Fotbal »Argentina » Primera B Nacional » 2016/2017

Primera B Nacional
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0010000000153000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬~AA÷8SMrSNzj¬AD÷1480982700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Runda 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷6q6CZ5rG¬AD÷1480968000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Runda 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷3¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷CM68znT9¬AD÷1480896000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Runda 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷E5NvT3Lq¬AD÷1480888800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Instituto¬ER÷Runda 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷5¬BA÷2¬BC÷3¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷x4Eewlqi¬AD÷1480807800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Runda 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬AN÷n¬~AA÷CdyDXqDS¬AD÷1480806300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Runda 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷pz5GYPcM¬AD÷1480802400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Runda 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AS÷0¬AZ÷0¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷GfDax8bc¬AD÷1480802400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Runda 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷bJ24ySD3¬AD÷1480798800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runda 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷MVQnRsjd¬AD÷1480795500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Runda 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷llLDE46j¬AD÷1480795200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Runda 18¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷4¬BB÷1¬BD÷3¬AN÷n¬~AA÷Kn0WCHeb¬AD÷1480552200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Runda 6¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷AgY5MbmU¬AD÷1480449900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷Runda 17¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KSsVMSbA¬AD÷1480381200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Runda 17¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JOC¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UwkIPUEi¬AD÷1480372200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santamarina¬ER÷Runda 17¬AX÷1¬AV÷1480391116|¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1481227279
187
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0010000000153000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬~AA÷IctRv1Ke¬AD÷1481227200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷Runda 19¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷Ai7smPCF¬AD÷1481313600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷2R3Zlor3¬AD÷1481313900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷AiTC24C2¬AD÷1481321100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Boys¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷MVnItNkq¬AD÷1481326200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷hGdnnqSL¬AD÷1481326200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷dluVwLZ1¬AD÷1481328300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷y¬MW÷5¬~AA÷4j0jo3sS¬AD÷1481329800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷0MoMus5k¬AD÷1481331600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOC¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷W08wl5c9¬AD÷1481400300¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷Oz5VkRSd¬AD÷1481497200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Runda 19¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AN÷n¬~AA÷6JML0rsF¬AD÷1481659200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Runda 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷rqpkqGBs¬AD÷1481673600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Runda 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷buzEwCuJ¬AD÷1481673900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Runda 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AN÷n¬~AA÷OfXG1OR8¬AD÷1481745600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷Runda 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷QRy6uYA6¬AD÷1481747400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Runda 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AN÷n¬~AA÷Uarcsftf¬AD÷1481749200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runda 20¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~~
1
1481227279
308
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Primera B Nacional 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Primera B Nacional 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Primera B Nacional 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Primera B Nacional 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Primera B Nacional 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.