Fotbal »Argentina » Primera B Nacional » 2016/2017

Primera B Nacional
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0010000000169000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷UBf9J2OS¬AD÷1498428000¬ADE÷1498428000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Runda 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷Cz04Kr9M¬AD÷1498419900¬ADE÷1498419900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Runda 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷WKtyFMWq¬AD÷1498417200¬ADE÷1498417200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Runda 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷2¬BA÷0¬BC÷2¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷OSbrD01d¬AD÷1498415400¬ADE÷1498415400¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Runda 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷QstuEtnj¬AD÷1498413600¬ADE÷1498413600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runda 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷re8mOQ9c¬AD÷1498327200¬ADE÷1498327200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Runda 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4OyVz4g3¬AD÷1498323900¬ADE÷1498323900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Runda 40¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷I98TIVXH¬AD÷1498174200¬ADE÷1498174200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Santamarina¬ER÷Runda 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷b7Mc132p¬AD÷1498156500¬ADE÷1498156500¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Flandria¬ER÷Runda 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷464PJBIB¬AD÷1498089600¬ADE÷1498089600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Runda 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷t4D4OZ3t¬AD÷1498086000¬ADE÷1498086000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Boys¬ER÷Runda 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷zRC8NgJn¬AD÷1498086000¬ADE÷1498086000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro¬ER÷Runda 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷EHBCMDYh¬AD÷1498069800¬ADE÷1498069800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷Runda 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷2¬BA÷1¬BC÷1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Aq5LKi35¬AD÷1498069800¬ADE÷1498069800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Runda 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬AN÷n¬~AA÷xbL10NHj¬AD÷1498066200¬ADE÷1498066200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Runda 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Wh6HLXma¬AD÷1497997800¬ADE÷1497997800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Runda 39¬RW÷0¬AX÷1¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JOC¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AK÷1¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~~
1
1498479249
436
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0010000000169000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷Yq10LOgG¬AD÷1498511100¬ADE÷1498511100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Runda 40¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷vN1dM4vA¬AD÷1498518000¬ADE÷1498518000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷Runda 40¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷QJchNpP3¬AD÷1498521900¬ADE÷1498521900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Runda 40¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QXxRypvc¬AD÷1498606200¬ADE÷1498606200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Runda 40¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷pbyFQJVe¬AD÷1498865400¬ADE÷1498865400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷Runda 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~AA÷4nKHRaGk¬AD÷1498867200¬ADE÷1498867200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Runda 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬AN÷n¬~AA÷OlzJPwo2¬AD÷1498925700¬ADE÷1498925700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷Runda 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AN÷n¬~AA÷fDUsY1wM¬AD÷1498933800¬ADE÷1498933800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷Runda 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷n¬~AA÷jeS4msw9¬AD÷1498939500¬ADE÷1498939500¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷Runda 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AN÷n¬~AA÷QeLDSu1q¬AD÷1499022000¬ADE÷1499022000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Runda 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬AN÷n¬~AA÷CluwZsOF¬AD÷1499022000¬ADE÷1499022000¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro¬ER÷Runda 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬AN÷n¬~AA÷YJH9n1hF¬AD÷1499025600¬ADE÷1499025600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Runda 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷xhO0lNN2¬AD÷1499032800¬ADE÷1499032800¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Runda 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷YctZZN89¬AD÷1499033700¬ADE÷1499033700¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Boys¬ER÷Runda 41¬RW÷0¬AX÷0¬BX÷-1¬WQ÷¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷n¬~
1
1498479249
70
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Primera B Nacional 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Primera B Nacional 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Primera B Nacional 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Primera B Nacional 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Primera B Nacional 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.