Fotbal »Irlanda » FAI Cup » 2015

results
1
1429389734
0
fixtures
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA: FAI Cup¬ZB÷96¬ZC÷6ylAmvOm¬ZD÷p¬ZE÷2sjIOsoq¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda/fai-cup/¬ZX÷00Irlanda.....007rlanda00300108000FAI Cup.....007AI Cup¬~AA÷fFViH2EP¬AD÷1430073900¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Cobh Wanderers¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷COB¬AE÷Cobh Wanderers¬WU÷cobh-wanderers¬OA÷team¬WN÷CLO¬AF÷Clonmel Celtic¬WV÷clonmel-celtic¬OB÷team¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷vm7OBtxm¬AD÷1430073900¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Cockhill¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷COC¬AE÷Cockhill¬WU÷cockhill¬OA÷team¬WN÷CAS¬AF÷Casement Celtic¬WV÷casement-celtic¬OB÷team¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷dOHJCMMt¬AD÷1430073900¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷College Corinthians¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷COL¬AE÷College Corinthians¬WU÷college-corinthians¬OA÷team¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Utd¬WV÷crumlin-utd¬OB÷team¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷6axAhJyP¬AD÷1430073900¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Glenville¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷GLE¬AE÷Glenville¬WU÷glenville¬OA÷team¬WN÷FIR¬AF÷Firhouse¬WV÷firhouse¬OB÷team¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷hjBSA0ig¬AD÷1430073900¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷Killester Utd¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷KIL¬AE÷Killester Utd¬WU÷killester-utd¬OA÷team¬WN÷DUN¬AF÷Dunboyne¬WV÷dunboyne¬OB÷team¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷ppl1fu7C¬AD÷1430073900¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷St. Marys¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷MAR¬AE÷St. Marys¬WU÷st-marys¬OA÷team¬WN÷AVO¬AF÷Avondale Utd¬WV÷avondale-utd¬OB÷team¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷nDAW9K6a¬AD÷1430073900¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷St Mochta’s¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷STM¬AE÷St Mochta’s¬WU÷st-mochta-s¬OA÷team¬WN÷ARK¬AF÷Arklow¬WV÷arklow¬OB÷team¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬~AA÷S8w6gaMI¬AD÷1430073900¬AB÷1¬AC÷1¬CX÷UCC¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬WM÷UNI¬AE÷UCC¬WU÷ucc¬OA÷team¬WN÷NOR¬AF÷North End United¬WV÷north-end-united¬OB÷team¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬~
1
1429389734
8
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Irlandei, FAI Cup din sectiunea Fotbal/Irlanda. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Irlandei, FAI Cup, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Irlandei, FAI Cup și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Irlandei, FAI Cup mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Irlandei, FAI Cup este real-time și se actualizează instant.