Fotbal »Irlanda » FAI Cup » 2017

results
1
1493353960
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA: FAI Cup¬ZEE÷QkGeVG1n¬ZB÷96¬ZY÷Irlanda¬ZC÷bgckrFBL¬ZD÷p¬ZE÷AiwBsLHN¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda/fai-cup/¬ZX÷00Irlanda 007rlanda0030000000157000FAI Cup 007AI Cup000¬ZCC÷0¬ZAF÷Irlanda¬~AA÷0GtsNwXg¬AD÷1493405100¬ADE÷1493405100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Bangor Celtic¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BAN¬AE÷Bangor Celtic¬WU÷bangor-celtic¬WN÷CHE¬AF÷Cherry Orchard¬WV÷cherry-orchard¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷ruWoMcn0¬AD÷1493470800¬ADE÷1493470800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Edenderry¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EDE¬AE÷Edenderry¬WU÷edenderry¬WN÷COB¬AF÷Cobh Ramblers¬WV÷cobh-ramblers¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷MVUkLH16¬AD÷1493474400¬ADE÷1493474400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷College Corinthians¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COL¬AE÷College Corinthians¬WU÷college-corinthians¬WN÷BAL¬AF÷Ballincollig¬WV÷ballincollig¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷j5ZgKyHC¬AD÷1493485200¬ADE÷1493485200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Greystones¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GRE¬AE÷Greystones¬WU÷greystones¬WN÷SHE¬AF÷Sheriff YC¬WV÷sheriff-yc¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷UeYcJeWI¬AD÷1493488800¬ADE÷1493488800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Killarney Celtic¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷KIL¬AE÷Killarney Celtic¬WU÷killarney-celtic¬WN÷BOY¬AF÷Boyle Celtic¬WV÷boyle-celtic¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷W0Ctru9J¬AD÷1493546400¬ADE÷1493546400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ballymun Utd¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷KIL¬AF÷Killester Utd¬WV÷killester-utd¬WM÷BAL¬AE÷Ballymun Utd¬WU÷ballymun-utd¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷p4GpsaOP¬AD÷1493557200¬ADE÷1493557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Evergreen Utd.¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Evergreen Utd.¬WU÷evergreen-united¬WN÷MAR¬AF÷St. Marys¬WV÷st-marys¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷2q3CxJWt¬AD÷1493557200¬ADE÷1493557200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Everton AFC¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷EVE¬AE÷Everton AFC¬WU÷everton-afc¬WN÷LIF¬AF÷Liffey Wanderers¬WV÷liffey-wanderers¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~~
1
1493353960
8
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Irlandei, FAI Cup din sectiunea Fotbal/Irlanda. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Irlandei, FAI Cup, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Irlandei, FAI Cup și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Irlandei, FAI Cup mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Irlandei, FAI Cup este real-time și se actualizează instant.