Fotbal »China » Super League » 2015

results
PW÷3¬SA÷1¬~ZA÷CHINA: Super League¬ZB÷52¬ZY÷China¬ZC÷dCF3Ayoq¬ZD÷p¬ZE÷vkdTfDeH¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷52_nc9yRmcn¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/china/super-league/¬ZX÷00China.......005......00000000125000Super League012League¬~AA÷AXncTf4g¬AD÷1446274800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Beijing Guoan¬ER÷Runda 30¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BEI¬AE÷Beijing Guoan¬WU÷beijing-guoan¬AS÷2¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou¬WV÷guangzhou¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4Wu6RYY5¬AD÷1446274800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Runda 30¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬WU÷chongqing-lifan¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷TIA¬AF÷Tianjin Teda¬WV÷tianjin-teda¬AS÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷rNvAQhlC¬AD÷1446274800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guizhou Renhe¬ER÷Runda 30¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guizhou Renhe¬WU÷guizhou-renhe¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷CHA¬AF÷Changchun Yatai¬WV÷changchun-yatai¬AS÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jRpQWTAo¬AD÷1446274800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hangzhou Greentown¬ER÷Runda 30¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Greentown¬WU÷hangzhou-greentown¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷1¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬WV÷shanghai-shenxin¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷CdqEPC3I¬AD÷1446274800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Henan Construction¬ER÷Runda 30¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HEN¬AE÷Henan Construction¬WU÷henan-construction¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷GUA¬AF÷Guangzhou R&F¬WV÷guangzhou-r-f¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷M7j1SEJa¬AD÷1446274800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shandong Luneng¬ER÷Runda 30¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shandong Luneng¬WU÷shandong-luneng¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬OA÷team¬WN÷SHI¬AF÷Shijiazhuang¬WV÷shijiazhuang¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4UlUVmQi¬AD÷1446274800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenhua¬ER÷Runda 30¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenhua¬WU÷shanghai-shenhua¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷JIA¬AF÷Jiangsu Sainty¬WV÷jiangsu-sainty¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷lM6s8pYp¬AD÷1446274800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai SIPG¬ER÷Runda 30¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai SIPG¬WU÷shanghai-sipg¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷LIA¬AF÷Liaoning¬WV÷liaoning¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷IZ7IzwCJ¬AD÷1445756400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Changchun Yatai¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Changchun Yatai¬WU÷changchun-yatai¬AS÷2¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai SIPG¬WV÷shanghai-sipg¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷UDRNEek0¬AD÷1445756400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou¬WU÷guangzhou¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷SHA¬AF÷Shandong Luneng¬WV÷shandong-luneng¬AS÷0¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4WJzCgZI¬AD÷1445756400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guangzhou R&F¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GUA¬AE÷Guangzhou R&F¬WU÷guangzhou-r-f¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷CHO¬AF÷Chongqing Lifan¬WV÷chongqing-lifan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷GAmgUzkm¬AD÷1445756400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Jiangsu Sainty¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JIA¬AE÷Jiangsu Sainty¬WU÷jiangsu-sainty¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷HAN¬AF÷Hangzhou Greentown¬WV÷hangzhou-greentown¬AS÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷xKlkVGZt¬AD÷1445756400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Liaoning¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷LIA¬AE÷Liaoning¬WU÷liaoning¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬OA÷team¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenhua¬WV÷shanghai-shenhua¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷dQ6MZdRP¬AD÷1445756400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shanghai Shenxin¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SHA¬AE÷Shanghai Shenxin¬WU÷shanghai-shenxin¬AS÷2¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷HEN¬AF÷Henan Construction¬WV÷henan-construction¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷jTFWCZJC¬AD÷1445756400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Shijiazhuang¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SHI¬AE÷Shijiazhuang¬WU÷shijiazhuang¬AS÷2¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷GUI¬AF÷Guizhou Renhe¬WV÷guizhou-renhe¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷84QRDF46¬AD÷1445756400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Tianjin Teda¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷TIA¬AE÷Tianjin Teda¬WU÷tianjin-teda¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷4¬BA÷0¬BC÷4¬OA÷team¬WN÷BEI¬AF÷Beijing Guoan¬WV÷beijing-guoan¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷4lZyOaSD¬AD÷1445168100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chongqing Lifan¬ER÷Runda 28¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHO¬AE÷Chongqing Lifan¬WU÷chongqing-lifan¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷SHA¬AF÷Shanghai Shenxin¬WV÷shanghai-shenxin¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~AA÷ENOBHc5s¬AD÷1445168100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Hangzhou Greentown¬ER÷Runda 28¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷HAN¬AE÷Hangzhou Greentown¬WU÷hangzhou-greentown¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬OA÷team¬WN÷LIA¬AF÷Liaoning¬WV÷liaoning¬AS÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬OB÷team¬AW÷1¬AN÷n¬~
1
1455117037
240
fixtures
1
1455117037
0
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Super League 2015 din sectiunea Fotbal/China. FlashScore.ro oferă livescore din Super League 2015, rezultate finale și parțiale, clasamente Super League 2015 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Super League 2015 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Super League 2015 este real-time și se actualizează instant.