Fotbal »Irlanda » FAI Cup » 2016

results
SA÷1¬~ZA÷IRLANDA: FAI Cup¬ZB÷96¬ZY÷Irlanda¬ZC÷GSx1650s¬ZD÷p¬ZE÷tGZ8O7Ji¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷2¬ZH÷96_QkGeVG1n¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/irlanda/fai-cup/¬ZX÷00Irlanda.....007rlanda0030000000125000FAI Cup.....007AI Cup000¬~AA÷YRNrzgw8¬AD÷1464115500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Drogheda¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DRO¬AE÷Drogheda¬WU÷drogheda¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷DER¬AF÷Derry City¬WV÷derry-city¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 1-1. Per total: 2-3. ¬AN÷n¬~AA÷67hQoQB7¬AD÷1464109200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷10¬CX÷Letterkenny Rovers¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷ATH¬AF÷Athlone¬WV÷athlone¬AS÷2¬AZ÷0¬BZ÷1¬AH÷1¬AU÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷LET¬AE÷Letterkenny Rovers¬WU÷letterkenny-rovers¬AZ÷0¬AG÷0¬AT÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 0-0. Per total: 0-1. ¬AN÷n¬~AA÷OAFlW3Th¬AD÷1463922000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Janesboro¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷JAN¬AE÷Janesboro¬WU÷janesboro¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷SHE¬AF÷Sheriff YC¬WV÷sheriff-yc¬AK÷3¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷fLUvQS6J¬AD÷1463857200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Finn Harps¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FIN¬AE÷Finn Harps¬WU÷finn-harps¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CRU¬AF÷Crumlin Utd¬WV÷crumlin-utd¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷bgDNH4Ea¬AD÷1463856300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Athlone¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATH¬AE÷Athlone¬WU÷athlone¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷LET¬AF÷Letterkenny Rovers¬WV÷letterkenny-rovers¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷EyQEx6jP¬AD÷1463856300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sligo Rovers¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SLI¬AE÷Sligo Rovers¬WU÷sligo-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CAB¬AF÷Cabinteely¬WV÷cabinteely¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷SY4vEMDO¬AD÷1463839200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷St. Patricks¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷STP¬AE÷St. Patricks¬WU÷st-patricks¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷8¬BA÷4¬BC÷4¬WN÷PIR¬AF÷Pike Rovers¬WV÷pike-rovers¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷fL6WFrqC¬AD÷1463837400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cobh Ramblers¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COB¬AE÷Cobh Ramblers¬WU÷cobh-ramblers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CHE¬AF÷Cherry Orchard¬WV÷cherry-orchard¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷CxBBK6Ut¬AD÷1463835600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bluebell Utd¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BLU¬AE÷Bluebell Utd¬WU÷bluebell-utd¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷LIM¬AF÷Limerick¬WV÷limerick¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷5¬BB÷2¬BD÷3¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷tI2SGOT5¬AD÷1463835600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ringmahon Rangers¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIN¬AE÷Ringmahon Rangers¬WU÷ringmahon-rangers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷GLE¬AF÷Glebe North¬WV÷glebe-north¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷K2EJIpag¬AD÷1463770800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Firhouse¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FIR¬AE÷Firhouse¬WU÷firhouse¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷WEX¬AF÷Wexford¬WV÷wexford¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷A7BpXqEn¬AD÷1463770800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shamrock Rovers¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shamrock Rovers¬WU÷shamrock-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬WN÷MID¬AF÷Midleton¬WV÷midleton¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷jT9FJQqm¬AD÷1463769900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Bohemians¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOH¬AE÷Bohemians¬WU÷bohemians¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷GAL¬AF÷Galway¬WV÷galway¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷pQ3cUsb5¬AD÷1463769900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cork City¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷COR¬AE÷Cork City¬WU÷cork-city¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷SAI¬AF÷Saint Peter's FC¬WV÷saint-peter-s-fc¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷lr6zF2bI¬AD÷1463769900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Derry City¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DER¬AE÷Derry City¬WU÷derry-city¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷DRO¬AF÷Drogheda¬WV÷drogheda¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷6eYrPnMP¬AD÷1463769900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Dundalk¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SHE¬AF÷Shelbourne¬WV÷shelbourne¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷DUN¬AE÷Dundalk¬WU÷dundalk¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷GpCtYPbt¬AD÷1463769900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷UC Dublin¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷UCD¬AE÷UC Dublin¬WU÷uc-dublin¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷4¬BA÷3¬BC÷1¬WN÷BRA¬AF÷Bray¬WV÷bray¬AH÷3¬BB÷0¬BD÷3¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷6Z4gVNra¬AD÷1463769900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Waterford¬ER÷1/16-finale¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷LON¬AF÷Longford¬WV÷longford¬AS÷2¬AZ÷2¬BZ÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬WM÷WAT¬AE÷Waterford¬WU÷waterford¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AM÷Meciul 1. Se rejoacă în caz de egal.¬AN÷n¬~AA÷lx7Pdg3C¬AD÷1461502800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Letterkenny Rovers¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WM÷LET¬AE÷Letterkenny Rovers¬WU÷letterkenny-rovers¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷POR¬AF÷Portmarnock¬WV÷portmarnock¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 1-1. Per total: 3-2. ¬AN÷n¬~AA÷Q5QTv8Pu¬AD÷1461492000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Cherry Orchard¬ER÷1/32-finale¬AX÷0¬BW÷2¬BX÷-1¬WN÷KIL¬AF÷Killester Utd¬WV÷killester-utd¬AH÷0¬WM÷CHE¬AE÷Cherry Orchard¬WU÷cherry-orchard¬AS÷1¬AZ÷1¬BY÷1¬AG÷1¬AM÷Meciul 2. Rezultatul primului tur: 1-1. Per total: 2-1. ¬AN÷n¬~
1
1466921797
29
fixtures
1
1466921797
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Cupa Irlandei, FAI Cup din sectiunea Fotbal/Irlanda. FlashScore.ro oferă livescore din Cupa Irlandei, FAI Cup, rezultate finale și parțiale, clasamente Cupa Irlandei, FAI Cup și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Cupa Irlandei, FAI Cup mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Cupa Irlandei, FAI Cup este real-time și se actualizează instant.