Fotbal »Argentina » Primera B Nacional » 2016/2017

Primera B Nacional
Loading ...
results
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0010000000169000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷x0rioxfd¬AD÷1493082000¬ADE÷1493082000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JOC¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷3¬BA÷2¬BC÷1¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷rw7ed22c¬AD÷1493078700¬ADE÷1493078700¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷SQhHivHS¬AD÷1493074800¬ADE÷1493074800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷All Boys¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷4n8icrmi¬AD÷1492977600¬ADE÷1492977600¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Sportivo Estudiantes¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷3¬BB÷3¬BD÷0¬WM÷SPO¬AE÷Sportivo Estudiantes¬WU÷sportivo-estudiantes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷3¬BA÷1¬BC÷2¬AN÷n¬~AA÷v5MZ9LWd¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬AS÷0¬AZ÷0¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷RIV¬AF÷Ind. Rivadavia¬WV÷ind-rivadavia¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷UZvqmbPq¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Ferro¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬AS÷1¬AZ÷1¬AG÷7¬BA÷2¬BC÷5¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷AkbChK1M¬AD÷1492974000¬ADE÷1492974000¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬AS÷1¬AZ÷1¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷OdvmnIvj¬AD÷1492972200¬ADE÷1492972200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Almagro¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷1¬BA÷1¬BC÷0¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷1¬BB÷1¬BD÷0¬AN÷n¬~AA÷Q1d0eMH3¬AD÷1492972200¬ADE÷1492972200¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷3¬BB÷1¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷xx04ftX9¬AD÷1492964100¬ADE÷1492964100¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷1¬BB÷0¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷Wba8g0nG¬AD÷1492959900¬ADE÷1492959900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Runda 29¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬AJ÷1¬AG÷1¬BA÷0¬BC÷1¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AS÷2¬AZ÷2¬AH÷2¬BB÷0¬BD÷2¬AN÷n¬~AA÷vV5QrqYc¬AD÷1492732800¬ADE÷1492732800¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Runda 28¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AS÷2¬AZ÷2¬AK÷1¬AH÷2¬BB÷1¬BD÷1¬AN÷n¬~AA÷IL4Us3m4¬AD÷1492725900¬ADE÷1492725900¬AB÷3¬CR÷3¬AC÷3¬CX÷Los Andes¬ER÷Runda 28¬AX÷1¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬AS÷0¬AZ÷0¬AG÷0¬BA÷0¬BC÷0¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AS÷0¬AZ÷0¬AH÷0¬BB÷0¬BD÷0¬AN÷n¬~
1
1493395551
318
fixtures
SA÷1¬~ZA÷ARGENTINA: Primera B Nacional¬ZEE÷QTNHA4p4¬ZB÷22¬ZY÷Argentina¬ZC÷zT5ZkMwP¬ZD÷p¬ZE÷vLOCBfZT¬ZF÷0¬ZO÷0¬ZG÷1¬ZH÷22_QTNHA4p4¬ZJ÷2¬ZL÷/fotbal/argentina/primera-b-nacional/¬ZX÷00Argentina 009entina0010000000169000Primera B Na018cional000¬ZCC÷0¬ZAF÷Argentina¬~AA÷IJaM0Hgq¬AD÷1493481900¬ADE÷1493481900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Nueva Chicago¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷NUE¬AE÷Nueva Chicago¬WU÷nueva-chicago¬WN÷GUI¬AF÷Guillermo Brown¬WV÷guillermo-brown¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷4CJo7JGF¬AD÷1493487900¬ADE÷1493487900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷CDJU Gualeguaychu¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JUV¬AE÷CDJU Gualeguaychu¬WU÷juventud-unida-gualeguaychu¬WN÷ALM¬AF÷Almagro¬WV÷almagro¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷QLKs8a19¬AD÷1493490600¬ADE÷1493490600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Flandria¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FLA¬AE÷Flandria¬WU÷flandria¬WN÷JOC¬AF÷Central Cordoba¬WV÷central-cordoba-santiago-del-estero¬AN÷y¬MW÷16¬~AA÷hxhZcFw2¬AD÷1493507100¬ADE÷1493507100¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Chacarita Juniors¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷CHA¬AE÷Chacarita Juniors¬WU÷chacarita-juniors¬WN÷DAL¬AF÷Villa Dalmine¬WV÷villa-dalmine¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷ny9j6wWL¬AD÷1493577600¬ADE÷1493577600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Los Andes¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷AND¬AE÷Los Andes¬WU÷los-andes¬WN÷FER¬AF÷Ferro¬WV÷ferro¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷dAbQay9k¬AD÷1493577900¬ADE÷1493577900¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Argentinos Jrs¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ARG¬AE÷Argentinos