Fotbal »Argentina » Primera B Nacional » 2016/2017

Primera B Nacional
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0010000000153000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬~AA÷jq029CPn¬AD÷1482192300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro¬ER÷Runda 21¬AX÷1¬AV÷1482208055|¬BX÷-1¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷AXr5AhAt¬AD÷1482177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷Runda 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷CxDzeDAg¬AD÷1482177600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷Runda 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷fL8ejkPO¬AD÷1482103800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Runda 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷0¬BC÷3¬AN÷n¬~AA÷bgFnhBfC¬AD÷1482102000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santamarina¬ER÷Runda 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷tI4iiV9I¬AD÷1482098400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Runda 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷8OdwFY1P¬AD÷1482094800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Runda 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JOC¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷jTBvfXPa¬AD÷1482093000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Runda 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷WS4SdZus¬AD÷1482091500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Runda 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷2¬BC÷0¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷K2Grgiu6¬AD÷1482091200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flandria¬ER÷Runda 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷2¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷UDNVegem¬AD÷1482091200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Runda 21¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷KlyAvhQC¬AD÷1481761800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Runda 20¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷j9qgrzRm¬AD÷1481760300¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Runda 20¬AX÷1¬AV÷1481776145|¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷COX1tEe0¬AD÷1481760000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Runda 20¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷EmI01FXP¬AD÷1481756700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Runda 20¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷zcJd2eIJ¬AD÷1481754600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Instituto¬ER÷Runda 20¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~
1
1484587250
220
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0010000000153000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬~AA÷UZb68Wvg¬AD÷1485637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Boys¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷n¬~AA÷KOiJ5UOB¬AD÷1485637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷x02E6A95¬AD÷1485637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷x0OqMk9h¬AD÷1485637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷W2LyOBvt¬AD÷1485637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷SleR38gO¬AD÷1485637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AN÷n¬~AA÷OdbA7jfa¬AD÷1485637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷GjNmL9Ob¬AD÷1485637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AN÷n¬~AA÷rwPuNVgn¬AD÷1485637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AN÷n¬~AA÷6ufV2S8U¬AD÷1485637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷bFjN4lvI¬AD÷1485637200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Runda 22¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷nDjZW6NA¬AD÷1486242000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷Runda 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷n¬~AA÷YRHhKTw5¬AD÷1486242000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Runda 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷vmmRYShb¬AD÷1486242000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Runda 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷n¬~AA÷2799GowU¬AD÷1486242000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Runda 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AN÷n¬~AA÷hjiVXn84¬AD÷1486242000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Runda 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬WM÷JOC¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷n¬~AA÷4GeyC5oo¬AD÷1486242000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷Runda 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷6uG0I78H¬AD÷1486242000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Runda 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷dOcMZ8wh¬AD÷1486242000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Runda 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~AA÷KrK4HRNN¬AD÷1486242000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷Runda 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷CIGdJmgB¬AD÷1486242000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Runda 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~AA÷IXbIzkOo¬AD÷1486242000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷Runda 23¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~
1
1484587250
275
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Primera B Nacional 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Primera B Nacional 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Primera B Nacional 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Primera B Nacional 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Primera B Nacional 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.