÷kansas-city¬AN÷n¬~AA÷tMCun4a8¬AD÷1492891200¬ADE÷1492891200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Orlando Pride F¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷WAS¬AF÷Washington F¬WV÷washington¬WM÷ORL¬AE÷Orlando Pride F¬WU÷orlando-pride¬AN÷n¬~AA÷EFOcNKM7¬AD÷1492903800¬ADE÷1492903800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina Courage F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage F¬WU÷north-carolina-courage¬WN÷POR¬AF÷Portland Thorns F¬WV÷portland-thorns-fc¬AN÷n¬~AA÷UeYFSgxb¬AD÷1492912800¬ADE÷1492912800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Seattle Reign F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SEA¬AE÷Seattle Reign F¬WU÷seattle-reign¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dash F¬WV÷houston-dash¬AN÷n¬~AA÷2y1lprUK¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Breakers F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Breakers F¬WU÷boston-breakers¬WN÷BLU¬AF÷Sky Blue F¬WV÷sky-blue¬AN÷n¬~AA÷8nXJRDi4¬AD÷1493496000¬ADE÷1493496000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷North Carolina Courage F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷YOR¬AE÷North Carolina Courage F¬WU÷north-carolina-courage¬WN÷ORL¬AF÷Orlando Pride F¬WV÷orlando-pride¬AN÷n¬~AA÷29WNQX6A¬AD÷1493496000¬ADE÷1493496000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Portland Thorns F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷POR¬AE÷Portland Thorns F¬WU÷portland-thorns-fc¬WN÷CHI¬AF÷Chicago F¬WV÷chicago-red-stars¬AN÷n¬~AA÷EqzSPiMG¬AD÷1493506800¬ADE÷1493506800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boston Breakers F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOS¬AE÷Boston Breakers F¬WU÷boston-breakers¬WN÷SEA¬AF÷Seattle Reign F¬WV÷seattle-reign¬AN÷n¬~AA÷d8PWOByN¬AD÷1493506800¬ADE÷1493506800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Washington F¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷WAS¬AE÷Washington F¬WU÷washington¬WN÷HOU¬AF÷Houston Dash F¬WV÷houston-dash¬AN÷n¬~
1
1490448616
120
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri NWSL Women 2017 din sectiunea Fotbal/SUA. FlashScore.ro oferă livescore din NWSL Women 2017, rezultate finale și parțiale, clasamente NWSL Women 2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din NWSL Women 2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din NWSL Women 2017 este real-time și se actualizează instant.