Jrs¬WU÷argentinos-jrs¬WN÷BRO¬AF÷Brown Adrogue¬WV÷brown-adrogue¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷4QbKLIV8¬AD÷1493582400¬ADE÷1493582400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Crucero del Norte¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷SPO¬AF÷Sportivo Estudiantes¬WV÷sportivo-estudiantes¬WM÷CRU¬AE÷Crucero del Norte¬WU÷crucero-del-norte¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷0vDf5coS¬AD÷1493582400¬ADE÷1493582400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Gimnasia Jujuy¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GIM¬AE÷Gimnasia Jujuy¬WU÷gimnasia-jujuy¬WN÷BOY¬AF÷All Boys¬WV÷all-boys¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷6utHMbG2¬AD÷1493582400¬ADE÷1493582400¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷San Martin Tucuman¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷MAR¬AE÷San Martin Tucuman¬WU÷san-martin-tucuman¬WN÷DOU¬AF÷Douglas Haig¬WV÷douglas-haig¬AN÷y¬MW÷5|16¬~AA÷IeLw9un3¬AD÷1493589600¬ADE÷1493589600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Santamarina¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷SAN¬AE÷Santamarina¬WU÷santamarina¬WN÷BOC¬AF÷Boca Unidos¬WV÷boca-unidos¬AN÷n¬~AA÷EogVbeOe¬AD÷1493769600¬ADE÷1493769600¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Instituto¬ER÷Runda 30¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷INS¬AE÷Instituto¬WU÷instituto¬WN÷ATL¬AF÷Atletico Parana¬WV÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷hjX7CEhe¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷All Boys¬ER÷Runda 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOY¬AE÷All Boys¬WU÷all-boys¬WN÷NUE¬AF÷Nueva Chicago¬WV÷nueva-chicago¬AN÷n¬~AA÷Q3VFAhN7¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Almagro¬ER÷Runda 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷ALM¬AE÷Almagro¬WU÷almagro¬WN÷AND¬AF÷Los Andes¬WV÷los-andes¬AN÷n¬~AA÷fFiXIGFR¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Atletico Parana¬ER÷Runda 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WN÷CHA¬AF÷Chacarita Juniors¬WV÷chacarita-juniors¬WM÷ATL¬AE÷Atletico Parana¬WU÷atletico-parana¬AN÷n¬~AA÷4nzeYeFE¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Boca Unidos¬ER÷Runda 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BOC¬AE÷Boca Unidos¬WU÷boca-unidos¬WN÷FLA¬AF÷Flandria¬WV÷flandria¬AN÷n¬~AA÷dOwaEzOr¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Brown Adrogue¬ER÷Runda 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷BRO¬AE÷Brown Adrogue¬WU÷brown-adrogue¬WN÷INS¬AF÷Instituto¬WV÷instituto¬AN÷n¬~AA÷QeyiZy08¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Central Cordoba¬ER÷Runda 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷JOC¬AE÷Central Cordoba¬WU÷central-cordoba-santiago-del-estero¬WN÷JUV¬AF÷CDJU Gualeguaychu¬WV÷juventud-unida-gualeguaychu¬AN÷n¬~AA÷nklPKxoF¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Douglas Haig¬ER÷Runda 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DOU¬AE÷Douglas Haig¬WU÷douglas-haig¬WN÷CRU¬AF÷Crucero del Norte¬WV÷crucero-del-norte¬AN÷n¬~AA÷nDWBBY71¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ferro¬ER÷Runda 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷FER¬AE÷Ferro¬WU÷ferro¬WN÷GIM¬AF÷Gimnasia Jujuy¬WV÷gimnasia-jujuy¬AN÷n¬~AA÷vmT3Dfwk¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Guillermo Brown¬ER÷Runda 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷GUI¬AE÷Guillermo Brown¬WU÷guillermo-brown¬WN÷ARG¬AF÷Argentinos Jrs¬WV÷argentinos-jrs¬AN÷n¬~AA÷drbOGTqs¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Ind. Rivadavia¬ER÷Runda 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷RIV¬AE÷Ind. Rivadavia¬WU÷ind-rivadavia¬WN÷SAN¬AF÷Santamarina¬WV÷santamarina¬AN÷n¬~AA÷QumTJd0L¬AD÷1494187200¬ADE÷1494187200¬AB÷1¬CR÷1¬AC÷1¬CX÷Villa Dalmine¬ER÷Runda 31¬AX÷0¬BX÷-1¬WM÷DAL¬AE÷Villa Dalmine¬WU÷villa-dalmine¬WN÷MAR¬AF÷San Martin Tucuman¬WV÷san-martin-tucuman¬AN÷n¬~
1
1493395551
188
Descarcă gratuit aplicația noastră!
 
AJUTOR: Sunteți pe pagina de scoruri Primera B Nacional 2016/2017 din sectiunea Fotbal/Argentina. FlashScore.ro oferă livescore din Primera B Nacional 2016/2017, rezultate finale și parțiale, clasamente Primera B Nacional 2016/2017 și detalii meciuri (marcatori, cartonașe, comparare cote, ...). Pe lângă scorurile din Primera B Nacional 2016/2017 mai puteți găsi la FlashScore.ro încă 1000+ competiții de Fotbal din peste 90 de țări din întreaga lume. Click pe numele țării din meniul din stânga și selectați competiția dorită (rezultate din campionat, cupa națională sau alte competiții). Serviciul de scoruri și rezultate live din Primera B Nacional 2016/2017 este real-time și se actualizează instant.