Fotbal »Scoţia » Cupa Challenge » 2016/2017

Cupa Challenge
Loading ...
results
1
1469398700
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷SCOŢIA: Cupa Challenge¬ZB÷199¬ZY÷Scoţia¬ZC÷MDDZOyQj¬ZD÷p¬ZE÷StmqFMVK¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷199_KKyYcus9¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/scotia/cupa-challenge/¬ZX÷00Scoţia......006Scoţia0080000000125000Cupa Challen014llenge000¬~AA÷hbgimz6M¬AD÷1470162600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ross County U20¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ROS¬AE÷Ross County U20¬WU÷ross-county¬WN÷BRO¬AF÷Brora Rangers¬WV÷brora-rangers¬AN÷n¬~AA÷65ZRtYrj¬AD÷1470163500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Berwick¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BER¬AE÷Berwick¬WU÷berwick¬WN÷SPA¬AF÷Spartans¬WV÷spartans¬AN÷n¬~AA÷pdYVuhbd¬AD÷1470163500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Celtic U20¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CEL¬AE÷Celtic U20¬WU÷celtic¬WN÷ANN¬AF÷Annan¬WV÷annan¬AN÷n¬~AA÷C2MD4yyc¬AD÷1470163500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Clyde¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CLY¬AE÷Clyde¬WU÷clyde¬WN÷PAR¬AF÷Partick U20¬WV÷partick¬AN÷n¬~AA÷OI1ziI6c¬AD÷1470163500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cove Rangers¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COV¬AE÷Cove Rangers¬WU÷cove-rangers¬WN÷DUN¬AF÷Dundee FC U20¬WV÷dundee-fc¬AN÷n¬~AA÷Iu1vjxM3¬AD÷1470163500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷East Stirlingshire¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EAS¬AE÷East Stirlingshire¬WU÷east-stirlingshire¬WN÷MON¬AF÷Montrose¬WV÷montrose¬AN÷n¬~AA÷dWarkdyA¬AD÷1470163500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Formartine Utd¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ABE¬AF÷Aberdeen U20¬WV÷aberdeen¬WM÷FOR¬AE÷Formartine Utd¬WU÷formartine-utd¬AN÷n¬~AA÷E7fmlGjG¬AD÷1470163500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Inverness U20¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INV¬AE÷Inverness U20¬WU÷inverness¬WN÷ARB¬AF÷Arbroath¬WV÷arbroath¬AN÷n¬~AA÷OS4lTEEj¬AD÷1470163500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Motherwell U20¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MOT¬AE÷Motherwell U20¬WU÷motherwell¬WN÷EDI¬AF÷Edinburgh City¬WV÷edinburgh-city¬AN÷n¬~AA÷QXrXibii¬AD÷1470163500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Queen's Park¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KIL¬AF÷Kilmarnock U20¬WV÷kilmarnock¬WM÷QUE¬AE÷Queen's Park¬WU÷queen-s-park¬AN÷n¬~AA÷nLhenfLS¬AD÷1470163500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Stirling¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STI¬AE÷Stirling¬WU÷stirling¬WN÷HEA¬AF÷Hearts U20¬WV÷hearts¬AN÷n¬~AA÷OtpNsETq¬AD÷1470163500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷St. Johnstone U20¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOH¬AE÷St. Johnstone U20¬WU÷st-johnstone¬WN÷TUR¬AF÷Turriff Utd¬WV÷turriff-united¬AN÷n¬~AA÷jgLH3ej3¬AD÷1470250800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Cumbernauld Colts¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CUM¬AE÷Cumbernauld Colts¬WU÷cumbernauld-colts¬WN÷HAM¬AF÷Hamilton U20¬WV÷hamilton¬AN÷n¬~AA÷YHAM2F59¬AD÷1470853800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Rangers U20¬ER÷1/64-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RAN¬AE÷Rangers U20¬WU÷rangers¬WN÷STI¬AF÷Stirling University¬WV÷stirling-university¬AN÷n¬~
1
1469398700
14
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Challenge 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Scoţia. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Challenge 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Challenge 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Challenge 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Challenge 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.